• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Jo a Verušinek-krásné fotečky Nikyho,je to frajer :wink:
14. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jeeeeeee Endie už má 5tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
veru jsi všímavka :slight_smile:
endie budem to tu s tebou všechny prožívat :slight_smile: jsi silná holka a zmákneš to, vždyť jsi mamina jak má být :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Peti děkujeme, no tak třeba už dneska Vojtíšek bude spinkat lépe :wink:
14. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
Petul kdy začínáte s mrkvičkou? pochlub se, taky do toho jdu, ale nevím jestli čekat až po hexe další aby byla fit a v pohodě :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Niky normálně to je fakt takový zvláštní, hrozně se těším jak Endie bude vše popisovat, jak nám bude :dizzy_face: dokumentovat jak jí roste pupík, ultrazvuky, je to prostě takový zvláštní, když už to člověk prožil, tak se do toho jinak vžívá :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
jj :grinning:
14. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Niki ve středu nám bude 5.měsíců a jdem k doktorce,tak se s ní ještě o tom pobavím,ale jsem 100%rozhodnutá začít koncem týdne,nebo o víkendu :slight_smile: A ty?
14. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
14. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Endie krásné! :dizzy_face: Vyvolala jsi ve mě vzpomínky :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
holky ale mám takový divný pocit že něco není o.k , bolí mě divně břicho, a nemám takové ty stavy jak jsem měla s Adélkou
14. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Endie teď nemusíš mít stejné to těhotenství.Kdy jdeš k doktorovi?
14. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
v pondělí budu volat a počítám že tak příští týden ted by stejně nešlo nic vidět
14. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
tak holky a kdo pak bude další :grinning: nakoho mám prskat :grinning:
14. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
přesně pokaždé to může být jiné :slight_smile: klid prosím tě. zavolej a uvidíš kdy tě objedná ta nová Dr.
Endie neboj vše bude naprosto ok :wink: , teda a já nikdy neviděla // já měla + :dizzy_face: :grinning: příště si koupím test normální a nenechám to na manžovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Endie, já bych až tak nějak těsně před tvým porodem jo :wink: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
já až za 4-5 let,takže na mě neprskat :grinning: A stejně už mám prášky :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
petul, my jdeme až 23 tj další úterý :slight_smile: tak nevím, jestli nezačnu dříve, o víkendu mám jít na sraz ze základky,pokud bude manža slušně doma abych mohla jet, takže to asi nezačnu, aby to třeba Beri nenesla zle a nedělala manžovi blbosti a neřádila.
14. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
endie já zatím taky ne, nechám se pak poprskat od Verušinka :slight_smile: někdy z jara, léta :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
peti to jsme si taky říkal že tak nejdříve za 5 let :grinning:
14. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Aaaaa, tady se prská, rychle pryč :grinning: :grinning: Nééé, endie, to je super ten tvůj brouček a malou o nic neokrádáš, je to pravda, bude mít skvělýho parťáka a spojence, jednou ti za to poděkuje :wink: A o Rybičku už sis zavolala, jsem tu nebyla :sweat_smile: A jak dlouhý rodičák sis dala?

petul..a jeje, tak tos měla bohužel pravdu :unamused:snad ot byla jenom ta prnví noc a další iž budou v pohodě...nakonec jsme nekoupili nic, byli jsme se podívat na ceny zavlažovacích truhlíků, budeme kupovat na okna, tak ať máme přehled..

nik..já asi taky brzo začnu, i když se do toho moc nehrnu. Ale říkám si ,že kdybych dávala v poledne, tak by mi možná mlíko stačil oa zbytek pokrylo,ale kdo ví..

No nic, jdu koukatn a ntelku a dodělat buchtu, papa
14. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Niky ty už se taky budeš vrhat do příkrmů jo.... jinak s těma prskancema, snad to tak bude, aby jsi na mě nakonec neprskala ty :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Niki tak to né,to je jasné :slight_smile: To chce na to mít klid a dostatek času :wink: Tak uvidíš kdy začnete :wink:

Endie já vím,ale u nás je to pořád takové váhavé,popravdě nevím jestli vůbec za ty 4-5 let spolu budem :pensive: A nemáme zatím žádný stálý domov,takže to už vůbec ne.
14. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky.
endie - nejprve gratuluju a přidávám se k holkám že to zvládneš!!!!! Děti budou mít k sobě blízko i když není zaručeno že si budou spolu hrát ale budeš to mít jak se říká z jedné vody na čisto. Každé těhu je jiné a hlavně jsi krátce po porodu, takže co se ti celou dobu srovnávalo v bříšku tak se ted opět naruší, takže se neděs, bud v klidu a k mudr nepospíchej jestli jsi rozhodnutá miminko mít. Taky se těším jak tu budeš psát co prožíváš. Mě už se to netýká takže se těším jak budete postupně těhulkovat.

Včera jsem se radila s lékárníkem ohledně pokračování v Nutrilonu HA a on mi řekl že světová zdravotnická organizace začala příkrmy uznávat až od 6.měsíce, že poškozují dětské nevyvinuté orgány.

berryl - to je dobře že sis narozky užila!

petul - to se srovná, děti si na změny těžko zvykají, malá neusne nikde na návštěvě i když sotva kouká, potřebuje svojí postýlku.

blecha - snad už je ti lépe s tím krkem

sali - jen 500,-? My dnes vzali televizi, sice na splátky ale dali jsem 1600,- a zbytek splácet a 2300,- za stolek na televizi. Holky je to bomba, Petr vše zapojil, já jsem si při té přestavbě vše vygruntovala a máme úhlopříčku 127 cm :slight_smile:

veru - malý je frajer na všech fotkách !!
14. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
14. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dandulko kéééééž by ta předpověď už vyšla!!!!!!!!!!! :slight_smile: Ta televize musí být super,to je jak kino ne? :sunglasses:
14. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Dan kéž by to počasí fakt už takové bylo, jinak děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: to bude asi fotografem že :sunglasses: :grinning: .....
14. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
dan těch názorů na zavádění příkrmů je spousta, čert aby se vyznal :slight_smile:
ty jo taková telka, to by se nám sem ani nevlezlo nemáme tak velkej obývák. ael taky máme v plánu nový nábytek a nová telka by se hodila, ale místo telky raději pojedem na dovču .-)
14. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
nika - jenže nám televize v pátek odešla po 8 letech tak když už novou tak takovou jakou jsme si přáli. No do našich 60 m čtverečních je akorát. Kluk na ní kouká zezhora, sedí na schodech když se mu nechce dolů. Jdu spát, děti chrní je tu hrozná vichřice, kdybysme nelítali ráno po krámech tak jsme ani nevylezli ven. Dobrou noc.
14. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.