• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
nika - kojené nic nepotřebujou, já jí dávám pít až co má příkrmy, to se musí ale vypije ti litr??
7. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
dan ale to moje kojení je už je aperitiv, nebo místo toho čaje :slight_smile: prostě ji zvykám.

zase ber že dáváš přírkmy a v nich je taky tekutina, dělej ji to více vodnaté, a uvidíš. :dizzy_face:
7. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
aha, já myslela že kojíš plně. Ona to vodnaté nechce :slight_smile: čím hustší, tím dlabe líp. Ale když prospívá tak to neřeším, ono začne léto tak se rozpije. Jdu něco dělat. Mám vařeno tak jdu vytřít.
7. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
dan už dávno ne, vlastně plně jsem kojila asi jen 3 týdny pak s příkmem nutrilonu stříkačkou a od 2 měsíce si brala tak 60tku a postupně se to zvyšuje :slight_smile: už pije večer třeba obě prsa a pak si dá i 150 takže toho vyzunkne hodně. když jsem si ji vážila ať vím kolik vypije tak je to asi tak 50-70 ml z každého prsa v průměru.takže říkám aperitiv nebo místo čaje :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
dan: furt stejně :unamused: včera sjem jí nedala kaši ráno a jedla až oběd v 11, nechtěla mlíko a to naposledy jedla o půl 1 ráno :unamused: v úterý jdu k dr tak se zeptám protože mi ot fakt bere rozum
7. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Dan díky za radu a jaké hrníčky používáte? já si říkala, že bych nakoupila ty nástavce na ten avent..
jinak já mám ještě jednu malou ale tu nechce.. nelíbí se jí ten nástavec..ona totiž ta avent je hodně široká prostě jak prso :slight_smile:)
jako upřímně.. 3x za noc jít dělat mlíko se mi fakt nechce..to je jednodušší prso vytáhnout a hotovo
Niky na jaře pojedeme do Opavy říkala jsem si, že bychom se stavili na nákup v Polsku kam je dobré jet??
7. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahojte holky,
my máme to spaní taky jak na horské dráze, teďka se přestala budit v těch 11 a budí se ve dvě apak kolem šesté, ale to už neusne. A je to fakt každou chvíli jiné, vůbec nechápu, že mi jednu dobu spala skoro celou noc :confused:

saro..já bych asi být tebou zkusila nejprve dáváat ten nutroš než tu kaši, jak jsi se na ní ptala. Mě to tak teďka říkala i doktorka, že kdybych se chtěla vypsat, tak mám dát prostě nutrilon a pokud se mi po něm bude budit, tak až pak kaši, ještě navíc, když malá trpěla na koliky, tak s tou kaší to prý není moc výhra. A já už teďka dokrmuju skoro při každém kojení, večer třeba vždycky, v noci ne, to jí stačí prsko a pak buď kolem oběda nebo většinou teda jednou denně. Protože ona pak trochu déle spí a je zasycená, třeba včera mi poprvé vypila i 90ku, jsme koukala..a dělám to opačně, než se má - dám nejprve flašk ua pak prso, protože pak do ní tu flašku nejde dostat - ale není totím, že by neměla hlad, ona ho má, ale furt čumí okolo a prostě na hlad zapomene..však mi doktorka říkala, že jestli přestanu kojit, tak to bude tím, že to Ellu přestane bavit :unamused: Jo a taky vposlední době strašně dlouho trvá, než se spustí mlíko, malá se vzteká - a to u toho piju teplý čaj, div se nepopálím..

dan..to je strašně hodně té vody! :fearful: to si teda neumím představit, že by ti toho tolik vypila, když dospělý člověk má mít 2,5 litru denně, tak je to teda velký nepoměr..no já dávám malé přes den pár lžiček vody, spíše aby nezatvrdla, žízeň asi nemá, vlastně ani nevím, jak bych ot poznala :sweat_smile:

veru..jojo, odměna pro maminku, ta pro tatínka není tak důležitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

bles..ty jsi fakt expertka :frowning2: odsávačka, sterilizátor, no máš teda pech. ale vůbec ti neporadím, já mám obyč sterilizátor a 2 aventky, jiank obyč lahvičky.

nik..a ty lahvičky máš z nějakého specializovaného obchodu? mě se moooc líbí, ale kdo ví, jeslti by si ella vzykla, když už pije z aventu :confused: právě se chystáme o víkend udo polska, ale jenom tady za hranice, chci nakoupit nějaké kvítka a truhlíky na okna, nic nemáme a tam budou mít větší výběr a bude to určo i levnější, tak že byc se tam někde mrkla - ale zase at nedopadnu jako s tím bebilonem :rolling_eyes:

Jdu si mýt hlavu, jdeme zase na oběd do IKEA, tak at mi tam to jídlo vůbec vydají :grinning:
7. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Kuki já právě nevím no.. ona se ted dost zlepšila v intervalech přes den..dříve co 2 hodiny..ted 2,5 spíše 3 ale v noci je to zase horší..dávám ji jen jedno prso už pak prostě nechce..ale říkala jsem si že bych zkusila ten nutroš zda by prostě nespala dýl.. i když mám pocit, že ona se totiž probere a začne si povídat..hlavně k ránu a pak jídlo nejídlo prostě už nespí..
7. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
7. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
sar jak máš aventky kup jen hrníčkový sosáček a máš to.

kuki jestli už si zvykla na avent tak to neřeš. já si je kupovala postupně jak kde, něco měli ve vedlejším městě v babyshopu, ael většinu z mmb nové

je kytičky já bych ještě počkala nějaký týden co se týče kytek v polsku :slight_smile: taky mne to čeká, truhlíky mám ale vše v nich letos poumíralo, nějaák nebyl čas to pořádně zazimovat. tak budu kupovat nové věci.

mamka mi sice slíbila že mi doveze už na teď macešky tak uvidím až se vrátí co doveze. jezdí po cestě do Boskovic tam je super kytičkářství :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
já se tayk teším na kytičky, ale do 3 zmrzlých to nemá smysl, ale měla jsem co dělat abych se udržela jak bylo tak krásně :grinning:
7. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
endie tak to já dříve, klidně už počátkem dubna, nebo v půli přeci jenom nebydlíme v přízemí :slight_smile: aby to spálil mráz.

říkala sem manžovi že potřebuji dodělat háky na zábradlí, něják mi přibyly truhlíky a není je na co zavěsit.
7. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Krásné dopoledne, tak mi se před chvilkou vyhrabali z postele, taťku máme dnes v práci, ale v jednu přijede mamka, tak už se na ní těším.....
Ty jo Niky to Berinka vypije tolik??? To naše špuntě vypije na noc 125ml lahvičku, teda jako mýho mlíka a to ani kolikrát nevypije :rolling_eyes: ...
7. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Kuki tak jako ta odměna pro tatínka je i vlastně jako pro mě, tak proč se o ní ošidit :grinning:
7. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
nj veru ahojki ty nekojíš mlíčkem ale smetanou u tebe je to jasný jak facka :slight_smile:
7. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
Niky no já jsem právě zvědavá až přejdem na nějaké to umělé mlíčko, jak to bude, kolik bude chtít a tak.... no ještě máme dva měsíce čas..... sice furt přemýšlím, zda mu stejně nebudu dávat dál svoje, ale už jen z lahvičky, abych ho nenaučila na prso....
7. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Tak malá spí na sluníčku na zahradě. Snědla krůtí s kukuřicí a bramborem a usnula než jsem se obula. Je tam krásně.
7. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
My se taky kolem poledne vydáme ven, sice tam je -3, ale svítí tam nádherně sluníčko, tak se půjdem provětrat a vyzvedneme si babičku na nádraží.....
7. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
niki: odnaučit to jde ;) proto ti to píšu, mám s tím svou zkušenost. No já jsem koukala na nějaký steril. v tescu kulatý a stál asi 299kč nebo tak nějako. Byl vyšší než mám ted a menší průměr, tak nevím jestli by to nevadilo až to budu jedné osůbce vracet no... :unamused: kdyby to bylo moje, tak už steril. nekupuji.

endie: fakt? jééé tak to bys mi vytrhla trn z paty :slight_smile: kolik ti za to dám? A nepřijedeš zítra do Poruby? :sweat_smile:

kuki: no expertka je fakt slabé slovo co? :grinning: :angry: jsem si na tebe dnes vzpoměla, když jsem po masáži na bazéně valila do sprchy.. páč jsem byla teda dost mastná.. a koho jsem měla? No babu, koho jiného :grinning: :frowning2: ale dovedla přitlačit.. tak jsem byla spokojená. Ale byla jsem tam asi po 10ti letech, na bazeně jsem si připadala jako pako a paní mě musela provést.. nějaké hodinky na ruku a otvírají se tak i dveře, no čučela jsem jak blázen.. :sweat_smile:

saron: pěkné čepičky, ale aby malá nevypadala jak debilka :grinning: promin ten výraz, jsem si představila sebe hihi Ten druhý odkaz je pěkný, jdeš do toho?

dan: chtěla jsem se zeptat, nemůže mít malá problémy po špenátu? Jsem ji 2x po sobě dala špenát s bramborem a včera zase mrkev a dnes měla asi bolení bříška.. jsem zjistila jak jsem na tuto cestu nevybavená, jak jsem si nevzala ani třeš.pecičky :frowning2: a nebo to byly zuby, nebo nevím.. ale trošku se i kroutila a pak pořád kakala...
7. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
blecha - po špenátu si myslím že ne, spíš byla plná, my už trpíme na zácpy, kaká někdy jak srnka jen tvrdé bobky ale nepláče, nemáme s tím problém. Je to změna na ty střeva,pokud ti pak kakala tak spíš byla jen plná. Mě někdy vynechá i večeři když je plná a nekakala.
7. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
ahoj blesko a není tam v tom i třeba pórek? Na skleničce to není az v zadu malým písmen ve složení, zkusí se podívát. My byli ráno v tescu je tam vždycky jen pár lidí a to mám rada. 2tis opět v dupe! Lepší nikam nechodít a mit prázdnou ledničku. Chystáme se ven s kamarádkou,ale je tu celkem zima a začíná sněžit. My se dneska Riša vzbudil o 2h dříve a to šel včera později spát dostal najít v 5.30h tak se mi všechno rozhodilo místo svaciny mal mlíko na oběd krutí se zeleninou opět po mě řval at zrychlim chuligán jeden. No a na svačinu dostane hrušku s bezlep piskotem. Už at je léto!
7. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
jj to znám, ty nákupy to je děs. co. taklednici mám totál prázdnou, z mražáku mám věci na balkoně a gruntuji, ael už to skoro mám :slight_smile:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak Ríša má dneska 5měsíců co, ty jo utíká to o 106 :grinning:
7. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
berryl: jo a díky moc.. zavolala jsem bráchovi, bydlí u toho druhého tesca at to omrkne, jinak asi pořídím tento steril.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/2512-reer-parni-sterilizator-do-mikrovlnne-trouby
je to přesně ten co ted mám aspon si myslím.
jéé Ríšovi GRATULUJEME s Peťkou :slight_smile:

niki: já myslím, že o 206 :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Holky, mě strašně padají vlasy :cry: Dneska jsme si zase myla hlavu a je to mazec, jako bych byla nemocná... :frowning2: Asi se nechám ostříhat
7. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
kuki nejsi v tom sama :frowning2: neboj dorostou nové :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
kuki - proto jsem šla na krátko, kadeřník mi řekl že mi nepadají, že mi slejzají.
7. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
ahoj holky, kuki jsem na tom úplně stejně, plno vlasů asi je budu dávat bokem a udělám si z ních paruku :o)

jinak jsem byla venku s holkama a nahoře na hlavní třídě otevřeli malou restauraci cukrárnu je nekuřácká ,čepují tam pivo no super paráda :o)
jo a Ríša dneska už ve sporťáku jako Adélka, jsem ho oblekla a pak ho rvala do korbičky, a je moc dlouhý měl tam pokrčené nohy chudáček(jak teď vyrostl) mohle by tam jedině bez fusáku a to by mu byla zima
sporťák super, je lehčí krásnějsí no bomba

děkujeme 5měsíců letí to letí
7. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
kuki zítra Tě čekám Niki nás pozvala ať se pak stavíme jen ať víš :grinning:
7. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Týnko tobě jde sporták úplně položit?
7. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.