• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
endie super Ríša už tohle dělá 14dní a pořas nic, naštěstí :o))) ještě ať pěkně leží
ty jo snad se tu vyznám
endie a kde jste byli plavat?
19. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
taky si říkám at ještě nespěchá :slight_smile: Ríša je taky šikulka teda :slight_smile: byly jsem na krytáku v Porubě (jako voda odost studenější než na kurzu ale i tak malá řadila) a potkala jsem tam tu učitelku s plavča a hned je to je Adélka :grinning:
19. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
ona si prý pamatuje jména jen škoda, že budeme mít jinou
19. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
tak to je dobrá, já bych si teda nezapamatovala ani jedno možná tak na konci kurzu :grinning:
19. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
endie super videa :slight_smile: chvíli asi Adélce potrvá než pevní ručky a svaly ale lést bude asi fakt brzo. my ais do normoš bazénu dýl nepůjdem, jak se ji udělala ta suchá kůže na loktech tak nene. jedině to plavání kam budem chodit tam je voda z vodovodu a pokaždé se mění. do bazéna až fakt dýl.
:slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
ahojte.. to je pěkně blbý koník :frowning2: než si zvyknu to je děs... jsem si myslela, že to kvůli tomu nešlo

berryl: dík za upozornění :wink:

jdu vás dočíst
19. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
jinak jsem přidala foto z vítání občánků :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Niky teda obě dvě kočky :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
Bleško zvyknem si neboj, uvidíš.
holky řeknu vám já stihla práce jak to nešlo :slight_smile: ale ušial jsem si na sebe bič. odstěhovala jsem pc do pokojíčku, sice je to naťas ale připojení na elektřinu atd, napojila tiskárnu takže smůla.

veru věřím, a jsem ráda že jsi spokojená to je pohoda co mandučka :slight_smile: proto miluij šátek, je to pohoda.
19. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
to je mazec máte to taky tak pomalé?
19. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
:grinning: děkuji :slight_smile: mám je samo i vyvolané, některé 3x pro prarociče a praprarodiče.
dneska vůbec nestíhám, odpolko jsem byla od 1 do 4 venku a pak přijela návštěva - holky z práce, pohoda.
19. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
berr já ne, řekla bych v normě :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
kde máme jako fotoblog?
19. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
berryl tys smazala abum?
19. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Berryl jo jo je to děsný....
Niky fakt to je paráda, obě ruce volné a nikam se nedrat s kočárkem, fakt parádička....
19. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
právě koukám kde ho máš???
hele jestli ti zmizelo zkus napsat adminovi co s tím jde udělat. třeba emjee, nebo krista
19. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
ne jsem někde na Slovenském už jsem psala správci nordovi či komu :angry: :angry: :angry:
autor
veru počkej jak budeš nosit na zádech, to bude pro Nikiho rozhled a pro tebe ještě volnější ve všem.
já to mám strašně pomalé
19. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
sali: no a ještě mi napsala na ten můj mail, že probrečela celé odpoledne a nestihla pak autobus či co.. tak jsem ji napsala, že byly asi erupce na slunci. No co to je za citlivou ženskou... nevim jako kdybych na ni byla sprostá.. no to je jedno, balik je doma, a ona jakž takž se uklidnila.

endie: no já se určo nepřidám :sweat_smile: :grinning: ale užijte si to, počasí přeje. A jak ti je? Co nevolnosti? Jinak neboj to enní s tím lozením tak rychle nebude, jsem si to myslela taky.. ale ony než na to přijdou... ale jako plazit se určo může.. :wink: no uvidíš třeba bude šikovná :slight_smile: no tak ted jsem shlédla to video a nemusíš mít strach... to ještě potrvá... počkej najdu video co ted dělá moje malá a zkusím to sem hodit... jak se to tam dává na to youtub?
19. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky, jsem úplně mimo. Vůbec se mi to nelíbí. Já stihla taky plno práce. Dnes jsem byla s malou od 9 - 12 kočárkovat ve městě, pak od 1-3 u nás a na 4 jsme jeli na oslavu, pantáta je Josef. Jsem k.o. včera jsem nachodila taky hodně km tak mě bolí celý nohy ale je teplo, hurá!!!! Malá měla sukýnku a vestu, konečně jí můžu fintit.
19. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
dala jsem si tu naši diskusi jako oblíbenou takže jsem klikla na hvězdičku :grinning:
19. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
my byli s kuki dneska od rána v centru nejdříve u zubaře a pak jsme chodily po centru a jsem úplně vyplivnutá
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,tak koník je hezký,ale fakt nezvyk :slight_smile:

Niki moooc vám to na vítání občánků slušelo! :wink: A Beruška má krásné šatičky :slight_smile:

Endie to je super že jste si to na plavču užili :slight_smile: Hezké video a my tohle už taky děláme asi týden,tak jsem taky zvědavá kdy začnem lozit :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
blesko musíš si tam udělat registraci a pak normoš vložíš je to lehké.

holky k nové verzi doporučuji zdat si téma dooblíbených - nahoře u našeho názvu je šedivá hvězdička na tu klikněte, když si pak znovu otevřete MK tak to máte v levo v odkazu - oblívené a nemuíšte to hledat :-
19. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
My se taky plazíme, v noci jí několikrát sunu v postýlce, dáváme jí až skoro dolů a sune se pořád nahoru a to má postýlku 140 cm dlouhou.
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
kukám že Berryl byla rachlejší :grinning:
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
19. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
dan my se tak plazíme na zádech skrčí nohy a odráží se po zemi. udělala to i 3 dny zpět na přebalováku a odrazila se a narazila hlavou o rantl, to bylo breku au au.
19. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
petulek kdy jdete do toho kina?
19. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.