• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Dobré ranko, tak u nás se ještě spinká....
Saronko, teda tak to je Sofinka šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
Kuki tak ať hezky nakoupíte :wink:
12. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
achjo holky, jsem nachrmlaná, steplotou, asi angina, v krku jak ohěn a řežeto, děs , doufám že to malá nechytne, :unamused:
12. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Endie chudáku, to musí být nepříjemný, no hlavně, jak píšeš, aby to nechytla Adélka :confounded:
12. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
tak už jednou byla celá rodina nemocná a malá nic, tak doufám že zas bude v poho, neslím sní v ložnici, ale dneska jak napotvoru se chce furt tulit :slight_smile: :unamused:
12. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Endie, tak se jí to určitě vyhne i teď :wink:
12. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
ahojki veru :slight_smile: a endie :slight_smile:
veru tak my jsem už taky vzhůru, spala hodinku od osmi do devíti :slight_smile: lupačisko :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
endie nadopuj se léky ať jsi brzo fit, doporučuji nastrouhat zázvor a smíchat s medem, vytáhne to bacila :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
zázvor nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: noa ale zkusím všechno

veru: dík :grinning:

tak jsem se dovolala na ten bazen konečně :grinning:
12. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Niky u nás vstávalo před chvilkou :slight_smile:
najedeno a hraje si, teda hraje, kouká kolem sebe :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojky,tak my pořád u mamky a asi tady zůstanu až do neděle,domů se mi nechce když napadnul ten sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šari krása,Sofinka je fakt šikovná!My se taky teď pořád přetáčíme co zjistil že to umí :slight_smile:

Kuki ať dobře v PL pořídíte.Mám pro tebe ty dudlíky-květinku.Žlutý a růžový.

Niki potřebuju ti zaplatit tu lžičku ale jak?Vadilo by ti kdybych ti to pak dala i s penězma za tu clonu?

Endie tak se vyleč a vylež :slight_smile: Ta tvoje kámoška je fakt pipina,teda promiň,ale tohle není kámoška,jen si tak říká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a to je super,že ses tam dovolala.No já už to prdím,protože stejně na žádné plavání chodit nemůžu :frowning2: Od porodu mám už asi po páté kvasinky a do veřejného bazénu absolutně nemůžu :cry: :cry: :cry: Štve mě to neskutečně,už kvůli malého,ale prostě to nejde :cry:

Jinak jsem se rozhodla,že od pátého měsíce začnu přikrmovat.Vojta kouká s otevřenou pusou na každé sousto,které jím a natahuje ruku.Jako by mi to záviděl :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Peti jj pořád se točí hrůza.. :slight_smile:) jinak já začnu taky přikrmovat zač. dubna..pomalu jí nabídnu ližičku dvě mrkvičky at si zvyká..
Kuki mám taky květinku ten obyč dudlík a sehnala jsem tady za 14kč od stejný firmy ale tvar medvídka a vypadá super :slight_smile:)
Endi drž se..at jsi brzo fit
12. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
petul ahojki, v pohodě, lžučku za tebe zaplatila kuki tak se pak vyřiďte a clonu klidně až se uvidíme ju. clony budou příští týden já uvidím jak budu mít auto pokud nebude v servisu tak se pak zastavím :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
holky tak to se k vám přidám s těmi příkrmy. petul beri dělá to samé a dokonce manžel říkal že polyká sliny jak já jídlo :slight_smile:

uvidíme, teď jsem ji včera a dnes zkusila dát čaj lžičkou - jako dává kuki :slight_smile: a ona když ji to dám na jazyk jako příkrm tak to vyplive ale kryž si to nasaje sama z lžičky tak pohoda, no uvidíme jak budem bojovat s tou mrkvičkou :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
no my jdeme na KO 22. tak se jako zeptám ale mám staršího doktora tak si myslím, že řekne..že když kojím tak ji to ještě stačí..ale asi i tak začnu... kamarád pediatr říkal, že ji tím neuškodím... ona taky na mě pořád kouká i na manžela.. a kouká na jídlo ne na mě..
12. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
holky já jsem TĚHOTNÁ :frowning2: :cry:
12. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Tak já se přidávám ke dni blbec :unamused: Spálila sem maso a malej strašně řval... Smrad, řev a vytí psa!!! To sem si to chtěla hodit :angry: Teď malej spí, mám vyvětráno a uklizeno a je tu klid.. Tak snad už je krize zažehnána :sweat_smile: Ještě pověsím prádlo a dnes už nic nedělám.. A venku chumelí a chumelí :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
peti já jsem registra i tebe :grinning: no nic tak paní napíšu že nebudeš chodit
12. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Endi fakt.. gratuluju... sis dělala test???
12. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
ENDIE!!! :astonished: To jako fakt???!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
Sakriš! A co budeš dělat?
12. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
já jsem to musela číst 2x zda jako jsem to dobře pochopila...
12. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
já to čtu pořád dokola :sweat_smile: a nechápu ... :confused:
12. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
jo test, holky já to NECHCI , je to dar já vím ale :frowning2: :cry: to prostě nejde
12. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
a je to jasný..jasné dálnice???
12. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
dalnice ještě úplně né ale do min tam byla :frowning2:
12. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Endie, tak to je mazec teda :astonished:
12. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
no je to trošku kvapem...ví to už manžel?
12. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
endie: nejdřív zajdi k doktorovi, ať je jistota :wink:
12. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
endie teda to je zpráva dne, bomba, šupej k doktorce :slight_smile: kočko :astonished:
12. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
v pondělí jdu k dr ale to bude asi ještě brzy aby něco viděl

manžel je zase nedostupný jako vždy když po něm člověk něco chce

a to to bylo jenom jednou za celej měsíc a to jsem byla ještě trošku statá s akce :unamused: a říkám mu at si dá bacha, on to udělal naschvál
12. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
aha... už to chápu.. No ale stejěn endiešku, nedělej ukvapeny závěry a promluvte si o tom s manžou ...
12. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.