• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak já jdu do sprchy a do hajan, holky mějte se papa a dobrou klidnou noc i pro ty vaše drobečky papa
12. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
blesko neboj, máš to jen počínající ne? máš to zalehlé. píchali ti to nebo ne?
12. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
blesko papa :wink:
12. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
kuki: Teď čtu, že máte prob¨lémy s naušničkama :frowning2: Chuďátko maly!! A vy ste Elle nastřelovali?? A stříbrny naušničky?? Jestli sou stříbrny, tak je možny, že by byla alergická na stříbro?? Já totiž sem - a když sem si dávala do ucha piercing, měla sem ho taky jak meloun a začaly mi hnisat i ty moje stary dírky :sweat_smile: - já předtím měla jen zlato...

blecha: Vzpomínám.. Už aby to bylo za náma.. Já si říkám, jestli nemá třeba hlad - ho přes den kojim co dvě hodiny :astonished: .. Ale zas v noci dobře spí - většinou :sweat_smile:

Nic.. V TV fakt nic není! To je zoufaly! tak si du dát sprchu a pak si asi pustím nějakej film... Ale budu semka nakukovat :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
dobrou tobě i Peťce!!! :wink:, bleško!
12. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
dobrou kdo jde spát, nějak vás nestíhám :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Hraju s klukem kulečník a zatím je to nerozhodně. Půjdu taky spát, Eliška spí celou noc ale vstává pravidelně v půl 6.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3896597&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
niki: nepíchali..

díky.. papa .. nějak jsem se tu zasekla..
12. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
nic taky jdu, právě mi dorazil manžílke, chudák byl zasekanáý 2 hodiny v koloně na D1 , byla bouračka :frowning2:
doboru noc a krásné sníky a zítra pohodovou sobotu
12. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
NO já jdu do vany, umýt si vlasy.... přeci jen zítra je to vítání občánků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou noc
12. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Tak já mám vykoupáno a asi zalehnu rovnou s malou..taky přeju dobrou noc
12. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
Dobrý večer a zároveň dobrou noc :grinning: Holky už druhý den si dávám na hoďku tampon namočený v activii a super,normálně mi to pomáhá :slight_smile: Tak já zítra vařím s mamkou kuřecí řízky a bramborový salát a polívku hovězí :slight_smile: A přijede na oběd Tom a pak fičíme směr Ostrava.Celkem mám obavy jak se bude Vojta chovat,až spolu zase budeme sami.Přece jenom tady pořád kolem sebe někoho má a pořád na něj někdo mluví,takže to bude zajímavé :unamused:

Bleško já taky měla zánět střed.ucha nějak v 10letech a je to hrozná bolest :frowning2: A pamatuji si jak mi ho proplachovali takovou velikánskou stříkačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky ti to dělali?Jinak já myslím,že Peťka to od tebe chytit nemůže,to není jako chřipka,nebo angína atd.A s těmi příkrmy teda asi bojujete co? :confounded: Úplně se toho začínám bát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veruš to je dobrý s tím basketovým košem :grinning: Jsem si to představila,jak hraje prcek v koupelně závodní ligu :grinning:

Kuki ty jo s náušničkama neporadím :unamused: Ale manžela k tomu fakt raději nepouštěj podle té jeho ruky na fotce :grinning:

Endie já jsem taky zvědavá co manža :slight_smile:

Sali to ti věřím,že musíš mít hlavu na prasknutí když Filípek tak zlobí :frowning2: A nemá koliky?Vlastně tys říkala,že na to netrpí že?A zuby?Člověk fakt neví co? :unamused: Tak si pořádně o víkendu odpočiň :wink:

Danuš malá je fakt šikulka a jaká je frajerka v tom tričku s pumou :grinning: Ta se vám opravdu povedla :wink:

Tak dobrou kočky :wink:
12. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz
ahoj holky,my dneska jime o půl hodiny dřív,ale pak to jeste do spíme :slight_smile:
13. bře 2010 v 06:12  • Odpověz
Dobré ráno holky..tak dneska kojení o půlnoci pak až v 5 a dokonce vstávala v 7:15 no není ona božská..jen včera přišla návštěva v 5 a ještě před tím jsem jim posílala SMS, že jako Sofinka chodí kolem půl 8 spát.. no tak nějak jsem si myslela, že se návštěva když jsem šla Sofinku nachystat zvedne.. a vydrželi do půlnoci..mě už samostné se zavírali oči.. jako bylo to moc fajn, ale přeci jenom máme jednu místnost.. Sofinka spala, ale tu a tam zamručela.. no příště prostě asi návštěvám přes týden důrazně řeknu do 8max.. jako zvádá usínat při TV ale jako nechci jí tím stresovat...
13. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás noc v pohodě, ještě aby ne, když šla Ella spát ve 22.15,že :angry: ale vstávala v šest, protože manža tak chrápal, až ji vzbudil..a teďka už ji zase uspává. Má totži dneska službu celý den, včera mi ruply nervy, když ji nemohl uspat a řvala u něj jako tur, takže dneska ji uspává, vozí, no prostě všechno kromě krmení.

sar..tak to Sofinka hezky spala! A s tou návšštěvou to je síla, no, hold některým lidem nestačí ani naznačování a je třeba to důrazně říct
13. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Kuki asi jo..
jinak Sofinka se přetočila už i na levou stranu... :slight_smile: šikulka moje.. v pondělí jdeme na rehabilitaci, tak snad to bude v pohodě
13. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
kuki tak že mu přeji hodně sil :grinning:
sar s tou návštěvou se nám to už taky stalo
13. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
ahojki :slight_smile: my taky noc super. malá vstávla na jídlo až v půl páté jak vstával manža do práce, a budíček o půl sedmé což je v pohodě :slight_smile:

ale teď se vzteká, nic ji nebaví tak půjdem na poštu :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Achóóój! :sunglasses: My sme spinkali dneska celou krásnou noc! Malej se vzbudil v 7:30 :grinning: Takže těžká pohoda :grinning: :grinning: :grinning: Snad dneska bude celej den. Už sme zase sami :frowning2: - Filip právě odešl do práce...

sar: Ta Sofinka je ale šikukla! S takovou bude za chvilku běhat :wink: A ta návštěva - no mělas je ve vší slušnosti normálněvyhodit :wink: Já normálně vyhazuju :sweat_smile: (samozřejmě ve vší slušnosti a nenápadně :grinning: )

kuki: Tak si užívej volna! :sunglasses:

Holky, přeju vám i prckům krásnej den!!!
13. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
sali...tyjo, tak fakt ti tu noc vůůůůbec ani trochu nezávidím :grinning: :grinning: ne, fakt je pak ten den hnedka jiný, když je člověk odpočatý,že? tak doufej, že bude Filípek hodný teďka už napořád :wink:

nik..taky dobrý spaní :slight_smile: jo a Ella už taky plive, jakobychom se o tom spolu nebavily :grinning:

Jdu chystat oběd, budeme mít hříbkovou omáčku s knedlíkem, už se těšííííííím :dizzy_face:
13. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
petule: no to jsem zvědavá taky co bude po 3týdnech až budem v pze zase samy :unamused: a tátu asi už nepozná :sweat_smile:
no jenom se mi do ucha podívala... a jinak nedělala nic. Musím říct, že dneska krk lepší a ucho zatím taky dobré..

sali: jéé tak už jsem se dlouho nevyspala :slight_smile: ale já ti to přeju :wink:

mnam.. no mamka dělá dnes svíčkovou jupíí jupííí.. tak se těším.. a zítra asi už pomastíme do KM. Jak se domluvíme komu mám dát tu euronu katalog od Niki? Nebo bych to tu nechala u našich, že by sis to niki tu vyzvedla? Naši jsou zvyklí tak to je na pohodu nemusíš se bát ;) nebo že by šla dnes kuki kolem? Já asi na to ucho dnes jeste nepůjdu ven.. :unamused:
13. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
blech..nene, kuki dnes nepůjde kolem :grinning: páč dneska sedím doma s nohama na hoře :sunglasses:
Ale zkoušel to manža, je to pěkná podšívka (chtěl s i jít na chvilku zdřímnout,tak ať ji uspím já a já, že může jít, ale ji uspí a ona jak na potvoru nemohla zabrat:slight_smile:a Ella se po mě furt dívá..no,musím být drsná, jinak ji od sebe neodervu.
Jo a svíčkovou bych si taky dala, mňáááááááám
13. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak já uklízím, příjde nám návštěva a oslavíme ty moje narozeniny :slight_smile:
malý je hodný, leží v postýlce a povídá si s palcem
mějte se pěkně holky
jinak od Endie Robim miminko chce, teď záleží na Páji, ale ona si ho určitě nechá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
berryl: a co že jsi to dostala? Jééé tak to jsou skvělé zpráááávičky :slight_smile: myslím na ni dnes celý den.. parádička :slight_smile: další miminko z naších řad.. endie odstartuje další kolo jo? :sweat_smile: to je krása.

já jinak pojedu až v utery, ještě se necítím na jízdu, otočím hlavu jakž takž do prava, ale do leva mi to jeste moc nejde a taky nehlásí moc dobré počasí a v PO to má gradovat. A to zase tak dobrý zdravot. stav nemám abych byla připravena na kalamitu, počkám do ut.
13. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
kuki: si pěkně užíváš s nožkama nahoře :sweat_smile:
13. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Hezký večer. Tak my měli plný celý den, ráno jsem vařila, po obědě jsme jeli ke kámošce, pak jsem odvezla kluka tátovi a jeli jsme s Petrem kouknout na televize. Malýmu se rozbila tak chcem do obýváku LCD 107 cm a klukovi dáme tu obyč. Něco jsme vybrali tak se do zítra rozhodnem a vezmem jí na splátky na 4 měsíce bez navýšení, už se těším, bude přímo na zdi a za ní mám výraznou tapetu.

Myslím na Endie jak to dopadlo, jsem zvědavá až napíše.

Koukám že tu nikdo není tak jdu na telku. Jsme sami, malá spí tak jsme měli důležitou chvilku :slight_smile: a teď se mi chce spát.

Malá začala večeřet v 7 a v půl 8 spát a ráno vstává v 5 :frowning2: sice kolem 6 usne ale já už se proberu a málo kdy zaberu. Dnes byla hodně kňouravá, buď se hodně smála nebo kňourala a vztekala se, narvané obě pěstičky v pusince a uslintaná až na břiše. Byla jsem v lékárně pro mastičku na dásně a lékárník mi doporuči at jí nekupuju že to je jen na dásen ale že jí to bolí uvnitř jak to roste tak když bude úplně nejhůř tak dát sirup co se dává na teplotu.

Dneska jsem uvařila polívku a dlabala jak o život.

Petul já na mykozy trpím hodně, po bazénu, z krajkových kalhotek, někdy po sexu, z mokrých plavek tak jsem se naučila průběžně když mám pocit že to přichází používat Gyno-Pevaryl čípek, vždy mi pomůže jeden. Používám ho i v létě když se náhodou vykoupu na koupališti nebo v lázních.
13. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky! Dívám se na Moderní Popelku :slight_smile: a u toho uklízím.. :slight_smile:

Sem nakoukla spíš tak ze zvědavosti co a jak s endie a manžou.. berryl, dík za zprávy! Endie, myslím na tebe!!!

Jinak já dnes nakupovala a nakupovala a nakupovala... :sweat_smile:
13. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
sali a cos kupovala ?
13. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
nika: No právě, že spíš jídlo! Sem musela doplnit zásoby - neměli sme už ani máslo :slight_smile:, psovi konzervy a hračku a malymu bodyčko a hračku :slight_smile: Filipovi trenky a na mě už nezbylo :unamused:
13. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
sali - každýmu něco a hračku a Filip hračku nedostal? :grinning:
13. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.