• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Tak je to tu zas. Další hnusná MS. Břicho bolí jak čert a je mi špatně od žaludku.

Malá usnula na břiše tak jí chodím hlídat.

berryl - co pořád studuješ ? :slight_smile: Vždyt děláš vše správně :wink:
17. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj sluníčka :slight_smile: Tak my klasika,v 5 jídlo a v 7 budíček.Večer se najedl a jak jsme ho dali do postýlky a začal si hrozně sát ruku a kňourat.Tak jsme mu namazali a promasírovali dásně mastičkou a do 10minut usnul.Tak třeba se pletu,ale myslím,že mu to pomohlo.Jsem zvědavá,kdy budeme mít první zoubek :slight_smile: Dneska mám vyřizování v Orlové na socku,pak pro dárek pro Toma na to naše výročí(jak jsem byla u mamky,šla jsem s malým do města a nechali jsme se vyfotit a jednu fotku má sám a chci to dát do rámečku :slight_smile: )No a v sobotu předáme prcka švagrové a jdem do kina a na véču.Jo a když mluvím o tom kině,minule jsme byli na Doktor od jezera hrochů a doporučuji!Fakt super.
No a dneska ještě fičíme na 14 zpět k mudr,na očkování,tak jsem zvědavá,minule řval jak tur :grinning:

Šari vůbec nevím co ti poradit :unamused: Když říkáš že máš mlíka dost,tak fakt nevím čím to může být.Třeba tě chce hodně cítit,nebo já fakt nevím :unamused: Koupete jí ve vanně?

Kuki tak si užij dvojčátka :wink: To je pěkné,ale jen na podívání :grinning:

Sali tak to byl pan opravář opravdu gentleman.Ten včera taky vypadal,jakoby teprve nedávno vylezl z plenek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a tak mě napadlo,nemůžou to být u Filípka už třeba zoubky?
17. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Dandulko bobku :frowning2: A nechceš fakt nějaké prášky na úpravu?
17. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Peťul: Jéé, já bych šla taky do kina! Jenže Filip nechce nechat ještě malyho svojí mamce na hlídání.. a naši než přijedou, tak to už zase pojedu já k nim :sweat_smile:

No, my to měli spíš jako reakci po očkování - u nás je 1. den po čkování bez problémů a ten 2. den to teprv stojí za to :wink: - měl i trochu teplotku (jen zvýšenou), tak snad to už bude dobry.. Teď mi opět u kojení usnul.. Sem si chtěla pustit TV a píše mi to No signal :frowning2: Ale možná, ž ezoubky.. No, uvodíme, co přinesou další dny :sweat_smile:

dan: Chuďátko! Jak píše Peťul - možná by ty prášky nebyly tak od věci...
17. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Já bych prášky brala, ale nesmím je kvůli srdci :frowning2:
17. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
taky bych šla do kina, ale malého nikomu nenecháme hlídat, Ráďa nechce a já taky zatím moc ne.
Tak si to užíjte Petu potřebujete to jako sůl

danuško tak do toho všeho ještě i mrcha, bobku :O(
jen tak koukám a čtu a zdokonaluji se

teď čtu jak vyjít s mateřskou a pak jsem si četla na čem ušetřit a tak no
http://www.emimino.cz/diskuse/materska-vyjdete-s-ni-29038/
17. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Sali tak uvidíte,my měli minule taky blbou reakci,večer hrozně brečel a měl zvýšenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danuško tak to je blbé :frowning2: A co tělísko?Prý u něj není ms vůbec.Mě to doktor nabízí pořád,akorát to stojí 6800,-
Já ti naprosto rozumím,když to dostanu,tak jsem vždycky tak první 3 dny totálně vyřízená a ,pak už mi aspoň není tak zle,ale nechodím moc ven,protože to je tak silné,že mám strach,aby se mi nestala nehoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď mám ty prášky a mám to dostat zítra,zatím je ale vše v pohodě,tak uvidíme.

Týnko děkuji,no já taky nejsem nadšená že ho dávám na hlídání a taky jsem potom vždycky dost nervozní :unamused: Ale my fakt potřebujem vypadnout,jinak zblbneme a potřebujem s tím vztahem něco udělat,jinak to ztroskotá.Máme děsnou krizi,neshodnem se v ničem a hádáme se kvůli všeho :rolling_eyes:
Jo a čteš zajímavé články,jenom jsem nakoukla a odpoledne si je taky přečtu. :wink:
17. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
holky tak já co měla minule ms tak jsem o ní vůbec nevěděla, nic mě nebolelo a nebyla ani tak silná, tak uvidíme jaká bude ta další

petul však právě vím, je třeba ten váš vztah oživit :grinning:
17. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Peťul: tak zapomeň na chvilku na Vojtu a užij si to!!!

Teda já nevim, jestli sem krkavčí matka, ale já dávám našim hlídat úplně bez problémů a pocitů viny....A tím, že mám bezdětny kamarádky, tak se o dětech prakticky vůbec nebavíme a já prostě vypnu mateřské pudy a zapnu ty puberťácké a prostě pařim :grinning: :grinning: :grinning: A i tchýni bych asi dala na hlídání - to už bych se ale teda trochu bála.. (my máme ještě toho psa a to nevim, jestli by skousla), ale Filip nechce.. :unamused: I když my to teda zatim moc neřešíme - když sme u našich, tak dem někam, ale tady v Praze spíš chodíme na procházky a do cukrárny s malym a nějak nás to zatim neomezuje...Holky, když já bych šla tak ráda do divadla nebo na koncert!!! Na léto už Filipa připravuju, že pojedem na nějakej fesťák :sunglasses:
17. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
holky tak se už hlásím z KM. Cesta ze začátku v poho, prospala se půlhod a pak ji byla cesta dlouhá, takže jsme jeli zase za řevu :angry: takže do phy jedeme na noc.. i když se mi hůře v noci řídí, ale zkusím to.
malá je tu protivná takže takto v rychlosti.

jinak jsem naštvaná na obchod Na dlani, protože velká objednávka, s paní jsem byla domluvená, že není problém, že s PPL se domluví muž, ještě jsem dala na něj tel.č. a že prý ho zkontaktují a domluví čas dodání a zatím zboží nedorazilo, tak jsem ji kontaktovala a ona mi přeposlala, že už byl 2x neuspěšný pokus dodani... a jeste mi pani napsala, ze si to mam vyridit sama.. no penize ma, tak co by se starala.. tak jsem ji napsala, ze nebudu nahanet zbozi a ze jestli nedostanu zbozi ze budu chtit vratit penize tak jsem zvedava jak to dopadne, ale nastvalo me to řádně..

jdu oblict malou a vypravim maloiu ven a pujdu si lehnout

veru: jak je?
17. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
sali: já jsem asi taky krkavčí matka, jsem ráda, že můžu vypnout a aspon chvili nebýt s malou.. protože pak v pze už s ní budu furt.

jinak MS jsem měla slabší a trvala jen 7dní takže pohoda a s bolestma nevím, měla jsem větší s uchem a krční páteří a brala jsem od bolesti silné léky 2x denně.. takže těžko říci.. řeknu až dostanu za 60dní další :grinning: teda takto jsem to nějako mívala předtím nevím jak ted.
A taky jsem měla převrácenou dělohu a ta se mi bohužel nespravila, mám ju furt zakloněnou, ale to prý mají vietnamci skoro všichni a jak se dětí tam rodí, takže to neřeším.
17. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahojkky! Tak my byli na pětihodinové procházce a melj ju celou prospal :astonished: ! Ted si hraje na dece - no je dneska úžasnej!

blecha: Hm... To by si měla tu objednávku předcházet, když byla tak velká! to je teda fakt jednání!!! :angry: Chuděro! My si naobjednáváme a ty to za nás všechno odneseš! :fearful: Jo! A do Panerie se může i se psama!!! :grinning: :wink:
17. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Tak dopolední návštěva byla suprová, jako dvojčata jsou fakt mazec...Akorát že holkám rostou zuby, tak byly trochu protivné,ale byla sranda - no a domů jsme si zase táhla tašku plnou suprových věcí už na příští zimu :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak už jsme taky vytáhli mundisal, malá řvala jak tur a pořád dsi rukou vytahovala dudlík a jezdila po dásni, nemohla nai spát, tak jsem jí to namazala a za chvilku vytuhla jako dřevo, takže jsem taky zvědavá, jak bude dlouho trvat, než se vyklube první zub..

bleska..jééé, tak to je fajn, že jste dojely v pohodě a s tou paní na dlani koukám, já s ní byla spokojená, byla ochotná, i když měla peníze na účtě :unamused: tak snad ot bude v pohodě a brzo se manža k balíčku dostane...

sali..tak ot ti závidím, mě moc vypnout nejde :unamused: ale dneska jsme se o tom bavila s tou kámoškou a ona říkala, že to hold chce čas, tak si ještě počkám,no.

petul..jééé, to se budete mít!a dárek moc pěkný, to bude tom koukat:slight_smile:Tak pak napiš, co on na to :wink: jo, jinak jsme ti zapomněla včera napsat o tom centru - no já tam byla prvně a ta kámoška má strašího kluka, takže on soi tam hrál - ale i já jsme tam ellu dávala pod hrazdu a na deku a ona hlavně koukala, jak tam ty děti lítají:slight_smile: a hrály tam furt písničky, tak se jí to líbilo - i když já jsme měla hlavu jak balón,že..ale až bude Ella větší, tak tam jednou za čas zajdu - příjde mi to fajn, děcko je v kolektivu, vyhraje si s cizíma hračkama a bonus je, že se to nemusí uklízet, službu tam má vždycky nějaká maminka, tco tam chodí dobrovolně, takže super :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
17. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
berr..no super! :dizzy_face:
17. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
sali..tyjo, ot by bylo pěkně na bednu, kdybych nechávala podle té paní Ellu v noci vybrečet :astonished: :astonished: Ale zajímavá je jako vždy diskuse pod článekm, o5 velmi plodné :grinning:
17. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
sali: i se psama jo? jejda.. :grinning: už si představuju tu cestu.. zvlast když běžíme na bus co? :grinning:

kuki: no já to právě taky nechápu, sama jsem ti ji doporučovala, už jsem u ní objednávala a neměla jsem s ní problém a ani ona se mnou... když mi řekla hele něco není nebo bude za tehdy a tehdy, vždy to bylo o komunikaci a v pohodě... mě prostě dožralo, že objednávka nad 6tis kč nebo kolik a ona mi pošle číslo pod kterým to PPL má a že si to mám vyřídit sama... jako abych si ještě hledala po Praze balík za takovou sumu ne? Ale pak jsem se dopídila, jsem přesto napsala i na PPL když nebyla ochotná a tam jsem se dozvěděla, že paní se spletla a napsala špatně tel.č. na M. a k večeru už M.psal, že je balíček doma a že mu i ta paní volala a že se prý ode mě nenechá urážet, ale já jsem ji akorát napsala, co jsem ti psala výš a že pokud mi zboží nepřijde, že budu chtít vrátit peníze.. a když něco měla proti mě, měla si to vyřídit se mnou a ne otravovat nic netušícího M.
Tak ti mám z toho takový blbý pocit, jsem se ji omluvila a vysvětlila ji situaci, že když mám v něčem peníze a pak je takové jednání tak jsem holt z toho byla brunátná a že věřím v další dobrou spolupráci.. tak čekám na reakci. Jinak jako paní byla vždy ochotná nevím co se to stalo..

tak jsem se rozkecala.

berryl: jééé super fotečky, tak jsi ho nakonec ukecala? A malá mi taky dává pusinky :slight_smile: a malý je fajný a tlustý rozhodně není !!!!

sali: no co na to říci... ze začátku to na malou platilo ale ted když začne, tak by se nezastavila... ale výsledek? Už usínáme samy :slight_smile: vždy se schovám a ona si párkrát kňourne a pak sama usne :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
blech..tyjo, to je paní drsná! ani nepřizanal sbvou chybu,jo? to ses nemělaomlouvat, podle toho, co jsi psala, tak byla za to mohla ona a nechápu, proč do toho zatahovala manžela! :astonished: hm, celkem mě zklamala a nedivím se, že ses ozvala, ono to jsou velké prachy, i když by se člověk měl chovat hezky, i když jde jenom o pár "šupů"..

Holky, mě malá vytuhla kolem sedm éa furt spí, musím ji okoupat, ahc jo, zase bude protivná..a nebo ji ani koupat nebudu, nakrmím j ia půjde do postýlky!
17. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
kuki: no prááávě.. a je mi to moc líto.. a M. mi nechtěl vse říci co mu řekla, ale naznačil abych si prý hledala jiného dodavatele.. :astonished:
tak ji nekoupej :wink:
17. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
ahojki, kuki nekoupej nic se nestane :slight_smile:

blesko to naštve co, sem tam je zkušenost blbá, tak ať se ti to už vyhne.

berryl krásné fotečky ta první s manžou je úžasnááááá, měla bych taky něco podniknout ale malá je osypaná, děsně na celém bříšku ach jo. asi džus. nebo co fakt nemám tucha. zítra ji vykoupu v čaji (odvaru vychladlém nebojte)a snad to sleze a bude zase ok.
sali 5 hodin to jsi fkat chodila??? nebo byla někde na kafčo? já bych za 5 hodin obešla naše pidi město asi 100x :slight_smile:

petule strašně mne zajímá co Dr. na příkrmy??? a jak zvládá malej další pichule? se dozvím později. :grinning:
17. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
blecha: Tak hlavně, ž eje balík doma :grinning: Ale jako nechápu, protože to byla jasně její vina, když měla špatny číslo na Martina, ne?! A to že ses ozvala - ještě aby ne, když ti de o peníze.. Jako každej má svůj špatnej den nebo tak, ale všechn ode vyřešit v klidu...A omluvit by se teda měla ONA!!!

berryl: Sem ani nepochválila fotečky!! Moc vám to na nich slušííííí :wink:

Ach jo! Filípek brečí! Spal mi 2hod a 44 min :angry: No, je to 3. den a mu to bylby spaní vždycky trvá 3 dny a pak spí zas dobře, tak snad denes naposled :sweat_smile:

blecha: No tak samozřejmě busem nepojedem, když pudem se psem! Ještě abych za něho platila, ne :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
ahojki všem v nové verzi MK :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj holky
19. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky

jako mazec se tady vyznat :angry: dneska jsme byly plavat s malou, j oa od předevčírem se mi malá batolí tak do 14 dnů bude lézt, hodim video
19. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
juu Endi to je super, to je šikulka Adélka..určitě chceme vidět video..doufám že se rzo začne taky Sofinka batolit..dostaly jsme na rehabilitaci cvik na správný nácvik lezení abychom předběhly kdyby se to chtěla naučit špatně.. jinak jsem zkoušela dát Sofince pít vodu.. říkala jsem si čaj nebo vodu ji žadnu dávat..jako netvářila se nějak valně ale 10ml vypila :slight_smile: tak očividně jí to zase tak moc nevadilo
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
juu Endi to je super, to je šikulka Adélka..určitě chceme vidět video..doufám že se rzo začne taky Sofinka batolit..dostaly jsme na rehabilitaci cvik na správný nácvik lezení abychom předběhly kdyby se to chtěla naučit špatně.. jinak jsem zkoušela dát Sofince pít vodu.. říkala jsem si čaj nebo vodu ji žadnu dávat..jako netvářila se nějak valně ale 10ml vypila :slight_smile: tak očividně jí to zase tak moc nevadilo
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
http://www.youtube.com/user/Robousek86?feature=mhw4#p/u/0/lgE-blywHC0 plavčo dnešní

Zítra jdeme do Zoo přidá se někdo? :grinning:
19. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahojda holky, jupííí konečně to běží....
Endie malá je šikula.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak už máme manducu a nechápu jak jsem bez ní mohla být, je to naprosto skvělý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jdu vytáhnout chlapy z vany :wink: tak zatím
19. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=n3XzD6nQ_z8 zkusím najít lepší video jak se snaží

sar: můžeš mi aspon trošku popsat jak t odělat správně
19. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Endi --Adélka je šikulka.. taková malá píďalka :slight_smile:)
19. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.