• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ahááá no ty brdo.. už se těším až to budu po P. dojídat :sweat_smile: teda jestli mi nechá :grinning:
9. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
ten je u rodičů, nechtěl se mi furt převážet a tenhle je lepší do města líp se mi sním manipuluje
9. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
endie: a už s ním umíš jo? hihi.. a plaštenku má taky jo? :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
když máš kupony do dm tak výjdou kolem 29,- ty čtyři
9. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
jo už umím, pláštenku má taky a už jí máme vyzkoušenou, protože moc foukalo :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
berryl - Hylac, pomáhá hned, já si ho vzala 2x po 4 hodinách. Nic jiného doma nepoužíváme protože to zabíjí jakýkoli bacil, i salmonelu. Dávám ho i dětem, malá ho dostávala v tý nemocnici na uklidnění žaludku a střev. Hlavně ne teplé nápoje, vždy studené, colu nebo minerálku čistou, kvůli vitamínům když zvrací.
9. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
berryl: no nějaké kupony mam, tak je projedu.. to je v tom 150?

endie: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
bleško to nevím
dan hylak nemám už hodinu spí tak uvidíme, snad to nechytneme :frowning2: děkuji za rady
9. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
dan: jéé tak to si budu pamatovat. no myslím si, že by to nemělo být na žaludek moc studené z ledničky.. spíš pokojová teplota
9. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
si píšu Hylac, zítra směr lékarna :slight_smile:

no ic dobrou holky
9. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
9. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
berryl - malé frutapura nechutná, měla jen jablkovo-banánovou ale nechutnala a dnes jsem zkusila jahodovou přesnídávku a jen si lízla a neotevřela pusu, normálně jí stáhla a už neotevřela. A já tak jahodové věci miluju!
9. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
no malému taky ne, jsou kyselé, ale uvidíme, je osypaný, tak je vynecháme a pak zkusíme
9. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
dan: a nejedla jsi hodně jahody v těhu? když se něčeho jí hodně v těhu tak děti to pak nemusí, ale jako není to pravidlo.
9. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
http://www.lekarnaparizska.cz/hylak-forte-sol1x100ml-p-5781.html

jen upozorňuju, je to hnusné, horší jak ocet ale fakt pomáhá. Jen se má spotřebovat do 6 týdnů po otevření což je blbý, ale prý už to dělají i v tabletách tak se poptejte. Já to dostala i v nemocnici na salmonelu a vyléčila jsem s tím rodinu jak jsme ted měli tu otravu z jídla.
9. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
blecha - asi jo, ale u kluka to bylo taky kolísavé, měl období kdy chtěl jen párky, pak jen rajskou a ted jí to co dřív nejedl a nejí to co jako malej miloval. Žádný dítě nejí všechno, ona zatím jo, tak jí zkusíme třeba za 14 dní.
9. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
holky, jak teda zítra? A když mi niki nebude dobře, jak se domluvíme s těma lžičkama apod? Necháš to u Tynky? nebo jak to provedem?
9. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Holky já se celý den rozčiluju s klukem, dnes jsem mu řekla že ho odstěhuju k tátovi nebo do děcáku, řeknu vám puberta je hrozná. On mi na to s klidem řekl jestli se má začít pakovat hned.
9. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
dan: máš recht.. jsem zvědavá co Petka nebude muset... no jsem ji dala mrkev a už ji to jede tak jsem ráda :slight_smile: nooo tak to ti teda nezávidím... a co jsi mu odpověděla?
9. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Že hned ne, až za týden, že to potrvá než vše spakuje.Ty jí ještě nedáváš nic jiného než mrkev a brambory a špenát ? Nebo jo? Nám chutná vše kromě rýže s mrkví od Hamánka a brokolice s bramborem. Mám koupené hovězí rizoto tak jsem zvědavá. O víkendu jí budu zase vařit, aby si nezvykla jen na skleničky, sousedka říkala že kamarádka má dvojčata a ve 2 letech chtějí jen skleničky a domácí jídlo jí nesní.
9. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jdu spát, jsem vyčerpaná, už dlouho jsem si s ní přes den nechrupla a mám toho dost. Papa
9. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Zítra musím koupit tu mastičku na zoubky, bolí jí dásně. Má okousané klouby na obou rukách.
9. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
dan: no postupně co mám doma.. ale maso jsem ještě nedala.. myslíš, že už mám jo? a co s tou nakoupenou zeleninou? tak to jsi zareagovala dobře s klukem.. puberta to je síla.. drž se!!!
myslíš mundisal gel? taky ji ho dávám. Jinak by mi nepila ani mliko.
9. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
blesko jeslti dopolko nemůžeš nechám to u kuki nebo berryl, ju není problém.

výrobky ti napíšu :slight_smile: katalog tak nechej u berryl ju. já se do konce týdne už do ovy nedostanu, mamka se zítra vrací od bráchy s obouma klukama tak pojedu k nim.
9. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
my měli dneska zeleninu a dušené jehněčí teda malý měl
9. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
tak u kuki, ji stejně budu vracet trička, tak se s ní potkám určo. Aha oki... tak to nechám u někoho berryl nebo kuki jo? A ráda jsem tě viděla na živo :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Holky, jdu jenom popřát dobrou, jsem tak unavená, že už mi i slzí oči..
dobrou
9. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
jasně dobrou taky už jdu do hajan papa
9. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
bleško ok, někde to nechej já si to pak najdu :slight_smile: taktéž nápodobně :slight_smile:
kuki dobrou ráno se ještě ozvu papa a krásné sníky, jdu taky.
9. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.