• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ahoj holky.tak v křičení a kníkání jsme pokračovaly celou noc.kojila jsem co 2 hodiny..hrůza.. do toho ráno nevyspala a smutná zpráva..zemřela mi kamarádka na rakovinu..30let.. :frowning2: Sofinka to vycítila a je uplné zlatíčko a spinká
5. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
dan: no ty máš fajné dítě :slight_smile: doufám, že ti bude spát takto i v noci :wink: a s tím oparem fakt nezávidím.. jestli jsem ho měla i na rtu ale po celém horním a dolním až tak že jsem musela mít antib. .. tak tukam tukam neměla jsem ho už pak. Ale na buchtě si to neumím představit.. tak doufám, že budeš mít brzo po problémech.. ty sis ty problémy už asi vybrala do konce života jak to tu tak čtu..

saron: jééé tak to je mi líto :frowning2: fňuk
5. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
holky, tak musím manžu pochválit... celý den se stará jak o domácnost.. já dala akorát 2várky prádla dětského do pračky a to pověsil, oběd navařil, s malou byl venku dopo i odpo a já jen odpočívám. Jsem nějaká slabá, unavená, odpo mě zase bylo špatně.. ale to je asi z celkové unavy za celý týden. Tak prý já se starám přes týden tak si mám prý ted odpočinout.. je to moje zlatíčko.
A v lékárně mi koupil dubovou kůru mast i jako koupel. A taky koupil čajíky pro malou, tak jsme hned zkusila, chlemtala to teda parádně.
Jinak nekakáme a dneska ani moc nejíme.. tak si myslím, jestli to nemá spojitost s tím kakáním.. když se nemůže vykakat, tak ani nechce moc jíst.. co myslíte?
5. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás dneska zase krize :unamused: ella je celý den jak luk, pořád se propíná křičí, vůbec to nechápu, když ji každý den krmím kapkama...spala akorát dvě hoďky venku jinak nic - ale tedka vytuhla a chrápe v postýlce, tak snda bude klidná noc.
jinask mi dneska ruply nervy, manža mi na něco odsekl, tak jsme se rozbrečela a byla jsem úplně mimo, nmemohla jsme přestat, prostě na mě dolehlo, jakého máme uřvánka a že mi přišlo, že mi manža málo pomáhá - což je samozřejmě kec, páč maká jako borůvka, jak doma,tak kolem ellči. Ale prsotě když mi od rána řvala u ucha, tak jsme to nedala,no :pensive: Ale popovídali jsme si a hnedka je mi asi 1000x lépe..

saro..to je mi líto s kamrádkou :frowning2: a te nvěk je šílený, fakt, ani na to nechci myslet :cry: Já myslím,že to někdy ty děti vycítí, jaká je atmoška a jsou šikovné..jinak já už jsem přišlana to, proč ellča tak dlouho spí večer, na to první noční kojení - protože je okoupaná, tak proto asi vždycky tak vytuhne. jinak já taky tedka zase kojím častěji a řeším problém s prsem - levé mám jak balon a prave prázdně, tak s tím furt špekuluju. ale to levé bolí jako čert..

dan..jo,s těma kapakam je to taky pravda, těch 5 hodin je málo. A o tom oparu u zadku slyším prvně, já teda na opary trpím a už jsme tedka i jeden měla, ale kvůli kojení mi na to dali v lékárně náplasti a pomohly mi teda více než zovirax, který vždycky používám. Tak at to všechno rychle zmizí :wink:

bleska..vmanža je šikula :wink: ono to chce si takhle občas odpočinout. no hlavně abys nebyla nemocná, protože když jsi oslabená,tak na tebe hnedka nějaký bacil skočí. já tedka beru jednou týdne to oscilokoksínum a musím říct, že zatím nic - a to já vždycky ležela první

A mrkla jsme na fotky a malé jsou fajné :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojte!!!

My měli dnes příšernou noc - malej se od 00:32 budil snad po deseti minutách až do 6:30! No děs běs!!!! Ještěže přes den byl v klidu a usínání bylo tak celekem standartní...(ne hned, ale dalo se to :sweat_smile: )

dan, blecha: Maly se krásně smějou!!!
5. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Holky malá už zase spí. Od 4 byla vzhůru, v půl 8 manža koupal (já od 7 do půl 8 usnula) najedla se a spí. Takže od rána 8 hodin. Jdu zalehnout kdyby v noci blbla.

kuki - co berem ty kapky tak nevím co to je aby se propínala a kroutila a začala 5x denně kakat. Jak dáváš ty kapky? A nemohly ti ty bakterie pochcípat? Jinak Ela nám první spaní spí taky dlouho. Včera dokonce skoro 6 hodin. Jen mě mrzí že usíná brzo když já ještě nemůžu jít spát. Když se mi ten opar udělal poprvé před 10 lety 5 dní před svatbou, tak jsem myslela že to je pupínek a jak jsem chodila na malou tak se to rozdráždilo až sem měla pravou stranu buchty o 2 cm větší tak jsem šla k doktorovi a víš co udělal? zavolal doktora z kožního že si myslí že to je syfilis :slight_smile: Já seděla na chodbě mezi pacientama a on otevřel a volal na mě že můžu být klidná, že syfilis to není. Celá čekárna se na mě otočila, mě bylo hrozně. Ted se mi dělá z vyčerpání nebo stresu. Měla jsem ho při klukovi při porodu tak musel jít císařem, prý by mohl být slepý kdyby tu infekci chytil při porodu.

blecha - malá když je plná tak taky jí méně, proto jsem ti to už jednou psala.

Holky malá už krásně breptá.
5. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
kuki: jak to čtu tak se mi chtělo normálně brečet.. jsem taky jak luk.. páč malá je taky jak luk.. furt se napíná a křičí a to ji taky furt dávám ty kapky tak nevím.
to oscilo je na chřipku? no je fakt, abych něco takto oslabená nechytla.. budu se dopovat celaskonem a vitaminama.

sali: no to se malý teda předvedl před dědou.. :unamused: tak to je síla se takto budit.. tak doufám, že tato noc bude lepší.. a pro všechny !!!
5. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
sali - děkuju. Taky mám úplně jinou náladu když jí nic nebolí a směje se. I když jsem unavená a padám na hubu tak to dodává sílu.
Holky já zapomněla že je Mikuláš a klukovi jsem nic nekoupila. Ještě že je do zítra u táty, ráno vyrazím do kauflandu. Nějak se nám daří mu l¨hát a ještě v 10 letech věří na čerta a že mu to dává za okno Mikuláš. Dobrý,co? Kluci se mu smáli a on jim řekl že mamka by mu nelhala :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak holky.. malá začala cestovat po postýlce.. a to je v peřince!!! No dala jsem ji na bok k jedné hraně postýlky a když fňukala, byla jsem ji dát dudlika a ona byla uprostřed postýlky, ale otočená rovnoběžně s tou kratší str. postýlky.. teda snad to dobře popisuju :grinning: no jsem musela zavolat manžu.. a to stihla za krátkou dobu..
aby nam za chvilu z té postylky nevypadla.. cestovatelka jedna.. a prý po mamince :grinning:
5. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
blecha - já si stříkám do nosu, od holky mám rýmu a od kluka kašel. Jsem taky oslabená, divím se že ještě nemám angínu. Láduju do sebe vitamíny a litry čaje s citronem.

saronka - je to hrozný. Hlavně nebud smutná.

Jdu chrnět, papa a klidnou noc vám všem.
5. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
dan: no já jsem chtěla ujistit :slight_smile: týý jo no to byl teda super doktor.. to musela být situace ti povím. A těch 8hod bez spánku.. to muselo být náročné.. určo bude mít klidnou noc, uvidíš.
tak to je dobrý, že v tolika letech věří na Mikuláše a je pěkné, že spolu máte takové krásné pouto a že ti tak věří :slight_smile:
dobrou noc.. naše malá ještě nespí, tak koukáme na Gladiátora.. ale jakmile zabere, tak zalezem.
5. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
blecha - právě že 8 hodin spánku. Spala do 4 odpoledne.Super den. Noc byla dobrá, od 2-4 byla vzhůru ale nebrečela.
6. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojte holky,
tak ym noc v pohodě. ale od půl sedmé trvalý a nekončící řev, malá jako luk :frowning2: Jsme oba s manžou na palici...

dan..taky jsme uvažovalla,jeslti nepochvípaly, ale manža byl doma az hodk ua říkla,že byly ještě chladné, tak asi nee. A s tím oparem ze stresu je to hukot - ale syfilis na chodbě me teda fakt rozesmál, i dkyž já byt v té situaci, tak mi moc do smíchu není :sweat_smile:

blecha..no to propínání je nejhorší, páč pak nejsdou ani zmáčknout nohy a tlačitn a bříško..jo a t ooscilo je jako prevence na nachlazení,je zo homeopatikum..

holky, já ještě večer volala do porodky kvůli kojení, tak mi poradila uplně jinak něž bylo na netu a řekla mi,že malá byla asi hladová :frowning2: tak sjem z toho měla pěkné nervy, ale nakonec jsme s s manžou sholdi, že hladem by brečela jinak.no plné prso jsem odsála a hned mi bylo lépe, na netu psali neodsávat úplně, poradkyně řekla odsát celé,takže se mi ulevilo a bylo to.
Jdu zase vystřídat manžu :confounded:
6. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Dobré poledne! Dneska sme vstávali ažve 2 a pak 6:30 :grinning:
6. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky.. večer Sofinka zase začala pištět..takže i manžel z ní nemohl..jsem ráda, že ví že si fatk nevymýšlím a asi máme růstový týden protože kojím co 2 hodiny.. ach jo... v noci první kojení po 4 hodinách a pak hezky dvouhodinovky..i ted přes den po 2.. včera večer jsem ji kojila a najednoju se odtáhla..a koukla se na mě a začala křičet..pak zase sosala..a pak zase křik, přitom jí to teklo tak nevím co se s ní děje..

Dan to je super s tím Mikulášem a na Ježíška taky věří?, jen at si to uchovají na dlouho..však je to hezké..já dostala od manžela včera k Mikuláši knížku od P. Coelho. jinak jsem včera na něj už fakt byla naštvaná..vařila jsem a on hlídal malou na hrací dece (dostala dárek k vánocům dříve :slight_smile: a nechal ji vyřvat prý aby si vážila dudlíku..no už mě to fatk naštvalo křičela jak na lesy...

Sali to je za odměnu za včerejší noc :slight_smile:)

Kuki přesně..ty víš nejlepe co tvému dítěti je a jak brečí když má hlad...držte se..
6. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahoj kočky,
sar moc mě to mrzí s kamarádkou, je to tak nespravedlivé, když zemře tak mladý člověk :O(

bleško už je lépe?

jinak holky, malý byl včera skoro celý den vzhůru, prostě usnul třeba na 30min a pak byl 2h vzhůru, říkal si přes den o jídlo co 2,5h, jinak byl, ale moc hodný a usmíval se pak jsme ho vykoupali, napapal se ve 20h a vzbudil se až v 4,15h :o)

teď právě přijel Ráďa s malým, byli poprvé venku sami dva a po hodině mi volal, že už prošel celou Porubu a jak dlouho má být ještě venku :grinning: :grinning: :grinning: nakonec byli 2,5h a malý pořád spinká v kočárku, tak mám zatím klid, stihlaj sem uklidit a navařit a vytrhat si obočí jsem zase kus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kuki tak jak s prsem?
6. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
6. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tak jsme ji uspali..teda ona se asi sama uspala,jak furt řvala - a jsme oba KO,takže jsme ji navlíkli, otevřeli okno ve špajzu a šupli ji tam :grinning: má to místo vycházky, takže by mohla spát aspon tak ty tři hoďky..
jinak u nás byli naši,tak mi ji mamka na chvilku uspala, machrovala a hnedka,jak zavřeli dveře,tak zase řev, prostě nám nikdo neuvěří, co to máme doma za malou pohromu - ale mezi těma křečema se bobek hezky směje :sweat_smile:

saro..já právě taky řeším,jestli to není ten spurt, i dkyž jakoby tak často nejí, ale zase jí hrozně dlouho, normálen jsme už kojila tak ca 10 minut a tedkai pul hoďky. a nápadně mi ten řev připomíná ten před pár týdny - no uvidíme,kažopádně at už to skončí,že?a s tím nažou by mě piclo, to ja fakt názor..mě dneska manža řekl,že by na mateřské být nemohl,že by mu praskla hlava už první den. podle jsou ti chlapi prostě mimo, jakože třeba mě příjde,že ella řve hodně a už bych ji nějak utišila a manžovi to příjde ještě v pohodě - jenomže už vím,že čím více se ona rozkřičí,tím je pak horší ji uklidnit - no už máme prostě my matky grify, jak na prcky :wink:

berr..jo,prso v pohodě, více ho odsávám, mám tam o hodně více mlíka než v tom druhém, jde to i vidět :sweat_smile: A Radim je dobrý :grinning: manža to taky bere jako úkol :grinning: ale už má trasu,vždycyk si zajede do mekáče pro kafe a pak to nějak pojezdí kolem a kolem a bývá doma taky tak za dvě hoďky.A fakt ej to pomoc,že?jak si člověk udělá i něco doma a je v klidu..Ty pirátské oblečky jsou fajné :dizzy_face:ale ellči třeba, než by došly domů,tak by byly malé :grinning:
6. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
kuki malý taky včera chtěl více a často jíst a jedl vždy těch 11mim tak teď jí i 30min :astonished:

právě se mi ty oblečky líbily, ale ta velikost už je tak tak co
6. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Kuki taky si myslím, zda to není toto..fakt ji nepoznávám takhle nikdy nekřičela vůbec je taková křičící ted.. a ted jsem kojila ve 2 po 6 min. se odtáhla a křik jak blázen, jak kdyby ji nanože bral..ale mlíčko teklo.. nechtěla se znovu přisát..furt brečela.. tak jsem ji položila na sebe a usla.. ted jsem ji kojila zase po hodině a půl... to už bylo jen s malým křikem..jsem zoufalá zítra asi sama doma se zblázním..

Berry díky.. lečila se dlouho a loni ji doktoři nedávali šanci max týdny.. takže je sice zázrak že žila další rok, ale i tak jsem to nečekala ...jinak super, že sis odpočinula a že jsi kočka..taky musím se dát dokupy :slight_smile:
6. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
Něco jsem našla.. http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt přesně scéna co probíhala u nás...
6. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
holky Ráďa teď přijel z tesca a je tam akce na vlhčené ubrousky nivea 3 balíčky za 126,- takže 42,- jedny což je super cena skoro to tam vykoupil :o)))
6. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky,tak máme za sebou zase jedny oslavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mi to leze krkem,každý týden někdo,příští víkend naštěstí klid,tak budu dělat vánoční úklid a ten další víkend opět oslavy :angry: Se zcvoknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šari a Kuki teda holky,to mě mrzí s těma vašima holkama.To je texaský masakr motorovou pilou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ony asi obě mají ten spurt co?Jsou vlastně stejně staré že?Holky to je fakt na nervy :confounded:
Kuki je dobře že manža pomáhá a Šari co u vás?Už se to zlepšilo?Pomáhá manža více?
Kuki já měla taky za to,že prso se má odstříkat do úlevy,ale né moc,protože s tím mlíkem je to kolotoč.Já jsem chtěla jít v lednu s holkama oslavit moje narozky,ale jako asi bych sebou musela vzít odsávačku a někde odstříkat či co :sweat_smile: V noci mám nejvíce mlíka a asi těžko půjdu někam na 3 hoďky posedět,chtěla jsem i zapařit,už mi to chybí :slight_smile: No nic,utřu :grinning:

Dan to je super s tím Mikulášem že kluk ještě věří! :slight_smile: Náhodou je to hezké :slight_smile: A je fajn,že Eliška tak hezky spinká a je klidnější,ty už si to taky zasloužíš! :wink: A co neštovice,lepší?

Bleško teda to je blbé s tou krví ve stolici :confused: A máš tam toho moc?Nechceš radši zajít někde na vyšetření?Já mám podobná problém :confounded: Od porodu mám děsnou zácpu,chodím co 6 dní a vždycky u toho brečím.Děsně to bolí a na papíře mám vždycky hodně krve :frowning2: Mám hemoroid.Nepomáhá mi nic,žádná activie,mlíko,kefír,no nic.Už jsem si koupila čípky a mastičku,jenže takhle to nelze řešit věčně :confounded: Ono je to asi rodové,moje mamka měla po porodu úplně stejné problémy a dodnes má hemoroid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je dobře že ti manža pomáhá,je hodný :slight_smile:

Týnko Ráďa je fajný s tím jak ti volal kde má ještě jít :grinning:

Holky já vám závidím ty pomáhající tatínky :frowning2: A taky to,jak chodí vozit.Já si furt stěžuju,já vím a je mi to děsně trapné,jenže já se nemám komu svěřit a tak mi pomáhá vám to tady napsat.Aspoň trochu to vždycky ze sebe dostanu :pensive: Já si fakt připadám,že jsem na vše sama.Tomáš je pořád v té práci,nebo někde lítá v terénu.Tohle samozřejmě chápu.Ale že mi ani o víkendu nepomůže,to mi fakt vadí :rolling_eyes: Spí nebo se válí a v neděli odpoledne jde zase do práce :pensive: Navíc mi připadá,že ho nějak ta role otce nebaví nebo co.On má malého rád,někdy ho přebalí nebo vykoupe,toho on se nebojí,ale připadá mi,že radši jde pryč,aby nemusel pomáhat a když už je doma,tak dá Vojtovi dudlík aby neřval a aby měl on klid.Když je u nás návštěva,tak kolem malého skáče a chová se jak perfektní otec a já pak před všema vypadám jako idiot,co si to všechno vymýšlí :rolling_eyes: Já nevím,co to sakra hraje :angry: Dneska jsem se ho ptala,jestli by s malým nešel na hoďku dvě ven a že já si odpočinu.Tak mi řekl,že ne,že sám nikam nejde,ať se obleču a jdu s nima.A perlička byla když mi řekl,že už bych mohla vařit,že není možné,že si nenajdu hodinu abych neuvařila a že Vojta určitě musí být aspoň hodinu v klidu a když né,tak prý ho mám nehat vyřvat a uvařit.No...moc dobře mi z toho není :pensive: Nechápu,co to s ním je a čím jsem si tohle zasloužila :cry: Omlouvám se,že vás tím zatěžuju!Každá máte svých problémů dost,já vím :pensive:
6. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Peťulko neomlouvej se!!! Tom se do toho časem dostane, neboj. Prostě na to není. Můj Ráďa už má 30 a na miminko se moc těšil, dlouho jsme se o něj snažili a byl to malý zázrak. Takže si ho užívá více než Tom, který k němu přišel bez ,,námahy,, doufám, že chápeš jak to myslím :o)
Znám plno tatínků takových jako máš doma až bude malý více vnímat ,, bude s ním zábava,, tak bude Tom fungovat na 200% teď t musíš prostě vydržet!!!
6. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
kuki: no tak my to propínání máme taky.. ale začala jsem ji dávat ten čajík, mám doma teda tři, ale začla jsem od sunárku.. a zlepšuje se to.. dneska večer zase řev.. vyzkoušela jsem všechno a nakonec jsme se 3x vykadily za pomocí nožiček u bříška.. takže jiná pomoc nebyla nutná :slight_smile: mám takovou radoooost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

berryl: děkuji za optání :slight_smile: no manža mi koupil dubovou kůru jak koupel tak i takový gelík, tak ten užívám 3x denně.. stolici jsem nestihla zkontrolovat, protože rychle sklouzla do zách.trubek :grinning: ale krev byla ještě v zách.míse, ale už nebyla na wc papíře.. tak usuzuji, že se to zlepšuje uff.. jsem si oddychla.. ale ted večer jsem měla nutkání znovu na velkou a když jsem byla na wc, tak jsem prostě nemohla.. asi psych. blok nebo co :frowning2: a co ty a kojení?
to jsou super džínečky :slight_smile:

saron: to je krásný článek.. mě jen mrzí, že mě ze začátku takto vystresovala dětská dr. Kdyby to brala takto, kdyby mi to tenkrát někdo takto řekl.. ach jo.. už dáváme flašku no.. ale pořád ještě kojím :slight_smile: ted jsme za tento týden přibraly jen 140g .. ale minulý jsme přibraly 210g takže jsme furt v plusu uff.. to bylo těma prdíkama jak se nemohla vykakat a tak ani nechtěla jíst :frowning2:

petule: já to měla taky tak po porodu, ne a ne se moc vykakat, už nepomáhaly ani švestky, nic jak ty píšeš.. ale pomohlo mi to psyllium.. dávám si ho ráno do activie a kakám parádně.. až tedkom na toto.. no zkusim to s tou borovou vodou, jen nevím jak udělat sedavou koupel.. jestli jako do vany.. no takový lavor na mou prdel nemame :grinning: a k dr. se kapku bojím :unamused: ale kdyby nebylo zbití tak zajdu..
tak to mě moooc mrzí :frowning2: a nemůžete si o tom promluvit? Ten můj s tím taky začne že dá malé dudlika, když je v kočárku místo toho aby ji vyndal a vyslékl.. tak jdu za ním a řeknu mu to.. tak pak jde a udělá to.. raději to dělám hned od začátku aby si nezvykl, že vše dělám já.. dneska se ji snažil uklidnit, ale když tam 15min byl řev a nešlo mu to, měla bolení bříška a to ji uklidní akorát maminka.. tak jsem šla zasáhnout :sweat_smile:
Tak nešlo by si s ním narovinu promluvit co a jak cítíš? To se mi zdá děsné s tím vařením, bych ho asi poslala někam :sweat_smile: hlavně se drž a nenech se rozhodit!!! Je to těžké, já vím, ale musíš být ted silná. Ale manželé ostatních mých kamarádek ze začátku taky nepomáhali.. báli se.. až jak byly děti větší, tak se zapojili... tak třeba se taky bojí a jak píše berryl třeba to ještě přijde a pak bude ten nejlepší táta na světě :slight_smile: a hlavně se neomlouvej, je to fajn, když nám to tu napíšeš, uleví se ti :wink:
6. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
sali: no klidně můžem jít zítra na prochajdu až po obídku, masáž jsem zrušila, nemá mi kdo hlídat :frowning2: sestra je nějaká nemocná tak to nebudu riskovat před očkováním...
škoda, že tu nemám babičky :frowning2:
tak se zítra nemusíme honit.
6. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky.. tak dnešní noc se obešla bez křiku..první kojení po 5 hodinách tak jsem se vyspala, pak zase po 2 a jen 6 minut. dneska ráno už sosala zase hezky dokonce 12 min a bez řevu.. no uvidíme jak bude dál, ted si tu něco vykládá v postýlce. ve 2 jdeme na KO odhaduju, že bude vážit tak 4,5 :slight_smile:) j

Holky, taky najednou vaše dítka začali brečet či prostě se projevovat ted jinak? já ten její nový ječák vůbec neznám nikdy to nedělala..dneska ráno to zkusila na přebalováku přitom tam je vždycky hodná..je totiž urvaná z topení na které pořád hledí..

Peti rozhodně se neomlouvej, proto si tu píšeme.. nejen hezké věci co se nám dějí ale i ty horší a můžeme si tu v klidu postěžovat.. třebas je to tak jak píše Berry prostě až bude větší tak si bude s Vojtíškem více hrát ...ted možná fakt tápe a bojí se aby mu něco neudělal. S vařením a cvičením co ti říkal minule na to kašli.. no a co.. není uvařeno hlavně že ty a Vojtí jsem v pohodě..to by mu mělo být přednější..než utahaná mamina které lítá kolem plotny..

Musím se přiznat že jsem včera večer taky zase bulela a manžel že jako to tak je že děti nejsou jen hodné (to bych mu dala pětikorunu skara to vím ne..) tak jsem mu řekla, že jsme unavená že mám pocit, že jsem na to všechno sama, že vše kolem ní dělám jen já a tak) no úspěch to mělo že si ji pak vzal stylem pojd Sofinko si tě v týdnu moc neužiju.. a pak když jsme koupali, tak celou dobu byl snáma v koupelně..a čekal až ho propustím že může jít..:slight_smile:) no to byl zase víkend..at žijou hormony...
7. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky
tak my včera byli na oslavě tchýniných narozenin a narozenin jeho sestry a byla sranda. Byli tam i naši, pak přítelovi prarodiče a bratr s manželkou kteří nám oznámili, že v červnu čekají mimi takže si bude mít s kým Denisek hrat. Domů jsme přišli o půl desáte tak byl z toho trošku vydivočený, ale pak v jedenáct usnul, spal do půl šesté tak jsme se krásně vyspali.
7. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
saronka: Já měla tečď nedávno taky takovou krizi a je fakt, že to na chlapy zabírá :sweat_smile:

peťul: No jo no, chlapy sou z jiné planety :unamused: Částečně si myslím to, co berryl - že až bude větší, bude ho Tom víc brát..teď je to pro něj jen uřvany mimino, s kterym není moc srandy, ale zas na druhou stranu - ven s ním mohl, aspoň by si provětral hlavu a neříkal takovy blbosti (promiň).. Rozhodně s ale od něho nenechej rozhodit a dělej si co chceš - TY seš přes den doma, ne on!!! Jako nejseš žádná jeho služka přece, aby si nadiktoval, co máš dělat!!!Uf - to mě zase rozlítilo!
Nemůžete si sednout a třeba domluvit nějaky pravidla??? My to máme tak, že jak příde Filip z práce, předávám dítě a věnuju se sama sobě (ne vaření, mytí nádobí a tak!) - jdu na PC, čtu si, cvičím nebo jdu ven se psem, ... Prostě mám do koupání (to, že by Filip i koupal sem už vzdala - k tomu ho prostě nedonutím, ani když na něho dělám trpitelsky obličeje :sweat_smile:) čas pro sebe. Je to i tomův zázrak, tak ať se angažuje!
7. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky tak my už máme 2měsíce to letí. Fajn s tím kojením Sar, já kojim 2x denně a pořád tam něco mám tak po jídle nebo mezi jídlem malému dám :slight_smile: holky já myslela,že se mi ty hormony po 6ti neděli upraví,ale asi to bude jeste trvat co? Teď mám období kdy se na sebe nemůžu podívát do zrcadla a připadám si strasne tlustá. Všechno mi na mě vadí,ale cvičit se zatím nedonutim jsem pořád unavená i kdyz malý krásně spí tak mi chybí 9h spánek. Dan a už máš tu kůru na hubnutí? Endie kde jsi ?
7. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.