• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahojky! Mně tu zas blbne koník, tak doufám, že se s tím nepíšu zbytečně

Tééda! vy ste tak plavčili, jo??? Moc vám to na fotkách všem sluší!

No jinak my dneska super den:slight_smile: Malej je jak vyměněnej a pořád se směje.. Ani po injekcích moc neřval - v čekárně už byl klid...A s příkrmama zatím začínat nemáme. Filípek váží 6310g a měří 61cm... No, prý asi bude malinkej, tak uvidíme. Měla sem trochu ¨strach, aby nás neposlala na rehabku, protože se malej neotáčí a na bok jen občas, ale prý to zatím taky nemám řešit, že je všechno v normě a že když je v 38. týdnu ,tak o ty 2 týdny bude pomalejší..Jinak dostal Filípek pochvalu za chechtání..On se na doktorku totiž strašně řechtal a ta z toho byla úplně hotová:D No, hned je mi na světě líp:slight_smile:
15. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
niki: ty plavečky jsou pěkné :slight_smile:

saron: no mam zlaté co bych měla vyměnit.

berryl: jéé to jsou krásné fotečky a ty máš krásné plavky a super postavu. A to se chodí po plavču ještě do sauničky? No to je paráda :slight_smile: a ty fotky co jsem ti poslala mailikem přišly? Dáš je taky na konika? Ja nějako nestiham. A bundu nějak nestihnu zajit vyzkoušet :frowning2: kvůli tomu uchu se mi nechce moc ven :frowning2:

kuki: a co ty naušničky, podařilo se ti je vyměnit?

jinak holky, to je fajn, že jste se tak domluvily a chodíte spolu na bazén :slight_smile:

tak já už pomalu balím at na něco nezapomenu a zítra jedem směr KM.
15. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
tak to já do bazenu budu mít plavky v celku, mám tak pocit, že ta studená voda nejde přímo na břicho :grinning: :grinning:

niki: musí se ty plastové nastřelovací naušnice měnit max po těch 6týdnech nebo to ještě můžu nechat? Mě se totiž na Petce moc líbí a když to ztratí v bazeně tak mě to nebude tak mrzet..
15. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
sali: tak to jsem ráda, že u dr. jste byli úspěšní a že Filípek nebrečel... je to hrdina :slight_smile: a co jinak nového na Ohradě?
15. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
blecha: Tak se přijeď podívat :grinning: :grinning: :grinning: No, nioc nového - pořád je tu sníh a kaluže, sníh a kaluže.. :sweat_smile: a bahno!
15. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Tak u nás už se spí na všech frontách :sweat_smile: - malej v postýlce a velkej a pes v obýváku :grinning: Zatím sme bez teplotky...
15. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, já jen dočítám, jdou nám zuby, dneska jsem jí musela dát Panadol, už nám prosvítají a malá celý den naříká, opravdu v kuse, kromě jídla a span í4x jsem jí převlíkala jak byla mokrá (uslintaná) a ručičky obě v puse a okousané. Je mi jí líto, ale hlava mi praská. Každou chvíli kaká. Už aby se to prorazilo. Mějte se hezky. Fotky jsou krásný, jste šikovný. Pa
15. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Chuďátko! tak ať sou brzo venku! :wink:
15. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojda, fotky z plavča super, já o tom furt uvažuju jestli jo nebo ne, ale u nás to dělají až od půl roku, teda když jsem s paní volala, tak říkala od půl roku a místa mají, tak furt nevím.....
Niky plavky super, ale o tílko s kalhotkama se mi líbí víc, nemám ráda jednodílný plavky :wink: a hlavně teda super cena
DAn chuděra malá, no už aby se ty zubiska prořízli a ty gely jsi nezkoušela???
15. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Tak jsem nafotila věcičky na mmb a vyžehlila a mám veget :slight_smile: Vojta se tady vedle mě převaluje ze zad na bříško a jelikože se neumí přetočit zpět,tak ho vždy přetočím :grinning:Jo a jak se převalí na břicho,tak si pokaždé brutálně prdne a ten smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:Holky tak jsem se rozhodla,že začnu odstavovat a kojila jsem dneska jen ráno a nakojím ještě večer a pak v noci.A dávám jen flašku 150-180ml.A prsa jsou za ten celý den nalitější,ale žádná sláva,takže už se vážně blížíme do finiše :slight_smile:Jo a dneska jsem si dala zelí,tak uvidíme :sweat_smile:Po včerejším bramb.salátu je v pohodě.

Sali paráda,máte hezkou váhu a že bude Filípek menší vůůůůbec nevadí :wink: A je šikulka že očkování hezky zvládá a je hodný :slight_smile:

Niki zase ta hnědá s oranžovou? :grinning: Ale jsou hezké :wink:

Bleško tak hlavně jak nezapomeneš Peťulku a zbytek nevadí :grinning:

Dandulko tak ať se zoubky brzy proříznou!Bobek malá :frowning2: Já mám takové tušení,že u nás to taky bude brzy.Vojta se vzteká,strašně si saje ruce a snaží se je narvat až do krku,ale zatím nic moc nevidím :unamused: Včera jsem mu namazala dásně a byl klidnější.

Holky plavčo jste si hezky užily a sluší vám to! :astonished:
15. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Peťko, no tak jako čemu se divíš, bramborový salát musí ven :grinning: :grinning: :grinning:
Co tě k tomu odstavování vedlo???
15. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Veruš přesně tak :grinning: Já už plně nekojím od 3 měsíce a on mi vypije z prsu hrozně málo a vůbec ho to nebaví a je to čím dál horší.A mlíko se mi díky tomu už fakt dělá málo a tak jsem se rozhodla pomalu skončit,protože to nikam nevede a akorát mě to omezuje.Pro něj je to jen předkrm a priorita je flaška :grinning: Takže tak :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Saronko prosím tě ty máš taky azalii že?Začla jsi ji brát při menstruaci nebo mimo?Já ji beru od min.pondělka(mimo ms) a nevím,jestli bych se teď musela ještě chránit,nebo už naostro :grinning:
15. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
bleško já osobně si myslím že se nutně naušničky měnit nemusí přesně po 6 týdnech. my je máme zatím 3 týdny a utčitě je bude mít dýl jsou krásné a líbí se mi tak uvidíme. na výměnu nespěchám.
15. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Peti aha tak to jo.... :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
petul to jsi na tom jako já, já zatím vydržím, ale taky nevím jak dlouho, Beri se u toho někdy tak vzteká že mám chuť s tím seknout. ale zase někdy je v pohodě.
15. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
dan tak at se zoubky brzo prorezou,se toho úplně děsím az to na Risu přijde. Peti i tak si šikulka a kojila si dlouho!
15. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
dobré ranko holky
na testu dvě dálnice :slight_smile: ale ráno mě tak bolelo břicho že jsem došla na záchod v předklonu a brečela sem jak malé dítě, ted to povolilo, drželo mě to asi hodinku , nejhorší je že nikdo doma , všichni v práci a ve škole, tatíki na rehabkách takže kdyby něco tak jsem v řiti :unamused:
16. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobré ranko ....
Endie, tak hlavně, že už to je dobrý a vaši ragovali jak na tu krásnou novinu??? :dizzy_face:
16. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
nikdo to ještě neví, krom Vás a manži

jo a Robin chce jít snáma na jednu lekci :angry: tak jsem mu řekla že ho tam nepustí :grinning:
16. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Endie ahaaa tak to jo, to bude překvápko :dizzy_face:
Ach jo, to je děsný vstávat takhle brzo, proč jen včera malej usnul už v půl sedmý :confounded: to bylo poprvé a naposledy .....
16. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
malá at mi jde spát v kolik chce( což je tedy fakt vyjimečně) tak stejně vstává kolem 6-7 hod
16. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
jinak dneska se mi zdálo o dvojčatech holčičkách a jedna znich byla Adélka :grinning: no už mi šrube :grinning:
16. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
No my včera byli na návštěvě a nějak ho to zmohlo, tak usnul dřív.... No on stejně teďka usnul, takže byl vzhůru půl hodiny, já chci taky ještě spát :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Jeee tak že by druhá holčička??? :dizzy_face:
16. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
autor
ahojki,
je veru si říkám co ty tu tak brzo, vždyť vy máte v tuto dobu ještě půlnoc :slight_smile:

endie to těhu bude jiný, máš bříško nedávno po porodu tak s tím musíš počítat ale je fajn že jsi v pohodě.
dvojčata - haha tak co druhá holka ne :slight_smile:
16. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
no já si spíš myslím že kluk :dizzy_face: ono je to vždycky naopak ve snu, u malé se mi zdálo o chlapečkovi :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
Endie a nekoukala jsi do tý tabulky, jak se podle ní tipuje pohlaví??? Mně a hodně lidem okolo to vyšlo...
Niky no jo no, teď jsem zvědavá jak dlouho bude spát šmudla jeden, myslím si že tak do těch devíti, protože na nás je fakt jako vstávat po sedmý mooooc brzy :sweat_smile:
16. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky.tak dneska zase v 11 se vzbudila knourala tak jsem ji ale napít nedala a vydržela do 0:30 a pak až ve 4 což jde..ale už by se to mohlo lepšit :slight_smile:) je pořád vzhuru..do toho jak se přetáčí tak ji chodím kontrolovat zda není na bříšku..
Peti ..jj mám azalii a začala jsem jí brát po šestinedělí kdy jsem ještě nemenstruovala..tak netuším..
Endi super, že jsou dálnice..snad ti bude už dobře..když jsi sama s Adélkou..
Veru dle tabulky to měl být kluk.. no spíše záleží zda jsi Endi otěhotněla v den ovulace - to by byl kluk nebo před či po a to by byla holka..klučičí spermie jsou rychlejší ale brzo umírají :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já byla včera po tom plavání tak hotová, že už jsem byla v půl deváté tuhá :grinning: a Ella, ta šla naštěstí v sedm, jinak nevím, kdo by ji večer kojil :sweat_smile: Ale noc stála za prd, to jsme jí krmila asi 3x, na moje nervy..a to jsem do ní večer narvala nutroš. A vstávání klasika před šestou, máme ot jako endie, ať jde kdy jde, vždycky vstává stejně...stejně brzo :rolling_eyes:

nik..no mě se líbily více ty první, ty tankiny nebo jak se to jmenuje. Ale zase záleží, jak v otm budeš vypadat, mě by to asi neslušelo, protože bych to měla asi úplé a vypadalo by to blbě. A budeš si je někde zkoušet nebo bys je objednala přímo? I když, zase kdyby ti nebyly, tak ej prodáš, jsou za dobré prachy:slight_smile:

endie..to bude jak píše niky, tělo se stím hold musí nějak srovnat, tak možná proto je ti tak blbě. A kdy jdeš k tomu doktorovi?jsme zvědavá:slight_smile:jo a dneska budu sadit, ty dva děložní lístky nebo c oto bylo :grinning: :grinning: :grinning:

veru..taky koukám, kde se tiu bereš :grinning:

petul..já s tím kojením seknu za chvíli, ona jednou má dost, jednou málo,furt se směje jak ťula, kouká kolem sebe, no moje nervy..
16. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.