• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
berry tak jedete bezplenkovou metodu?? jinak Sofinka mi moc spát na balkoně nechce.. zkusím dneska..je tu krásně ale po maratonu co jsem dopoledne zažila na úřadech se mi nikam nechce..
18. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Berry každý právě říká celý tatínek :slight_smile: jsem z Prahy..naplavenina ale dneska jsem si tu vyřizovala už trvalé bydliště :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
berryl adep na bezplenkovou metodu :slight_smile:

mi malá zásadně kaká po prouzení okolo druhé až čtvrté odpoledne a pak v noci. čurání zásadně zvládáme když ji přebaluji, a pak i převlíkám.

saronko, ten režim neřeším, my to máme taky jak kdy. měli jsem to po 3-4 hodinách tď i po dvou jak kdy se ji chce vstávat.

závidím to kojení 10 minut já jsem ráda za 30, ale to je tak že 15 sosá krásně pak začne usínat tak ji jdu přebalit a dojedem pak třeba ještě 10 minut, ale někdy i více.
před tím sjem kojila i hodinu s přestávkami, usínala co 2minuty, už se to lepšííííííí, ale ťuk ťuk, klepu :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
berryl - my taky kakáme nahatý. Jak vydím že tlačí jdu svlíkat,, jinak řve :slight_smile: Dneska je něco špatně, od 6 spí po 15 minutách a mezi tím hrozně brečí a kroutí se. Jsem zoufalá ale vydržím.
18. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
naplavenina saronko to je pěkně řečeno :slight_smile:

uřady jsem obíhala v pondělí, odpady, porodné, fuj, zážitek s kočíkem sranda jak si člověk uvědomí kam všude se dostane a kam ne.
tak z Prahy je Sal a bleška, jinak jsme tady z OV a Dan kousek :slight_smile: dál :o) co bys kamenem dohodil

no on prostě nechce kakat do své plenky, my měli problémy se stolicí, bojovali jsme, díky příkrmu ji měl tuhou a neuměl ji vykakat, tak jsme mu pomáhali trubičkou a on si na ni zvyknul, nakonec jsme změnili příkrm a stolice je tuhá už kaká sám bez pomoci, ale plenka musí být dole :sweat_smile:
autor
dandul asi bříško, chudák malááá
18. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
jinak my balkón nemáme takže spí malý u otevřeného okna :slight_smile:

Dan to jsou fakt dvojčaty ty vaše sluníčka. Musíme se sejít!!! jak budou starší tak něco naplánujeme jooooooooo
18. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
:frowning2: já vyrazím ven, jen se tam něják mračííííí
18. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
fakt? tady je krásně sluníčkově
jen já ven nemůžu bych se spotila a asi bych to nedoléčila
18. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
berryl neboj ještě se ven nachodíš. pěkně odpočívej a vyleč to co nejdříve :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
18. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Ted usnula na mě, prsa na prsa a ze spaní se směje, to bych jí sežrala :slight_smile: jsem zvědavá na jak dlouho usne.
berryl - tak jo...ale jednoduché to nebude. :slight_smile:

saronko vítej....
18. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
dneska mám nějakou blbou náladu.. asi i ty úřady...ted mě naštvali ve škole.. budu si muset dát něco za odměnu :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
saronko, to je řešení. uřady jsou na dvě věci co. studuješ VŠ nepřerušila jsi nebo ve škole jako v zaměstnání?
18. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
mám hlad, ale nechce se mi jíst :astonished:
18. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
No já si podala přihlášku v únoru na vš..navazující Mgr. a večer jsem zjitila že jsem těhu..tak jsem si řekla, že to zkusím ale zkouškový v lednu nedám.. byla jsem bláhová, když jsem si myslela že by to i mohlo jít.. dostala jsem sice individuál ale mám dělat dost prací a na ty nemám energii.. když jsem studovala Bc. tak jsem chodila k tomu ještě na půl úvazek a dělala ještě jednu školu k tomu ale dítě a škola je fakt něco jiného :slight_smile:)
18. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky jak to je z otěhotněním když kojím? dokud nepříjde MS tak není ovulace,že? ptám se jak blbec, ale mám uplně vykojený mozek :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
bery jako ofiko asi jo..ale zase prý kojení není antikoncepce..tak nevím..včera při prvním sexu po porodu jsem se bála jak nikdy abych do toho nevlítla..ale zase si říkám že jsem otěhotněla až 3. měsíc a to jsme se snažili hooodně intenzivně a ted jsme se hlídali :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky
tak Niki založila nové téma to je bezva, ale málem jsem vás nenašla :slight_smile:
Beryl ano mělo by to tak být, že dokud není MS není ovulace, ale já bych na to, že při kojení neotěhotním moc nespoléhala.
Saronko ahojky já ještě studuju a trochu se už teď učím na zkoušky, ale asi to nebude med, ale uvidíme třeba to zvládnu a když ne tak jsem to aspoň zkusila
18. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
fakt? no jo my bez ochrana a to plně nekojím a MS nemám wau já teda ještě druhé nechci, tak za 2 roky
18. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
adel ahoj :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
ade a co studuješ?? no já zatím ještě nevzdávám ale nevěřím si..
bery a hlídáte se?
18. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Berr přítel by klidně další malé hned, ale já teda taky až tak za ty dva roky. Kamarádka sexovala při kojení a myslela si, že je vše OK a když bylo malé půl roku tak otěhotněla.
Saron studuju sociální práci na Univerzitě Palackého.
18. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
no néééé, bylo to poprvé :o) teď už budeme :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Saronko Tvoje malá se narodila ve stejný den jako můj Denisek :slight_smile:
Dneska jsme byli na převážení a pěkně přibíráme. Pani doktorka sice říkala, že bysme mohli ještě trochu víc, ale je to v normě tak jsem ráda.
18. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
adel to je super, blahopřeji
18. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahoj saronko vítám tě

berryl: segra na malou nežárlí má jí ráda ale mě dáva dost najevo že už je čas jít zpět

jak tak koukám tak jsem měla nejtežší miminko při narození :grinning: a holky už jenom 8 kg a jsem na původní váze :grinning:
18. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
ade to je super a vy v kolik hodin??? jinak já studuju psychosociální studia na UK..
Edi to je super a kolik js přibrala?? já jen 7 tak jsem to po týdnu měla dole. byla jsem na dia dietě
18. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
no tak já přibrala 30 kg :sweat_smile: :astonished: :angry:
18. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.