• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
niki: no tak já to nechám u našich... pak ti pisnu adresu. Já bych to někomu hodila, ale na to ucho nechci chodit ještě ven, byla to velká bolest a včera jsem to vyzkoušela s mamkou na půdě, tam bylo chladno a nedělalo to dobrotu, tak ven dnes opravdu jeste nechci :unamused:

petule: to je mi líto, co musíš prožívat :unamused: třeba ho nějako ještě přesvědčíš ;) no já taky někdy nestihnu uklidit a manža to chápe a jak dojde z práce, tak to uklidí a jeste mi nachystá véču :slight_smile: jo a s tím uklidem jak píše Niki ;) bud se postará na pár hodin o malého a ty to v klidu uklidíš a nebo bude uklízet on.. a táta nepracuje?
15. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
petul v pohodě, pokud se potřebuješ vykecat a postěžovat si jsem tu ne :slight_smile:

jinak stav počasí u nás momentálně svítí slunko :slight_smile: a já se s vámi loučím a jdu něco dělat papa
15. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Niki přesně tak.A třeba záchod nebyl uklizený vůbec :grinning: To mu asi moc nevonělo,přitom než jsem odjela,pouklízela jsem,takže tady celý týden byli jen oni dva.A nádobí vadí tchánovi,jak jsem byla těhu a jednou si dovolila neumýt nádobí,protože mi bylo zle a musela jsem si lehnout,tak volal Tomášovi ať okamžitě příjde domů,že to musí vidět.No a je toho více :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bleško jo to bylo hezké,jak se prďolka narodil :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Holky fakt se omlouvám,ale vy jste vždycky první koho po ránu vidím :sweat_smile: A tak to ze mě vypadne nějak samo :pensive: No ale konec debaty o tomhle :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Krásné dobré ráno....
Teda Peti koukám, že u vás moc dobré není, ach jo, to je na nic, snad to brzy vyřešíte .....
Endie klidně maličkému pošly další čokoládu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Peťul: já to chápu - s,e bydleli s tchýní a ona jestrašně na úklid, tak taky když sem nechala třeba jen hrníček ve dřezu nebo odsunutou židličku(!!!), takže to chápu... NO a chlapi mají uklizenej byt během chvilky.. Filip mi taky vždycky říká, jako, že neví,co doma celej den dělám:slight_smile:, když on má uklizeno hnedka... no ale výsledek chlapsíého úklidu není valnej :sweat_smile: ono je hned líp, když se vykecáš :wink:

nika: Taky bojujem s válcem :grinning:
15. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
petule: no ty fakt musíš mít pevné nervy.. já s mou povahou už bych udělala vítr :sweat_smile:

sali: no přesně tak.. no tomu mému to zas trvá..on se snad i s umýváním nádobí mazlí :grinning: ale zase to umyje a já si lehnu - jako o víkendu.. teda když ho nezavřu na balkoně :grinning: :grinning: :grinning: tak musím být zticha, at si to dělá jak dlouho chce :sweat_smile: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
taky nechtěl myčku, tak je myčka mamička on :grinning: a čekám až ho to přestane bavit :grinning: :grinning: někdy tam schválně nechám binec.. a řeknu no vidíš to, kdybychom měli myčku, bylo by vše hned uklizeno... a je klid.

musím si jít uvařit kafe, jsem jak Gregor
15. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Sali Niky vy myslíte ty nafukovací válce?
15. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
jeee vidím že jo, jsem přehlídla, že to Niky psala.... taky jsem totiž na něj koukala, tak že bych ho už taky koupila, my máme nafukovacího tučňaka a ten stojí na místě a houpe se a malej ho má rád, protože do něj kopne a on se začně houpat a hraje u toho....
15. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
veru ahojki :slight_smile: my ho dostaly od Ježicha od švagrové je superní :slight_smile: ikdyž zrovna teď si Beri sundala ponožku a je to zrovna její hračka :slight_smile: cpe si ji do pusy a tak, a prohlíží si jak je proužkovaná :grinning:
15. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Niky děkuji, no jo ponožky ty jsou nejvděčnější hračka :grinning:
15. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky..
Endi.. krásné testíky.. já si rozvna včera říkala, že se těším zase na těhulkování a na to očekávání..jinak Endi..mě bolelo břicho jako před MS tak jsem si říkala že dojde a bude to maso :slight_smile:)
holky užite si plavčo.
15. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
endie: mě taky děsně bolelo břicho, měla jsem šílené bolesti jako ani ne u MS a dostala jsem léky na udržení, kurňa ted si nevzpomenu na název..

tak jak jste si holky zaplavaly?

kuki: a jak jsi dopadla nakonec s výměnou těch naušnic? Furt zvažuju, zda to vyměnit když ted budem chodit do bazenu... jestli nenechat ty plastové zatím.. ale nevím jestli se jako třeba nemusí měnit..

to by asi spíš poradila Niki že?
15. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Bleško a jaká jiné naušničky máš..jinak já dostala leták když nám dávali nastřelovací, že do 6týdnů je potřeba vyměnit naušnice za trvalé
15. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
plavání super :grinning: strašná prdel byla :grinning:

my máme normal zlaté i v bazéně :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
já mám vyčuráne dítě, je v postýlce a dala si slona na krk, a dělá že nemůže dýchat :grinning: jenom abych jí vytáhla :grinning: , ted zas prozměnu piští :grinning:
15. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
endie super že jste si užili :slight_smile: v bazénku my až za měsíc :slight_smile:

jj taktiky našim pŕťat jsou promyšlenější a promyšlenější. :grinning:
15. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
ty jsou pěkné :slight_smile:

no jinak vorvan hadra oproti holkám :unamused: také suchá řitě maj a já jak správná mamina tlustroučká :angry: :grinning:
15. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Niky my jdeme taky za měsíc..plavky jsou super, já jsem našla na MMB docela za drbou cenu nové jednodílne za 250, do bazénu na plavání
Endi super, a kolik vás tam bylo...
15. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
holky to počasí je aprílové, z obýváku vidím vánici a z druhé strany domu svítí slunko :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahojte,
tak už jsme doma a je nám skvělěěěěěě:slight_smile:
Na bazéně super, jak psala endie, no mimina jsou všechny vodníci, tak to bylo fajné. A endie nevěřte, vypadá úplně normálně, to já mám celulitídu i na xichtě:grinning: Nakonec jsme vyjely ještě po obchodech, teda jako do pekárny a malá to prospala a vzbudila se po čtvrté, ani neměla hnedka hlad (vož nechápu, když po tom bazéně skoro nejedla...). Takže super, jen bay nebyla nemocná a bude to fajn..

petul.a jéééje, koukala sjem, že se řešilo tvé "doma". takže azse zpátky ve starých kolejích, to je mi líto:-/

nik..pěkné plavky!jdi do nich
15. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
Niky to jsme na tom uplně stejně..tak jsem chtěla kvalitní a pak jsem si řekla že obyč postačí :slight_smile:)
Berry díky za fotečky alepon mrkneme jak jste si to užívali..
Holky moc vám to seklo..
15. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
holky super, fotečky nádherné :slight_smile:

kuki do kterých? asi koupím ti tankiny vypadaj dobře.
15. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
nikde jsem nenašla poštovné v tom neckermanovi... mě se docela líbí tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31625136&tab=1
jinak ty tankiny fakt jsou super
15. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
ty plavečky jsou Niki moc pěkné
15. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
já nemůžu mít plavky v celku, vypydám jako pošuk
15. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.