• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
endie, tak pak napiš rakci manžílka.... a jak se cítíš ty???? :confused:
Tak se šupajdi pořádně kurýrovat
12. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
a hlavně - buď v klidu, jo?
12. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
no hlavně v pohodě...vidíš co řekne doktor... jak říkají holky..hlavně do pohody..
12. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
ty jo :wink: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:

mmt co dneska vaříte :slight_smile:

endie, ty jo já včra uvažovala kdy pořídíme to druhé :slight_smile: když už se stalo tak to ber, život dává a ber. nezapomeň jak jsi plakala v loni když ti řekli že dítě mít nikdy nebudeš a koukej.
12. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
přesně hlaně pohodu, a hodně čaje s citronem a medem a teď žádné léky. kočko a drž se.
12. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
jojo pohoda, když si představím zase těch 30 kg na vrh :grinning: uvidíme, jako myslím si že manžel bude hotovej a nadšenej a ted ještě já se sklidnit a uvidíme
12. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
souhlas s nikou ve všech bodech :wink:

nika: já dělala pečené vepřové maso se zemákama a nakonec sem měla těstoviny(te´d sem akorát dojedla) s pestem, bo maso šlo pěkně černé do koše :sweat_smile: Já sem mistr ve spalování masa! Sem pečovala o dítě a bylo...
12. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Niky my na toto téma vedem velmi časté diskuze s manžou :slight_smile:
No já dnesk nevařím nic, teda valstně právě jsem dojedla pizzu, manža přijede až kolem čtvrté tak se nají v práci.....
12. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
endie: já včera Filipovi něco říkala a on to pochopil tak, že sem těhotná :grinning: se nejdřív lekl a pak byl rád a když sem mu řekla, že nejsem, tak byl i trochu takovej zklamanej :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
endie opravdu klid, zajdi k té dr a proberete to, hlavně klídek, uvidíš, hele co bylo nemusí být znovu, tím myslím ty kila a tak.

sali k masu - jsi šikulka :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
dala bych si těstoviny ale nevím co k nim, doma je skoro prázdná lednice, ach jo. no nic odpolko potřebuji stejěn na poštu a tak to vezem přes obchůdek.
12. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
endie: no podle mě to už 30kg nebude... Adélka tě nenechá ani ztloustnout ani se zavodnit.. :sweat_smile: jééé - malej se mi vyspinkal do růžova :sunglasses:
no můj manžel by byl taky nadšený já zobu antikoncepci ale včera jsem vynechala... :grinning: omylem :slight_smile:
uvidíš jak to proberete s manžou a pokud ti doktoři řekli, že mimí nebude a máš krásnou Adélku je to fakt požehnání
nika: :grinning:
12. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsme z5. Nakonec ot bylo úspěšné tak napůl :unamused:

dan..pro tebe jsem to nekoupila, vyšlo to draho - jeden vyšel na 35těch jejich, takže pixla by stála 245, což se teda vůůůbec neoplatilo. A to jsme jeli schválně do kaufu, pak sjme se ptala v lékárně, tam neměli ani ten tvůj, ani můj a pak jsme jeli ještě do Billy a tam byl tak drahý :unamused: Takže je mi líto, ale líp uděláš, když si ho objednáš od té paní - a bylo by fajn zjistit, kde ho třeba kupuje, pak už by nebyl problém ho třeba sehnat..

Jinak já koupila známé dvoje kapky a ten nutroš komfort a ta malá pixla vyšla na 175,- (což jsem si dobře spočítala až doma, takže jsem jich klidně mohla vzít vííííííce :angry: ale mám pár 1 a už i dvojku. No ale nejvíce jsme nadšená z květinářství :dizzy_face: :dizzy_face: sice truhlíky nemám ,pro ty teprve pojedeme, neměli pod ně misky, alekk oupila jsem si tam takové malé vědro plné krokusů, je jich tam 6, za 97,-, tak sjem měla spirály v očích :dizzy_face: takže asi celou květinou výbavu nakoupíme tam..
12. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
endie.. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tyjo, vůbec jsem nerozumněla tomu, cos napsala :confused: :confused: takže jsme to taky četla vícekrát..no je to mazec, ale gratuluju!!!! Jsi tu první těhule :grinning: :dizzy_face: A uvidíš, co manža, myslíš, že by to udělala "schválně"?

petul..jééé, díky moc, jsi zlatá! :dizzy_face: aspoň ten náš žlutý vyhodím, už trochu praská..a se lžičkou se pak vyrovnáme, stejně ti budu platit ty dudly :grinning: A s tím bazénem je mi to líto, ale vím, žes říkala, že na to trpíš :unamused: Tak uvrtej Toma, mají plavání i od tří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

saro..tyjo,malá je ďábel :slight_smile: to mě se Ella zaklání, ale jako neu otáčení, ale jak čumí kolem sebe..

nik..jéééé, tak Berča odkoukala od elly špulení zadku, no to je radost :grinning: tak počkej, až je dáme zase k sobě do bazénu, t bude pohled :grinning:

sali..no tys říkala, že za chvilku vlítnete do druhého, tak se nedvi, že to bral v klidu. to mého manžu by asi piclo..a hlavně, s naší intenzitou by si myslel, že k nám chodí asi soused :sweat_smile: :grinning:
12. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
endie: no to je teda mazec... jinak gratuluji :wink: ale počkej až co ti řekne dr. nestresuj dopředu :wink: ale jak jsme se kočárkovaly... tak jsem si to tipla vzpomínáš? Jak jsi říkala, že ti je blbě z nějakého jídla...
držím palec, řekni pak co dr.. poznají to z krve a z moči. A promluvte si v klidu s manžou. Každopádně rozhodnutí je na tobě ty to budeš muset všechno zvládnout ;) a ty to zvládneš!!! jsi holka šikovná :slight_smile: Na mě by to bylo asi na rychlo, ale tak co by se dalo dělat, že? A mě neposlouchej, já už jsem stará koza :grinning: :grinning: :grinning:
DRŽÍM P A L E Č K Y !!! A ted klíííídek a kurýrovat a žádné léky!!! Zázvor, med a echinacea :wink:

jinak holky, já jsem to včera na Petčiné naroz. dostala... takže po půlroce a to už dlouho nekojím.. ale jak jsem pod silnýma práškama, tak mě nic nebolí :sweat_smile: ale jako silné to mám asi tak jak vždy normálně.. žádné jak po porodu, tak jsem ráda a doufám, že se mi to teprve nespustí.. uvidíme. Je mi už líp, ale hlavou jeste pořádně neotočím a ucho už je taky lepší než včera, ale bolí i při jídle. Tak se těším až přijdou naši z práce a já zalehnu.
12. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
kuki super že jsi obhlídla ty květinky, pak mi poreferuješ kde to je. a basta nebo příště vezmu auto naložíme Ellu a Beri a uděláme si výlet samy za kytičkami.

sar na tebe s kyti myslím, dala jsem ukol sestřenici napsat mi seznam co na slunku přežije tak mne snad nezklame a nachystáto, když je ta květinářka :slight_smile: mám trochu přehled. jen mi prosím napiš zda preferuješ nějakou barvu, třeba jesti do oranžova :grinning: enbo je ti to jedno :slight_smile: nebo třeba kombinace bílo fialové, červené, podle toho se daj kyti taky vybírat.
12. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
bleško super že je ti líp :slight_smile:
ty jo s tím MS přesně jak sestřenice, taky na den v půl roce malé :wink: :unamused: ale ona plně kojila.
12. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Niky ještě bych potřebovala poradit..dostali jsem super květináče takové na zavodnění ježiš nevím jak se to píše.. prostě že se tam nedává hlína a nevím co do toho
12. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Kuki tak to jste rychlíci a koukám, že jste i dobře pokoupili, to je super :wink:
Blesko, tak hlavně, že už ti začíná být alespoň o malinko lépe, jinak teda tu ms nezávidím ta mi teda nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
saronko vůbe se tam nedává hlína? to jsem na tvz. hydroponické pěstování, a květináče to jsou jaké - velikost, tvar :slight_smile:

hydroponicky lze pěstovat vlastně skoro cokoliv, skoro všechyn rostliny to zvládnou. dává se jen voda a hnojivo - já tak taky pěstuji ale nechtěně, vždy jak nějakou rostlinu ostříhám tak dám výhony do vody a ony tam vegetuji zakoření a rostou a hlína jim nechybí, pak některé zasadím ale hodně jich mám jen tak.

zkusím najít co do toho by byo ideá.
12. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
endie: Pozor! jak psala bleška - echinacea se v těhotenství nemůže!!! Spíš nějaky homeopatika :wink:
12. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
nik..no jasně, však výlet si můžemeudělat kdykolik - jako koukala jsem, třeba velké primule tam měli za 3zloté, což je vtipné vzhledem k našim cenám - a když píšu velké, tak byly fakt velké..Hele a nemohla by ses poptat i mě? :sweat_smile: když bych nedávala ty pelargonie, tak co jiného - ale chci,at to vydrží,at to nezničí první déšť. a truhlíky koupím ty zavlažovací,jsi říkala, že jsou llepší,ne?

veru..mi taky nechybí :grinning: :grinning:

blech..hmm,tak vidíš, nakonec to je v pohodě,no já tu svou očekávám s hrůzou..a supe, že už je to lepší :wink:

Holky, už se tu zase rozmáhájí těhotenské rady, to je sranda :grinning:
12. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Kuki taky jsem si všimla, že vlastně Endie rozjela druhé kolo :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
kuki určitě samozavlažováky, hele co se týče deště tak nej jsou právě ty pelargonie - muškáty odolné.
moje zkušenot - převislé surfinky krásné ale déšť je zničí a sem tam náchylné na plísně. to samé verbeny ty jsem zkusila v loni a byly krásné do prvních děšťů ikdyž ty zrovna v loni byly u nás ty záplavové a i muškáty se vzpamatovávaly 2 měsíce a byly na prd. se nedivím vylívala jsem z truhlíků vodu 2x denně, byly utopené.

jj poporsím ji.
12. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
:angry: jsem naštvaná, zrovna se stavil manžel dom mi sdělit že přijede pozdě, no to nic to jsem zvyklá ael donesl mi oznámení ze schránky že mne nezastihla pošťačka.
jo on někdo zvonil ale taky se neozvýval, ona zazvoní a zalezla do vchodu, ani nepočkala že někdo vykoukne z okna.
je to nějaký nový kus - jiné písmo, ach jo. bdudu muse na tu poštu i zítra, protože ten dnešní balíček tam bude až po páté. ach jo.
12. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
nik..tak jo, tak já půjdu stejěn do teska,tak omrknu ty truhlíky tam, rptože zavlažovací v tom květninářství neměli :unamused: joooo am usím se ti poslubit, už mám na mojí pidi zahrádce dva klíčky :grinning: :grinning: :grinning: Dneska ráno jsme je tam objevila, jsou sice mikroskopické, ale já mám roadsot, jako bych měla už zítra sklízet úrodu :grinning: Však taky manža říkal,že s takovou rychlostí budeme dělat zítra z těch rajčat kepču :grinning: :grinning:
no nic, jdu ven, papa

Jo a s tou pošťačkou ej to síla, nám se ot na bytě stávalo běžně :angry:
12. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
holka máme žuba :grinning:
12. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Endie teda takových překvápek v jeden den :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeme k zubisku :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.