• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
krásná váha Danuško, jste holky šikovné :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Já ti volala a nebrala si mi to.
10. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Už jsem to četla. :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Holky moc prosím, kdo jede ted v nejbližší době do polska? Potřebuju ten nutrilon, cestu a poštovné zaplatím.
10. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
aha já mám mobily vedle
10. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
dan já mám v plánu až tak za 4 týdny dříve ne, mám zasobu a asi zbyte ta 1 i na 7 měsíc ale to nevadí, může se dávat i později.
ale nevím Endie chtěla jet :slight_smile: teď někdy třeba by byla ochotná.
10. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
dan super váha :slight_smile: hlavně žejste ok a zdraví.

nic manža si půjčil film na dvd tak mu předávám noťas papa a krásnou dobrou noc.
10. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
saron: já mám peg perego, ale koupila jsem přes mmb ojetou :sweat_smile: a už v tom sedí, dá se sklopit jako autosedačka... ale jestli maáš třeba lehátko, tak můžeš krmit v něm a pak dát do té dřevěné židličky - až bude sedět :wink: jj ta zelená se dá taky sklopit ;) do te ikeácké až bude sedět.

dan: no nakoupila jsem více skleniček, mrkev, mrkev a brambor, květák apod. A|le jsi mě dostala, v noci jsem moc nemohla spát, furt se mi zdálo čím ji krmím :grinning: tak jsem ji dnes koupila s masem :sweat_smile: to jsem překvapená, že se dříve nenastřeluje a to jako proč prosím tě? :astonished:

berryl: jsem ráda, že je R. líp :slight_smile:

no mě už je taky krapánek líp, ale nic moc extra.. jak mi volala dnes kuki měla jsem slzičku na krajíčku od bolesti.. do toho mě bolí ještě i to ucho :angry: prostě parádní kripl. A to jsem zítra objednaná k holiči a asi to budu muset zrušit když se nepohnu :frowning2:

niki,kuki: tak jsem zjistila, ano při RD si můžeme vydělat kolik chceme, ale pokud si vyděláme více než 68tis kč za rok, tak manžel na nás nemůže uplatňovat slevu na dani, což dělá necelých 25tis kč.
10. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
# # # # # # # # # Do lesa zavítá Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika.
# # # # # # # # # Šnek i s celou rodinou utíká z lesa, v tom je potká čáp a ptá
# # # # # # # # # se:Kam běžíš šneku?"
# # # # # # # # # "Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď já mám barák,
# # # # # # # # # Moje stará má barák, všechny děti maj barák, no to bych se
# # # # # # # # # nedoplatil!"
# # # # # # # # # Čáp se zamyslí a začne taky utíkat a narazí na medvěda.
# # # # # # # # # Kam běžíš čápe?"
# # # # # # # # # Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a vem si - já si žiju
# # # # # # # # # na vysoký noze, moje stará si žije na vysoký noze, všechny děti si
# # # # # # # # # žijou na vysoký noze, no to bych se nedoplatil!"
# # # # # # # # # Medvěd se zamyslí a začne taky utíkat a škobrtne o krtka.
# # # # # # # # # "Kam valíš medvěde?" "Ále do lesa přijel finančák vybírat daně
# # # # # # # # # a teď já mám kožich, moje stará má taky kožich, naše děti mají všichni
# # # # # # # # # taky kožich,no to se nedoplatím.
# # # # # # # # # Krtek hrabe a hrabe.
# # # # # # # # # Vyhrabe se až v ZOO přímo v kleci paviánů.
# # # # # # # # # Starej pavián na něj kouká a ptá se: "Co tady děláš krtku?"
# # # # # # # # # "Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď já mám
# # # # # # # # # nahrabáno,stará má nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no
# # # # # # # # # # # bych se nedoplatil!"
# # # # # # # # # Pavián na to: "Krtku, co blbneš.
# # # # # # # # # Podívej se na mě já mám holou prdel, stará má holou prdel,naše
# # # # # # # # # děti mají taky holou prdel a stejně nás všechny zavřeli!"
10. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Zkusím počkat jestli se ozve, potřebujem ho nutně, mudr řekla do půli roka a dnes mi řekla že radši do roka a mám poslední 2 balení. Na netu jsem našla paní tak jsem jí psala jestli mi dá větší slevu když budu odebírat pravidelně, tak uvidím co odepíše. Chce 189,- v lékárně 266,- to už by šlo.Ale jsi moc hodná. Potřebuju aspon 10 balení a to mi jen tak nikdo nepřiveze a nepošle.
10. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
holky jak ohříváte a kde ty třešnové pecky?

endie: penízky máš u niki jo?
10. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
dan my se tam nechystáme,ale poptám se holek tady co tam jezdí jo a dám Ti pak hned vědět, zítra to zjistim
dan bunda prodaná :o)
10. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
blecha - to spotřebuj, do mrkve s bramborem přidej od Hippu kuřecí pyré, to budeš mít na dva dny, do samotné mrkve uvař a rozmixuj rýži, květák jí dej s bramborem, to spotřebuješ. Malá už může do polívky lžičku krupice jestli jí vaříš vývary. Od frutta pura už může jogurty, k svačině rozmixované jablko, je toho moc co už jí můžeš dát. Už můžeš krůtí, králíka a jehněčí. Já mám koupeno od 5.měsíce rizoto a hovězí s bramborem a zeleninou. Hipp má ještě dobré krůtí s kukuřicí a bramborem.
10. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
berryl - super že je prodaná, seženeš jinou. Děkuju za zeptání, budu moc ráda.
10. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
fakt mi tu ležela ladem a teď půjde pryč to asi obračím :o))) jsem si ji tak šetřila, že jsem ji neměla ani jednou venku na sobě :grinning:
10. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
berryl - jsem blbec, já myslela že myslíš tu oranžovou! Ted mi to došlo a koukla jsem, paráda, né?????????????? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
berryl: tak to jsi šikulka.. ani jsem se nestihla zastavit na zkoušku :grinning: :grinning:

dan: vývary ji nevařím, dávám ji akorát zatím to z těch skleniček.. tak já to tak zkusím.. dneska jsem ji dala samotný květák a měla po tom děsný hlad :unamused: A nemam s tim jablkem jeste počkat - až ji dám to maso?
A tak mam začít dopo nebo odpo s tou svačinkou prvně?
10. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
bleško to je jiná bunda tam ta je pro tebe nachystaná
10. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
danuško super :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
nik..tak vidím, že jste dobře dojely :slight_smile: Ella pak hnedka usnula, ani nestihla řvát, jak byla unavená :grinning: Jo a před koupáním se poprvé smála nahlas, svlíkla jsme j iv obýváku a dělaly jsme blbosti, jak jsi říkala ty a chechtala se, až jsme málem zamáčkla slzu :sweat_smile: doufám, že bude taťkovi líto, že nebyl doma :angry: :grinning:

dan..pekná váha! My se do Polska chystáme, když se zadaří tak teďka o víkendu, ale asi nejsem vhodný kandidát na koupi :sweat_smile: ne, že bych nechtěla, ale nevím, kam na něj, jedeme jenom za hranice a hlavně, když jsem ho minule kupovala, tak byl snad stejně drahý jako u nás, takže nevím, nevím..

blech..ty jsi takový bobeček :unamused: tak snad to poleví, myslíš, že tu cestu zvládneš? jestli enní lepší třeba ještě pár dní počkat, víš jak to je, to jsi celou dobu v jedné pozici a pojedeš sama, ani si neodpočineš..a s těma daněma je fajn, žes to zjistila, aspoň budeš vědět!

berryl..si představ, že Ella pak ještě chvilku řvala a zase usnula :angry: Ale jako doma hlad měla, tak ještě že jsme jely..jinak vtip dobrý, hodí se přímo k daním :grinning: :grinning:

Jinak nevíte, kdy ty daně příjdou a ještě lépe, kolik to bude? :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
berr..jooo? a za kolik nakonec?

end+petul--dovolaly jste se na ten bazén?
10. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
blecha - ovocem začni 14 dní od doby kdy jsi začala příkrmy pokud už měla víc druhů a jí dost. Já dala samotno jen mrkev, pak brambor, pak květák, pak jsem pokračovala zahradní zeleninou, cuketu s bramborem, brokolici s bramborem a přešla jsem na skleničky s masem 5x týdně a 2x týdně jen zeleninu. Když začala jíst celé skleničky tak měla každý den jinou. V sobotu jsem udělala kuřecí vývar se zeleninou nám, odebrala jsem jí, rozmixovala a snědla celý talíř.
10. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Děti už spí, jdu se vykoupat a jdu taky kdyby náhodou v noci po tom očkování blbla.
10. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
kuki: no jestli mi bude takto tak nikam nepojedu... asi to vypadá stejně tak, že pojedu až v PO nebo UT páč M.mamka jde jeste v PO do práce :slight_smile: No mohly by ty daně dorazit tak v dubnu,květnu max a mohlo by to být kolem desítky.. no uvidíme.

dan: i když ji zatím zeleninu? Noo tak to už jíme asi měsíc, tak to už bych mohla začít.. a s čím mám teda začít prvně? nebo mam koupit hotovou ? je treba i první lžička s ovocem nebo to je blbost? udělat třeba to jabko jo? No ona už sní celou tu malou skleničku v pohodě :slight_smile: a to mám dát tak.. že ráno mliko, kolem 10h třeba to jablko nebo banan, v poledne oběd-přikrm, po dvou hod. mliko a kolem 16h třeba zase banan a pak večer mliko?
10. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
tak já jdu už taky do hajan, mějte se moooc krásně..

dan: a jak ji mám udělat to jablko? Nebude to pro ni kyselé? cukrovat asi nemam že?
10. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
a co ty pecky holky? jak je ohříváte???
10. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
blech..je na nich návod :grinning: ohřívám je v mikrovlnce

Jdu taky, dobrou
10. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
dobré rankooooooooooooooooo tady zatím -5st už mi z toho hrabe, mám depku potřebuji teplo a sluníčkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
11. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahojky!Tak my včera šťastně a bezproblémově dojeli do Prahy... Dneska sme vstávali vb jednu a před chvílí, tak sem se i celkem vyspala na ten "velký den" :sweat_smile: - máme dneska vítání občánků... Venku je sice nula, ale vlezlá zima.. nikam se mi neche!!! Taky už sem z toho nepříčetná :confounded:
11. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
ahoj Sal to jsem ráda, že jste dorazili a dnešní den si užíjte na max

malý se naučil pištět a vztekat a když k němu přijdu, podívat se proč tak piští tak se začne smát :o) hlava mi to včera nebrala, jsem mu i vyhrožovala, že ho vrátím pištěl 2h v kuse holomek :astonished:
11. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.