• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Kuki tak tojste se holky pěkně na plavču unavily :grinning: :dizzy_face: no já bych tu teda raději nebyla, ale co no, půjdem si spolu lehnout odpolko :grinning:
16. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
kuki jj, sadit jo, hele přesazuje se jak má rostlinka první dva normální lístky :slight_smile: doporučuji co kelímků od velkých jogurtů :slight_smile: jeslti to máš rajčata :slight_smile:

holky já si nakonec objednala ty plavečky co tu dávala odkaz saronka - sar díky. uvidíme jeslti v mé velikosti budou :slight_smile: a asi i ty tantkiny, ael ty podle toho co seženu v prodejně ve frenštátě za dvojdílné :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Kuki to je u nás to same..saje..pak se divá co kde lítá pak zase saje.. hrůza :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
niki : to jsem taky včera KUki říkal že když to má dva děložní lístky :grinning:

Robin chce jít s malou v pátek na bazen :unamused: nejsems toho nadšená moc
16. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
ne dva děložní - deložní jsou ty pvní lístky které vyrostou - jsou to vlastně pozůstatky ze semínka, přesazuje se až jsou dva normální :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
však ano první dva děložní, my jsme na praxi přesazovali všechno když byly dva děložní, aby to mělo místo na růst a dostatek vyživy
16. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
ale jak Kuki chce může ted a nebo počkat až to bude větší :slight_smile: každý dělaj podle sebe

já si koupila semínka, petunek, balkonovek atd, ted ještě zajet pro zeminu a o víkendu budu sadit :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Tak je vzhůru.... tak si jdeme chvilku hrát a užít si taťky než odjede do práce...
16. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
16. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré ranko,tak u nás noc klasika,v 5 jídlo a pak v 7 budíček,ale vypil prsa,otočil se na břicho a usnul(u mě v posteli),takže mě mile překvapil a usnula jsem taky :slight_smile: Před 11 jdeme nan kontrolu toho TBC,tak snad to budeme mít o.k.

Endie já měla takové křeče jak jsem byla těhu až do 10tt,že jsem byla 100% přesvědčená,že toho bobka neudržím.Většinou mě to bralo večer a v noci a na wc jsem taky chodila v předklonu,úplně jsem vždycky brečela.To přejde,to tělo se ti připravuje a ještě k tomu tak brzy po porodu :wink: Raději lež pokud Adélka dovolí.

Niki tak budeš mít hezké plavečky :wink:

Kuki ale nekecej,zase zajdeš k mudr.a ona tě přemluví ať kojíš dál :grinning:

Šari díky,včera jsme tedy Azalii vyzkoušeli,tak uvidíme :grinning: Když tak budu následovat Endie :grinning: :confused: :fearful: :zipper_mouth:
16. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
holky mrkněte mají dobré ceny www.funkids.cz
Peti já jednu tabletku vynechala tak uvidíme zda taky nebudu v pořadí..jinak ofiko je druhé v plánu snažení koncem roku..
jo dneska mi udělali v práci radost.. budu mít od 9.4. do 25.5. dovolenou takže dvojí penízky :slight_smile:)
16. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
saronko paráda, já mám z práce dovolenou od zítra, už mám spočítáno kolik dostanu a co si za to kopíme :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
je vy se máte :slight_smile: Holky kdy se nastupuje na dovolenou? já mám taky a nikdo mi nic nedla vědět :angry: zas a opět :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
endie musíš si o to požádat zaměstnavatele že ji chceš čerpat. a taky že hceš čerpat rodičovskou dovolenou, měla bys jim oznámit do kdy budeš s Adélkou doma. bez ohledu na tvoje nové těhu.

já to čerpám hned navazujíc na PPM - kterou mám do dneška pak do 5.5. čerpám dovolenou a pak od 6.5 rodičovskou do 3 let věku Beri.
16. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
:astonished: aha, odpoledne jim zavolám, hlavně že sem se jí ptala :angry:
16. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
AHOJ, AHOJ! Tak u nás dneska noc hrůza! Ani nevím, kolikrát sem kojila - věechno sem to dělala vtakovym polospánku.. A spat se mi chce furt (se není co divit - je zataženo a tma jak v pytli).. A to je prý po očkování dítě spavější! Pche :sweat_smile:
16. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
SALI: jooo takže změna.. bahno už tam dlouho nebylo :grinning: :grinning: :grinning: já se těším na jaro... zajdem na pivko??? Už jsme dlouho nebyly :grinning: :grinning: a nebyla po očkování spavější spíš maminka??? :grinning: :grinning: :grinning:

veru: no my taky plavání až od půl roku a podmínkou bylo všechny očkování

petule: :grinning: :grinning:

dan: chuďátko... teda obě :sweat_smile: tak abyste už to měly brzo za sebou, zkus ji dát ten Mundisal gel :wink:

endie: to jsem měla i já... zajdi určo brzo k dr.!!! Nasadí ti ty léky na to udržení.. fakt tam zajdi!!!

holky, tak my dneska jedem do Kroměříže a o víkendu zpět do Prahy, to už hlásí jaro 18C nebo tak nějako.. to zase budou chřipky. A pak zase ochlazení, ale už to nemá být takové hrozné. Jsem dnes koupila v globusu formu na beroše, tak upeču. Letos budem na Velikonoce v Pze...
Malá ted spí, naučila se tu krásně spát, dám ji dudlika, položím, přikryju peřinou a za chvilu je tuhá... jen aby ji to zůstalo, nevím jak na ni bude působit změna prostředí a zda to pozná v Pze že je jako doma..no uvidíme. Jinak krk už dobrý, spíš to bolí jak po cvičení, když přetáhnu, takže to už je pohoda a ucho taky lepší, dnes jsem dobrala atb. Ale jak jsem na chladnu nebo je větrno tak mě to zase chytá, ale ne taková bolest jakou jsem měla, to jsem až brečela bolestí.. ale tak jako píchá a je to nepříjemné. No snad už mi to nezůstane. Za chvilu dojedou M.rodiče vlakem a pojedou se mnou aby zabavili Petku.
Tak dneska už na PC moc nebudu, uvidím jak zítra.. mějte se zatím moooc krásně, ráda jsem vás opět viděla.
16. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
bleško nejzdí :cry: , no já bych šla i dřív ale nemá místo :unamused:
16. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
endie: aha :unamused: kurňa nemůžu si vzpomenout jak se jmenují ty léky co jsem brala... joooo už vím UTROGESTAN nebo tak nějako.. taky jsem měla hodně silné křeče a byla jsem celá bílá.. jak mi bylo zle, to mi pomohlo. A kdy jsi objednaná? No taky se mi nechce jet :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
kuki: kde se potuluješ? Mi voláš a neozveš se hihi.. sis mě asi vytočila :grinning: nebo si mě vytočila?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
no kde jste??? malá už přes hodinu chrní, ani balit nemůžu..a tu nikdo
16. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
holky, já vás zase pobavím... jak já ted už zase zkracuju... tak jsem chtěla říct že měla Petka kuřecí masíčko a řekla jsem, že měla kuříčko :grinning: :grinning: :grinning: tak jen tak pro pobavení..
16. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Tak jsem tu a mám antibiotika, od neděle mě bolí ucho, docela to šlo, ale nějak se to zhoršilo, tak jsem raději zaběhla k doktorovi a mám zánět zvukovodu a i bubínku nebo co, takže fakt paráda, ani nevím kde jsem k tomu přišla....
16. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
veru: týý jo a nelítá něco ve vzduchu? Taky nevím kde jsem k tomu přišla.. bobku není to nic příjemného, tak at to brzo povolí a přestane bolet.. ale já to ucho ještě cítím ,nebudu ti nic nalhávat.
16. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
16. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Bleško děkuji, no jo no uvidím, je to hnus, já doufala, že to přejde a ono jako nic .... Akorát mě štvou ty antibiotika, přeci jen něco málo do mlíka půjde, ale mám nějaký co je můžou i miminka od půl roku, tak to snad bude v poho, jsou pro kojící i těhotný, tak snad mu nějak neublížím..... Asi je něco ve vzduchu, v životě jsem něměla zánět střednícho ucha, nebo prostě něco s ušima, nebo tak a najednou tohle, fakt chudáčci děti, když je takhlě bolí ouška....
16. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
veru: jj přesně tak jak píšeš, chudáci dítka.. já jsem brečela bolestí.. a já jsem to prý jako děcko měla, ale nemusela jsem jít píchat uši, ... ale ted nevim kde jsem to též chytla.. tak přeji brzké uzdravení, malá už brečí tak valím papa
16. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Bleško tak ať už je brzy úplně dobře.... no já si půjdu za chvilku s malym lehnout, mám alespoň dobrý důvod že :grinning: :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jo a šťastnou cestu, bez problémů :wink:
16. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
holky potřebuju poradit..měla jsem tu kamarádku a stěžovala jsem si, jak se kojení v noci zintnzivnilo..a že jako nevím co a jak..a ona říkala,že může mít Sofinka prostě hlad, tak jsem si myslela že jí dám Nutroš, ale prý by ji to tolik nezasytilo a říkala at zkusím kaši..mám tu kaši rýžovou od Nutrilonu je tam +4měsíce..co myslíte..mám to večer zkusit??
16. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.