• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
ok:slight_smile:

Berryl kdepak jsi? tak jsi smutnila aby tu někde byl a ty nikde :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
nik..tak ot je super, to jsi měla moooc hezký den :dizzy_face: já bych chtěla oranžovou a zelenou, kdyby teda byly, dííííky, ti pak pošlu celou tu mateřskou, jak jsme se bavily :sweat_smile: :grinning: a šatičky jsou krásné, ty druhé se mi líbí víííííce :dizzy_face: :dizzy_face:

saro..no my je ještě nemáme, teprve je vybíráme, ale vypadá to na tyto http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/zlato/detske-nausnice-12071 nebo možná ještě tyto http://www.nejlevnejsisperky.cz/865-detske-nausnice-zlate-sdn46.html ale ty rpvní jsme viděli naživo a byly nádherné...nakonec jsme se shodli na bílém kamínku
5. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26476360&tab=2

jj ty druhé jsou skvělé, ty se mi moc líbí
i toto tričenko, ach jo, to asi vezmu :slight_smile:

k naušničkám byla bych pro ty první, (mm když mají dva kamínky pod sebou stejné dospělácké tak mají označení "lucie") ty druhé jsou jiné, mají jiné osazení kamínku. ty první se mi líbí více. :slight_smile:¨teda můj názor.
5. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
tak aby jste neřekly - jeden pěkný klučíčí model a v našich barvách - mmt míslím tím té naší začarované oranžové :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23206843&tab=4
5. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Niki supr,tak sis to dnes užila :slight_smile: Děkuji jsi hodná,já jsem jí původně sháněla,že si ji od někoho půjčím,ale nakonec jsme se s Tomem dohodli,že jí stejně budem potřebovat přes léto a tak... :slight_smile:

Holky přestaňte s tím mmb!Já tam během 3dní objednala věci za 1000,- :astonished: :grinning:

Kuki mě se taky více líbí ty první :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
petul to znám ale jsem teď zmlsaná, unás jsou teď dva krásné bazárky, naposledy jsem tam koupila 3 krásné oranžové věci pro beri - mikinu, tuniku a tričenko a nechala tam 90 korunek, paráda.
druhej je vyloženě dovou z Anglie, next Erly days - která jsem si teď zamilovala, atd. taky paráda. ušetřím tam na poštovném.

ty durhé čatičky se mi líbí, takových jak jsou ty první mám pár, ty durhé jsou takové dospělácké, :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Niki ty jo to je supr,ještě že tady žádné takové bazárky nejsou,byla bych stálý zákazník :grinning: Ale zase je fakt,že tam ušetříš na poštovném.Ty druhé šatičky jsou fakt hezké :slight_smile:

Ty jo Tomáš tady teďka malému vykládá pohádku na dobrou noc :grinning: Sůl nad zlato,ale skončil v půlce,trochu si ji plete s jinýma pohádkama :grinning: No vznikl z toho nějaký mišmaš :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
petul já myslím že je to Vojtíškovi šumafuk, zda je to popletené nebo ne.

jo Beri se dneska uspěšně naučila prskat, může za to moje milovaná kolegyně z práce, moje zlato se kterým jsem sdílela kancelář. celej den ji to ukazovala a Beri jako že nic,a dojedem domů dám jina sedačku lehnout a ona začala, děs. mám to nahrané, jen to vložit.
5. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
hlavně ten jeden je fakt bazárek, berou do komise i věci takže můžeš i prodat.

jinak u nás je teď v březnu v mateřském centru taky bazárek, tak to pak obejdu, :grinning:
5. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Týnka šla někam pařit,i s Ríšou :grinning:
5. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
no asi jo, třeba do postele.
nic já půjdu, jsem dneska něják utahaná.
Petul ty si to užij u mamky, kdybychom se neviděly tedy na netu :slight_smile:

papa všem a krásnou dobrou noc a krásné sníky.
5. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Niky tríčo super, ale my jich máme dost a oranžový asi tři, takže stačilo :slight_smile:
Kuki mně se líbí taky ty první :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Niky dobrou noc a hezky se vyspi
5. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
berryl: oki ;) ale jsem to říkala, prvně se o ni všichni perou a pak ji nikdo nechce :grinning:

kuki: no to se někdo měl :grinning: víš jako chlapi do toho dají takovou lepší sílu :wink: bych šla do chlapa.. snad tam v neděli bude :sweat_smile: Měla sis dát svařáček nebo štampli to by tě nezabilo a malá by aspon líp spala :wink: A po masáži sprchu.. no příště budeš vědět :wink:
no koupila jsem si oranžové tričko s bílými proužky a hnědé tričko na ramínka. A taky dvě vína, něco k vínu, že? a termosnku 1l apod.
teda krásné naušničky, Ella bude kočka!!!

petule: to jste koupili za takovou cenu cestovní postýlku nebo normální??? Já sháním cestovní.

saron: tak jsem koukala v tescu (teda jako těch bočních obchodech) dneska na ty ruční mixery a pán doporučoval kovový sencor.. za necelé 400,- mrknu na net. Jako nevypadal špatně.

niki: myslíš, že bys mi mohla event. s těma lžičkama dát vědět? Vzala bych je event. od té paní jak jsem vyhrála tu kostku. At mám aspon nějakou :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Niki děkuji a určo se uvidíme,internet tam mám.Tak hezkou noc :slight_smile:

Bleško cestovní,měli jich dost,tak si tam zajeď a mají červenou a modrou.
5. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
tak vy už jste šly do hajan jo? hmm :frowning2:

saron: ten jsem měla v ruce... http://www.zbozi.cz/p221102-sencor-shb-4352/?q=mixer%20sencor&sId=pxAmRkrVw23vX5huDEna&r=zbozi1
důležité je, aby ta spodní část byla kovová, když to dáš do horké omáčky, zeleniny apod. Zkoušela jsem i tu kovovou etu a ta byla na mě moc těžká.. ono zase tam je výkonnější motor, ale zkus furt držet zaťatou ruku nahoře, že? Takže jak jsem proti sencoru, tak celkem mě i nadchl a když to nebude ono, tak zase to není tak vysoká cena.
5. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
petule: i se závěsným dnem? To je fakt super cena, zkusili jste už ji rozložit? A to mají přímo jako v hypernově jo? a do kdy je ta akce?
5. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
tak si to u mamči užij a kde vlastně mamka bydlí?
5. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
NO tak já jdu do vany, tak přeji krásný večer a klidnou dobrou noc
veru: aj tobě.. já jeste čekám až mi krapánek vychladne voda, naliju do temosky a jdu též do hajan
petule: jsem koukala do letaku hypernovy a tam postylka v akci neníi :frowning2: nebo to nebylo jako v akci?
5. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
bleško nerozkládali jsme jí,nechali jsme jí v autě.je ale úplně obyčejná,ale nám to stačí,mrkni tady:
http://www.iletaky.cz/hypernova-2828
5. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
týý jo to je věciček.. a co jste jeste pořídili?

holky, nemáte někdo náááhodou zímní kombinezku 74ku? Já mam tu jen tu z globusu to je vel. 68 a už je ji nějak malá.. se mi vytáhla jak jsme tu v OV :frowning2: a v té kose nevim co ji obleču a zase se mi nechce kupovat když mám doma.. nebo berryl nejukla by ses do toho sekáčku jestli by tam něco nebylo? prosim prosim..
5. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Bleško nic,jenom tu postýlku.Já ti asi nepomůžu,mám jednu 68 a jednu 80 a tu mu už oblíkám,má ji supr volnější.
5. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
tak já jdu do hajan, dobrou
5. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
já už jdu taky,tak hezkou dobrou noc :slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Tak já se taky loučím, měli jsme návštěvu.
blecha - nám už ta z globu nebyla, už jsem jí prodala.
Malá se začala přetáčet ze zad na bříško tak jsme to zapili a motá se mi hlava :slight_smile: Tak papa a hezké sny.

Holky v kauflendu mají slevu na příkrmy. Za 18,90kč
5. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz
Holky, díky za názory, mě se ty první taky líbí více, jenom jsem potřebovala ujistit, hold, to jsem celá já :grinning: Tak počkám, co mi napíšou, jestli je ot teda bílá barva aobjednám je. J oa holky, jaké jste kupovaly náušnice, myslím jak velké? protože tyhle jsou větší, máte některá tkové ty úplně pidi? tyhle jsou prý tak do deseti let, co na to říkáš niky? se na tebe obracím jako na znalkyni zlata :grinning:

blech..nee, my takovou velikost zimního nemáme :unamused: ale už mám kombinézu na příští zimu, tak kdybys chtěla, klidně ti ji půjčím - i když bys v tom musela Peťku hledat :grinning: :grinning:

No nic, jdu holky taky spát, beztak už všechny chrníte! Tak se hezky vyspěte a o víkend uzase moc nepište :grinning: dobrou
5. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz
dan: já myslela, že to je stadard.rozměr té postýlky, jinak my se včera prvně obrátily z bříška na záda.. no zatím se ji to povedlo 2x co jsem ji já viděla.. ale taky dobré :slight_smile:

kuki: no já bych radši větší, protože jak poroste a bude se ji zvětšovat boltec, to bys měla zbytečnou investici :wink: ale zase ne takové aby se ji ucho utrhlo :grinning: no víš co tím myslím,ne?

holky, mě s babi zas ruply nervy...
6. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.