• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
5. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
ahojki holky takjem doma z výletu jsem utahaná ale bylo skvěle.

hele lžičku zkusím zajít koupit zítra (nevím jestli tam jsouv sobotu ale snad jo jinak v pondělí)

takže:
Sali - zelená popř. modrá
Bleška - oranžová popř, fialová, modrá
Berryl - modrá a zelená chceš 2? nebo jedu nebo druhou???
Endie - samozřejmně růžová
Kuki jakou barvu???
5. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
kuki uka naušničky..
Niky já bych chtěla taky... růžovou a oranžovou :slight_smile: případně jakoukoliv 2x spíše zelenou než modrou :slight_smile:)
5. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
ok připíšu si tě na seznam, jen nevím jeslti jich tam měla paní tolik :slight_smile: no uvidíme. pošlu po blešce ju.
5. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
super jen mi do IP dej pak číslo účtu a pošlu penízky.
5. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
niki obě prosím pěkně
5. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
ok.
5. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Bleško jojo balím se k té mamce,budu tam týden.Teda masáž bez chlapa,to je na prd :grinning:

Týnko neříkala jsi náhodou,že už na mmb nechodíš? :sweat_smile: Jinak já bych tady s tebou byla ráda,ale to víš,týden Toma neuvidím,tak je třeba nasexovat do zásoby :grinning:

Niki a na jakém výletě jsi byla?Asi mi něco uniklo :slight_smile: Jé a já chci taky lžičku! :grinning: Přesně tuhle už totiž mám-oranžovou a je super,tak pokud možno modrou,ale je mi celkem fuk barva.

Endie to je pech,sotva přijede a už něco pose... že? :grinning:

Kuki no výborně,byla masáž s chlapem! :grinning: To je supr že sis to užila,dovedu si představit,jaké to musí být uvolňující :wink: Jinak postýlku máme,nemohli jsme sehnat,ve sparu neměli,v tescu za 2000,- a nakonec jsme sehnali v hypernově v shoppinu za 989,-slevněnou z 1299,-,takže super.Jo a prosím tě jakou bys tam dala matraci,normálně z postýlky?Nechtěli jsme kupovat a tahat ji taky nechcem,tak myslíš že tam můžu dát deku?

Jo a mají v hypernově akci na štramplíky a jsou tam s hello kitty a snoopy a ještě takový ten sýr,co se směje,akorát jsem zapoměla tu cenu :grinning: Protože chlapecké měli jen od velikosti 92-98 a dívčí nevím.
5. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Peti užij si to u mamky.. já pojedu na víkend koncem dubna máme sraz ze střední a líčím tam jednu nevěstu.. tak jsem si říkala,ž e tam budu celý týden a pak bychom tam oslavili výročí svatby..docela se těším..
jinak já mám postýlku za 1200 z Puntanely se závěsným lůžkem s kolečkama.. já tam nechala tu matraci co tam měli jakoby tu dřevěnou.. a dala jsem na to 2 osušky.. jinak chci koupit klasickou molitanovou na to...
5. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
ppetu ok holky mysíte že paní bude mít v obchodě 10 kusů :slight_smile:

petul, já mám u naši postýlku a mám v ní vždy dané matrace z gauče a když ne tak hodně dek aby to bylov yšší. jinak je tam ta originál matračka je taková tenká, skládací, tak na ot poskládám vždy 2,3 larisy.

ty jo škoda jsem ti ji mohla dovést půjčit,
5. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
já dneska zavítala do Tesca a maj tam už letí něci tak jsem Beri koupila triko s krátkým rukávem se lvem z biobavlny za 75,- parádaní. a bylo v klučičím je krémové s oranžovou
5. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
jj to mám taky takovou skládací jakoby matračku :slight_smile:
já mám tuto obyč postýlku http://www.slune-cz.cz/cestovni-postylka-zopa-caravan-2010/ se závěsným lůžkem
5. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
já mám půjčenou od sestřenice, asi 4 roky starou a závěsné lůžko nemá, tak proto tam bývá Beri jako princezna na hrášku, abych se nemusela tak ohýbat.
Petul já byla v Ově v práci, kolegyně se loučila - nastoupila na mateřskou, kolega slavil státnice. pak jsem se prošly s jednou kolegyní do Oriflame a pak odpoledne jsem jela k té těhuli, zašly vyřídit karty na Čapkárnu - dobití na plavání, a na prochajdu okolo řeky. parádní. se těším jak budu za ní jezdit v létě. nazujem brusle a budem brázdit okolí v centru. no a pak dom. a další den utekl jak voda.
5. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Niky jeee já koupila v tescu taky na léto triko s tou opičkou žlutý, taky ta bio bavlna :grinning:
My budem cestovní postýlku kupovat na léto na chatu a koukala jsem přesně na tu jak má saronka :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
veru jsou krásné co, mně se líbilo i to s opičkou ale vzala jsem tygra či co to je, už je v pračce.
5. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Niky jo jo jsou moc pěkný :dizzy_face: a za ty peníze paráda :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
musím říci že chlapeckých měli spoustu krásných triček atd, holčičí jsou jen tuničky, a šatičky, jo pěkné ale dost nepraktické :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
a jeeee že já lezla na mmb :confounded:
5. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
tak tam nelez :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
a nebo když už tak se pochlub :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Měli bychom si dát zákaz posílat si sem odkazy na stránky typu mmb, to je pak jak droga to nakupování :pensive: , ale jako dala jsem si příkaz, že teď dokud nevyroste z 68, tak nic nekupuju, teda jako pár kousků už v 74 vlastníme, ale tak jako počkáme až budu vědět jaké bude počasí .....
5. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Niky nic, ale to víš že bych už utrácela, ale tak jako je pravda, že já koukám už na letní věci a to se ještě sortiment hoooodně rozšíří, tak ať potom nelituju :slight_smile: ... teď mám objednaný ty capáčky, tak se pak pochlubím až přijdou přímo na majiteli :grinning:
5. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
veru jak by bylo, bude léto, max babí léto a napodzim budou prckové nosit většinou 80tky :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
ok, já něco letního už nakoupila, v lednu, takže taky až se uvidí jaké bude léto :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Niky neprovokuj jo :grinning: , prostě čekám jak bude :grinning: :grinning: tak přeci nemůžu dělat velký zásoby :grinning:
5. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
5. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
5. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
jeeeee ty jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
( to my nevadí, to by Nikymu asi neslušelo :grinning: )
5. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
já vím, jo neslušelo jo, hm, já stejně jen koukám. než se rozhoupu a vyberu tak je to prodané :slight_smile: ale co zase ušetříme.
5. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Niky musím tě na chvilku opustit, manža potřebuje na pc..... no tak to znám, taky váhám a pak když se rozhodnu, tak už to nemají :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.