• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
bleško máme tento:
http://www.promimino.cz/instantni-caje/hipp-spokojene-brisko-napoj-s-bylinkami
pak ten
http://www.promimino.cz/instantni-caje/hami-caj-pro-celkovou-pohodu
ten mi nechce pít:
http://www.promimino.cz/instantni-caje/hipp-napoj-pro-detske-brisko
čaje se mají střídat jen ať víš :o)
vždy dávám méně než je psané v návodu jen abych jako by obarvila vodu aby nebyl tak sladký

bleško kočárek potřebuji tady po venku a občas i mhd :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
a ještě ten máme po tom krásně prdíííííííí:
http://www.hero.cz/SUNAREK/Produkty/289/
3. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
berryl: jéé tak děkuji, zítra pořídím :slight_smile: už jsem fakt bezradná.. jeste kdyby se to zítra opakovalo, tak si to asi hodím :sweat_smile: no to kecááám ale je to děs.. tak už vím co sis užila.. a malý se ted bez tvé pomoci už vůbec nevykaká?
NO když to budeš mít od ledna tak to by chtělo sportak a ne golfky co? Po něčem se mrknu. Kolik tak chceš nebo můžeš investovat? Může být ojetý?
3. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
berryl: co tento? http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=1512824
je prostorný a lehký ;) kdybys našla i "ojetý" tak by mohl být levnější
3. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
ten není špatný,našla jsem pěkný per perego teď nevím jak se to píše je za 10tis no moc se mi tolik nechce dávat,myslela jsem tak 5tis proberu to s Radou. Blesko on se bez pomocí nevykaka,někdy mu dám teploměr jen na kraj a on foukne a kaka už pak sám a pak zase na kraj a on vykaka určitou dávku,ale někdy je tak zatvrdly, že musím použít rourku a tu dat už dále. No je to šílené. Prý miminka nemají vyvinuté něco v bříšku a některým to nevadí a umí kakat a pak jsou takové jako mám já,co se snaží,ale nejde to. Naučí se to,ale bude to trvát.
3. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
Hlásím první kakání s rourkou. Dva dny nekakala a od 4 se kroutí a nespí, tak jsem jí pomohla a možná bych tím i rozbila okna. Včera jsme to tu probíraly a je to tu. Tvrdé bobky. Ale už je dobře.
4. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
dobré ráno mě malý vzbudil az ve 4.30h najdel se a do 10min usnul a pak mě vzbudil šílený křik teď v 7h tak jsem vyletěla a malý řval což vubec neznám,plakál dál i na rukách zkusila jsem bříško a měl ho úplně tvrdé. Dala jsem na kraj teplomer a kakal sám vykakal snad i to co nechtěl. Hned se začal smát :slight_smile: teď už snídá. Dan my máme občas taky tvrdé,střídá se to.
4. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem tu,ranní ptáče :rolling_eyes: Včerejšek byl neeeeeeejlepší den,co ellu máme :dizzy_face: :dizzy_face: Holky, ona celý večer koukala, pak jsem jí v deset nakojila a ona hnedkaa usnula ap ak jsme kojila až v půl pátě!A pak teďka v půl osmé a zase chrní. A včera brečela dokupy tak půl hodiny, holky, tohle my doma prostě neznáme,tak jsem z toho byla včera naměkko a pořád jsme ji pusinkovala :sweat_smile:

berr..tyjo,tak už řešíš skorťák,jo?no to je mazec teda..já ti neporadím vůbc, tím, že máme trojkombinaci jsem e tomu vyhnula a pka budu kupovat jenom golfky, jak psala saronka..ale já bych třeba 10litrů za sporťák nedala, mě to příjde moc, když máme trojku za 8000,-. Nejlepší asi bude, když mrkneš do diskuse o sporťáích, jestli nějaká je,tam když napíšeš, co potřebuješ,tak ti určitě poradí :wink:

blecha..tyjo,holka,co to na tebe padlo?třepaly se ti ruce? :fearful: jestli to třeba nebyla nějaká chřipka nbo neuděělala se ti z toho opar?jinak my máme čaj granulovaný, feniklový od čajánka nebo tak nějak a je dobrý, ty granulované jsou nejlepší asi,jak píše berryl, dáš jenom pár žížalek a zaleješ vodou a je furt čerstvý.

petul..jojo,mělo by to ve třehch měsících skončit, možná i dříve nebo později, berryl psala,žej í řekla mudra,že ve čtyřech - no čert aby se v tom vyznal, hlavně ať to skončí..

kelly..no on prý ten reflux má hodně miminek,u někoho je to méně závažné, u někoho více a bere třeba léky nebo jde na vyšetření. mě řekla,že pokud jenom ublinkává, tak je t o dobrý. že kdyby zvracela jakoby kyselé, natrávené mlíko,tak by to bylo horší..
4. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
AHoj holky
jak se vede?
Tak my byli včera na šestitýdenní kontrole a kyčlích.Ty máme v pořádku a Denisek už váží 4210g takže hezky přibývá což jsem ráda.
4. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Kuki no to je super že včera byla Ellča taková šikulka :slight_smile: No včera byl asi nějaký zvláštní den,protože Vojta to samé :slight_smile: Od rána se na mě jenom smál,pak jsem ho dala na hoďku v kočárku na balkon,tam spinkal a pak spinkal až do večera s přestávkama na jídlo.No a já pak od 17 do 19 spala s ním raději,protože mi bylo jasné,že když mi spí celý den,tak v noci asi moc chtít nebude.No usli jsme s ním potom až ve dvě ráno a to ještě velkým přemlouváním :grinning: Asi byly včera nějaké pozitivní erupce :grinning: Takže sis včera taky hezky odpočinula co? :wink:

Týnko to je mazec s tím kočárkem :confused: Tak už jsi po nějakým koukala?A budete kupovat nový?A nechcete se třeba mrknout v Polsku?

Ty jo bleško co ty nervy dělají s člověkem co?Tak hlavně že se ti udělalo lépe :slight_smile: S tím manželem jsi mi připoměla toho mého.Taky věčně unavený,tak jsem mu řekla,zda-li jsme už jenom kamarádi nebo taky ještě někdy na mě i šáhne :grinning: Myslím že u nás antikoncepce bude zcela zbytečná :grinning: My máme jinou,náš syn a Tomova práce :grinning: Kazišuk 1 a kazišuk 2 :sweat_smile:

Dan tak jak jste na tom?Už je lépe?

Sali co malý?Už má zase lepší období? :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky.. včera celý den byla Sofinka zlatá.. v noci jsem ale docela často kojila..ve 3 ráno přišel manžel z akce, potřeboval si vykládat, než jsme zalehli, už jsem šla kojit, ráno začalo bříško..když se to uklidnilo položila jsem ji do postýlky s tím že jdu do koupelky..uplný hysterák (tento typ pláče zkouší na mě 2.den) jak kdyby mě už nikdy v životě neměla vidět..no nechápu..ted je napapkaná a povídá si..no tak snad bude klidný den... venku je hnusně tak pojedeme jen pro občanku a na poštu..

Berry..mrkla bych se po kočárkách takové ty na půl golfky, případně zkusit vydržet v té vaší trojkombinaci do jara a pak golfky.. kamarádka má stejný kočár a jezdí v tom sportáku stále.. malé je rok a 3 měsíce

Dan -super, že rourka pomohla a malá je už zase usměvavá...

Kuki Elenka je šikulka..to je super, že jste měly krásný den :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
petul..prý kazišuci :grinning: kdyby vojta věděl :grinning: a to je mazec,že, jak už člověk ví, že se nemá až tak radovat, když dítko přes den spí, protože se mu to 100x vrátí v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No já jsme si odpočinula, to je fakt, až jsem z toho ale byla na nervy, jeslti není nemocná, když neřve - už mi totiž hrabe, znám ji fakt pořád řvoucí..i manža byl unešený,tak jsme mu vysvětlovala, že takhle vypadají normální miminka :grinning: No každopádně teďka mám za sebou dvouhodinový řev, takže se pomalu ale jistě vracíme do zajetých kolejí :rolling_eyes: Musela nastoupit i doktorka rulka, protože se ellča kroutila celou dobu jak had, tak jsme jí pomohla se vykadit, ale šlo to těžko, byla nějaká zatvrdlá, což nechápu, když jenom kojím..tak jsem ji raději ještě prolila fenyklovým čajem a teďka konečně usnula
4. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
saro..tyjo,ty hysteráky znám, mám to taky když ji položím do kočáru, co máme doma, taky j e to řev jak blázen :pensive:

petul..má ještě vojta chlupaté uši?páč ella furt :pensive: :grinning:
4. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Kuki my máme taky chlupaté ušiska :slight_smile: kdy necháte dát Elle naušničky..říkala jsem si že se v pondělí na KO zeptám, protože prý někde dělají hned malým holčičkám a někde až po 3 měsících..
4. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Adel výborně že je vše v pořádku! :slight_smile: A jak se máte?

Šari ahojky,no třeba teď Sofinka potřebuje hodně lásky,tak nechce být bez mamči ani vteřinu :slight_smile: Včera byl fakt asi zvláštní den :slight_smile: To je zvláštní,jak je každý chlap ukecaný když má v kuli :grinning:

Kuki no já si taky vždycky myslím,že je nemocný,když je tak hodný a spí :slight_smile: Chlupaté uši má Vojta pořád,i záda dole na bedrech,tam já jsem taky chlupatá :grinning: Takže chlupy má po mě,taková malá opička :grinning:

Holky přišel mi dárek na vánoce pro Vojtu-lehátko od Fischer Price,tak jdu skládat :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak se malá opět vykakala, sama a má to řídké, nevím kde se vzal ten špunt. Holky nám snad zabrali ty kapky už první den. Od středy nepláče a pořád se směje, už mám i fotky. Ani už neprdí, takže není plná vzduchu. Občas zaknourá když nechce být sama, ale jinak super. Bála jsem se to napsat,doufám že to zas nezakřiknu. Je to pálka ale jestli takhle fungují tak nelituju. Ted spí, lehnu si taky jestli zaberu. Mám od ní rýmu a opar :frowning2:
4. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
berryl: tak to je na palici co? A jak to zvládáš? No tak něco si dostala za porod.. ted bys prodala ten co máš .. a můžeš koupit sportak.. ono ho budeš mít dýl jak hluboký tak bych se nebála investovat ;) Jistě to pak oceníš.

kuki: nooo tak si to užívej :wink: sali by mohla vykládat.. jsem ji malou vychvalovala a druhý den převrat a děs běs :angry:
no já to měla asi od nervů.. nestraš s oparem !!! :sweat_smile: to tu ještě nebylo.. nic méně si dam dnes kiwi.. můžu to vůbec?

adel: tak to jsem ráda, že kyčliky jsou OK jen tak dále :slight_smile:

petul: no ty jsi mě rozesmála :grinning: taky nepotřebujeme antiko s takovou :grinning: jinak jsem si včera na tebe vzpoměla.. když jsme večer jak jsme zalehli, řešili kakání malé a její prdíky a bolení bříška.. a M. na to jestli bych se mohla více snažit kojit, abych dávala míň té umělé.. :angry: tak jsem mu řekla svoje.. to jsou ti chlapi.. myslí si, že to jde mávnutím kouzelného proutku.. ale to já si zas z toho nic nedělám.. :sweat_smile:

a mmj. holky.. kojím čím dál více jupííí ale nechci to zakřiknout..

ted jdu v rychlosti pojíst a pak se sali na prochajdu.. je tam 0C to je mazec.. ale přeci nebudem doma.. -5C není :sweat_smile:
4. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
bleško ten co mám je od švagrové, takže neprodám :o( a odchází nám počítač ach jo

dan super mám radost
4. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky.včera byl sice zvláštní den, ale dneska mi tu furt knourá a jako dneska bych ji klidně někomu půjčila..se těším až přijde manžel domů z práce...
Peti jj jsem se dozvědělá věcí..a on je fakt vtipný..říká mi když se napije jak jsem skvělá, úžasná a nejlepší :slight_smile:) tedy ne že by mi to neříkal i normálně ale takhle to opakuje furt dokola.. :slight_smile:) no on chodí na pivo jen vyjimečně..má dost kamarádů na Moravě..vy máte Peto jen dole na zádech..Sofinka má i za krkem :slight_smile:)
Dan no super, že to zabralo..to je bomba..
4. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Peťul kolik tak stojí kočárky v polsku?
4. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Dan tak vidíš super že pomáhají už teď :wink:

Šari to znám,já jsem taky úžasná a nevím co všechno,když má trojku v žíle :grinning: Celá hospoda prý ví,jak jsem skvělá :grinning:

Bleško no jo chlapi no... :slight_smile: Já už taky skoro nic neřeším a házím na to bobek,ať si každý říká co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Týnko no my máme tu trojkombinaci za 7000,- a ony tam všechny tak vychází,kolem těch sedmi.Ale pokud budeš chtít jen sporťák,tak nevím jestli to takhle prodávají,oni dávají většinou rovnou ty trojkombinace.Ale určitě tam jsou mnohem levnější než tady :wink: No když se sere tak se sere co? :confounded:
4. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já mám dneska zlobivé dítě :angry:
4. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
jo a kuk na fotky :wink:
4. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahojky

berryl ty čajíky můžu dávat už i já, když má malá měsíc?

kuki a jak to poznáš že je to kyselý nestrávený??
4. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak malá ublinkává a dost i dvě hodiny po jídle a reflux nemá, byla na vyšetření.

kelly - ten čaj co máme my ano. http://www.drmax-lekarna.cz/hami-caj-pro-celkovou-pohodu-instantni-200g.html

Byla jsem s malou na chvilku venku, od rána spala 40 minut, ale byla hodná, ted hnípe v kočáru, je mokrý, hrozně tu mrholí.
4. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
dani děkuji, já ti totiž nedávám moc pít, občas převařím koj. vodu ale ona to nechce:(
4. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Malá taky ne a čaj mi blinká. V nemocnici mi řekli že pokud není léto nebo doma přetopeno že dítě pití nepotřebuje.
4. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
holky..dneska mám krizi...fakt už nemůžu.. to jsem ale říkala dneska už ve 12hodin.. já vůbec nevím co jí je..bříško jí nebolí.. najedená je.. ted jsem ji dala do postýlky..koukala na svou panenku..něco broukala a pak začala pištět.. vůbec dneska celý den piští..vůbec přes den nespala..ted mi na 2 hodiny vytuhla v náručí.. doufám, že zítra bude líp..
4. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoj holky
já do malého musím lít čaj kvůli té stolici aby ji neměl tuhou a musím se pochlubit právě se vykakal sám, celou mě posral :o) měl totiž strašně řídkou stolici tak to zněj vyletělo :o))) tak jsem ráda

jinak jsem se domluvila s kamarádkou a ta mi hluboký kočárek půjčí má takový ten větší na čtyřech kolech :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Holky,já mám pocit, že nám ty dšcka někdo ovládá :angry: Ella je dneska taky protivná, celý den se kroutí a řve, jakoby snad ani žádné kapky nebrala, to prostě nechápu :frowning2: Jediný klid byl v kočárku, když jsme byli venku, pak zase řev...tak jsem vzědavá, jaký bude večera hlavně noc, mě picne..

berr...kakal sám??tak to je parádní!!! :dizzy_face: no vidíš, že to umí sám, takže aspon můžeš být v klidu, dkyž používátě rulku. A s tím kočárem je to dobré řešení :wink:

saro..no já nechám píchat až kolem třetího měsíce, ptala jsme se mudry a je to mezi nebo po očkování, teďka nevím, psala to i bleška..a nevím, kde tonechám píchata jinak můj manža je to samé, nejvíce mě miluje s dvojkou v žíle :grinning: :grinning: :grinning: to mi to říká furt a nejlépe, když dojde, chce si povídat, ráno mi to samé říká znovu, to má ještě zbytkáč a pak odpoledne potřetí, to když vystřízliví :sweat_smile: :grinning:

bleska..gratulace ke kojení a s tím manželem to je proste marné :confused: prostě to těm chlapům nějak nedochází..

kelly..no když to prý voní jako normální mlíko, tak to není strávené a když je to kyselé, tak je to natrávené

dan..to máte fajn, že vám ty kapky pomáhájí, jen aby to vydrželo. A dívala jsem se na mimibazar a tam je prodávájí taky kolem těch 250,-kč. a mě příjde, že někdy označujou refluxem všechno, protože mi ta mudra říkala,že je to reflux, ale v pohodě, když nezvrací hodně a to natrávené mlíko. Tak nevím, nevím, beztak malá nic takového nemá..

petul..i záda? :sweat_smile: tak to my jenom uši, ale vypadá to šíleně..no, jsem hnedka klidnější když to má i Sofča od saronky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, já to naše dítě nechápu..doteď nechtěla nikdy dudlík - a včera ho měla skoro celý den a byla v pohodě, v klídku..a dneska jakoby ho nikdy neviděla, nenechá si ho narvat a přitom by ji to uklidnilo a hlavně by byl chvíli klíííííd! :angry:
4. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.