• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
saronka: Vítej v klubu! :wink: - malej taky řve snad jen tak aby mi zaměstnal uši - bříško ho nebolí, najezený je a když ho položím do lehátka, chvíli si povídá a pak začne řvát...
4. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
holky každý den je jiný co?
kuki s tím dudlíkem to samé předevčírem dudlal a dnes a včera ho z něj natahovalo,,je to herec,,
4. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
berryl...přesně jak píšeš!u nás úplně to samé, taky hraje šmečko a natahuje jí z něj :grinning: mě picne,fakt..
4. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
jinak já už se nerozkojím je to marné něco ještě mám, ale málo a vite co, nevadí mi to, vyrovnala jsem se s tím
jen mě mrzí investice do té el.odsávačky, využívala jsem ji měsíc :O(
4. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
petul...Vojta má prďácké papuče :dizzy_face: vypadají jako dospělácké :grinning:
4. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
berr..fakt myslíš,že ne?a pokud jde o odsávačku,tak tu bys mohla prodat na mimibazaru nebo si ji nechat na druhé mimčo :wink:
4. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
ne už skoro nic nemá a to hodně piju čaje, gravimilk, přikládám :O(
4. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
berryl: aha.. no tak vidíš.. tak si můžeš ted investovat do svého ;) a raději bych investovala.. než kupovala nějaký šunt.. jak se říká,.. nejsme tak bohatí abychom si mohly kupovat levné věci .. něco na tom bude. Já jsem teda ušetřila na hlubokém a do sportovního budu investovat, protože tam to dítě bude déle a taky bude dítě těžší, tak to chce lehkou konstrukci, ale aby byl bytelný aby ho malé nepřevrátilo. To vše se musí dát v potaz.
jéé tak to GRATULUJIÍÍÍ k hovínku :slight_smile: zní to sice děsně :grinning: ale já vím o čem mluvím a mluvíš tak proto tato reakce.. tak já ji začala zatím dávat vodu převařenou tak uvidíme. A ty dáváš furt tu bebu nebo si přešla už na Nutrilon?
jo tak to je taky řešení s tím hlubokým :wink: a máš po starostech.
tak to mě mrzí s tím kojením :unamused: ale jak píšeš.. ono to není kolikrát zas taková výhra.. no se podívej na mě.. třeba se ještě rozkojíš :slight_smile: no a s odsávačkou jak píše Kuki no.. a hlavně že ti aspon ten měsíc pomohla.. uměla by sis to představit bez ní?
zkus pít holou vodu. Mě taky pomáhají ty homeopatika co tu psala Niki. To chce čas.. nejste ted zase v nějakém tom spurtu? A jíš 5x denně? Odpočíváš?To je začarovaný kruh a jedno s druhým.Kup si čaj od Grešíka a i melty jsou prý dobré.

petule: no máš recht :wink:

saron: no když ji nic není tak třeba zkouší maminku :wink: :sweat_smile:

kuki: no tak u nás taktéž.. furt se i dnes kroutila.. spí jen v kočárku :angry: tak jsem dnes jezdila asi od 12,30 do 16,30 pak mě vystřídal manža do 18h :slight_smile: ale mezitím jsem se stavila s kamarádkou posedět, tak jsem ji dala z flašky.. abyste si nemyslely, že byla hlady :grinning: :grinning: :grinning:
jj nedochází to těm chlapům.. ale co naděláme, že? :slight_smile: no abych to s tím kojením nezakřikla.. jako stále musím dokrmovat.. někdy po té flašce šáhnu už z únavy, protože nechci se mordovat kojením... a někdy zase ráda kojím no..
dneska jsem vyřízená, ale musela jsem ještě projet oblečky, vyřadit malé, najít vhodné čepičky na zimu, jsem zjistila, že jsem nějaké teda našla, ale chtělo by to takovou tu s těma na uši.. a na šnurky.. musím se po něčem mrknout.
A taky jsem vybrala už větší oblečky a nachystala kopky na vyprání.. zítra pojede pračka zas jak blázen :unamused: kdo to pak bude žehlit netuším :grinning:

sali: nejhorší to je u tebe když to máš DUO co? :angry:
4. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
jinak malá se i dnes furt kroutila bobek malý já už nevím co s ní :frowning2: přes den pomohl sab, večer už ani ten nezabral :angry: nemůže mít předmenstruační bolesti? :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz
blesko 5x denně nejim a odpočívat budu asi az v důchode :slight_smile: jinak malý od 17h a do teď vzhuru byl prostě vyspany,ale co já s ním nudil se,tak byl v postýlce a koukal na obrázky na zdi cca 15min pak se nosil,pak byl na bříšku, pak jsme jedli.nemohl si rihnout,pak kakal s pomocí,pak usnul na rukách v postýlce se okamžitě vzbudil,tohle se pořád opakovalo az jsem si nakonec sundala tričko dala mu ho do postýlky,položila jsem ho tam sice se vzbudil,ale pak hned usnul! Tak nevím buď už byl tak unavený,že to vzdal a usnul i v postýlce nebo pomohlo to tričko :slight_smile: každopádně spí a já už padám taky únavou.
4. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
blesko dávám ten nutrilon a za odsávacku jsem rada,ale mám i ruční tak jsem to s ní mohla vydržet,ale kdo to mohl vědět. Jo a my jsme už týden bez sab simplexu a je to o 90% lepší nám prostě spíše ublížoval!
4. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz
ahoj holky.
Mám doma zázrak. Od středy nej nej miminko. Věřím na ty kapky. Sab nám taky ubližoval, když jsem ho pátkrát vysadila tak jí bylo líp jak píše Týnka. Malá včera spala jen 20 min. dopol. a pak 3 hodiny pod oknem v kočáru a podruhé mi spala první večerní spaní 6 hodin! Jedla ve 2 a pak až v 7. Sice v 5 jí zlobily prdy ale vzala jsem jí k sobě a zaspala to a ráno po jídle hned kakala. Ted spí. Jsem štastná, jen je to dlouhý, chce sedět tak jí často nosím aby viděla. Dnes jsem jí v obýváku natočila postýlku aby viděla na televizi tak koukala na pohádky 15 minut tak jsem postavila na oběd.

kuki - vím že jsou ty kapky i levnější, holky by mi je koupily i v tom Polsku, ale problém je s přepravou, nesmí být déle jak 5 hodin v teplotě nad 15 stupnů a to bohužel poštou nejde dodržet. Jsou v tom živé kultury a ty pak umírají, proto někomu ani nezaberou, vysvětlovali mi to v lékárně, musí se přepravovat v termoboxu.

berryl - to je bomba že tě ,,posral,, :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás s dudlíkem to samé. Ale je to dobře, lepší než kdyby na něm byly závislý. Pokud potřebuju klid tak jí na něj kápnu štávu jahodovou a to by ho spolkla :slight_smile:

Holky u nás je totál inverze. Uplně bílo a smrad :frowning2:
5. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
DAn tady byla inverze včera a vypadá to i na dnešek

no já kolikrát ty kapky zapomenu na stole a jsou tu do rána :o))) takže v tom případě ty kultury zemřely :frowning2:
5. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky musím se pochlubit Denoušek spal od devíti do půl šesté do rána. Napil se a pak zase spal do půl osmé. Teď tady kouká, prdí a povídá si s tatínkem no zlatý kluk oproti přechozí noci.
5. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
adel to je super a co fotky??? opět pavučiny
5. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
berryl: týý jo, že tě to napadlo.. mě by to nenapadlo, to je dobrý nápad :slight_smile: s tím tričkem. No to musíš jíst 5x denně.. ale já to taky ted nestiham :frowning2: tak tu odsávačku jistě prodáš ;) já ji taky koupila přes mmb.
Prosím tě a kolikrát za den dáváš ten čaj a kolik toho?
tak nám ten sab pomáhá.. jak tak sleduji.

tak tu je relativně pěkně 1C.

adel: no to bych taky chtěla :slight_smile: naše šla spát ve 22h asi.. a to ležela už od 20h a semo tamo se probudila s brekem tak jsem ji dala dudlika a ve finale jsem ji pak otočila na bok a chrněla. Jak jsem šla kolem půlnoci spát tak na ni kouknu a hlavu total pod peřinou.. ji to prostě tak vyhovuje, jak sleduju :sweat_smile:

jinak holky nějak už druhý den jak kadím, tak zjistím, že tam je i krev... mám to nějak řešit? Docela jsem se vylekala..
5. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
bleško čaje dávám za den 150ml mezi jídlem když se vzbudí nebo je vzhůru :slight_smile:
5. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
bleško a máš střevní problémy-? a ta krev je přímo ve stolici? já třeba když hodně tlačím tak mi praskají žilky kolem kakáče a mám taky krev, ale né ve stolici :astonished:
5. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
5. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky vložila jsem fotky, už se smějeme hodně :slight_smile:
5. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Asi budu mít vystaráno, malá spala do 7 a od 8 spí stále v lehátku. Bud bude odpol.vzhůru a nebo to prospí a bude vzhůru v noci :frowning2:
5. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
berryl: no střevní problemy nemám... jen ted mě jako trošku bolí zadek jako bych vytlačila velké hovno :grinning: a nevím musím zpozorovat zda to je i ve stolici.. mrknu na ten tvůj odkaz

dan: jejda, no aby si neprohodila režim... nechceš ji raději pak vzbudit?
5. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
blecha - víš jak jsem ráda že je spokojená? :slight_smile:
5. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
dan: vím :slight_smile: a tiše závidím :slight_smile:

berryl: tak na mě by nejvíce pasovalo asi toto:
6. Hemoroidy – Jsou zřejmě nejčastější příčinou nálezu krve ve stolici. Krev je jasně červená, vyskytuje se na povrchu stolice a nachází se i na toaletním papíře, kterým se utíráte. Pokud tedy máte tyto příznaky, nepanikařte – budou to zřejmě hemoroidy. Nicméně znovu zdůrazňuji, že návštěva lékaře je na místě a musí se vyloučit rakovina tlustého střeva.

raději bych měla ty hemeroidy..
5. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
dan: malá se tak krásně směje :slight_smile: a už to má lepší ty neštovice? No možná je spavější po těch lécích ne? A jak se k ní bráchá má, to je krásné. Pomáhá ti taky nějako?
5. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
5. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
BLECHA - žádné léky nebere, už týden. Neštovice se pomalu loupají, ale byly velké tak má takové díry po nich, doufám že nebude mít jizvy. Jen od středy bere ty probiotické kapky a vůbec o ní nevím. Tak asi fungují. Luděk jí má moc rád, pořád jí pusinkuje a těší se až bude větší. Už se na něj i směje tak je rád. Připravuje někdy koupání, dneska jí v obýváku vozil v kočáru, měl pocit že jí uspal (už dávno spala :slight_smile: ) Kdykoli potřebuju něco podat tak bez řečí pomůže. Těším se až s ní bude dělat blbiny, rozesmívat jí nahlas. Vy se taky pěkně chechtáte :grinning: Ty máš problémy s krví a mě se u konečníku udělal opar. Vždy ho mám tam nebo na buchtě když jsem oslabená. Mám rýmu jak trám. Dneska jsem se krásně vyspala ale nějak mi chybí ty 2 měsíce :slight_smile: Dneska je malý 9 týdnů.
5. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
dan: no já je beru taky... a nevím no s tím kroucením, ale dnes klepu, uplně jiné miminko :slight_smile: to je asi tím, že je táta doma :angry: pak si myslí, že si vymýšlím jaká je přes týden.
opar u zadku? To jsem ještě teda neměla.. to musí být šílená bolest :frowning2: co na to bereš?
jéé tak to gratulujííí k výročí :slight_smile:
my budem mít příští pátek už 3měs. strašně to letí
jéé ta je sladká :slight_smile: a jaké má krásné bačkůrky :slight_smile:
5. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Na opary mám Herpesin. Mám to chronický, dělá se mi tak 4x do roka, ale většinou na buchtě, což je horší. Když jdu na malou tak to pálí. Jinak malá se najedla a stále spí :unamused:
5. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.