• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
nik...jojo, sečetla jsem si to na mobilu :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
nepovídej :slight_smile: z hlavy to nejde :slight_smile: :grinning: mělas potrápit mozkovnu :grinning:
9. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
hele už sis vzpoměla co ses mne chtěla zeptat :slight_smile: minule? jak jsem se viděly?
9. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
ne, jsem marná..ale tak asi to zase tak horké nebylo.. :unamused:
9. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
niki: prosím tě má smysl abych si dělala daně když sjem měla odpracovaný jenom jeden měsíc?
9. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
endie prvně proč ti je neudělá zaměstnavatel? podepisovala jsi v práci ten růžový papír ne?
9. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
jo, jenomže on mi je nechce udělat, neznám důvod akorát mi bylo řečeno že si to musím udělat sama, jaqko neřeším tu firmu
9. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
a dali ti potvrzení o zdanitelných příjmech?
9. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
ok četla jsem IP
9. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
sima: no taky mame za chvilu 1/2 roku :wink: to zacala delat teprve nedavno a strkat do pusy. Asi pred 14ti dny.

petule: by me vzali na pohot. myslíš? Já potřeb. v ne řídit tak snad budu OK, ale dnes to je jeste stale děs :(

kuki: no taky jsem vybrala ty nejlepsi fotky :grinning: jj asi to bude chlapem tise zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nema byt zmena tlaku? Mala je tez protivna

berryl: to se nedivim, bych taky padla za vlast :sweat_smile:

kuki, berryl: jsem rada, ze kycle i TBC je v poradku.. na kycle uz teda nemusite jo?

holky, jak zítra? Dopo ja nakonec nemuzu,prijde za mnou jedna kamaradka. Co od 13h? Jinak dneska u mamky v praci, trosku mi to pomohlo ale jako nic mimoradneho, nosim salu na krku abych to měla v teple, asi si zitra koupim ty pecky v DM a necham je tu. Vzala jsem si další tabletku, je to k zbláznění :frowning2:
Teda doufam, ze to zitra povoli abych mohla jit ven, zase chladno tomu 2x nepřidá.

Niki: napis mi do IP ty super vyrobky z te eurony, mrknu na to
9. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
já zítra odpoledne nemůžu , jedu za rodičema, ale flašku po někom pošlu bleško :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
byla jsem ve vaně a jsem jsem vylezla letěl Ráda na wc a má průjem a zvrací, vůbec nevím z čeho, nechce žádný prášek :astonished:
9. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
nesnědl něco, ale vím že ted řádí střevní chřipka
9. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
no právě, že říkal že nic jedl na oběd to co já a jinak skoro nic z čeho by mu mohlo být špatně, je úplně hotový jen zvrací a kadí
9. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
endie: tak to jsi hodná a já zas u někoho nechám penízky :slight_smile:

berryl: bobek.. a nemá nějakou virozu? nebo nervy?

tak ted tu sedím se zavazanym krkem.. mamka mě opíchala elektrikou tak snad to pomůže.. je to děs jaká to je bolest :frowning2:
9. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky! Já sem dneska celý den balila a lítala po městě :slight_smile: Ach jo - zítra odjíždím do Prahy..
9. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
endie: mě se líbí ten druhý odkaz ty šátečky :slight_smile: jdeš do něj?
9. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
bleško: asi jo vypadá dobře :slight_smile:

to pončo bych chtěla s malou stejne :sweat_smile: jako dvojčátka ale asi to bude pěkně mastné :unamused:
9. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
bleško to bude zřejmě viróza :confounded:
9. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Hezký večer, malá usnula. Nechtěla večeřet a naposledy jedla v 6 přesnídávku tak jí v 10 vzbudím. Usnula poprvé na břiše. Otočila jsem jí na záda a ona se ve spánku přetočila zase na břicho tak jí nechám dokud jsem vzhůru.

berryl - to je dobře že na kyčle nemusíte. Chudák Ráďa, vím jak mu je.

Přeju hezký večer. Zítra jedeme do poradny tak asi pojedu poprvé autobusem abychom měli výlet a zpět nás vezme Petr autem.

berryl - už jsem taky namontovala sporták tak jsem na zítra zvědavá.
9. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
danuško fakt tak pak napiš jak se tam malé líbí, Ríša je spokojený
Ráďa spí poradíte mi co na průjem a zvracení?

danuško malý má osypané bříško vypadá to na frutapury jablečné přesnídávky
9. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
malá je taky spokojená ve sportáku,má vetší výhled

černé uhlí a nebo endiaron, černý čaj na ten žaludek
9. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
on čaj nepije, no chlap ach jo
9. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
berryl: jéé tak to mě mrzí, tak aby nenakazil malého :unamused: nasaď mu lactobacilky :wink: ty by mu měli pomoci. A černé uhlí nepomohlo? a nebo imodium je též dobré. Ale ty lactobacily bych mu dala určo, posílí i imunitu a zbaví bacila co má v sobě.
frutapury? co to je?
9. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
tak coca-colu mě to pomáhá když je mi zle ale zas to může opačně na něho působit, hlavně né čistou vodu se poblinká ještě víc chudáček :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
frutapura, mnamky to já i malá ráda :grinning:
9. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
a taky pravá coca cola, když nepije čaj :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
no a co to je ta frutapura?
9. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
endie: to je fajn, že se tam malé ve sportaku líbí, a proč není už v tom hlubokém zeleném?
9. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.