• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
to věřím :slight_smile: to je jasné my máme tu naši asi 6 let tuším :slight_smile:
tu taky funí vichr, děs. nic jdu taky nakutě, krásné sníky papa
14. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Tak holky jdu do vany a potom zalehnu k telce.... tak dobrou a pokud možno klidnou noc....
14. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
dan: jj to mi přesně říkala i má sestra .... a já už jsem koupila bebu 2 H.A. myslíš že jsem udělala blbě? Jinak králík nic moc, ale krůtí nám chutnalo a dnes jsem dala brambor s dyní a super.. snědla tu větší lahvičku. Už jsem zjistila jak ji to dávat, já ji musím dát prvně lžičku ke rtům, ona si to jakoby ošmatá a pak teprve když sama uzná za vhodné, že by to mohla jíst, tak to papá... jinak je to boj.. tak to budu dělat asi takto..
no jinak krk už na 98% dobrý, ale s uchem musím jeste opatrně, jsem byla s mamkou dnes na půdě pro prádlo a jak tam bylo chladněji, tak mě v něm začalo ještě píchat, tak zítra chci být ještě doma..

sali: a co jsi nakoupila za 500,- ???

endie: no na mě taky raději jeste neprskat :grinning: :grinning: :grinning:

niki: máš něco v IP :wink:

no já jdu taky do hajan, mějte se, papa

kuki: nejdeš zítra kolem nás? Zítra bych chtěla být kvůli uchu ještě doma.. ještě to není na to chladno připravené, dnes jsem zkusila půdu a ještě mě v něm píchalo a je to hodně nepříjemné... že bych ti dala katalog pro Niki..
14. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
Tak já měla za hodinku vyžehleno a pak sem se vrhla do uklídu skříní.. No nejsem já magor?? Teď sem skončila... :sweat_smile:

endie: Mě to úplně dojímá - ty testy, ty týdny.. Jéé - to bylo tak hezky to těhulkování! Ale prskej na mě až po létu, jo? Já si chcu trošku užít :grinning:

No, měli v Ikee slevněny povlečení, tak sem koupila malymu s autíčkama a pak takovy blbosti jako víka na krabice, proutěny košíky a ta... Ale z toho povlečení mám radost :grinning:

Jééé! Dan, sem zrovna to o tom počasí sem chtěla taky hodit :sweat_smile: Jako jestli jim to nevyjde, tak je zažaluju :angry: za šíření radostné zprávy...

Peťul: to je změnou prostředí.. neboj.. Vojta se zase srovná..

veru: Sem ti zapomněla pochválit tvého chlapáka! Moc mu to sluší! :wink:

Teda ty děti nám tak rostou :astonished: Sem z toho paf!!! :astonished: :astonished: :astonished:
14. bře 2010 ve 23:45  • Odpověz
No a my deme zítra na očkování, tak se zeptám doktorky na příkrmy.. taky bych už chtěla pomaloučku polehoučku začít.. Příjde mi totiž, že Filípkovi už mlíčko nestačí..Tak uvidíme...
14. bře 2010 ve 23:58  • Odpověz
Dobré ranko! Tak my už sme dnes vzhůru a řveme :sweat_smile: To bude den! Ale za oknem se dělá krááásně!!! :sunglasses:
15. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
ahoj holky, tak prďola se dneska vzbudil v 6h dostal na papat a zase usnul. Vzbudil se i kolem 3h a měl proteklou plínku to se nám už dlouho nestalo :O(
15. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
My už sme všichni po snídani a malej si teď spokojeně hraje na dece :grinning: Kam se poděl ten křikloun z rána???!!! Filip říkal, že malej je náladovej jak já :sweat_smile: :grinning: JO a venku je sice krásně,ale SNÍH! :astonished:
15. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
zdravím holky :grinning:

k dr. jdu 29.3 prý dříve je to zbytečné

malá dneska spala celou noc až ve 4 se pokadila +60 a vstávala v 6:30 a ted zas chrní :grinning:
15. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahojky, endie a berryl!

berryl: super fotky! Vy už sporťákujete, jo?

Taky sem přidala nějaky fotky :wink:
15. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
jo jo malý tam má více místa :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
holky krásne fotky, prckové jsou užasní :dizzy_face:

už mám zbaleno na plavčo, jdu ve starých plavkách a pohled maskr, doufám že neutečete :grinning:
15. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
čauky :slight_smile: tak u nás noc byla divná,malá sebou mlela a pobrekávala ze spaní, tož nevím jeslti se ji něco zdálo. jinak jídlo v půl čtvrté a budíček v šest. ale pak ještě na 30 minut zabrala, ale za chvíli půjde znovu spinkat :slight_smile:

sali prosím tě ty dáváš Filípkovi na hraní ten balonek, já ne Beri v něm jednou nachala zaseklej prstík, asi ho vytáhnu znovu, on je od 6měsíců tak to zkusím.
15. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno.Tak Vojta se srovnal,dneska jedl v 5 a budíček v 7.Akorát já jsem se nesrovnala :confounded: Usnula jsme ve 3 :rolling_eyes: Ale Tomáš taky,celý večer jsme si vyměňovali názory :rolling_eyes: :cry:

Sali šíření radostné zprávy? :sweat_smile: To je dobré :slight_smile:

Týnko pěkné fotky,sluší ti to.

Holky užijte si plavčo!
15. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojky, malá spala od 8 do 6 ale v 3.15 chtěla jíst, řvala tak hlasitě že zbudila všechny :grinning: neměla jsem nic nachystané, když už spí celou noc tak to trvalo déle.

petul - podle smajlíků to byly důležité názory, co jste probírali?

berryl - pozdravuj malýho cyklistu :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
a jéje Peti, zase diskuze , neboj všechno bude dobré :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
no a už to začíná, sežraná čokoláda, :angry:
15. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
sali: a hlavně ty sukně, že??? :grinning: :grinning: :grinning: No tu je taky krásně, ale na opačném konci OV prý hustě sněží, tak nevím co si o tom mám myslet.. Držím palce na očkování a pak dej vědět co ty příkrmy.

endie: ty jsi číslo :grinning: ale já si dala po ránu taky hihi.. jsem se neudržela a pak se má hubnout :grinning:

já ted chtěla dát malé jablko s bananem a nechtěla, byla uknouraná, tak jsem ji dala do postýlky a je tuhá.. tu tak krásně spinká, doufám, že ji to vydrží :slight_smile: Na oběd má kuřecí se zeleninou.
Asi začnu kupovat větší skleničky.

holky, užijte si dnes plavčo, pak poreferujte jaké to bylo ;) Mě to čeká koncem března, což je taky za chvilu.. budem chodit v so dopo tak se těším.
15. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
bleško na dubině byla před hodkou chumelenice jak blázen :angry: sem nadával že nesnáším bílou barvu :angry:
15. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Danuš tak jste měli v noci překvápko jo? :slight_smile: Probírali jsme to co vždycky-bydlení :rolling_eyes: Já prostě nechci aby malý vyrůstal v takovém prostředí.Byla jsem obraná o ty hezké chvilky s maličkým a nechci aby to takhle pokračovalo dál.Jsem z toho tak psychicky vydeptaná,že jenom ten byt už nenávidím :frowning2: Přistihla jsem se už i jak jsem zlá na malého :frowning2: Vypadám jako fňukna která si pořád stěžuje,já vím,třeba jsem nesnesitelná,ale můžu se snažit sebevíc a prostě na to nemám žaludek :frowning2:

Endie dej bobkovi co potřebuje,vůbec neřeš kila :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
ach jo Peti to vaše bydlení je kámen urazu :unamused: , nejsi fnukna ani nic takového, já bych na to taky neměla nervy
15. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
petul to je mi líto, ale já tě plně chápu, je to o nervy a stále se přizpůsobovat a ustupovat, není dobré, a blbé je to že jsi nervozní a unavená a na malého se to přenáší. držím pěsti aby se to brzo vyřešilo a posunulo k dobrému.
15. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
endie: :astonished: to je síla, tu azuro a sem tam bílý mráček.. tak to sem neposílej :sweat_smile:

petule: no určo fňukna nejsi! A jak píše endie, je to kamen urazu,.. a k čemu jste dospěli?

niki: jak s tím katalogem?
15. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
bleško mne je to celkem jedno, jestli ho u někoho necháš, nebo u Vašich, tak si ho tam vyzvednu jak dojedu.
15. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Holky já si prostě nemůžu třeba dovolit nechat neumyté nádobí,když nestíhám nebo chci s malým ven,protože je oheň na střeše! :frowning2: Už si připadám jak blbec,furt lítám s hadrem a to mě o víkendu dostal Tomáš jak si pro nás přijel a řekl mi že uklidil a měl celý byt uklizený za 20 minut,takže nechápe,že si někdy úklid rozkládám na více dní,když se to dá stihnout tak rychle.Holky já vím že to jsou kraviny a za normálních okolností bych se tomu zasmála,ale mě už prostě rozhodí i kraviny.Moje nervy mi visí na tenkém vlásku.Nemáme na to jít bydlet do velkého bytu,ty poplatky jsou šílené a Tomáš platí dost velký pronájem za kancl,ale zvládli bychom garsonku nebo 1+1 v pohodě a na tu dobu než postavíme barák nám to stačí.Jenže on prostě nechce,protože tady nenechá svého tátu samotného :rolling_eyes: Kdyby se aspoň z půlky o něj takhle starala jeho sestra :rolling_eyes: Té je totálně ukradený.
15. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
nika: No to snad néé!!! Ten balonek je jeho oblíbená hračka! Tak teď mě dostalas!!!

peťul: s tím bydlením je to vážně naprd.. se nedivím, že už na tonemáš žaludek... A jak to teda vyřešíte?
15. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
sali: pěkné fotečky, užasná v tom vlaku :sweat_smile:

petule: jsem koukala i na tvé fotečky i jak se malý narodil, no nádhera, jsem zavzpomínala :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
petul to tak bývá.za dobrotu nažebrotu. ach jo., kočko.jo i malé hlízdečko by bylo supr hlavně vaše a klid, a jen vy sami :slight_smile:
ještě se zeptám, to nádobí vadí komu? Tomovi? nebo tchánovi? víš co mají taky ruce ne auklízet umí. to by bylo na mne, jako voda do horkého oleje.

jo uklízení za 20 minut, hm to znám, chlapský styl :frowning2: :slight_smile: oni takto uklidí 3x a ty to pak dřeš hodiny.
15. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Holky kašlete na to,to sem nepatří.Bleško nedospěli jsme k ničemu.Jen mi bylo řečeno,že budu muset vydržet tak dva roky,než se dům postaví.A náš vztah jde do háje,jsme na sebe hnusní,hádáme se,ponižujeme a vždycky to končí tím,že se Tomáš sebere,práskne dveřma a jede pryč.Prostě krásný vztah :pensive:
15. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
sali opravdu alespoň ten náš je od 6+ a malá mi v něm nechala asi před měsícem prstík (naštěstí se ji nic nestalo ael z ničeho nic začala brečet, nešel ji vyndat) tak jsem ho schovala. ael měla ho taky ráda.

teď má ráda vafukovací válec, v něm jsou tři balonky cinkací. válec je sice větší než ona ale bojuje s ním, kope co něj paráda.
15. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.