• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
ahojki sima :slight_smile: my spali dopolko hodinu a 3/4 ale pár dní teď spávala jen 30 minut. a vstáváme v šest -)
9. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj nika, no jo, to si člověk ani neoddychne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blecha Petruška si už takhle drží nožičky, to je šikula, to Nikča ještě nedělá
9. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
simi Beri taky ne, ta si dží jen kolínka ale někdy při koupání i kotníčky, neboj Petuška je taky o měsíc starší :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
blecha - krásné fotky!!

berryl - držím palce na kyčlích at už tam nemusíte.

sima - my vstáváme běžně kolem 6, někdy i v 5 a v 6 ještě na chvilku usne.

Já jsem dovařila mleté řízky s bramborem, škvarkovou pomazánku a malá spí na zahradě v kočárku, taky tu praží sluníčko a je půl stupně. Pak musím zajet na poštu.

nika - včera jsem ti vložila foto s begoniema a oni mi to hned vymazali.

petul - ty se máš takhle odpočívat......kdybych měla jen malou tak to jde a s tím pubertákem je to děs :slight_smile: má všude bordel, pořád něco potřebuje, strašně moc jí :grinning: No větší starost než s miminem.
9. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
nika - tak to mi si chytáme nohy a strkáme palce skoro do pusy, už je dává až nad prsa.
9. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Hlavně má ty palce když je nahá pořád červené protože si s nima kroutí a tahá si za ně :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
dan viděla jsem :slight_smile: krásné jen už jsem nepsala.

Eliška je šikulka, :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
dandulka, tak to mně v nejedoucím kočárku nespí, ach jo, no snad se to ještě naučí :pensive:
9. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
tak u nás je taky nádherně, tak asi taky na chvilku vyrazíme ven, sice tady to je fakt na prd..... ale zkusím jestli už projedu k rybníku a kdyžtak se projdu a projedu tam....
holky teda vy máte šikulky, že si takhle drží nožky, to Niky si přes ten pupík nohu asi nikdy nepřitáhne :grinning: :grinning: , jako za kolínka se chytá, ale to je vše ..... jinak teda už si krásně dává hračky z ruky ruky a hrozně ho to baví, vydrží si dlouho takhle vyměňovat věci a dokonce se mu podařilo, že měl v každé ruce hračku a přehodil si je navzájem :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
tak my jsme dneska doma, malá už zase spinká :slight_smile: snad bude dýl chrupat, potřebuji udělat spoustu věcí tam má otevřené okno a chrupe :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
tak jsem s poradny doma malá váží 7180g , prý je hrpzně šikovná :grinning: a vyčůraná :angry: už má osobnost, přišly sjem na to že stím jídlem to dělá skrze toh že ví že jsem měkon a zkozuší mě :angry: prý nemám povolovat, to se jí řekne, no mám na svačinku dávat jogurt s ovocem na strouhaným a nebo bobika je bez lepku
9. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
pěkná váha endie ktěm 5 měsícům jsem zvědavá na nás :slight_smile: za 14 dní jdeme, tak uvidíme :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
a denska ani neměla hysterák po žihadlech :grinning: ted spí v kočárku, jsme zvědavá na noc, minule byla v klidu
9. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
endie bude to v pohodě :slight_smile: uvidíš.
malá je teda pěkná opice to, že tě zkouší :slight_smile: jj ti prckové to umí :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
endie - to je dobře že není nějak nemocná když nehtěla jíst. To budem mít asi stejně, zítra jdem do poradny a minulý týden měla 7 kilo.

veru - no vidíš, to mi neumíme, když hračku chytí tak jí zahodí, neví že má něco v ruce.

Malá spí zase venku, už od 13.45, je tam fakt nádherně. Chtěla jsem se natáhnout ale kluk mě tak vytočil že jsem zralá na panáka.
9. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Tak na TBC v pohodě, byla to rychlovka, jenom to změřila, jak jsi psala ty niky - taky jsem podle toho Ellu oblíkla, abych ji pak nemusela celou svlíkat :wink:

petul..dovolala ses? a nejsme zrádkyně :frowning2: já tam voalla včera kolem páté a pak jsem na to zapomněla a stejně byste tam večer nevolaly, ne?

endie..jdeme poprvé teďka v pondělí, chtěla jsme začít chodit co nejdříve, ať jsme připraveni na léto u vody :grinning:

blech..pěkné fotky, fakt!a co děláš s xichtem, vypadáš normálně, ty ťulo :slight_smile: s krkem ti to nezávidím...tak nsad ti to u mamkypomůže, jestli to není tím, že tě masírovala ta baba a mě chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a s těma fotkama to záleží, já tam byla před vánocema, to toho měla hodně, protože nás ani neměla kam objednat. Teďka ot bude podle mě klidnější, tak uvidíš. však vyvolat to můžeš všude
9. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
kuki to je fajn, jsem říkala že je to rychlovka :slight_smile:

:slight_smile: co zítra teda do dopoledne?
9. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
kuki nejde se jí dovolat :angry:
dan a jeje to tě teda řádně vytočil :sweat_smile:
Ahoj holky..jsem jsem se vrátila z procházky a návštěvy kamarádky..a Sofinka sei tam celou dobu hrála sama..no šikulka..
Simi - Sofča ted taky vstává kolem 6 hodiny..vrrrrr a pak to v půl 9 zalomí na hodinu a půl..asi začnu chodit s ná spát taky :slight_smile:)
holky..dohodla jsem se tady s maminou se kterou budeme chodit plavat, že pojedeme s dětma nakupovat..a koupím si nějaké hezké spodní prádlo.t.akový dárek k výročí co máme ve středu :slight_smile: samo že dárek pro manžela hihi
9. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
endie..už jsme říkala Peti, že mi to taky celou dobu pípalo, že je obsazeno, zkus to prostě více k večeru, já tam volala včera celý den..

nik..jojo, já můžu a ráda se připojím :slight_smile: a prosím tě, můžu ti zítra rovnou zaplatit lžičky a i tu clonu? abych na ot pak nemusela myslet :sweat_smile:
9. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Tak jsme doma z procházky, řádně promrzlá, ale malej asi spokojenej, celou dobu v kočárku koukal a teď spí v postýlce :grinning: truhlík mrňavej..... a čekám balíčky, tak jsem se stavovala na poště a furt nic :unamused: nemám ráda českou poštu, já jim dám "dnes podáte, zítra dodáme" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
dan..a co provedl? :confused:

saro...hmmmmm, tak ot bude manža nadšený, to tu ai ve středu večer nebudeš, coooo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
no ve středu mám cvičení ale možná vynechám hihi :slight_smile:)))))))))))))))) no já si říkala, že bych si sama chtěla udělat radost nějakým hezkým prádlem ted spíš nosím praktické než buh ví jak hezké :slight_smile:)
9. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
malou to očkování nějak nabudilo :angry:
9. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
kuki určitě, jen je ještě nemám objednané, čekám na jednu kamarádku, asi se na ni vykašlu, hele rekapitulace,
já, kuki, berryl, petul? a to je vše že odsud že.
9. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
ahoj holky od rána jsem na nohách a jsem fakt úplně vyšťavená ráno jsme byly s kuki na ty kyčle, ty máme v pořádku :o)
pak jsme šly na to TBC já jsem pozvaná nebyla, ale vetřela jsem se a máme to taky v pořádku
potom jsme chodily po obchodech a dorazila jsem domu po 13h, dala jsem malému najíst a než dojedl volala mi otec, že je ze ségrušou na vyšetření tady v Porubě a že nás chtějí vidět, byla s nima i teta(taťkova manželka - je to moje druhá maminka) tak jsem malého zase oblekla a šla jim na proti a skončili jsme tady v té nové restauraci v porubě a před 30min jsme přišli, jsem hotová unavená :o(
9. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
nik..tak to nevím, vím, že ty, co jsi napsal, to chtěly určitě, ale zda ještě někdo další? :confused:

berryl..tyjo, tak to musíš být pěkně KO..

já mám dneska nějak protivné dítě, nic ji nebaví, furt naříká a vzteká se, ach jo, kdo ví, co jí zas přeletělo přes nos :rolling_eyes:
9. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
kuki clona a poštovné je 249 + 10 takže 259 a lžičky každá 40 tak si to spočti :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
berryl teda nabitý den :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.