• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Niky no tak to je fakt teda na nic, ale tak co by babička - mamka pro dětičky neudělala že :wink:
6. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
jj to jo, víš co mamka je vidí málo jak bydlí daleko tak si to s nimi užije.
já se na ně taky těším v létě, budeme je hlídat 14 dní z toho budem týden na chatě. paráda. :grinning:
to víš že jo. ještě k tomu druhá babičky byla na operaci před týdnem tak nemůže vypomoci. něják se to sejří :frowning2:
6. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
niki a jak to tam vychází???
jako našla jsem dvě lahvičky event. doma jeste mam.. takze muzu koupit pres net...

co tohle?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30873653&tab=0

totiž jsem zničila i vrch od sterilizátoru a nebyl můj.. sestra měla ale nějaký starší typ, nebyl od aventu si myslím a ten vrch podle mě neseženu.. nebo existují i levnější sterilizátory než avent, že bych koupila jen flaštičky?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21284019&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31090983&tab=1
6. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
nic já jdu následovat mé miláčky a jdu spát. tak všem krásné sníky dobrou noc a zítra karásnou neděli :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
tak dobrou
6. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
tak asi se zítra vypravím dopo do tesca a případně to ihned objednám na netu.. asi celý ten komplet... tak zatím díky a jdu do hajan, malá furt kňourá a špatně spí,... bobek, myslím, že to jsou ty zuby :frowning2:
6. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
Hezké ráno, malá kouká na pohádky tak vás jdu pozdravit. Dneska byla totál pročůraná, jenže já to nevěděla a nechávám jí když se vzbudí, ona si povídá a huláká ale dnes i promrzla jak byla v tom mokrém, vůbec mě to nenapadlo, vždy jí jen přikreju a pospávám. Přeju hezkou neděli.
7. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
dan: no kdo by to mohl vědět, že? . ... taky to tak dělám...

holky, já se v posled.době vůbec nevyspím... kojení co 3hod v noci je prd proti vstávání skoro co hodinu :unamused: a v 5h to malá završila... brekot, tak jsem letěla udělat flašku, moc toho nevypila, tak si říkám aha ucpaný nos, vysála jsem ji ho.. tak jsem si řekla, že už ji rovnou přebalím... jak jsem ji přebalila tak do čisté plenky se vykadila, znovu jsem ji nabídla mliko, znovu nic, tak jsem ji namazala zuby a usla. V 7h se vše opakuje.. no moje nervy, ted je s babi a s dědou.
Tak nevím co s ní :frowning2:
7. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
berryl: nejhorší je, že u mojí babičky už ani ten kravál nepomůže :frowning2: Ona už začíná být vyloženě sprostá :frowning2:

sali: díky za podporu :slight_smile:

veru: krásná košile :slight_smile:

niki: noo tak ji to brzo to prskání odnauč nebo spláčeš nad výdělkem při příkrmech :wink:

tak jsem vás dočetla, jdu snídat, pak masáž a pak tesco
7. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
Bleško já kupovala avent v dětském ráji mají tam za dobré ceny když objednáš z netu mám 125ml a 260ml
Jinak holky..slečna se rozhodla vstávat ted prostě kolem 6..ach jo.. v noci zase vstávala před půlnocí pak ve 3... jako nechápu to..dříve mi spala tak do 1-2 hodině.. já jsem fakt docela utahaná..a to se s kojením zlepšila přes den..už nekojím co 2 hodiny ale 2,5-3 já nevím.. asi zkusím dát na noc nutroš na zkoušku..a pak v noci kojit..
7. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Kdy zavádět lepek do stravy?
Na základě výše uvedených i jiných studií se stejnými závěry dnes lékaři zpravidla doporučují jako prevenci proti celiakii zavádět lepek mezi ukončeným 4. a 7. měsícem věku dítěte. Riziko rozvoje celiakie se dále snižuje, pokud je dítě v době zavedení lepku ještě kojeno.
7. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
Dan zrovna jsem toto probírala s manželem mé kamarádky je to pediatr a říkal, že pokud je dítě zvyklé na pevnous travu tak klidně zavádět lepek..
7. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
sar - to je normální že vstává v 6, má naspat 9 hodin tak pokud ti chodí brzo tak je to normální a jak poroste tak se to bude měnit. Já asi konečně poznávám ten spurt co jste mi popisovali, protože spala už 14 dní celou noc a ted 2 noci chce ve 2 jíst.
7. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
saron: a to ti prijde postou? ja totiz prijedu do phy az za 14dni, tak dlouho cekat nemůžu :unamused: ale mrknu že by mi to poslali.

dan: tak to my máme spurt neustále :grinning:
7. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Bleško já si to přes net objednala a pak jsem si to vyzvedla.. ale klidně to i posílají... mají tam občas dobré ceny..tak mrkni..
7. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
saron: nemůžu najít jejich webovky.. můžeš mi prosím tě poslat odkaz? je tam několik dětských rájů :unamused:
7. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
jo tak už jsem asi na to narazila
7. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
bleško koukám ale že to nemají v akci já totiž tu 125 koupila za 89kč
www.detskyraj.cz
7. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
saron: noo tak to jsi koupila dobře, já ji včera našla asi za 120kč .. ale stejně asi vyjde líp koupit v akci ten sterilizátor a dvě flašky za 799kč tuším, že byla cena. Tu mají ten steril. za 690kč bez flašek.
no nic, valím na masáž, před tím omést auto páč tu je zas nachumeleno a pak do toho tesca. Pak povim jak jsem pořídila
7. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
no já zatím mám jen ty 2 a nevím zda pak bude potřeba víc..asi jo co.. já bych ráda po přechodu na tuhou stravu kojení odbourala..
manžel se včera divil že pořád kojim, at toho prý nechám :grinning:
7. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
ahojki, je blesko já myslela že to potřebuješ nutně i večer ty lahve. :slight_smile:
proto to tesco :slight_smile:

jinak odnaučit to asi nepůjde, ty nevíš že díttě neodnaučíš ani strkat prsty to pusy, přetáčet se na bříško, přejde ji to časem, tak jako vše ostatní teď je to nové tak to dělá pořád ale časem to přejde a bude nové něco jiného a když ne to tak bude prskat.
7. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
sar - já mám jednu malou flašku na pití a jednu velkou na mlíko a postupně je odbourám, začínám malou učit na hrníček. Víc flašek nepotřebuješ, na co?

nika - máš pravdu, je to jejich pokrok, odnaučit to nejde a malá mi to při jídle nedělá.
7. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
dobré ranko

bleško: já mám doma velkou Aventku , malá jí nechce tak jestli máš zájem?
7. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
jj taky souhlasím naco více flaší.
já teda teď používám dvě malé, mám celkem 3 - tu třetí mám na čajíka. a pak stejně 3 velké. ale ty leží ve skříni. na hrníček nekapající ji taky učím, Beri z něj umí pít ale jak zjistí že je tam voda nebo čaj tak je zle, prostě to nechce. mám ten od 4 měsíce.

sar fakt jo, teda manžel je "podivín" že se diví. ale prostě chlap.

jinak i my dneska ráno v šest.

blesko docela dobrej je sterilizátor Tesco, kulatý stojí okolo 500,- ale býl i v akci za 400,-
7. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
jaký máte ten hrneček nekapající, chci ho malé taky pořídit ale nevím jaký
7. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
enide já mám ten k lahvím tommetippe dám ti odkaz. mám vlastně celou řadu od prvního po hrníček s brčkem od 18 měsíců. koupila jsem si je v Polsku.:slight_smile:

http://barunka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1641680
7. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
ten vypadá dobře, no my udajně pojedeme v sobotu do polska :slight_smile: stejně počítám že to dopadne jak vždy :angry:
7. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Já mám z dm ten jejich stojí myslím 109,- kč.

nika - malá nic jiného než vodu nepije, po čajích má bolesti tak jí občas přidám jen trochu štávičky do vody ale jinak pije jen vodu. Dnes jsem vyčetla že má vypít za den 150-180 ml tekutiny krát její váha, no to absolutně není možné do ní narvat. Bylo by to minimálně 1050ml a ona vypije nejvíc 600ml. Tím myslím nutrilon i vodu.

Jak je u vás? Tady praží sluníčko, modrá obloha, sníh a -3,5. Ráno bylo - 11 :frowning2:

Jsem po snídani, vařil Petr (on neumí, ale míchaný vajíčka mu jdou) a ještě přivezl teplé rohlíky, mňam. Malá usnula.
7. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
endie - jak baštíte?
7. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
přesně i ten z DM není špatný, má silikonový sosák, měkký je od 6+ ale podle mne klidně když už dáváte lžičkou může se zkusit dříve ne.

dan haha, chumelí se chumelí, jaro je zas v pr.....

dan tka u nás nic, krom mlíka se nepije, ale beru to tak že to moje mlíčko co kojím má místo čaje .-) a vody.
7. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.