• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Niky to jo já měla strach jak mi to sedne, hlavně na ramenou, ale fakt dobrý, jen teď řeším, nějakou tašku, až budu mít malýho v ní, tak abych měla kam dát, telefon, peněženku..... protože batoh ten nechci, ale nevím jestli nějakou tašku přes rameno nebo aby šla křížem a na to zapnout to nosítko.... no musím to pořešit až bude doma, škoda, že ji neměli skladem
8. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím z Orlové :slight_smile: Tak řeknu vám,ze začátku jsem uvažovala,že budu balit a pojedu zpět domů.Zase bylo velké nošení a rozmazlování :angry: Ale udělala jsem si pořádek a už dobrý :wink: A teď je mi tady úplně super.Holky já jsem tak v pohodě,jak už jsem dlouho nebyla!!!!!!! :astonished: Normálně se mi vůbec nechce zpátky :sweat_smile: Respektuje se tady moje soukromí,když malý brečí,nikdo hned neletí do pokoje otravovat,když si udělám pořádek,berou to na vědomí.Je fakt,že na pořád by to taky nebylo nic moc,je tady moc lidí a to nikdy nedělá dobrotu,ale prostě se tady cítím jako doma,což v Ostravě ne :pensive: Je pravda že taťka nám chybí :grinning: Ale nic víc.Jo a taky mi chybíte vy,není s kým kočárkovat,jenom s mamkou,když má teď dovču :slight_smile: Jinak jsem dneska byla na gyndě a mám antikoncepci a pak jsem vlezla do obchodu s kojeneckým zbožím a už to jelo :confounded: :grinning: A Vojtík od včera krásně válí sudy,dneska jsem úplně čučela :slight_smile: A perfektně se tady spí,je tady krásné ticho,tohle vnímá i Vojta,je taky víc v pohodě.
8. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
veru mám tip, jen najdu odkaz snad se mi to povede je to taková kapsa do boku. viděla jsem to na nějakém serveru :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
safra nemůžu to najít, ale jak na to narazím dám odkaz, ju,
byla to takový přeléhavá kapsička do pasu jako ledvinka ale jiný střich tak aby seděla přes bok, fakt super.
8. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
petul to je super, že jsi v pohodě a spokojenááá, moc ti to přeji, odpočívej a čerpej energii. ju.
8. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Bleško kde je více fotek? :slight_smile: Ta profilová je krásná! :wink:

Kuki já dávám denně 100ml čaje a někdy pár lžiček převařené vody a hezky mi kadí.A s tou flaškou ti rozumím,mám podobnou a taky jsem to študovala a moc mu jí nedávám :grinning: Mám strach že mu to buď nepoteče,nebo ho naopak utopím :grinning:

Šari já používám taky tomu naturu jako niki,do půl roku a pak budu dávat z kohoutku :slight_smile: Prosím tě jaké ty máš ty prášky?

Niki děkuji za lžičku! :wink:

Dan tak to jsem se dobře zasmála jak jsi psala,že ses zakoukala do okna jak tam hustě sněží a vzpoměla sis,že je malá venku :grinning:
8. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tak u nás se spinká...
Peti tak to je super, že se máte fajnově :dizzy_face:
Niky jeeee tak to budeš hodná, to bych ti byla vděčná :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
u nás taky, :slight_smile:
veru v poho,
petul není zač.
8. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Co se týče vody - já kupuju v praze Dobrou vodu a u nás doma (jako u našich) dávám od začátku vodu z vodovodu.. Ono jde o to, kolik ta voda obsahuje dusičnanů - povolených je 15, ale nad 10 je pro miminka nebezpečná... V Praze máme 12 :frowning2: a u nás 3 :slight_smile: (můžete si to zjistit na krajských hygienických stanicích ve vašem městě - přímo píšou, zda je voda vhodná pro kojence nebo ne) aspoň takhle mi to teda vysvětlil taťka vodohospodář a ekolog :wink: Jako nejsem taky vůbec zastáncem balených vod, ale co se dá dělat. Balená voda by měla být chemicky v pořádku a převařením se zničí ty bakterie, co vzniknou právě tím špatným skladováním...

No a my krásně slaďoučce spinkáme :sunglasses:
8. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
ahoj kočky

kuki :o) to je radosti, tak hlavně, že se na to přišlo že :o)
8. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
sali vím že tu je málo(kamarád pracoval na vodárně která nás zásobuje) ale nevíš jde to najít na netu nebo je nutno volat na khs,kdybych chtla najít i jiné místa?:slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
My usnuli v 8.15 dala jsem jí do mlíčka baby sušenku a myslela jsem že spolkne i flašku, bylo to moc dobré. :slight_smile:
Těším se do postele, ráno vstávala v 5 a přes den jsem neusnula, stihla jsem hodně práce.

Holky upekla jsem 24 slunečnicových housek a jsou fuč :grinning: Přijeli Petrovo rodiče, stavěl se známej, pak kámoška, všichni ochutnali a bylo.....

Petul - to je dobře, konečně jsi taky klidná.

nika - máme většinou ty převyslé, pantáta si v tom pěstování libuje, je to jeho chlouba, na jejich půlce zahrady mají asi 30 truhlíků a mě vždy zasadí těch 16(do každého dáváme 2 rostliny tak je to bohaté) a já se o to na naší půlce přes léto jen starám. Množí si je sám, má snad všechny barvy a každý rok nějakou dokoupí.
8. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
tak to máš super, já ji mívala na starém bytě, teď mám okna na východ a jihozápad možná by přežily uvidím,
ty jo to se máš, já takto zase pěstuji kaly, ale v loni jsem je všechny hlízy rozdala. není na to tolik času.

jj já taky dávala dvě hlízy a bylo toho až až.

nic přenechváám noťaska manžovi a jdu žehlit. papa
8. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
8. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Berryl hezký fotečky, Nikyho zase bere pusa, furt nám ji ohmatává, ještě že to dělá jen nám :grinning:
HOlky jdem si pustit film, tak přeji krásný večer a dobrou noc :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
berryl: ta poslední fotka je super!

nika: Myslím, že každá hygiena má svoje stránky - podle toho, jaky chceš město.. Já si normálně zadal KHS Olomouc.. Jinak se ty testy v ody dělají jednou za čtvrt roku...

dan: tak sem chtěla vidět tvoje okno a už sem to nestihla :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
saron: no vzdyt to tu píšu celou dobu ;) tak hlavně klid :slight_smile: Taky převařuju vodu z kohoutku, je to kolikrát lepší jak ty balené vody ;)

kuki: no tobě nic neunikne co? Tak jak jste dnes s berryl kočárkovaly? Vidím, že na mě pěkně prdíte, no jak myslíte :grinning: :grinning: fotolab a ten je kde prosim tě? Myslíš si, že ona si k tomu něco jeste vezme, nebo ma stejne ceny? Já si myslím, že se nemůže přepít, ale záleží kolik ji dáváš nutroše, jestli více kojíš a nutroš semo tamo, tak bych vodu asi nedávala. no ty jsi číslo :grinning:

sali: jo jo já tě pak zkasíruju že se budeš divit :grinning: :grinning: :grinning: už je mi smutno po tvém humoru hihi.. škoda, že nejsi v OV holky by tě jistě rády poznaly :slight_smile:

niki: oki jen mi pak k tomu napiš čí je jaká lžička at se mi holky nehádají jo? :grinning: :grinning: tak ta clona asi tento týden už nedorazí... jsem myslela, že bych ji saronce taky vzala... nemáš blízko do KM? Nebo nepojedu do KM cestou kolem tebe nebo jak?

holky vás teda dočíst ..
8. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
děkuji :slight_smile:
8. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
petule: jéé tak to je super a max tě chápu, malá je tu v OV u našich taky v pohodě a spí krásně :slight_smile: teda jako kdyby ji nebraly ty zuby :unamused: a jak dlouho se tam zdržíš? no mě se taky nebude chtít do phy.. tatinek netatínek :sweat_smile: aa malý je velice šikovný když válí sudy, fakt šikulka !!! to my ještě neumíme :unamused:

jinak jsem tu dnes jak lazar, bolí mě ucho, asi se mi tam udělal jebák a pěkně hluboko :angry: a nějak se mi rozležela masáž a mám bloklý krk, tak se tu otáčím celým tělem, jsem zvědavá jak na tom budu zítra a to musím před jízdou ještě nafouknout kola u kočárku, no to bude pěkné...

endie: tak nevím zda budu moct zda budu zítra vůbec schopná někam vyrazit na 10h, raději bych ti to zítra potvrdila..

a fotky zkusím dát zítra.. dneska už fakt asi nee .. jdu do hajan

ted mě tu vyděsil tatka, jsem se tak lekla, trhla hlavou a málem jsem to už měla dobré :grinning:
8. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
blecha: I ty jedna puberťačko s beďarem!! :grinning: zítra se těším na fotky! :wink:
8. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ach jo! Já mám zase nespavou a vy nikde..Asi spíte, co??? :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
Tak dobrou noc!!!
8. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
Bleško prý jebák :sweat_smile: Ty jo ty zuby ti u malé nezávidím,bobek :confounded: A má teploty?Nebo průjmy?A jde už jí tam něco vidět?Já se zdržím do pátku,v pátek si nás taťka vyzvedne a jedem domů.A v sobotu jdu pařit,jupí :slight_smile: Kamarádka slaví narozky,už se těším,konečně poprvé od porodu někam jdu,ale ještě musím vymyslet dárek a zvažuju,že obejdu ještě tady ty obchody,protože přece jenom jsou tady jinačí ceny než v Ostravě.A taky něco vymyslet pro Toma,za dva týdny máme dvouleté výročí,už mám pro něj půlku dárku,trenky a taky sebe,protože začínám brát antikoncepci,takže bude určo nadšený :grinning: A ty jedeš už zítra?

Sali už spíš? :grinning:

Holky papa a hezkou noc
9. bře 2010 v 00:21  • Odpověz
dobré ranko

si děláte prdel, kdo to má dočítat :grinning:
9. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
ahoj holky, já si vás potom dočtu
my jdeme dneska naposledy na kyčle
tak za hodinu vyrážíme a jde s námi i kuki, pak bych chtěla do tesca pro nálepky do vany a podívat se plavky
9. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
endie ta společná fotka je krásná jen nechápu proč tam není Petr :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
9. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Hezké ráno.
My jdem za chvilku spát. Máme opravdu růstové období, jedla zase v noci :slight_smile: Ted je po snídani a diktuje mi co vám mám napsat. Prý přeje hezký den a Adelce vše nej........... :grinning:
9. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
petr nechce se fotit :grinning: a manžel je nějakej cítá chtěl společnou fotku, podotýkám naše první :sweat_smile:

jak teda stím plavání děvčata? :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
dan: jeeee děkujeme :grinning:
9. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
autor
čauky, hele tak co zítra? kdo se přidá, přijedu zase brázidit Porubské chodníky. :slight_smile: dopolko nebo odpolko?
9. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.