• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
vy už jste v té skupině?
19. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
blech..no moje chlupy, jako vlasy na hlavě, já si ty šediváky vždycyk ustřihnu a víš jak to je, člověk se občas nestrefí a pak budu mít lysiny :sweat_smile: :grinning:

nik..no jo no, ty jsi s těma šedivákama kapitola sama pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

berr...tyjo, já is dát vanu, tak v ní usnu,..

No právě ,čtou i lidi, co sem nepatří.
Jo a pak si tu můžem třeba psát sprosťárny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Bleško jo dobrý, už je to fakt lepší a co ty????
Endie my máme teď nový bílý a černý a teď nosí modrý, červený :sweat_smile: , ale to má právě 16náctku a už mu jsou takový akorát...
Jo a dneska jsme tu měli návštěvu, holčičku z porodnice, co se narodila ve stejný den s Nikym a leželi jsme s nima na pokoji, bylo to super :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
blech..už se bojíš, že tu zůstaneš sama,co? :grinning: :grinning:

holky, alej to sranda, teď se tomu směju jak blbka - tu bud psát a psát a pak zjistím, že jste založily skupinu a já jsme tu zůstala :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
No mně by taky docela vyhovovala soukromá skupina, nikdy nikdo neví kdo ho šmíruje z okolí
19. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
jo na slovenském koníkovi,už to čtu :grinning: tak mrknu
19. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jo a jsem zvědavá, jestli si všimnu, že mi došla IP :confused:
19. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Já bych taky byla pro soukromou skupinu!! Jdu do hajan... Zítra jedem na návštěvu, tak tu celý den nebudu :grinning:

blecha: Můžem do Vysočan i do Ikey :grinning: Ale já jedu dom zas 2.4. - na Velikonoce :sweat_smile: Už se na tebe těším jak hrom!!! Se tady bez tebe nějak nudim a vymýšlim samy kraviny :sweat_smile:

Holky dobrou noc a kdybyste zakládaly tu soukromou skupinu, ne že mi neprozradíte heslo!!! Já bych byla bez vás ztracená...
19. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
tak založíme soukromou jo já jsem teda pro
19. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
tož to někdo založte :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
už se na tom pracuje
19. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
berr..založíš to?když ne, tak můžu i já, už jsem si to přečetla a vím jak na to :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
tak makej, mmt jsem ráda že to bude dělat někdo jiný :slight_smile: než jááááááááá

jinak teda musím říci že jsem objednala ty krásné oranžové body s kr. rukávkem jestli si vzpomínáte, dušovala jsem se že to jsou 80 zda do nich na léto dorostem,hm Beri je má dobré teď, vůle tam je tak třeba chvíli vydrží ale moc větší teda nejsou, no vracet je nebudu :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
sali: no to bych ty kraviny chtěla vidět :grinning: a jak dlouho se doma zdržíš? Abychom se tu nemíjely :grinning:

kuki: no já bych se nedivila :grinning:

veru: jj u mě dobré, ale jak jsem venku a víc fouká nebo je chladněji tak mě tam ještě píchne, tak snad to nezůstane.

niki: tak se mi to video zaseklo na 92% a nic :angry: koukám na to youtob a nevím co tam zmáčknout... už jsem se tam zaregistrovala...

nebo holky, kdo mi poradí?
19. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky dlouho jsem u vás nebyla jak se všechny máte? Vy tu skoro každá máte novou fotku to abych si sem taky nějakou dala :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
nik..pamatuju, tyjo,tak to je nějaké pofiderní číslování :confused: no já jsme nakoupila bodýčka u té paní v budce a jsme spokojená, má tam s dlouhým rukávem za 48,-, je to early days a super, vůbec se nevytáhlo po praní
19. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
early days jsou skvělé, u mne vedou v kvalitě před nextem na plné čáře :slight_smile: mám jich taky pár a jsou super.
19. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
Bleško tak to bude už snad úplně ok, já to taky jako sem tam cítím, ale je to mnohem lepší :wink:
19. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
tak doufám, že jsem na nikoho nezapoměla, tak vás čekám v novém soukromém :grinning:
19. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky.. jsem KO.. už 3. den mám rýmu jak trám..doufám, že to Sofinka nechytne..takže noc šílená bud jsem stávala k malé nebo jsem nemohla dýchat.. naštěstí kýchám tak snad budu brzo fit
holky..pozvete mě taky do privátní skupiny :grinning:
20. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky.. jsem KO.. už 3. den mám rýmu jak trám..doufám, že to Sofinka nechytne..takže noc šílená bud jsem stávala k malé nebo jsem nemohla dýchat.. naštěstí kýchám tak snad budu brzo fit
holky..pozvete mě taky do privátní skupiny :grinning:
20. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
saro..musíš kliknout na ten odkaz,co psala berryl výše :wink:
20. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
http://www.uschovna.cz/vyzvednout.php a dejte číslo zásilky: Uschovna4ba485eaad84828
20. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
20. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
tak švestková štávička malé teda nechutná :unamused:
20. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
píšu i sem aby nám nezavřeli téma.. nebo není to tím ovlivněné?
21. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
bleško teď zavírali témata starší 1 rok, při předělávání stránek, je to tak že admini :slight_smile: jnka to asi podmíněné není.
23. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.