• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Saronko já osobně bych teda nejdřívě zkusila ten Nutrilon a pak až nějaký kaše.... ono teda co jsem kde četla, tak by se kaše moc na noc dávat neměli, že jsou těžký do bříška....
16. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
Veru nutroš jsem zkoušela asi před 14 dny a bylo to stejné to spaní..
16. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky. Zoubky ještě venku nejsou ale dneska je moc hodná, 1x jsem jí namazala dásně. Od rána spala jen 45 minut po obědě v kočárku, ale je moc hodná. Tak jsem vás dočetla a nakouknu zase večer. Mějte se moc hezky.
16. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
sar - k tomu nutroši - i když jí ho dáš tak je zvyklá se v určitou dobu budit, takže ti nebude spát hned celou noc. Pokud jí dáš 150-180 na noc tak se ti bude budit než si zvykne, ale není to hlady. Dej jí dudla nebo napít, pohlad a ona usne. Nezvykne si hned.
16. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
no ona vypila minule jen 80ml víc nechtěla
16. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
sar - no tak to se ti musí budit. Malá pokud večeří normálně 180ml v 7 tak se budí na jídlo kolem půl 6 až 6. Pokud sní vyjímečně málo nebo nechce večeřet tak se mi vzbudí kolem 2.
16. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Pokud je zvyklá jen na kojení tak si bude zvykat postupně, potrvá to než ti vypije hodně, postupně se snaž přidávat.
16. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
no ona víc ale nevypije...dělám 125ml a fakt vypila jen 80ml vdržela asi do 1 do rána..jako mě by stačilo kdybych vstávala kolem 2 ale já vstávám v 11 zkouším zda neusne..pohladím dám dudlík a tak..tak pak kojím kolem půl 1 pak ve 4 a pak tak 2x k ní vstávám a pak kojím v 7 když to vydrží a když ne tak v 6:30
16. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
A mám tedy raději zkusit jen nutroš?? na noc? a v noci kojit?
16. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem byli venku na sluníčku bylo příjemně, ale jinak kosa. Zapoměla jsem rukavice, tak jsem celkem trpěla.
já bych dala na noc nutroš a u prsa ti pije v noci hodně nebo si chce jen podudlat? Ríša když se třeba vzbudí o 2-1h dřívě než má tak ho jen pohladím dám dudlík a pustím usínáčka, pokud se do půl hodiny probere znovu, tak ho vezmu k nám do postele a tam zabere a tím mu tak nějak posunuji postupně jídlo, to že si ho pak vezmu je jen moje pohodlnost, nechce se mi vstávat a dávat pořád dudlík, takhle mu ho v posteli přidržím a tolik se neproberu
16. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
jo holky..kamarádka mi řekla jednu úžasnou větu a fakt sedí - Život s dětmi je jako hra s měnícími se pravidly.. :slight_smile:
16. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
blesko..jééé, fakt jsme tě vytočila? :grinning: tak ot bylo omylem :sweat_smile: Já dneska lítala - byla jsme dopoledne v rodinném centru, bylo to tam fajn, Ella byla úplně hotová, pořád brblala a koukala kolem sebe, jak se tam hemžily děcka,tak byla ve svém živlu..A pak venku, apsoň na chvilku, ať malá zaspí..

sar..já bych taky nedávalal kaši na noc, mohlo by ji bolet bříško. Prý se má zkoušet přes den a když to mimčo snese, tak se má dát večer. Já přikrmuju na noc (někdy tedai přes den..) a už sem ibudí míň, většinou jenom kolem druhé a pak před tou šestou. Ale třeba včera byla inavená, šla spát v sedm a kojilaj sme ji dorána asi 4x :rolling_eyes:pěkně na palici, ráno už jsme byla tak mimo, že jsme ji nemohla ani udržet na rukou..

dan..tak to jsme zvědavá, kdy se vyklubou!ale hlavně, že je malá v pohodě a není prptivná, možná už má to nejhoší za sebou. no já jsme zvědavá na nás...

veru..jééé, tak to tě asi někde ofouklo..snad ot budeš mít lepší než bleška a budeš brzo v pohodě
16. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
jj dala jsem ji nutroš vysosla 80ml a uvidíme jak dlouho bude spát..třebas se fakt budí jen tím že se budí a ne že má hlad.. no je to náročný těm dětem porozumět :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme byli na té kalmetizaci a pak jsem šla ještě do obchodu a už mi byla nějaká kosa,tak jsem se i těšila domů.Jenže jsem došla k výtahu a dívám se a on stojí v meziptaře a z přízemí jsem něco slyšela,tak tam jdu a byl tam opravář a sparvoval ho.Tak se ho ptám,jak dlouho to bude ještě asi trvat a on že už to má,max.5-10 minut.Říkám tak počkám.Už byla hodina kdy má Vojta jíst a začal se mi budit a kňourat,tak jsem s ním šla ven.No chodím kolem baráku a vždycky jsem se tam šla podívat a on to ještě spravoval :angry: Holky lítala jsem kolem toho baráku skoro hodinu,malý už protivný,já vymrzlá a s plými taškami nákupu.Tak jsem tam vlezla,kočárek jsem nechala dole v chodbě i s jídlem a vyndala malého a tahala ho i s taškou plnou nákupu do 4.patra :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak jsem šla kolem toho vola co spravoval ten výtah,tak jsem nasraně prohlásila,že nebudu s děckem čekat do večera ve vchodě! :grinning: Jako o to že jsem šlapala do čtyřky vůbec nejde,ale bála jsem se o ten kočárek.Volala jsem Tomovi,jestli už nejede z práce domů a on že za hodku bude doma.No ale ten strach,že ho někdo šlohne :unamused: No samozřejmě vylezu nahoru,odemknu a výtah se co?Rozjede!!!!!! :angry: Moje nervy :grinning: Tak jsem vzala prcka do ruky a sjela s ním pro ten kočárek.No a včara prý sousedka ze shora chtěla jít taky s malým ven a výtah nejel.A to je tady skoro pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kuki tak jste si s Ellou dneska užily :wink: A co tam vůbec třeba děláte?

Šari já jsem dala prckovi kaši párkrát na oběd,abych věděla co a jak,než mu jí dám na noc a žádná sláva,zabetonovala jsem ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veruško tak se brzy uzdrav! :frowning2: A ATB v pohodě,já už jsem taky měla na ten močák ATB.Akorát jestli třeba trpíš na mykozy,tak si kup gynopevaryl čípky,po ATB možná dostaneš kvasinky.
Bleško a Veruš,holky vy jste beztak někde spolu stály a drbaly v průvanu né? :grinning:

Bleško tak opatrně a š'tastnou cestu!
16. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Krásný večer....
Teď koukám, že Niky je asi jediný co ještě neměl v bříšku nic jiného než to moje mlíko :sweat_smile: to bude mít pak šok....
Kuki díky, snad to bude ok, zatím se to horší :unamused: , ale snad se do stádia blešky nedostanu....
Peťko, ty jo tak to je veselé s tím výtahem, sice jako já tohle neřeším u nás není výtah a my bydlíme ve čtvrtém patře :grinning: , ale je pravda, že kočárek nechávám ve sklepě.... děkuji, já na nic takového naštěstí netrpím, takže snad to bude ok, ale děkuji za radu..... no nevím kde jsem k tomu přišla, já zrovna moc po venku necourám, tak nevím....
16. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
No tak koukám, že se tady asi už spí, tak já půjdu zalehnout k telce, zítra budu asi až večer, jedeme zase na celý den k mamce a k babičce :dizzy_face: :dizzy_face: takže přeji dobrou a pokud možno klidnou noc a krásnou středu :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz
dobré ranko

peti: :slight_smile: to je prdel stím výtahem :wink:

nejedete někdo od města? Dlouho jsem tam nebyla a samotné se mi nechce :unamused: Takže nikdo nejedete jo? :grinning:
17. bře 2010 v 06:44  • Odpověz
no musím ještě na pojištovnu aby mi proplatili to plavání :grinning:
17. bře 2010 v 06:44  • Odpověz
Veru Sofinka měla asi jen 3x nutroš :slight_smile:
jinak zase kojení co 3 hodiny.ona má fakt hlad prostě.. to není normální.. když se narodila kojila jsem co 2 hodiny.. pak se to prodlužovalo až tak, že první kojení po 6-7hodinách a ted jsme zase co 3 hodiny...v 11 začala tak jsem za ní šla pohladila a tak.. no pak vstal manžel že jako si říkám u mě ví že je prso zda to jako nezkouší...no nezabralo to do toho brekot jak když mě hledá..no tak jsem ji musela nakojit a fakt sosala ostošest.. já fakt nevím..budíček v 6 tak jsem fakt KO.. Pardon že si stěžuju
17. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
endie jakou máš pojištovnu? víš že ti na jeden celý kurz dají 300,-???
jinak my noc v pohodě opět spánek celou noc, jen kolem 5se probudila dala jsem dudlíka,usínáčka a pak se vzbudila až 6,30 na jídlo
17. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
mám RBP , jojo vím že jenom 300 ale i to nenajdeš na cestě, nikdy sjem odnich nic nevybrala tak aspon ted :grinning: pojištovnu mám 2 zastávky takže se projdu s malou :grinning:
17. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
jo jo já jen jestli to víš :o)))
17. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahojte holky,
tak Ella má v hlavě budík co zvoní za každých podmínek nejpozději v šest ráno :rolling_eyes: Ale dneskaj sme v pohodě, nějak jsmese dobře vzbudila,snad ot vydrží..jo a kojila jsme až ráno v půl čtvrté, takže pohodka - a zkoušela jsme jí dát ten dudlík, jak jste včerap saly, ale efekt to mělo opačkný, řvala jak tur - ale tak asi už to bylo dlouho,no..

sar..a nemůže to být tím, že se ti toho mlíka dělá méně a amlou to tak nezasytí?protože já, když ellu nakrmím, tak ona jakoby taky neřve hlady (což mi doktorka říkala, že kdyby byla hladová, tak by řvala,ale je to kec, malá se nechat rychle unést okolím, takže když ji zvednu, na hlad zapomene..), ale po chvilce má znovu hlad.

endie..jasně, lepší 3 kilan ež dráte mdo oka, moje řeč:slight_smile:však se projděte, venku je hezky, nasněženo :rolling_eyes:

No nic, jdu se chystata, za chvilku vyrážím ke kámošce, už se těším, má dvojčata :dizzy_face: :dizzy_face: I když mi teda asi pak exploduje hlava :grinning:
17. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Kuki včera jak jsem ji dala nutroš tak jsem měla nateklá prsa tak jsem šla do koupelky si to rukou odstříkat a odstříkala jsem jen rukou 30ml a to jsem je ještě měla plná takže mi přijde že jako mlíka je dost..ona když jí tak se nabaští a konec..víc nechce..
17. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Hezké ráno. Tak malá včera naspala 2x45 minut. Večer usnula v 8. V noci se v 1 vzbudila pláčem tak jsem jí asi 10 minut hladila a usnula a 5.15 chtěla jíst. V 6 jsme ještě na hodinu usnuli.

Je tu +6 stupnů, už se teplota zvedá. Jaro se blíží.....
17. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
tady -1st :astonished:
17. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
čauky vespolek :slight_smile: venku 0 a nacukrováno snížkem :slight_smile: ale leze slunko :slight_smile:

jinka my klasika ve čtyři jídlo a v šest budíček.
17. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ranko!!

Tak malej nám včera usínal 2 hodiny - od osmi do desíti řev- teda nejdřív se na mě strašně chechtal a pak už jen řval :sweat_smile: .. Tak nakonec sem ho v těch deset nakojila a usnul mi vyčerpáním v náručí :sweat_smile: To bylo ale řevu! To už dlouho neudělal - naposled snad jak sme přijeli z Vánoc od našich a já mu zabavila zavinovačku :sweat_smile: :grinning: Tak sem si myslela, že bude spát celou neöc a ono prd - ve tři byl vzhůru...

Peťul: Tak to je pan opravář opravdu gentleman! :unamused: Mně se to samy stalo na návštěvě u kámošky a musím říct, že pan opravář (takovej mladík navíc) mi pomohl vynést kočárek do 6. patra!!! Čímž bych ho tady chtěla pochválit :wink: No je to děs - těžký úděl matky.. Já se zrovna včera ptala Filípka, jestli by se nechtěl vrátit zpátky do bříška a on že ne :sweat_smile:
17. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.