• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
saron: díky :slight_smile: jsem nějaká hotová, půjdu dnes do hajan dříve..
prosím tě koupila jsem dnes v kauflandu za 299kč tyčový mixer superior.. vypadá to dobře.. i ta cena :wink: zda se mi to lepší jak ten sencor a hlavně, jestli se to pokazí, tak mě to nebude tak mrzet
11. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Bleško to bych se podívala.. naši mají toto http://www.elektro-partner.cz/stolni-mixer-eta-7011-90000-ergo-se-sklenenou-mixovaci-nadobou-stribrny-eta701190000/obchod/ a nabídli, mi, že mi ho dají..maji ale trošku starší verzi..tak nevím zda to taky udělá vyloženě na kašičku
11. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
jejda, bleško! :astonished: Zánět středního ucha je hroznej!!! :frowning2: Kdes k němu prosimtě přišla??? Tak hlavně, ať se rychle vykurýruješ!!!

sar: tak to my se nepřetáčíme vůbec :frowning2: Maximálně na bok ... Ale není kam spěchat... Už nám to tam spinká :sweat_smile: Tak já si jdu ještě užít manžu :slight_smile:

blecha: Byli sme na Hůrce v restauraci Cirkus - jako trošku dražší (asi jako Sv.Prokop :sweat_smile: ), ale příjemny posezení...
11. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám ani dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blecha, no teda zánět středního ucha, hrůza, držím palce ať to co nejrychleji přejde
sari, tak mě se párkrát přetočila z břicha na záda, ale spíš náhodně, neví kam dát ruku, jestli k tělu nebo před sebe.
Na břicho se ji samotné moc nechce. :unamused:
11. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Simi to přijde. já ji docela drezuruju díky rehabilitaci..hlavně aby se přetáčela dobře..myslím, že je to už záměrný.. :slight_smile: ted se přetáčí pořád dokola..asi ji už nezastavím..ale jen doprava..do leva ji to nejde.. ani když ji pomůžu kolínkama.. neumí zvednout hlavičku nad zen aby se pak dostala ručičkou tam kam potřebuje..

jo holky..tak jsem si koupila už to prádlo..a jelikož jsem se nemohla rozhodnout zda bílé nebo žluté..tak jsem vzala oboje hihi :grinning:
11. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
saronko, paráda :slight_smile: taky bych nevěděla jak se rozhodnout :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Niky jasně..já jsem si řekla, že si udělám radost..žádnou soupravu nemám :slight_smile: a nic jsem si dlouho nekoupila..já ted furt nosila takové ty na kojení ne přímo kojící ale nic moc žádná krása :slight_smile:) jen jsem zjistila že z B už potřebuju C :grinning:
11. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
sar - IP
11. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Tak děti spí, já jdu taky, jsem utahaná. Holky jsem úplný debil, kdybych kojila tak řeknu že jsem úplně vykojená, přijela jsem k zubaři o hodinu později tak už tam nikdo neby, blbě jsem si to napsala do kalendáře.To bude zítra trapas až tam budu volat.
Malá se točí taky jen na pravou, ale co jí včera píchli ty injekce tak se už neotočila,a knourá když se dotknu stehýnek tak jí ty nožičky asi bolí. Zato dala palec od nohy už skoro do pusy :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
dan též bych se neotáčela neboj pár dní a zase bude řádit. třeba už i zítra.
s tím zubařem fkat dobré :slight_smile: ach jo to se stává, máš dvě děti tak toho máš krapek více jak my, ale já jsem stejná, hned si vše píšu, ale člověk se hned splete. :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Tak my jedeme do polska nečekaně zítra ráno, můžete mi některá poradit, kde mám teda ten bebilon koupit, aby nebyl stejně drahý jako u nás? já vám ho tam klidně koupím, ale fakt mám strach, at to ne za draho, jako minule :unamused: jo a jedeme do chalupek, tak nejlépe někde tam. Jo a jedem po osmé..
11. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ranko!
12. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
dobréééééééé
12. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
kuki - pokud bys mi ho mohla vzít budu ti moc vděčná hned bych ti přeposlala peníze, pokud bude cena za kus do 190,-kč - nutrilon (Bebilon 2HA) je sv.modrý a má fialový štítek, potřebuju aspoň 10 balení. Vím že je to obtěžování ale pokud bys mohla tak budu opravdu vděčná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
kuki zkus třeba i Kaufland nebo podobný obchoďák, ale ne lékárnu. Auchan je až Bialske a nebo v Raciboru, což je dál od hranic.

zkusím najít kam jezdí kupovat holky tu je forum, psali o nějakém obchodním řetězci - snad Jahůdka či co. nevím přesně snad tě ještě stihnu
12. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
kurz je dneska tak 6,70 tak cena do 28 zlotých za pixli.
12. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
dan..ale není! já ti ho ráda koupím, napsala sjem si to a kdyby to stálo více, tak ti ho nevezmu.

nik..díky moc!
12. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
holky, kdyby vás ještě něco napadlo, tak mi napište sms, beru si eurotel sebou..Vyrážíme, tak zatím
12. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
kuki kaufland nebo tesco, uvidíš co tam bude :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
nik..a ty nic nechceš?
12. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
kuki ne mám zásob dost, ještě na 2 měsíce a pak bude důvod udělat si výlet :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
ok, tak se tu mějte, vyrážíme do ciziny:slight_smile:
12. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
jinak my měli zajímavé ráno, jedla v půl čtvrté, pak usla okolo půl páté jak vstával manžel do práce, a budíček ráno o půl šesté, tak už jsem ji dala spát to jsem zvědavá jak budeme měnit režim :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky..mrkněte do albíčka.. nová zábava...se točí jak na grilu
12. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
pohodovou cestu .-)
12. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
saronko paráda :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
kuki: tak dobře nakupte :wink:

Já mám v plánu velkej úklid, ale zatím sem to ještě nezačala realizovat...se mi nechce!!!

saronka: Trda Sofinka je šikulka! :astonished: :grinning:
12. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Dan, Sofinka se taky točí jen na pravou.. mám radost, že se točí dobře..že se nezaklání..prý u děti co něco dělaly špatně..viz naše pasení koníků se může stát, že jdou v záklonu a tak..tak snad v pondělí dostaneme pochvalu na rehabilitaci :slight_smile: pak začnu Sofinku trénovat na levou stranu :slight_smile:)
12. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
čao holky moje nervy nešel mi net najednou z ničeho nic, tak volám k provozovateli a ten mi řekne že mám za internet stáhnuto jenom 3,50 :astonished: samozřejmě se oni sekly, takže hned poránu řev, baba to opravila no a už jsem on-line, jako mazec
12. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
to sem měla vědět že jedete do polska :unamused: bo já zas ne :angry:
12. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.