• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dobré ranko
holky v kolik kde budete? Jenom Vám hodím flašku pro blešku a jedu směr Šenov jelikož má mamka odpolední tak musím už ráno a to ještě musím na úřad skrze toho vítání :angry:
10. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
autor
ahojki endie můžu se pro flašu stavit po cestě jestli nechceš zajíždět. okolo půl desáté u tebe
10. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
niki: super, budu čekat :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
autor
ok, tak domluveno, jinak u nás je -10 pěkná zimečka co.
10. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
ahoj holky, ráďa v noci běhal na wc a teď leží, zůstal doma, letím mu do lékarny koupit ten hylak a uvidím jestli s váma nakonec půjdu
niki tobě musím dát penízky tak se někde domluvíme a já dojdu jo
10. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
berr v pohodě, když tak nechám vše u kuki, jo nebo prostě jak budem někde blízko tebe tak tě prozvoníme a sejdem se.
koukám že jdem teda s kuki samy :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
endie pěkné, ty jo. fakt.
10. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
uvažuju že to malé na léto objednám :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
jako pochopíte tu kdysi kamošku, nereaguje, ignoruje čeká že se jí omluvím skrze toho šátku, jenomže to se sekla nebudu se omlouvat neudělal sjem to schválně, a to jjí prosím 30 ale jem i to strašně líto :frowning2:
10. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
endie já na to předtím nereagovala, ale je to teda pěkné tele, když se tak chová, nehledě na věk. :sweat_smile:
10. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
tak já jsme suprově vyspaná, kojila jsem ve tři a v půl sedmé, paráda!nutroš asi zabírá :grinning:

endie...co to,c oto, tak po ránu a už vidím odkazy na mmb :grinning: ale šátky jsou moc hezké! A podle toho, co píšeš, tak jsi asi přišla o kamarádku...

nik..však v poho, já myslím, že si vystačíme :grinning:
10. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno holky..tak jsem včera Sofinku utahala ve vaně plaváním a kojila jsem až ve 2 a pak v 5 a normálně..vstávala v 7 no není to nádhera :slight_smile:)) šikulka moje
Kuki no to je bomba.. a kdys dala nutroš i ve 3??
10. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
sar..nene, jenom večer, před spaním, kolem té půl deváté když jsem kojila..a tobě teda taky spala moc hezky!
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
10. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
10. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
to je super, já kojila tedy jen moje mlíko v 19:30 a hned šla spát..z toho plavání byla KO..si říkám zda s ní takhel neplavat každý den :grinning:
10. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
niki: tak se event. můžete stavit ke mě k baráku já jen vyběhnu :slight_smile:

berryl: jejda bobek.. no musím říct, že mě to dnes na záchod už prohnalo 3x :frowning2: vzala jsem si endiaron a zatím klid.. tak ťukám ťukám.

endie: něco jsem prošvihla s tou kámoškou.. co se stalo? aspon ve zkratce, chápu, že se nechceš znova rozepisovat. No pěkný šátek :slight_smile: prosím tě kde ty na ty odkazy chodíš :grinning: ??? jéé to jsou ale věcičky hihi.. ty tam utratíš majlant :grinning:

jinak holky, krk lepší, ale jeste to není ono, mám ho zavázaný a ještě chodím jak Golem :sweat_smile: az mamka přijde domů tak mě zas opíchá.. snad to už brzo povolí. Malá vstávala ve 3h a před 7h ale ona celou noc pofňukává zřejmě kvůli zubům, ale jako dneska sjem se relativně už vyspala.. i na úkor krku.. :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Bleško to je hrůza..snad to poleví a bude líp...
10. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
holky..jaké máte jídelní židličky..? chci nějakou pořidit.. můžu mít takovou klasickou dřevěnou ale to je až bude umět sama sedět.. nechci jí tam rozhodně dávat dříve..
10. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
já mám chicco s tou dětskou vložkou, takže už je tam teď je tam jak v autosedačce
holky mají dřevěnou rostoucí co vím
a danuška má tu IKEA
10. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Hezké ráno. Tak malá jedla v 6.15 večer přesnídávku a šla spát bez večeře a jedla až ve 4.15. Snídani nechtěla a ted spí. Celou noc se vrtěla a měla narvané pěstičky v puse, na 100% jsou to zuby. Nepláče, není protivná jen hroznou silou kouše ruce.

Včera poprvé seděla v Ikea židličce, vložím foto. Má i tu nafukovací vložku tak jí to krásně drží a moc se jí tam líbilo. Seděla a pěstičkou bouchala do pultíku. Jsem za ní ráda protože je celá omyvatelná a potřebuju jí v létě přenášet i na zahradu.
10. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
blecha - nepochopila jsem jak to myslíš co se zeleninou doma?
10. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky, Ráďovi už je lépe, pomohl hylak :o)
endie dovolala ses na to plavání?
10. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
já právě nevím zda ji můžu dávat do té ikeacké když nesedí...
jinak se mi docela líbí tato http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/arti-jidelni-zidle-arti-cosmo-2-rt-zelena/zidlicky-houpacky/ hodí se k zelené stěně co máme :slight_smile:) koukala jsem i na bazarové a jsou kolem 1200 tak to si raději přidám a mám svou
10. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
saruško ta je pěkná i cena je super
10. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
berryl: nedovolala :angry: :frowning2:
blwško: neutratím neboj :slight_smile: , no koupila jsem háčkovanou čepičku a ta kamoška jí má taky tak je stoho naprášky že se opičím
10. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
jenomže já to nevěděla že jí má , no prostě komediejavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
Tak jsme po očkování. Při vpichu zaplakala jinak se celou dobu chechtala i při odchödu z čekárny. Dotali jsme obě vakcíny a zatím žádná reakce, prý maximálně může být mrzutá ale zatím nic. Ted usnula tak pak vykoupu a půjdu chrnět s ní, vyjeli jsme do poradny ve 12 a v půl 4 jsem přijela, ani jsem neměla sílu jít kočárkovat do města. Blbec jsem si nevzala čepici a mrzla mi hlava a jsem vyfoukaná. Za měsíc jdem na další dvě. Naušničky dostanem v půli roce, dřív se u nás nenastřelují a píchnout jí je nenechám, to ty 3 týdny vydržíme.
Jo a vážíme 7080g. Přibrala 3/4 kila za měsíc. Jen málo pije, těch 550ml co do ní dostanu za celý den je prý ta nejnižší hranice.
10. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.