• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
endie - dej jí mlíčko hned jak bude chtít, klidně po 2 hodinách ta zelenina nezasytí, ale nedávej ho hned po skleničce. Kočárek je pěkný.

veru - ta paní dělá i klučičí, koukni k ní.
5. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
čepičky jsou bomba.. holky kdyby jste někde vyděli vzor pro vlastní uháčkování tak mi dejte vědět.. chtěla bych ji nějakou uháčkovat vlastní..sice se to moc nevyplatí ceny jsou super, ale tak pro pocit že má něco od mamky :slight_smile:)
5. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
5. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
super díky.. snad to půjde.. pokud zvládnu první tak klidně za bavlnku vám to uháčkuju taky :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
endie kočárek je krásný! :wink:

mrkněte pro holčičky:
http://www.maminkabazar.cz/maminka-bazar-inzeraty/mimi-saticky/2355/

původně hledám obchod tady v Ostravě kde se prodávají cestovní postýlky a narazila jsem na tohle :grinning:
5. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
teda ten druhý odkaz se mi líbí :grinning:

holky dneska sem potkal zasloužilou matku má 5 dětí a všechyn kojila do 6-ti let :sweat_smile: takže když se mě zeptala zda kojim málem sem se složila vduchu si říkala a ted uslyším monolog :frowning2: ale omyl normálně ona mi řekla že to vůbec nevadí že vypadame obě spokojeně :grinning: mě spadl takovej balvan ze srdce :grinning:
5. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
peti tak přejmenuj Vjtíška na Vojtíšku :grinning:
5. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
tralaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaa máte doma chlapy,tak jste s nima co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mí chlapi chrápou :grinning:
5. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
ten můj ted dojel, švihla jsem mu Adélku at se taky stará ated se mám co držet abych neprskla smichy absolutně nic neumí a Adla mu to dává vyžrat :grinning: hodná holčička :grinning:
5. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Endie ježišmarjá do 6ti? :fearful: Chtěla bych vidět její kozy :grinning:
5. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Endie který? :grinning:
5. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Robin manžel :grinning: , no raději nechtěj :slight_smile: kokršpaněl hadra
5. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Jo táááák,tak ať mu Adélka hezky dá zabrat :grinning:
5. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
petule: nee masér ne :frowning2: :grinning: no čilá jak čila ale fakt mě bolí záda a pomůže mi jen cvičení a když tu mám rodiče,tak jsem se chtěla nastartovat.. balit?Jako k mamce, že pojedeš?Jak dlouho tam budete? Jinak je šikula, že se takto obrací :slight_smile:
jooo tak postýlku jo? :grinning: :grinning: :grinning: no mě se líbí ty bílé s kytičkama a pak ty hnědé
to víš, kozy jak vozy :grinning: :grinning: :grinning:

endie: ten kočárek je superní.. co to je za značku? A byla k tomu i pláštěnka? :sweat_smile: jsem si rypla, promin.

já jsem udala malou dědovi.. teda tatkovi, ale kolem teather.. to byste měli vidět.. těžko se tu rozepisovat.. ale jako ne s dědou..
5. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
bleško: je to Casual play S4, jojo byla k tomu i pláštěnka, slunečník, podložky 2 )to barevné co je pod malou) a nanožník, pumpička :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
holky tak bundu má maminka velkou tak je bleško k máni, po víkendu mi ji hodí, tak můžeš přijít zkusit

Ráďa má večer noční, tak doufám, že mě tu nenecháte samotnou :slight_smile:

endie je šikovná, jen ať si tatínek užije
5. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
mě jebne on zničil kolotoč :rolling_eyes: pochopíteto, prý to tam blbě drželo :angry: no comment :rolling_eyes:
5. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
5. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
malý už mi 2h spí, chtěla jsem jít ven, ale teď už asi ne
5. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
tuž týnko, to mi děláš naschvál že jo :grinning: ta bunda :dizzy_face: , rifle :dizzy_face: ach jo :unamused:
5. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
no nudím se tak jsem na mmb :astonished:
5. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahojte!teda vy ste ukecany!! Dneska beze mě :frowning2: Já budu pryč :slight_smile:

endie: Kráááásnej kořárek! :wink:

A ty holčičí oblečky!!! :astonished:
5. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
holky, tak masáž byla superní!!! :dizzy_face: Sice jenom záda, ale odcházela jsem asi o 10kilo lehčí, jakobyi sundali ze zad baťoh :confused: J oa představte si, bylo tam asi 10 masérek a jeden chlap - a kdo masíroval LUcku? No chlap,že..ale jako v pohodě, byl to postarší pán a šlo mu to :wink:

blech..tak co, nakoupila jsi něco? mě je normálně zima ještě teďka, jsem blbka a neměla jsme chodit po venku :rolling_eyes:

endie..kočárek fajný, akorát malá je v něj ještě nějaká utopená :grinning:

petul..dobrá hláška na endie, který chlap jí dojel :grinning: :grinning: :grinning: a sehnalas tu postýlku někde? jestli ji třeba i někde nepůjčujou...

berryl..já jsme taky sama, manža šel zase za zábavou

Koukali jsme v porubě na náušničky, tak jsme vybrali, ale budu je kupovat asi přes net, stály tam cca 2000,- což mi teda přišlo docela hodně..
Jo a na ty holčičí čepičky jsme se mohly domluvit a koupit to njednou, za jedno poštovné :wink:
5. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Jo holky a Ella má úplně červený a napuchlý ukazováček a palec, jak je má furt v puse :angry: už nevím, co s ní...
5. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Proč jsem tu furt sama?! :grinning:
5. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
kuki malý taky strká pořád palec a ukazováček do pusinky, už jsem to vzdala, pořád jsem mu ho vytahovala a on si ho tam pořád strkal, jako u blbečku na kopečku :confounded:
5. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.