• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
endie gratula k zubku :slight_smile:
jo tak mne napadlo ona ti třeba nechtěla tu flašu s mlíkem že ji bolely dásinka, sem tam to prckové dělaj.

nic doobídkovala jem a jdem ven pa
12. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Niky tak krásné odpoledne :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak jsme byli venku a ještě spíme v kočárku :slight_smile:

Endie to jsi hodná,žes mi to zamluvila taky,děkuju :slight_smile: Ale já fakt nemůžu :frowning2: Už jsem se o tom bavila s Tomem a on by prý možná s malým chodil,ale bude mu to prý blbé před samýma ženskýma a to se mu nedivím.Vůbec mi to nedělá dobře,že tam nebudu chodit :frowning2: Příjde mi to,jako bych malému něco brala :frowning2:
No a teď k tvému Těhotenství :confused: Já teda nevím,jestli ti gratulovat nebo co :grinning: Mě by teda určitě kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já to asi vidím jinak :slight_smile: Každopádně hodně sil,bude to náročné! :confused:

Kuki oukej,pak se vyrovnáme :grinning:
12. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Jo a Endie gratulace k zoubku :slight_smile: A máte nějaké problémy?Teploty,průjmy,nebo v poho?

Bleško ty jo teď jak dočítám,koukám že máš zánět středního ucha :frowning2: No to je mazec,tak ať jsi brzy zdravá!!!!! :astonished:
12. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Endi ty jsi samé novinky..gratulace k prvnímu zoubku..
Niky najdu přesně co to je..mám to ve skříni a má přijít návštěva tak to nechci hledat.. :slight_smile:) děkuju moc..co se kytek týká jsem fakt mimo :slight_smile:)
12. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
endie: gratuluji k zoubkům... taky už bych je měla ráda venku, jestli bude protivná ještě další 2měs tak mě střelí :sweat_smile:

holky, díky za podporu... no snad už to bude jen a jen lepší... i hlavou už můžu otáčet líp :slight_smile: tak jsem ráda. Ani nevím kde jsem ted zánět chytla.. nemůže se nakazit ode mě Petka?
12. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
endie..gratuluju k zoubku, že vy musíte mít všechno první :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A jsem zvědavá na další zprávu, víš jak se říká do třetice...a co ten manža? jsem strašně zvědavááááá ,c o on na to :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Holky, budu objednávat http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6503706&tab=0 , kdybyste některá chtěla, tak dejte vědět
12. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
endie asi bys měla jít do jiné diskuse, třeba těhulky :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
berryl: no třeba se k ní přidá brzo i sali :grinning: no proč? mě to zajímá jak to bude pokračovat :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished:
tak my jdeme sexovat nechci tady zůstat v té diskusi sama :grinning:
12. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
kuki: my jsme dostali od paní "vodnice" takovou kačenku, na vodě to plave a malá si to drží když je ve vodě.. je to moc fajn :slight_smile: takže určo schvaluji :wink:
12. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
nebudeš jsem tu taky :slight_smile: ale klidně jdi :slight_smile: ať doženeš Endie
12. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
:grinning: jsem tady, manžel dal přednost žrádlu
12. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Neee já chci Endie tady, to bude krásný číst o utz atd.... :dizzy_face:
kuki já jsem taky zvědavá, co na to Endie manžel :slight_smile: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
hmm tak abych tu nezůstala sama já :grinning: :grinning: :grinning:

holky, mě by asi kleplo být ted těhu.. no nejsem nejmladší... stačí mi bohatě jedno :sweat_smile:

dan: no tak jsem zkusila i jablko i banan a teda úspěch to nemělo :unamused: a ani králík neměl úspěch a už ani brokolice s rýží :frowning2: tak já nevím co s ní...
12. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
my máme hrocha plave, může nasát vodu a pak při zmáčknutí mu stříká z tlamičky a má navíc na bříšku teploměr vody, kterej stejěn nepoužívám :slight_smile: takový senzor.
12. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
berryl: :grinning: :grinning: :grinning:

jj já jsem taky zvědavá jak endie bude vykládat, aspon zavzpomínám jaké to bylo.. a holky, musíme ji ted podpořit :slight_smile: jéé mít tak zase mimčo v ruce... :slight_smile: teda ale pohuštat a vrátit :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
bleško přidej ji k tomu jídlu vždy mlíčko(nutrilon) malý mi to ze začátku taky dělal tam jsem mu tam dala třeba 10ml mlíčka
12. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
do toho jídla a zamíchat :grinning:
12. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
berryl: fakt jo? no dneska jak měla tu brokolici s rýží tak to bylo skoro jak voda.. to byl děs.. bych to taky nejedla. Už to nekoupím.
berryl: hihi jsem to pochopila :grinning:
Náš prcek má ve vaně klasický "špendlík" :slight_smile: a tyhle stříkací hračky, má ve skříňce připravený taky :dizzy_face: a taky basketbalový koš do vany :grinning: :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ríša mi já brokolici s bramborem s rýží mu taky nechutná!!!
12. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
ale ten králík s tou zeleninou mi chutnal i když to není slané... ted taky mi děla problémy kousání, tak jsme na jedné lodi.. ale už kolikrát nemám nervy na to krmení, ona jak ji to nechutná tak uplně vypne jazyk a já mám co dělat ji tam strčit lžičku :frowning2:
12. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
No my máme kačenk ua žabku, obje si bere do ruky nebo se p otom aspoň natahuje, ale tohle by taky mohlo plavat a navíc se to dá nalepit a příjde mi to takové i naučné:slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
My s rýží taky nejíme, nejlépe když přidám maso :slight_smile:
Zítra budu vařit polívku - brokolice, mrkev, pastinák a krupice. Dnes měla jablko-jogurt a snědla dopol.půlku a odpol.půlku. Ted spí jak anděl. Museli jsme těma příkrmama a přesnídávkama posunout večeři už na 7 hodinu tak jsem zvědavá jak to bude ráno.
12. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
veru|: no to by posbíral body od mého muže.. ten je taky baskeťák :grinning:

berryl: ale chutná mu králík... nechápu jak ji to nemůže chutnat taková dobrota... jsem to do ní ale natlačila :grinning:
12. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Bleško :grinning: :grinning: tak že bychom si měli namluvit Petrušku :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
dan: no a nemám raději misto bananu a jablka kouipit hotové příkrmy ty ovocné?
12. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.