• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Kuki nejsi v tom sam, já taky pěkně pelichám. :frowning2:
Berryl koukala jsem na fotečky a Ríšánek má super košili frajer :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
mě taky padají, kadeřnice mi řekla že j to normální po porodu :slight_smile:

bleško: asi tam na otočku pojedu odpoledne :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
danuško úplně do lehu nejde, ale tam v tom zlomu kde to bylo snížené jsem dala deku navíc ještě fusák a byl na rovno, takže úplně v pohodě, byl max spokojený
prostě neseděl netlačil si na páteř a v kočárku není nijak dlouho, takže fakt super, hlavně měl více místa :o)))

veru to má next máme jich více a jsou fakt super, hlavně mu fakt sluší :o)
7. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Berryl no já jsem taky na takovou od nextu koukala tak to bude asi to co máte, mají tři barvičky????
7. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
jsou super a krasne sedí :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Berryl děkuji a vy máte i tu červenou??? je to červená nebo růžová prosím tě?
7. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
ne ne červenou nemáme tu co má Ríša na sobě máme ve dvou velikostech stejnou :astonished:
7. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Jo ahaaaa :grinning: tak to jo, takhle jsem koupila malýmu rifle, strašně se mi líbili tak jsem mu je koupila v 62 a v 70 :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
holky ten next se mi zdá lepší pro kluky jako že jsou tam krásnější věci na chlapečky
7. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
veru máme takhle více věcí, hlavně tyrkysové bodyčko máme ho 3x mi se prostě tak mooooooooc líbilo

endie máš pravdu
7. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
berryl ty jo, to já jsem si u těch riflí říkala, že jsem cvok :grinning: :grinning: tak nejsem :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
tak to je dobré vědět :grinning: aspon si nebudu připadat jak blbec :grinning:
7. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
7. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
hej mě to enbere odkaz na jenou stranku kde mám fotku :angry: :angry: :angry:
7. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky... tak jsme si dneska udělali s manžou krásnou procházku a pak zašli na palačinku..bylo to super, jinak jsem zkusila jí ted na večer dát nutroš..no měly jste vidět jak se na mě dívala.. proboha mámo co mi to dáváš..ale nakonec vysosla 80ml..tak jsem zvědavá jak dlouho bude spát, ale je fakt, že se vzbudila ve 4 a šla spát až v půl osmé což je docela pozdě..no uvidíme :slight_smile:)
7. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Saronko tak to jsem taky zvědavá, třeba bude spát celou noc a jestli jo, tak zítra Nikouš vyfasuje UM :grinning:
7. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
berryl: no já šla taky kolem a vypadá to tam pěkně a dobré ceny :slight_smile: a jako polední menu jsou super palačinky :slight_smile: tak můžem někdy i s dětma.. jsem tam viděla paní s kočárkem :slight_smile:

endie: děkujuuuuuuuuuuu a odpoledne to je cca v kolik? a co jsem dlužná?
7. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
kde jste? půjdu za chvilu do hajan...

malá moc nejí a furt sere :grinning: :grinning: to asi ty zuby.. furt je protivná to je děs. V noci ani nemluvím. Už aby se ji prořezaly, to je utrpení. A taky už dneska šla do kleku, ale hned ji to povolilo a ještě na to nepřišla jak se udržet a jak chodit, tak se mi ulevilo... ale za chvíli si ani neprdnu. :unamused:
7. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
tak já se s vama loučím, pěknou dobrou noc papa
7. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Dobrou :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 23:34  • Odpověz
dobré ráno tak my právě jime :slight_smile:
8. bře 2010 v 06:30  • Odpověz
dobré ranko

dneska máme lítání, nejdřív na socku nahlásit rosičík, pak uřad kvůli vítání občánků, potom kamoška ale tam se mi moc nechce
8. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ranko! Tak se hlásím po nádherném, i když náročném víkendu :slight_smile: Po super nocívh sme měli dneska zase jednu šííílenou :confounded:
8. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
Hezké ráno.
berryl - nám asi přestává stačit mlíko, jedla v 9h 180 ml a v 5 zase. V 6 jsme ještě usnuli a už jsme zase vzhůru. Co bych za to dala mít možnost spát jako ona a ona si toho neváží :slight_smile:

Pořád se točí na břicho a huláká :slight_smile:
8. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
dan Ríša se taky pořád přetáčel, jak přišel na to jak, teď už jak kdy když chce na bříško přetočí se a když ne tak je na boku nebo zádech, ale ze začátku to dělal furt!

dan malý měl v sobotu žravou, chtěl pořád jíst, tak jí dej třeba se vytahuje
8. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
:unamused: hmm hlavně že vám papají, mamina jak měla u sebe malou tak říkala že krásně papala že jí snědla i 180 a ted když je zase doma tak opět problém naposledy jedla o půl druhé a to 30 a odtoho nechce :cry:
8. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
endie to je divné, ona se prostě naučila jíst asi v noci co?
endie v kolik večer dáváš malou spát? jestli by nepomohlo jí dát později i jídlo později
8. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
chodí spát v 18 hod ale kdybych jí to chtěla posunout tak bdue protivná a pak neusne, jedině zhodně velkým křikem

holky ted mě dostala kamoška se mi chce stoho až brečet, koupila sjem včera malé čepičku háčkovanou no a ona má stejnou jenomže mě to nedošlo a ona se ted může pos.. že se o pičím po ní že je to moc atd, jsem stoho fakt na prášky a to jsme si myslela že je to moje hodně moc dobrá kamoškka
8. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
berryl - tak at se nevytahuje :grinning:

endie - pokud se stane že jí ve 2 noci tak ráno chce až kolem 8-půl 9 a to do ní doslova cpu než se chytne a dojde jí že má hlad. Zkus nedávat kaše, banán, atd....ale jen mlíko a příkrm a to mlíko dej po 2 hodinách 90-120ml. Pokud jí mamce tak je v pořádku, bude chyba v něčem jiném.
8. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.