• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
krásné ráno, koukám ven a jsem ráda že jsem jela k Vám včera.
kuki malá po cestě chvíli koukala a cucala dudla, pak na Svin. mostech dudlík vyplivla a povídala a na vodárně už byla tuhá. vzbudila se jak jsem zastavila doma.
po cestě mi už volala manža kde jsem jako :slight_smile:
malu pak ode mne vzal vyslíkl pohráli si a šlo se koupat, ale jist moc nechtěla ani večer. :slight_smile: a usnout nemohla, pořád sebou mlela - tolik zážitků měla od vás. nebo byla nevybitá, jak pořád spala jen v sedačce, koučárku a u vás byla jak alenka v říši divů. :slight_smile:

bleško já ohřívám pecky buď v mikrovlnce nebo mi leží teď na radiátoru a jsou nahřáté.

daně by měly přijít v dubnu :slight_smile:

blesko ano to vím, s tím odpočtem - viz dávala jsem asi stránku dvě zpět odkaz na celý článek, kvůli odpočtu daní, ale pokud si to vyděláš tak to dle mého musíš stejně zdanit. zkusím dneska napsat té kamadáce a pořádně to dozjistit.
11. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahojte holky,
jsme nakukovala před chvílí a ještě se tu spalo :slight_smile: No mě to počasí taky pěkně štve! Je tu hnusně, ponuro, jsme chtěla skočit na menší nákup do teska ale kašlu to a budu sedět doma, nikam se mi nechce :unamused:
Jinak mi Ella právě usnula, protože vstávala po páté :rolling_eyes: :rolling_eyes: Takže to bude dneska super...

berryl..já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :pensive:

sali..neboj, kdyžse ti tam enchce, tak se to vydaří a bude to fajné, uvidíš, tak to většinou bývá :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
no já se asi do tesca vydám potřebuji ty plavky!!!

bleško ohřívám je v mikrovlnce nebo na topení jako Niki
11. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
unás padá sních s deštěm, a -3
11. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
autor
no berryl máš na čase když jdete v pondělí plavčit :slight_smile:
já dneska taky asi nakouknu do obchůdku s plavkami u našich ve Frenštátě.

kuki u nás se spalo do 4, pak usla až v 5 a vzhůru v 5:50 ale ještě nespí, leží v postýlce a povídá si tam.
půjde jíst a pak pojedu k našim

:grinning:
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
to teda mám jinak půjdu na ostro jak mi radila Kuki
11. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Sali užijte si to, nás to čeká v sobotu, ale mně se tam nechce vůůůůbec :confounded:
Niky koukám, že jste včera měli krásný den :dizzy_face: to je prima......
11. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Tady je -3 a nebojte holky příští týden už snad bude lépe :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
AHoj holky..tak jsem včera šla cvičit a půl hodiny na to prý malá řvala jak tur 30min :slight_smile: manžel ji nosil a prý se dívala pořád kolem sebe..tak nevím zda mě hledala nebo byla jen unavená a nemohla zabrat..no každopádně si to manžel užil.. jen at ví, jaké to je :slight_smile:)
11. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
verusinku ahojki, vy nakonec na to vítání jdete?

dneska musím u našich do toho města, plavky, atd. a taky vymyslet mamce dárek. vůbec nevím co má v neděli 55 už mi to šrotuje dlouho a ne a ne nic vymyslet. měla jsem v merku krásné hodiny - starožitnost ale cena se vyšplhala tak šíleně vysoko že jsem tonedala. ale mrzí mne to.
11. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
dobré ranko

malá se mi vzbudila jenom jednou a to ve 3 hod ráno a vstávala v 6 :astonished: :grinning:

dan: klidně ti ot vezmu ale nechci nic slibovat, bo manžel zas dělá že o ničem neví :angry: nakopat ho fakt :rolling_eyes:

nedovolala a už na to začinám prdět fakt :unamused:
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
pavli to Ti spala krásně :grinning:
11. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
kuki Berenička asi odkoukala od Elly to zvedání zadku když je na břiše protože to dělá taky, :slight_smile:

endie super, jo máš u mne ty penízky od blešky, nevím proč mne nenapadlo ti to zaplatit hned a pak si to ní vzít, tež si mne mohla naťuknout. :grinning:
11. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
nic valím k našim papa
11. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
kuki: no já jsem to včera ohřála a přehnala jsem to dala jsem to na 3min a mamka mě tak zprdla, že ji zničím mikrovlnku.. protože to kapku smrdělo a řekla mi, že ta látka v mikrovlnce může zhořet a taky to řekl brácha co se učí fyziku... tak jsem se zděsila, na návod jsem se samo nepodívala, ale v Pze to ohřívám taky v mikrovlnce, tak jsem se pro jistotu chtěla optat no.

berryl: jo a to jeste nemas k tomu všemu fikle záda a bolavé ucho :sweat_smile:

sali: no myslela jsem na tebe, dlouho jsi tu nebyla, tak to je fajn, že jste dobře dojeli, ted jste už zřejmě na tom vítání, že? tak pak povykládáš ;) šli jste do foto či video?

niki: no ano, danit se to musí, ted záleží na tom jestli srážkovou daní nebo zálohovou. Pokud je srážková daň, tak je jednou pro vždy, ale pokud se to řeší zálohovou daní, tak pak můžu podat za rok vyrovnání daní a dostanu to zpět. Ale taky to záleží na tom kolik si člověk vydělá, pokud je to nad 5tis kč tak se to stejně musí dělat tou zálohovou daní. A myslím si, že jednou jak se strhávají daně, tak už jsem někde vedena... a nedejbože kdyby M. ztratil práci, tak jestli by zjistili mé přijmy,které bych jako neměla a nedostala bych tak ani vindru, že? Můžeš mi to všechno prosím tě pozjistovat? dííííky moc.
jéé tak to mamka slaví krásné narozeniny.. a co se domluvit v rodině a koupit nějaké zlato?Že byste se složili.. teda nevim jestli na to mamka je. A jak se ji daří?
11. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Niky jo jo jdeme :rolling_eyes: . Tak ať seženeš nějaký pěkný dáreček :dizzy_face:
Berryl tak se pak pochlub jaký jsi koupila plavky :wink:
11. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
ahojte holky, tak strašně mě bolí v uchu, že mě dnes tatka vezme na Fifejdy na pohotovost... doufám, že bude schopnější řídit auto než já se zablokovaným krkem :sweat_smile: tak držte palce, raději at mi řekne, že to je tím "jebákem" než abych zanedbala něco horšího. Vzdyť já už ani jíst nemůžu :(
11. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky, noc super, večer nejedla až ráno v 5.15 a usnula ještě do půl 8. Byli jsme v kaufu na velkém nákupu, v DM, uvařila jsem bolonské špagety a bram.knedlík, hlávkové zelí a upekla maso. Venku je krásně tak jdeme ven a na půl 4 jedu do města k zubaři na vrtání :frowning2:
11. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
11. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
bleško zlato jo, hm to by bylo nošení dříví do lesa :grinning:
jsem zpět, stavila jsem se u našich jak jsem dojela vzala jsem hned beri do města v kočárku i se starším synovcem ale ona to prořvala, děs. dokonce jsem musela na nákupu co mi mamka dala seznam vytánout v koruně beri z kočárku :frowning2:
děs. usa až teď cestou zpět což byla 30 minut, dobré ne od rána od šesti :frowning2: je protivná, teď leží v postýlce a hrajesi snad ještě usne.

dárek pro mamku nevím, nemám ani plavky, protože jsem tam s malým nešla.
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
dan: tak at dobře dopadneš at to moc nebolí... ty jsi ale šikovná s tím jak to všechno doma zvládáš... já být chlapem tak o tebe bojuju :grinning: :grinning: :grinning:

niki: ahááá no jooo vlastně :unamused: přes tu bolest ani už nedokážu přemýšlet :frowning2:
11. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
je bleško ahojki, je Petulka má dneska půlroček že :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
ahoj holky..tak jsem na netu našla tuto židličku ale nevím zda prodávají i v ČR případně i jinou bravu..chtěla bych žirafku ale na oranžovém nebo zeleném podkladu.. http://grapol.boo.pl/allegro/tamara/zibos-riposino-023.jpg
11. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahojky! Tak vítání takovy normál.. Jako nijak nadšená z toho nejsem, ale dobry. Ale pak sme šli na super oběd :grinning:

blecha: šli sme do videa :wink: Tak doufám, že budeš fit! :wink: Nezapomeň na laktobacily!!!! :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
jéé - a Petruška má půl roku!!! :astonished: Tak gratulujeme!!!!
11. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
holky..Sofinka se poprvé přetočila na bříško..dala jsem ji na deku..vařím a jdu se podívat co ona a ona si klidně pásla koníky :slight_smile:)) no beruška moje šikovná
11. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
saronko ty jo. tak to my jen tak na bok aby se neřeklo a to jen když se nám moc chce. ale co alespoň mám klid.
ale to ne, jak je na zádech tak se po chvíli začne vztekat a dám ji na břicho a je spokojená, takže taky pokrok. jen se tam dostat sama :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Niky Sofinka byla jednou sama na boku min. týden dneska ráno 2x a tad toto..:slight_smile: ale kdo ví třebas to byla náhoda :slight_smile: jj to je super, že je spokojená to se tam začne točit sama protože je to tam pro ni lepší... no mám ted pocit, že máme dva pokroky..dává si sama dudlík a ted toto :slight_smile: před 2 měsíceme mi na břiše vydržela sotva minutu :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
niki: jj dnes má 1/2roček :slight_smile:

saron: no nevýhodou té židličky je, že tam nemá ten roznožník... :unamused: Noo tak to se ted bude obracet imervere..

sali: no lactobacily nemam.. ale mám houby :grinning: no taky jsme šli nakonec do videa a taky to na mě působilo normálně.. kam jste šli na oběd?

tak holky, mam začínající zánět střed.ucha, tak mám atb a spoustu léků a taky kapky do nosa.. jsem se tak podivila jestli to mi pomůže na ucho a se na mě blbě dívala a řekla mi, že to je spojené ty dutiny..
malá řve, jdu za ni pa
11. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
tak už se 2x znovu přetočila..já z ní mám takovou radost :slight_smile:)
Bleško zánět str.ucha je svinstvo.. tak se drž..at je brzo líp
11. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.