• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
endie malý mi usíná kolem 18.30h a v 19.15h ho budím jdu koupat, pak jíst a do 2h od buzení jde spát, samozřejmě + - každý den je jiny

endie čepku neřeš, ještě potkáte s kamarádkou plno miminek se stejnou čepičkou
8. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
endie a pokud jí mamince tak problém bude někde jinde!!! zeptej se kde ji krmí, co má třeba na sobě, jaké má rozsvícené světlo, na teplotu mlíčka ...
8. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
co má malá na sobě, jestli jí není horko zima atd
8. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
jenomže ona je stoho hotová, nemám slov

dan: kaš e už nedávám, banán taky ne, zkusím jí zahustit mlíko troškou kaše, mamina jí totiž dala do mlíka trochu krupice, tak jestli nemá raději hustější
8. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
endie - s čepkou bych si nelámala hlavu.
U nás je zase jiný režim, malá bývá od 4-5 odpol.vzhůru,mezi 5-6 svačí, kolem půl 7 je protivná ale neusne tak jí koupem, usne a kolem 9 jí budím na jídlo. Pořád se to mění. Je peráda že ti baští příkrmy (jinak v rossmanu mají od dneška akci 3+1 zdarma, je to ten velký a je to zahradní zelenina, malý moc chutná), říkala si že adelce taky.
8. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
jo jo taky, dík za info zajdu tam :slight_smile: zkusím jí trošku po měnit režim sice to bude boj ale jinak to nejde
8. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
čauko vespolek, jsem dobře vyspaná, žádná 6 ranní ale až půl osmá :slight_smile: jinak se Beri rozhodla posunout noční jídlo na skoro pátou ranní. děs je že ona nepláče jak se vzbudí. dneska dobrých 10 minut žužlala mantinel v postýlce, ležela naboku a čučlala ho, tak jsem ji zvala a šli jme jíst.

dnes bude druhý pokus na akce "lžička" půjdu dopolko ale je tam řádná kosa. -10, ty jo kde jsou doby kdy jsem své mamince trhávala natajno sněženky v jedné zahradě na MDŽ, v bahně, ale v sukýnce a štramplích :slight_smile:

Jinak když je to MDŽ tak vše krásné ženy :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky.. tak mi po nutroši spala od 19:45 do 2:30..to asi před týdnem spala i bez něj ale ted pár dní vstává na kojení v 11..dalíš vstávání bylo v 5:30 no a budíček v 6:30 :slight_smile:) zvažuju ji zkusit dát spát později ale nevím zda to zabere....
jinak zkusíme dneska zase bez nutroše..a uvidíme zda se to třebas nespraví :slight_smile:
jo ve 2 máme vaničkování tak se těším jak bude Sofča řádit :slight_smile:)
8. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
sar to si užijete to vaničkování. já beri zvykám doma sama bez dozoru a rad. učím ji i na signál potápění který se používá tady na bazéně, vidíš připoměla jsi mi musím ji jít přihlásit ať nás vezmou na plavčo v půl roce. :grinning:
8. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Holky..všechno nejlepší k MDŽ :slight_smile:)
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
No, tak Filípek mi nadělil k MDŽ pořádnou nálož do plínky i mimo ni!!!Takže tu bylo veselo.. Když sem ho oblíkla do čistyho a nakojila, tak si to čisty komplet poblil :sweat_smile: No sranda! :grinning:

endie: A co máme říkat my??? Budeme mít všechny stejny lžičky! :astonished: :grinning: Na kámošku se vykašli, když se vzteká kvůli takové prkotině! Nevyčetla ti taky, že se po ní opičíš - že máš holčičku? :sweat_smile: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
jo Endi jako to jí je 15? to jsem dělala v 15 že mi vadilo když měl někdo něco stejného..kamaráda pojmenovala dceru Sophie.. jako kdybych jí řekla, že se opčí hihi.. :slight_smile: nic si z toho nedělej..
8. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
holky, nemáte některá teplomět do stínu? Nám tu pere slunko a je +3C a brácha říkal, že ráno bylo -10C tak at vím jak malou obléct, díky
8. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
a taktéž všechno nejlepší k MDŽ!!! :slight_smile: pusinky :slight_smile:

saron: užijte si vaničkování pak napiš jaké to bylo :wink:
8. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
bleško napíšu..jsem ráda že nikam ven neusíme a přijede za náma..asi s ní pak ani ven nepůjdu jak bude spařené z vody a tak tak ji nechci brát aby mi nezmrzla..
Ahoj omlouvám se, že k vám v padám...nejsem zatím snažilka...ale maminka 4. měsíční Sofinky a budujeme domeček v Nelahozevsi, ráda bych poznala nějaké maminky nebo snažilky z okolí :slight_smile: tady si zadej město a máš teplotu :slight_smile: já tu mám na sluníčku 5,6
normálně mi Sofinka spala ted hodinu a půl..to je rekord doma tak dlouo spát.. no aby ne..když byl budíček v 6:30 :slight_smile:))
8. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
saron: no to je jasná věc.. jo a spařená nebude :grinning: se neboj.
kam si mam zadat město? :sweat_smile:
no malá měla budíček už v 6h, ale to jsem ji překecala, v 6,30 chtěla jíst a pak furt otravovala hihi.. tak jsem ji dala hračky do postýlky a řekla jsem ji, že teda ještě nevstávám ale před 8h už jsem ji neukecala.. no aspon že se takto zadařilo :grinning:
ted chrní v postýlce.. je přidušená ostrav.vzduchem :grinning: a spí už asi 40min
8. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
ježiš jsem blbka.. jsem tam zkopírovala text co jsem psala do jiné diskuse..pomalu hledám nějaké maminky v Nelahozevsi kde budeme stvět..včera jsem měla depku že tam nikoho neznám :slight_smile:) a co tam jako budu dělat :slight_smile:)
http://www.wunderground.com/global/stations/11518.html
tady je ten odkaz... uplně na hoře je hledej..zadáš město..
8. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
holky kdy se začíná chystat velikonoční výzdoba?? nevíte kolik dní před se má vysévat proso???
8. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
sar já vysévám přenici, a tak 10 dní předem.

jinak akce lžička na 80% uspěšná. se těšte :slight_smile: cena za kus 40,- holky

saronka - oranžová + růžová
bleska - oranžová
sali - zelená

Vaše předám blesce snad se tento týden sejdeme, a s placením, co tak se domluvit že mi to bleška zaplatí a pak se s Vámi vyřídí, co vy na to,nebudeme přeci nachat vydělat bankám na poplatcích.

endie - růžová
kuki - oranžová + zelená
petul - modrá
berryl - zelená (druhá modrá nebyla, neboj já taky nemám tu oranžovou co jsem chtěla, paní jich více neměla a budou až asi za 14 dní ale mám se chodit ptát).
8. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
a dneska jsem si koupila 3 petrklíčky půjdou an balkon do truhlíku alena parapet a budou dělat krásu za oknem, doma by brzo chcíply teplem :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Niky prima.. děkuju dej mi do IP čílso účtu at můžu poslat..
taky bych chtěla nějaké truhlíky.. a nevím co do nich..aby to nebylo zase tak náročné :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
saronko na léto nebo proč nenáročné, záleží kam máš okna a jaké truhlíky.
já si postupně pořizuji samozavlažovací, ty josu super. a v truhlících mám nejčastěji pelargnie - muškáty ale ty převislé nebo polopřevislé mají takové tuhší listy a většinou plné květy a jsou odolnější. ae i jiné kytičky.

jestli chceš něco univerzálnějího tak doporučuji kombinaci jehličnanů či listnatých malých keříků a mezi to kytičky na jaře třeba petrklíče, nebo macešky pak na léto cokoli jiného z letniček. a na podzim třeba vřesy, nebo jiné.

jak máš orientované okna?
8. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Niky nemám s tím vůbec žádné zkušenosti takže vůbec nic nevím :slight_smile:) no svítí nám tam sluníčko od rána do večera :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
takže jih :slight_smile: něco vymyslíme, neboj.

holky blesko, berryl, endie petul co středa? zítra nemůžu odešet vody a ve čt zase plynu. ach jo.
8. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Niky asi jo..já fakt nejsem žádný zahradník..doma mám dracenu, a prostě nenáročné kytky..ale třebas vánoční kaktus mi kvetl o vánocích a ted tam mám 2 kvítky znovu :slight_smile: tak jsem na to pyšná :slight_smile:)
8. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
letos se nás to netýká ale příští rok na to myslete

http://aktualne.centrum.cz/finance/prilohy/clanek.phtml?id=659318
8. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
holky super odkaz z říkadly a hrami :slight_smile:

http://www.rodina.cz/clanek7135.htm
8. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
jinak holky..ten nutroš jí asi protáhnul dneska u 3x kadila..jen po troškách ale kadí :slight_smile:)
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky, hlásím se utahaná jak kotě.
Byla jsem s balíčkama na poště, přesadila kytky, zasela cherry rajčátka a ted dopékám slunečnicové dalamánky. Malá spí na zahradě. Je tu +5 a sluníčko, občas do toho chumelí.

Nika - taky už se těším na kytky, mám na zahradě vždy kolem 6 velkých květináčů a 16 truhlíků, letos máme už nový okna do ulice tak tam taky budou truhlíky.
8. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.