• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Jo a ještě mi nedošla mateřská za říjen, jsem pěkně naštvaná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
kuki mi říkala mudr že 3měsíční kolika trvá 4měsíce :slight_smile: jen at vís! Mám tady maminku napisu později
2. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
berr...tyjo a mě minule že tři měsíce :grinning: ta naše mudra ju hustá :grinning:
2. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak malá usnula na půl hodky a pak řvala do půlnoci. Celkem 6 hodin! Do rána děsná rýma, blinká, kašle, v 1 mám být u mudr. Jsem holky zoufalá. Brečím kudy chodím, padám na hubu. Naštěstí klukovi je líp. To přeci není možný. Prý to asi chytla od něj. Vyndala jsem z auta kočár co máme do města a spí v něm v obýváku, dostala čípek. Už mě hrozně bolí ruce tak jí hold zvyknu na kočár.
2. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
saron: no tak to je pěkná knížka, tak po ní asi taky mrknu :wink: jinak já nevím .. sice po 6ti nedělí a já si myslím, že je hůř a hůř :grinning: :grinning: :grinning:

kuki: a nechceš se po té mateřské popídit? Já bych to jen tak nenechala..

jinak my v noci vstávaly co 2hod :angry: nevím co ji bylo. A ted se tu furt kroutí :( nemůžem se vykakat :frowning2:
2. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
ke vsemu nas zase vytopili sousedi :angry:
2. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak my jdem ven
2. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
dan to mi je tak líto! Nápis co u mudr? Myslíme na Vás holky
2. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
dan, to je mi moc líto!!! Teda, ty sis tu smůlu vybrala už do konce života! A Eliška jakbysmet! Neboj! Bude líp...
2. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
kuki měla jsi pravdu venku pěkná kosa,mrznul mi zadek!
2. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Kuki to věřím...a neboj..určo úderem 3. měsíce to skončí :slight_smile: jinak mě překvapivě za říjen došla už zač. listopadu jsem čuměla.. v listopadu mi došla nemocenská za září.. hustý..
Dan jako 6 hodin to je hustý... Sofinka nejdýl plala tak 10 min to snad ani ne..máš to náročný, může ti nikdo vypomoc?? aby sis trošku odpočinula..
Blech...nestraš...:slight_smile:
2. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
holky..to mi vysvětlete.. spi mi ted 5 hodin.. byli jsem 2 hodiny venku a te mi spí doma.. proč mi tak nespí v noci :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
sar kdo ví,mi už malý spí taky v kočárku,byli jsme venku a stále se nevybudil. Jo a holky na vánoce bude moje maminka malému kupovat usinačka parádní věc mrkněte na net.
2. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
berry tak pak řekneš jak funguje a pořídím hned taky :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
dan: jejda.. no ty máš trápení to je síla... tak vydrž holka !!! myslím na vás.

saron: no nestraším, asi je taková realita :frowning2: my zatím nic vše v poho, blížíme se k 3měs a malá má problémy s kaděním, celý den nás trpí prdíky, svíjí se.. no to zase bude noc.. a už vím proč toto.. :angry:
páč manža chtěl pro mě změnu a včera na véču jsme měli kvasnicovou pomazánku a mě to nedošlo!!! že to nadýmá.. k sakru.. a ted to mám za to! :angry:
a nemá vyměněný režim? No myslím si, že toto počasí venku utahá každého prcka

berryl: pošli odkaz na toho usínáčka, ráda mrknu.
2. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
2. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
2. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
ježíš, to sou krásny hračky!!!
2. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
jéé - tak já mizím - sem dneska úplně KO. Malej byl dnes celkem v klidu, ale ve středu doučuju a dnes mě to teda dost vyčerpalo....malej zase protestoval - nechtěl spát, ale teď už snad spí :sweat_smile: Jdu k TV.. Dobrou všem!
2. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
jj dobrou.. já koukám na přešlapy jedním okem.. a asi půjdu brzo do hajan.. malá usínala s prdikama nevim kdy se probere.
2. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
berryl: a co ty a to mliko? Je to lepší? Furt na tebe myslím.. jinak jsem to pyžamo taky už objednala, tak jsem na to zvědavá
2. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
blesko to je on mi se líbí i ten usinaček z chica. Mlícka mám fakt málo :( ale pořád tam něco je. Jdu spat. Pa pa
2. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
jako myslíš ten první usínáček jo? Ten je tak roztomilý.. jen nevím zda se toho nebude malá bát.. co myslíš? Tak hlavně nestresuj.. třeba jste jen v tom spurtu, tak se snaž více přikládat... mě se to radí co? :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
blesko od kamarádek vím,že ho děti milují :slight_smile: jinak Rada koupil malému první hračku obrovského medvídka pů a narval mu ho do postýlky,jeste že je postýlka tak veliká a Riša malý :slight_smile: medvídek vydává i zvuky,stačí kdyz se mu zmáčkne břicho, no sranda mě by nenapadlo koupit tak velikého,ale Rada měl radost a malý měl na co koukat
3. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno holky..mrkněte do albíčka.. včera večer si Sofinka hrála.na každé straně má hračku.. její nejoblíbenější ... a panenku si chytly uplně ji převrátila a pak si povídala s Ijáčkem..no k sežrání :slight_smile:
jinak dnešní noc v pohodě..kojila jsem ve 20, 23, 3, 6, ale k ránu zase bolelo bříško..neplakala ale svíjela se a tlačila..no možná to bylo díky mému večerníku rohlíku..byl čerstvý.. chleba jí nic nedělá ale rohlík možná ano..no uvidíme..
Berry miluju celou tu Půovskou bandu :slight_smile: sama mám tričko s medvídkem pů..trošku infantilí já vím :slight_smile:)
3. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
jinak mymáme od tchýně http://www.pompo.cz/mattel-fisher-price/fp-mluvici-pejsek.htm tohoto medvěda.. zatím ho v postýlcenemá protože sejí povedlo do něj při spánku kopnout a začal mluvit nebo hrát :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
ahojík holky

ostravačky nevíte někdo o nějaké kadeřnici a kosmetičce potřebuju obočí a melír a moje kadeřnice a zaroven kosmetička šla na mateřskou a 14-tého se mám jjít fotit s malou a vypadám jak břežněv :grinning:
3. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
saron: malá je fajná :dizzy_face: jak si hlídá svoje hračky

bleško: mje malá měla včera úplně stejnou noc co 2 hodiny vzůru, ležet nechtěla, narukách taky ne, vypila vždy jenom 3O nebo 1O tohle dělal od 2O hod do 6 rána jsme myslela že mě urve, přitom vykakaná, vyprděná,

berryl: to je fajný tatínek jak myslí na cukrouška :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky. Nebudu psát jak je malý, vždy to zakřiknu, ale je od včera od doktorky takováhle :grinning:
Koupila jsem odsávačku na vysavač - je to zázrak. Koupila jsem ty kapky za 638,- ty probiotické a dělám další pokus, tak uvidíme. Dnes jsme spali od 22 do 8.15 a jedla 2x. Ted spí u mě v lehátku. Vytírám jí nos antibiotikovýma kapkama. Včerejší noc jsem dospala ted už mi chybí jen ty 2 měsíce :slight_smile:
berryl - toho usínáčka má sousedka, ale existuje prý ještě jeden a ten má lepší hudbu. My dostaly od kolegů z práce slona z globusu a zatím jí ta melodie nezaujala, jen světýlka, on svítí a mění barvy. Jinak kočár v bytě je bomba. Malá na mě vidí a můžu dělat cokoli.
3. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Přidala jsem fotky.
3. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.