• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
to tak bývá, já se taky cestou z návštěvy stavila v globusu měli tam v akci tílkové body ale ne v potřebné velikosti tak smůla :frowning2: ale koupila jsem koblížky a nějaké jídlo taky :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Já byla mimo jiné taky v Globusu a chtěla sem koupit ty koblížky Filipovi na snídani, ale zapomněla sem :frowning2:

dan: Filip má už hračku - mě :wink: :sweat_smile: :grinning:
13. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Aha, no tak to musíš vlézt do trenýrek :grinning: :grinning: :grinning: Jdu koukat na film jestli vydržím, papa
13. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
jámám puštěnou telku je tam Medvídek :slight_smile: ale musím jít pověsit berinčino prádlo a tak se mi nechce.
13. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
sali: taky na to koukám :slight_smile: hihi který filip??? :grinning: :grinning:

dnes jsem zkusila řídit a zašla s mamkou zaschopovat .. v tescu vyjdou dobře tesco plinky od 8-18kg nebo tak nějako.. jedna plinka vyjde cca na 2,9kč což je super.

papa
13. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Hezké nedělní ráno. Ta naše krůta malá spala od půl 8 do 5, najedla se a pak od 6 do 7. Je to super, ale kdyby usnula hned po jídle, nezlobila bych se. Petr si s ní v ložnici hraje tak vám chci rychle popřát hezký den. Je tu +4 ale asi bude pršet, včera byla vichřice, nemohla jsem ani s kočárem.
14. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
dobré ranko, oslava super, trochu bolehlav, ale stojí to za to
malý jedl ve 20h usnul nějak po 21h a vzbudil se v 5.30h šoupla jsem ho k nám do postele (bez jídla) a usnul, vzbudil se až v 8h a to do mě bouchal ručičkou(byla jsem k němu otočená záda) ani neplakal, nechtěl vzbudil tatínka, nechápu proč nebouchal do něj a musel zrovna do mě, ale bylo to moc hezké, R8ďa nám už jídlo hodinu před tím připravil, tak jsem ho jen vytáhla z termoobalu a hned papal a teď tak 15min už opět spí s tatínkem v pelechu
14. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko..dneska super, kojila jsem v půl 8 pak ve 2 a pak v 6.. a dokonce zabrala do půl osmé :slight_smile:))
Berry to je vtipný jak Ríša dorážel..
jinak holky..u nás se umírá..manžel má rýmičku a kašlík... to bude neděle :slight_smile:)
14. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás včera super, po obědě jsme i usnula,sice jsme pak byla jak vzatá pytlem, ale ctím, že jsme torchu dospaná. Manža sám vykoupal a pka mi mlou donesla jenom an kojení, no balada..dneska se ho do toho budusnažit zase uvrtat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na procházku půjdemem spolu, chcemem se podívat do hornbachu, za kolik tam mají ty truhlíky, tak se projdem.

berr..to je dobrý, no, že si fakt nevybral Ráďu :grinning: ty děcka nás pěkně šikanujou,co?a máte pěkného spáče, to se u nás nemůže stát..

saro..tyjo,já se úplně lekla,jak jsi napsala,že se umírá :pensive: a pak mě to samozřejmě rozesmálo,že :grinning: :grinning: no jo,no, máš doma lazara, tak budeš velou neděli skákat kolem něj i Sofinky, aaaach jo:slight_smile:
Mě bylo včera večer nějak divně, jakoby na mě něco lezlo, tak jsme si vzala hnedka oscilo a dobrý, ale snad nebudu nemocná - k dyž začínáme od zítřka s tím bazénem,že :confused:

no nic, jdu si umýt hlavu (a obrečet další ztracené vlasy...) a pak nachystat oběd, máme řízky, tak manža skáče do stropu a furt tu vyřvává masoooooo, masoooooo, jakobychom ho měli jednou ročně :rolling_eyes:
14. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
pokom ten Ríša je asi tak spavý :o) pořád chrápou holomci :o))) ale aspon mám veget
14. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Kuki nasadila jsem paralen a echinacea po 10kapkách co hodinu a uvidíme.. jak říkáš budu běhat mezi Sofinkou a jím..do toho mi tady Sofča bručí a nechce spát..stáhnu fotky..jak jsem ji včera načapala po odpoledním spánku :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Berry s Ríšou vám to sluší..
mrkněte..dala jsem fotečky :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
berryl: tak to je pěkné jak malý do tebe bouchal :slight_smile:

kuki: no ti chlapi co? :frowning2: tak to my máme uzené, zelíčko a knedlíček a taky uzenou polivku mnam mnam.. proč obrečet vlasy? To ti tak padají? Kup si vitaminy panthenol.. mě to pomohlo.

holky, malá se tu tak krásně naučila spinkat, ji položím do postýlky, přikryju a zavřu dveře a chrní.. ani se mi nechce odjet..
14. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Dobré nedělní ranko holky ....
koukám, že Saronka bude mít veselou neděli :sweat_smile: Sofinka je taky pěknej rarášek v postýlce co :dizzy_face: :dizzy_face:
Berryl sluší vám to s Ríšánkem a fajn, že jsi si narozeniny krásně užila :wink:
14. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky! Jen vás du pozdravit..Nějak nestíhám :sweat_smile: Za chvilku razím do Ikea.. Snad tam nic neutratím (jdu jen jako doprovod kámošce...)
14. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
sali: jen jako doprovod jo? hihi .. tak to jsem na tebe zvědavá :grinning:

veru: i tobě pěknou neděli :slight_smile:

endie: tak co... jak to u vás vypadá?

holky, mě se tak nebude chtít z OV :unamused:
14. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahojík holky

Kuki: můžeš mi prosím tě poslat adresu té rybičky at vím čkam mám přijet :sweat_smile:

jinak ohledně mého těhotenství, holky jak já se bojim, mám pocit jak kdybych Adelce něco brala, :unamused: že nebdudu mít anní tolik času atd. Doma když řeknu slovo potrat tak sse semnou nebaví ani klika od wc :grinning: no ale už říkám bříšku broučku takže je to asi jasné :grinning:
14. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
endie :slight_smile: po :grinning: hlaď bříško a broučka v něm. neboj nebudeš Adélku okrádat, náhodou bude mít super parťáka, bude to náročné ale super, uvidíš, nikdy asi není ten pravý čas a časový odstup ne druhé dítě, těžko se to odhaduje. ale mám kamarádky sestry, co jsou od sebe 14 měsíců a jsou jak dvojčata.
14. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Endi to je super, uvidíš, to zvládnete všichni tři a Adélce nic nebereš..bude mít sourozence a to je super, trošku dříve ale i tak budeš mít dva poklady :slight_smile:
14. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Endie, tak to je paráda, posíláme s Nikym pohlazení bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a určitě to zmákneš, dětičky budou mít k sobě určitě blízko, já jsem s bráchou o 16 měsíců a fakt si rozumíme a mamce bylo 20 když nás měla a taky to zmákla a to byla jiná doba, teď je hodně věcí okolo miminek mnohem jednoduších:wink: takže moooooc gratuluju a přeji pohodové těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Takhle šel včera Niky na vítání občánků a to je ta košilo mikina jak jsem koupila asi před 14dny nebo kdy http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3901729&vReferer=
14. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
veru Niky je fešák :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Niky děkuji, jsem zvědavá na fotečky z vítání, teda asi na ty dvě a video....
14. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
Veru no fešák :slight_smile:)
holky koukám na ty jídelní židličky.. a bazarové mi přijdou docela drahé.. nová za 1700 a v bazaru ta samá, ale 2 roky stará za 1200 to mi nepříjde moc dobrá cena..
14. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
endie: neboj to zvládneš a když bude mít Adelka sourozence takto brzo, tak si spolu pohrají :wink: má to i tyto výhody :slight_smile: a hlavně budeš mít vše v živé paměti ;) a půjde ti to naprosto skvěle, budeš výýýborná maminka.. co budeš .. ty jsi!!!! A určo pak dodej fotku z UTZ až bude... jééé já setaááák těšííím

saron: já jsem koupila přes tisícovku ale tu co vyjde normálně na 4tis.. a jsem spokojená :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
jj to je super Bleško..ale tady nabízí ty co jsou za 1700 nové..ty baby point
14. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
hm.. tak doprovod utratil v ikee 500Kč :sweat_smile:

endie: Jak bereš něco Adélce?! Naopak - dáváš! Sourozence! Neboj! Ty to zvládneš.. Já mám z tebe takovou radost!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Nic - malej už si spokojeně chrní a já jdu umýt nádobí a žřehlit a žehlit a žehlit :frowning2: :frowning2: :frowning2: Čímž se s vámi loučím, protože abych mohla u žehlení sledovat TV, musím si žehičku zapnout do zásuvky,kde máme zapojen PC :sweat_smile: tak ať vám broučci pěkně spinkají a vy se taky dobře vyspěte...
14. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Tak jsem tu, malej spinká, taťka se nám vrátil v půl sedmý a přivezl malýmu krásou košili z HaM
Sar děkujeme :dizzy_face: , ty jo taky bych se už po těch židličkách měla začít pořádně dívat.....
Sali a co jsi koupila???? no asi až zítra, když jdeš žehlit.... tak krásný večer a i tobě klidnou noc
:wink:
14. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
sali to jde jen 500,-já už mám napsaný nákup do Ikea tak az 3 tácy ale nevím kdy se tam dostanu :slight_smile:

my taky spíme, teda malá a manža tu u telky :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás po příjezdu noc hrůza,přesně jak jsem předpokládala :confounded: Malý se najedl ve 20 a usnul ve 21(přesně jako když jsme byli u mamky)a jíst chtěl ve 3 :confounded: U mamky celý týden v 5 nebo v 6.A krom toho celou noc fňukal,tak jsem ho už pak vzala k nám do postele.Já jsem spát taky nemohla,nešlo mi usnout,do toho malý a když spal u nás v posteli,tak samozřejmě jsem celá rozlámaná :frowning2: Nechápu :frowning2:

Šari a jéje rýmečka je strašná nemoc! :grinning: Ať na ní manža fakt neumře :sweat_smile: Jinak pěkné fotky Sofinky :slight_smile:

Kuki naučit manžu pomáhat ti takhle pořád a budeš mít veget :grinning: Koupili jste něco v tom hornbachu?

Sali prý doprovod jo? :grinning: A cos koupila pěkného?Tak pěkné žehlení :grinning: Ať ti to utíká! :wink:

Endie držím ti palečky!!!!!!!!!!Fandím ti,jsi silná a statečná :wink:
14. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.