• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
ahojki, bleško neboj dám vědět, za chvíli vyrážíme do víru města, na poštu a do toho shopu, pokud tam teda jsou , jinak v pondělí. stejně si myslím že jich tam tolik mít nebude.
6. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
ahoj bleško tak to Ríša jede ze zad na bříško pak zase z bříška na záda mi tady válí sudy :o)
bleško co babi provedla?
6. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
dobré ranko holky :grinning:
6. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
blecha - jsem mimo, nevím jakou postýlku myslíš, já mluvila o té kombinéze z globusu.

U nás napadlo plno sněhu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Noc super, spala od půl 9 do 7! Byla v 5 vzhůru ale já to zaspala a když jsem se v 6 vzbudila tak spala. Ale večer nechtěla jíst tak večeřela ve 2.
6. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Krásné dobré sobotní ranko, chlapi mi ještě spí, tak mám chvilku.
Až vstanou musím do krámu, potřebuju si koupit silonky, odpoledne jedem na oslavu narozenin, tak jsem zvědavá z jakou dnes vstane prcek, včera po tom očkování byl takový nesvůj, tak snad už to dnes bude ok.
6. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
endie2 tebe neznám :slight_smile:
6. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
tady je -6 st :confounded: :astonished: :astonished: :astonished:
6. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky..tady od 3 hodiny sněží... jinak dneší noc..kojení 4x a k tomu od půl 6 byla u nás v postely protože se rozhodla, že už je vyspaná ach jo..
Kuki ty druhé se mi líbí víc..jsou ale i tak oboje krásné
Bleško ten mixér vypadá dobře..jinak mám půjčenou do kamarádky 74 taky prostě musíme velké nosit..už má od 3. měsíce do tamté se nevlezla..
jinak dneska jedeme do Ikei a do Globusu na černák nakoupit, a chtěli jsme ven, ale v té kose a sněhu..nevím nevím..
6. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
ahojki tak mise "lžička" neúspěšná, dojdu tam, jásám před obchoďákem cedule s otvírací dobou - sobota otevřeno, vyjedu výtahem a tam cedule " z technických důvodů dnes zavřeno".
druhý pokus v pondělí dopoledne. ale kdo ví jestli jich tam těch 11kusů bude mít. kdyžtak vezmu co bude pro holky z Prahy a nám zbytek objednám souhlasíte :slight_smile:

jinak my vzhůru od 6, teď spala dohinu a půl v kočárku a je protivná, chudák si včera tím výletem uplně rozházela režim. nejhorší je že mi přestala spát v autě, sedí a kouká, nebrečí ale nespí. :angry:
6. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
berryl: no tak Ríša je popředu a šikula :wink: škoda, že je mladší :grinning: no i když to taky není na závadu ne? :sweat_smile: ale je nějaká nachcípaná, tak jsem ji řekla, že bych byla ráda aby k malé ještě nechodila a byl oheň na střeše a byla na mě i docela drzá.. tak jsme tu měly menší výměnu no :frowning2:
a jsem prý hrozná vnučka :frowning2:

dan: ahaááá hihhi... no já jsem byla dnes mimo, asi jsem měla z babi černo před očima :grinning:

saron: no slyšela jsem, že je v pze zase sněhu dost... tu po sněhu ani památky, už to slezlo.

niki: souhlasíme :grinning: dohinu jo? hihihi
6. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
jj dohinu alias hodinu
6. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
ahojky, malá v 8.30 usnula a stále spí, vynecháme svačinu a dostane rovnou oběd. Tady je hodně sněhu :frowning2: Dneska malé vařím doma, kuřecí polívku se zeleninou a vařený žloutek, jsem na ní zvědavá :slight_smile:
6. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
bleško to mě mrzí.to je jak můj otec, ze začátku jsem trvala a stále trvám, že kdo příjde ať si umyje ruce a on než by si je šel umýt, tak raději nešahal na malého, no už je to jiné jsem udělala kravál, ale ze začátku mě tím uplně vytočil a tak jsem mu řekla že je hrozný dědek :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Tak Niky spal nakonec do desíti, alespoň jsem stihla vše připravit s sebou a teď jsme doobědvali a teď půjdu nakrmit prcka a obléct a vyrazíme, jsem na to zvědavá, ale dnes už je naštěstí úplně ok, tak to snad bude fajn, takže přeji krásnou sobotu :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky!

Ach jo - na mě zas něco leze..Nějak se zas vůbec necítím :unamused:

blecha: Hlavně, že seš dobrá máma :wink:

nika: Ty seš poklad! :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Tak holky polívka měla vééééliký úspěch. Nakonec spala 3,5 hodiny a snědla plný talíř i s pidi kouskama hrášku. Mám strašnou radost že tak krásně jí!
6. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
sali - to může být i změnou počasí. Já jsem dnes hrozně unavená.
Co jste vařili? Já dělala kuře na paprice a těstoviny, ráno chtěli k snídani palačinky a mám kotel polívky s játrovýma knedlíčkama.
6. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
dan já zatím nic :slight_smile: pustila jsem se do třídění hader od malé, u nás je to složitost nad složitost, z čeho vyrostla tak rozdělit na vrácení sestřenici a do krabice co mám já (resp. co mám od švagrové ael ti další mimi neplánují). a k tomu všemu to z čeho vyrostla ještě přebírám a chystám kolegyni z práce.

takže peru pračku 68(takových těch větších) a 74, a vytřídila jsem větší 74 na léto a 80. stejně na to číslování nejde spoléhat :slight_smile: teda alespoň u některých značek a věcí.

ale co uvařím to teda nevím, polívku máme uzenou s pohanou, a druhé, nemám tucha, ael chlap se večer vrátí tak asi kus masa :slight_smile:

je super že ti Eliška tak krásně papká :slight_smile:

Beri už cca asi 4 dny pozoruje každé mé sousto, jak jím, takže asi začnem testovat dříve než bude poradna, chci to zkusit třeba je právě ten čas a nerada bych ho prošvihla.
6. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Bleško hrůza..zase kupa sněhu..kosa jak blázen...
Dan vy už tak hezky baštíte..u nás vařila IKEA a zítra dělám zapečeného lososa se smetan. bramborama :slight_smile:
holky dáváte některá kaši..tedy zda jsem začínali kaší??
6. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
sar - já kaši ne, mudr řekla že pokud prospívá tak kaši ne, prý to jen zaplácne žaludek a doporučila jí až od 8.měsíce k večeři.
Hm, lososa bych si taky dala.
Holky byli jsme všichni venku i se psem a jsem tak vyfoukaná, mám tváře jak marfuša.

nika - mě malá v autosedačce taky nespí a v obchodech taky ne, v autě na mě kouká a musím na ní mluvit :slight_smile: Všeobecně mi naspí tak 3,5 hodiny denně ale dnes byla vyjímka. Už nechce být ani v kočáru, hodí si dvacet a pak chce z kočáru ven, dnes jsem jí musela posadit aby viděla ven jinak by řvala. Prý když dítě začne vnímat dospělého když jí tak je dobré to zkusit. Já nesmím vzít do ruky lžičku, je jak šílená i když má plný bříško. Panimáma včera vyndala lžičku z kafe a malá začala mlaskat a třást se radostí, myslela že bude jíst.

Jdu na teplý čaj.
6. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
dan jj ty reflexy jsou šílené.
jj vím to, tak asi zkusíme :slight_smile: v týdnu :slight_smile:

jinak já vytáhla mleté maso, ale ještě nevím co z něj provedu :slight_smile: asi udělám rajskou omajdu a z masa sekanou a nějaké koreněné kuličky k té rajské. nic jiného mne nenapadá.
jinak u nás je počasí jak v Dubnu, slunko, sníh, ale teplota -1, teď odpoledne.

švagrová dávala kaše ráno, protože malý se ji po kaši budil hlady v 4 ráno v 11 měsících, když dostal večer chleba např s máslem atd, tak spal do sedmi a v klidu.
6. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
tak malou si vzala mamka přes noc , prý abych si odpočinula a málem mi puklo srdíčko :frowning2: mě je tak smutno, úplně prázdno je tady a ta můra malá prý vklůidu, že jí nechybím :frowning2: :slight_smile: no nic půjdu dohnat spankovej deficit :grinning:
6. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
hele zase sem píše ta ženská co ji neznáme že? jakto že máš novej nick?
6. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
tam ten už je plnej fotek :grinning:
6. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
co takhle je to lepší? :grinning:
6. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
holky poradte malá ma nohu 11 cm ted jakou velikost bod Jaro/leto? A tu čepičku háčkovanou má ted 45 cm :astonished: tak jakou velikost díky?
6. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
endie - máte krásné oblečení

malá prospala i odpoledne. V kočáru půl hodiny a v ložnici od 4.15 doted. Měla poprvé rozmixované jablíčko a moc jí chutnalo. Dnes jsem četla že mezi 4-7 měsícem se mají děti zvykat na lepek. Použít úplné minimum do jídla aby se zjistilo jak ho snáší, jestli se neprojeví alergie než ho začnou od 8 měsíce jíst. Tak budem zkoušet.
6. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31550490&tab=2

dan: děkuji, vy máte taky krásne oblečení :dizzy_face:
6. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Krásný večer :slight_smile:
Návštěva paráda, malej byl vzornej.....
Endie já objednala teď 18náctky, jelikož malej má 9cm velkou nožku
6. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Tak malá spí, já jdu taky, odpol.jsem s ní vytuhla a už se mi chce zase. Koukám že jste asi zapadli sněhem, nikde nikdo.
veru - my máme taky vzorné miminko, zrovna jsme se ted bavili že to ani není možné. Od 8 seděla u televize a ani se nehla, přes den se jen směje, dneska se pořád přetáčela na bříško a povídala hračkám.

Dnes jsem jí vážila a má rovných 7 kilo, takže jsme tabulkový :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.