• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Dan tak to je paráda, že je Eliška takový zlatíčko :dizzy_face: jeee to váží stejně jakou Nikýs :sweat_smile: :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
fakt? A to jsme o měsíc starší :grinning:
6. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Dan no máme doma kus chlapa no :grinning: :sunglasses:
6. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
já tu jsem taky, :slight_smile:
jen jsem pověsila prádlo, umyla nádobí vysteril. lahve doplnila stav nutrilonu - do dozy v kuchyni, a uvařila si čaj.
manžel dávno vytuhl a malá taky :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
veru krásné, já taky včera, zelené šatičky i to tričeno mám zamluvené :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
veru ta paní co tu máš ty odkazky má krásné věci :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
ahoj niko.
Nám už přišly ty dvoje letní šatečky a jsou krásné.
Jdu se vykoupat a chrnět.
6. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Niky no já jsem včera odolávala a dnes už jsem prostě musela, asi jako za odměnu, jak byl dnes hodný :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
dan ty žluté a zelenkavé? takové ty retro?
6. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
veru to znám, důvod se vždycky najde.

jinak Beri se naučial včera krásně prskat a dělat bubliny, ale s tím jejím otáčením se ji moc nechce. více ji to jde když ji přehodím nohu tak na pravou stranu, na levou takto ne, ale dneska si hrála a šup nalevý bok. tož, uvidíme kdy to zmákne :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
jinak jsem si to vlastně i zakázala, kupovat protože jsem dneska přbírala větší věci a je toho spousta, teda spousta modrého, tak sem tam koupím něco co se mi líbí. a jiank budem v modrokroji doma. :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahojte holky,
dostala jsmese až těďka k netu, ale nelituju, den jsme měli moc hezký - dopo úklid, pak oběd, procházka,no a pak návštěva, to byl takový trochu černý mráček dnešního dne, ale už je klid. Malá byla strašně přetažená, nemohla nai usnout :unamused:

nik..technické důvody, to se mitaky občas stává..ale já souhlasím, nám už je to pak jedno a mě teda úplně, protože já zatím dávám ze lžičky jenom čaj..

veru..takže odměna za dobré chování, ale pro maminku,jo? :grinning: pěkné věcičky

endie..mělas počkat na nového koníka, tam bude fotek neomezeně, aspon to tam teda bylo napsáno

dan..malá ti pěkně baští :fearful:úplně koukám, i ten hrášek..no já jsme zvědavá jak u nás

No nic, jdu koukat na telku, pěkný večer všem!
6. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
nika - nevím které myslíš, jedny zelené a nich velké kytky a druhé taky do zelena ale víc barevné. Neboj, to přijde ze dne na den. Včera jednou a dneska se točila pořád. Ona na boku spí sama od 3 měsíců, to se přetáčí celou noc jak chce ale jen na pravý a sliny začali taky dnes, dělá bubliny, má pořád všechno mokrý.
6. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Niky malej měl dneska během chvilky od slin úplně promáchanou košili a bublinuje taky suprově :grinning:
Kuki no jo no tak se maminka odměnila, že si udělala hodný miminko :grinning: :grinning: :grinning: to bych měla asi odměnit i tatínka co :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
6. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
jj ty s kytkami příjosu mi takové trochu retro, vím vzpomínám, jo druhé nebyly žluté ale světlejší ne. to je fuk, počkám si na nějakou fotku s modelkou :slight_smile:

beri má smůlu na bok se v noci už nedostane, předtím jsem ji obkládala aby tak spala na zádech enchtěla a teď spí na zádech ale zakrývám ji lariskou bez povlečení - a to ji pěkně obejme, jinak se ze všeho kom spacího pytle dostane a odkope.
a mi se se spacím pytlem s ní špatně manipuluje v noci jak ji krmím.
6. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
veru - já se odměnuju pořád, balíčky chodí :slight_smile: a dneska je kluk u táty a Petr se byl vykoupat tak asi bude taky odměnování :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
já pytel taky nemůžu dávat, tím že si určuje polohy tak se jí to hrne. Jen jí nechám usnout a pak přikryju. Miluje spát bosa tak jsem koupila pyžamka bez tapek. Jak zjistí že je bosa tak se taky odkopává a hrozně se tomu směje tak usíná odkrytá a pak jí přikreju. Jsou to potvůrky.
6. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
já bych chtěla taky odměnu ale mm mi usnul.
holky mamka je u bráchy a hlídá kluky, švagrová je už týden v nemocnici. chudák dostává zabrat, už jen to že malý - má rok a 4 měsíce vstává ráno o půl páté, a byl minulý týden mrzutý, rýma, teplota, chyběla maminka a já si myslím že i zuby, a teď pro změnu ten starší 6 let teploty.

švagrovou včera operovali, děs. týden ji tam trápili různými způsoby aby ji nemuseli kuchat a dopadlo to tak že ji měli na sále skoro 4 hodiny a byo to za 5 minut 12. děs.
6. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
dan jsou a pořád něco vymýšlí :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Niky ty jo tak to je síla s tou švagrovou :confounded: , no hlavně že už teď to bude snad ok :wink:
Dan no k nám balíčky tak často nechodí, ale já jsem každou středu ve městě :grinning: a to je možná ještě horší :pensive:
6. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
snad jo :slight_smile: to měla jít na operaci až na konci března ale minulej týden se ji přitížilo, posílali ji na různé utz, vyšetření a tak či onak ať nemusí operovat a málem bylo pozdě.
6. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
veru to věřím.

jinak já dneska kvůli lžičkám oblezla všechyn babyshopy u nás, a samo tam taky něco koupila. :slight_smile: ale jen maličkosti. no pak návštěva DM drogerky a to byl učet. něják se to sešlo, co doma došlo a nestačila jsem se divit účtu :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Niky a jak dlouho tam ještě švagrová bude, aby ti mamka nezešílela chudák, musí to taky na ní zápřah
6. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
veru z Nikiho roste fešák :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
holky, chce se mi brečet... dala jsem sterilizovat flašky a omylem jsem se přehmátla a zmáčkla gril... všechno v prdeli :angry: ted musím jit shánět nějaké flašky... můžete mi pomoci? Potřebuju malou a velkou od aventu.
6. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
bleško :frowning2: :angry: , zkus tesco tam je mají ne :slight_smile: a je nonstop a máš to kousek.
6. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
ahoj holky, my dneska byli popřát tchánovi a pak přijeli známý a dovezli Ríšovi dárečky a oblečení o velikosti 62 :o))))) koupili to když se narodil jako, že dopředu no a než se tu dostali má to samozřejmě malé :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=576694&vReferer=
6. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Niky děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bleško promiň, ale teď tu brečim smíchy :sweat_smile: , při představě jak griluješ lahvičky :zipper_mouth: :grinning: Bohužel nepomůžu, ale jak píše Niky v Tescu mají a i za dobré ceny :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
veru uvidí se, v pondělí ji snad přeloží z JIP na normální pokoj, ono to dopadlo tak že ji ani pak nemohli operovat laparoskopicky ael normálně tak ji pustí nejdříve po týdnu, děs.
nevím ajk tam mamka bude dlouho, chduák, ale říkala že už si zvykla. ona je jinak spáč tak si myslím že se pak vrátí dom a bude měsíc dospávat.
myslím že tam bude uršitě tento týden a pak asi i jak příjde švagrovka z nemocnice pár dní. přeci jen malý je puclíka zvedat ho nebude moci. :unamused:
6. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.