• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
blecha - uvidíme, další atb mu nemohla dát když to pokazila, má jen sirup a stále pokašlává, ale přikládám to k těm inverzím, tak uvidíme.
Malá spí tak se jdu zkulturnit. Dnes mám propustku k holiči. Melír, barva, střih, to bude peněz :frowning2: Ale budu zase jako člověk.
9. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Přidala jsem 4 fotky :wink:
9. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
dan super fotečky, my teď malý usnul v ložnici na postely na hrací dece něco si povídal(je čím dál víc ukecaný a hlasitější :o) ) a najednou se dívám a on spinká
9. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Od včera co praktikuju to hodinový střídání spánku a nespánku je malá super, podruhé leží v obýváku v postýlce a kouká na hračky, je usměvavá a povídá taky. Bylo to nevyspáním asi. Jo a ted pila podruhé nutrilon a jsme bez blinkání. U beby máme pořád plenu kolem krku a ublinkávala každou chvilku i třeba 2 hodiny po jídle a ted zatím nic :astonished:
9. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Dandulko a Ty malou budíš?
9. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Nebudím,nechám jí ale většinou se budí sama, ale třeba včera ráno spala 2,5 hodiny. Ted od rána půl hodiny a ted hodinu. Půjdu ven a tam spí déle. Ale ty půlhodinky jí taky k úsměvu stačí. Ted si sama hrála půl hodiny, přebalila jsem jí a už zase zívá, tak půjdem ven. Hlavně budu hlídat aby přes den spala aspon těch 6 hodin, i kdyby po 20 minutách, fakt je úplně jiná. Co fotka, to úsměv.
9. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
aha tak to malý má nasdpáno s hodně spí to má po nás :o)
my jdeme taky ven na vzduch :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojte holky,
hlásí se LUcka - kojička :grinning: Já totiž furt jenom kojím, ale jako fakt..zato ella je jiné dítě, občas kňourně, že chce jíst a jinak KLID. Tohle jsme doteďka nezažili, manžel mi domů furt volá, jestli je ještě pořád v klidu, nemůžeme tomu ani jeden uvěřit.A jak krásně prdí a kaká, no paráda..akorát noc byla trochu blbá, protože se ve čtyři vzbudila, že má hlad,tak jsem ji nakojila z jednoho prsu, pak z druhého a pak pořád mručela strašně kopala nohama, tak já,že ji přebalím - no oddělám plínku a najednou jak sifonka, začala kadit - no ne že mi posrala postel,že :angry: tak jsme to vyčistila,m ezitím se úplně vykadila, pak měla zase hlad, protože měla prázdné břicho..tak jsme ji nakojila apak siji nechala v posteli - tak jsme spaly až do 9:45, paráda...Ale trochu mi hučí v hlavě z toho nevyspání, protože jsme večer šla spát až kolem půlnoci, nemohla jsme usnout.

dan..četla jsme si, cos poslal za odkazy a praktikuju to spaní v postýlce, dříve než usne na rukou a celkem dobrý. Jinak mě malá spí celý den pěkně, celkem by to i odpovídalo té tabulce - ale i kdyb ne,tak bych to moc nehrotila, protože každé dítko je jiné a vím, ja jsem dopadla, když jsem malou kojila pravidelně co 3 hoďky :slight_smile: Fotky parádní, malá má fajné papučky :grinning: A v té dece se jí evidentně líbí :slight_smile:

blecha..no kdo ví, čím to je, možná fakt taky spurt, kdo ví..no hlavně ať je Peťka klidnější, s tou návštěvou to úplně chápu, to pak člověka rozhod a nemá na nic náladu, ani nikoho poslouchat.

sali..jo tááák, tak vy s blechou obrážítě cukrárny,jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:to znám, já taky občas udělám zastávku v cukrošce :dizzy_face:

berryl..to je fajné, jak se ty decka samy ukecají ke spánku,že? :grinning: u nás už to taky začíná, malá vždycky vyloudí nějaký zvuk, pak se ho jakoby lekne, vykulí oči a pak se ho snaží vypotit znovu :grinning:

saro..mě to video nejde přehrát :unamused:
9. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tak zase usnula v postýlce než jsem se oblékla. Jdu jí oblíct a mažeme na poštu, máme to na vesnici daleko tak budu mít pohyb:slight_smile:
Mě to video taky nejde přehrát.

kuki - já to nehrotím podle tabulek, ale zjištila jsem že jí to vyhovuje, že byla protivná protože chtěla spát.
9. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
dan..však jasně, já to tak nemyslela,myslela jsme sebe :slight_smile: taky bych to dělala, kdyby to pomáhalo
9. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahojki holky, nestíhám vás dočíst, malá nespí tak se sem kuknu asi večer. snad ji ta změna prospěje.
jinak je toho moc, co psát, tak novinky sdělím nebojte.
9. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Kuki to je škoda je to mpeg4 kdybys chtěla můžu poslat mailem :slight_smile:
Jinak usper, že kadíte to je výborný my musím zaklepat zatím problémy s bříškem nemáme.. fakt mega klepu :slight_smile:)) jinak já zatím kojím co 2 hodiny..mám pocit, že už ale není tak hladová... fascinuje mě jak se začíná trochu zajímat o hračky..
Dan to je super, že to spaní funguje.. my bohužel máme malý byt..jen 1kk sice skoro 40m2 ale i tak.. takže Sofinka spí jen postýlce..ale musím říct,že jen dopol máme problémy se spaním jinak ne.. nešeptáme, máme puštěnou tv to jo.večer ale když je čas na oficiáln spaní je tv stlumená a zhasnuto.. a taky když spí se snažím nerachodit nějak víc..jako například mytí nádobí a tak.. v noci zase na ní šeptám, a naštěstí nakojím položím do postýlky a spíme :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
video už by mělo fungovat :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
holky jedna inf k kapkám od nového roku budou za stejnou cenu ale dvpjnásobbé
9. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Niki jaké kapky??
9. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
ty probiotické
9. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
nika - to je super zpráva ale to už je asi nebudem potřebovat, zabrali ihned a prý stačí 1-2 balení.
Malá spí a já jedu za chvilku do salonu. Těším se, to bude relax, mám to tak na 2-3 hodiny...
9. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
dandul kamaradka dělá v té farmac. firmě, ony jsou dobré i když maj děti antibiotika v pozdějším věku
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
dan můžeš mi ty odkazy na spaní atd písnout do ip, nestihnu vás dpčítat
9. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
tak mám chvíli. kočenky moje. v první řadě musím říci že se mi po vás stýská ale zjišťuji kolik mám bez netu času na sebe a odpočinek a malou. no času malá mi ho moc nenechváá.

tak jsem pořád u našich, chlap doma není, a mne před týdnem a půl uplně vše rozhodilo, že kojím málo a musím přikrmovat, že chlap nevidí malou jak roste jak se směje a tak, prostě depka a pláč co pět minut, tak jsem emigrovala. u našichje to samo full servis a jsem ráda. sice uvnitř někdy dlube to že to sama s malou nezvládám, jako zvládám, ale nestíhala jsem se ani najíst, uvařit nic. ale za to se nestydím. jsem ráda že jsem si to přiznala a přišla na to. je to samo den ode dne lepší a lepšííííí.

jiank jak jsem psala kojím pořád ale přikrmuji, ted po tom co jsem si přes víkend prodělala zánět prsu - tak zase o něco méně. ale jsem s tím smířená a dokonce už jsem zahodila stříkačku a malá papá z lahvičky a jde to i s přisátím dobře. kojím tak 50-60 ml a pak jak kdy 35-65 přidám nutrilonek. malá je spokojená, sice by vydula více ale pak blinká a řve tak jak kdy. zjistila jsem že asi nemá klapku pije pije a pak i zvrací se savičou v pusince. takže ji nenechváám.musm to probrat s dr.

jinak jak jsem naposeldy psala že nepřibírá a řve tak Dr. že z hladu ale že to máme ještě zkusit jen ma MM, no samo jsem ji dala příkr a byla jak andílek. takže pak přibrala za 9 dní 400 g. před zánětem prsu jsem kojila z toho naplno a z rduhého na půl a přikrmovala ted dávám pokařdé. nevadí hlavně že jsmo jedlíci

jinak malá je ukřičená pořád ale méně, už to není hlady. má své dny a chvilky. pravidelně od pěti odpoledno do desiti večer, v té době měkdy celou někdy jen část prořve, na rukách jodno kde a u koho prořve.

jinak máme vyrážku v obličeji, hlavé a oblasti plínek, na to bogůžel antibiot. mast. nezstupuje to tak mne čeká kožní.

jinak spaní pořád usíná jen v ruce, systém budu dělat až budu doma u našich jsme přeci jen v privizoriu.

jinak na ¨6 týdenní jsme měli 55 cm a 4150 g
9. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
ahoj holky opět se hlásím zmrzlá jako preclík, nachozených mám tak tisík kilometrů
malý jedl v 11.30h a stále spí v kočárku :o) ale už to bude 5h takže se každou chviličku vzbudí, pak se napapá a budeme si hrát v 19.30h koupeme jídlo a spát pokud bůh dá tak usne a pokud ne tak tady budume strašit do 23h :o)))
Niki čaaaaaaaau
9. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
malý se právě vykakal sám měl to az na zádech a jsem z toho šťastná jako blecha :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
berryl to věřím.

já mám nakrmíno a kdo ví jestli usne, s tím spaním je to u nás boj.
spí dobře v kočárku, u našich se ji pak líbí jak ji vyndám z kočárku tak spí v kombinezce i další hodinu. jinak je to boj. usne na rukách, jak ji položím do 30 minut vzhůru, děs.

vím že ji budí ruky ale neusne stažená. už jsem to znovu a znovu zkoušela a hysterčí tak ji vždy vysvobodím. bude to boj, nebo usne na mne hrudník na hrudník, a pak spí i v postýlce na b říšku ale ne na noc, to mám strach.
9. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
zkoušela jsi dat ji svoje tričko do postýlky? Nám to pomohlo. Nechala jsem malého i pořvat si a usnul. Jinak my zavinovačky taky nesnášíme.
9. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
díky za tip uvidíme jesti to pomůže. dneskanic neřeším je tu jako v cizím prostředí po skoro dvou týdnech, a zítra zase jedu k našim. vrátím se asi až příští týden koncem týden, Luki jede na celje týden stejně do Mělníka tak tu nebudeme samy.

dnesk ajsem musela kvůli odečtu vody a tepla, a potřebij objednat dárky k vánocům. a vyřídit spoustu věcí a taky zítra asi tu kožní. zkusím tam zavolat sice 7 den léčby je tzítra ale raději se domluvím jestli dojít hned zítra nebo příští týden a chci se tam objednat ať tam nemusím s prdolou čekat.
9. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Jéé! Ahoj,niki!!! \ráda tě tu zase vidím :wink: No já to říkám furt - není jak doma :grinning: Aspoň máš víc času na sebe...To úplně chápu. Ono se to všechno časem srovná a pak už budem matky zkušené :grinning:

Jinak my dneska u doktorky super - malej měří 55cm a váží 4,87 kg! No, stal se nám z něho velkej chlap :grinning:

Dneska sem nějak straně utahaná a bolí mě hlava, ale stejně sem se sem musela na vás podívat :wink: Sem ráda, že se tady navzájem máme a že můžeme pokecat :grinning:
9. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak jsem od kadeřníka nová :slight_smile:
Malá opět funguje jako včera, přes den střídala hodinu spánku s hodinou vzhůru, už se budí usměvavá, vydrží i ležet a koukat na hračky. Jak se mi zdá že se vrtí a je nervozní tak šup spát. Petrovi spala 2,5 hodiny, v 6 jí dal najíst, v půl 8 jsem jí vykoupala, poprděla si do vany, zavázala jsem jí a spí v ložnici.

Dopol.jsem byla venku, stavěla jsem se u sousedky na rychlý kafe, malá spala pod oknem. Ona má 3 malé děti - jedno má průjem, druhý zvrací a ta malá má horečky a ona pekla 6 druhů cukroví. Myslela jsem že stíhám ale na ní nemám :astonished:

berryl - tak jsme celý den na tom nutrilonu a zatím dobrý, přestala i ublinkávat, chápeš to?

Vy nás všechny přerostete, jsme nejstarší (kromě malé blešky) a máme nejmenší váhu.

nika - jenže po otevření se musí do 3 měsíců spotřebovat a to je docela drahý na to aby je dítě bralo jen po atb.

Zítra asi vyrazím kočárkovat poprvé do města, ještě jsem nebyla a u nás na vesnici není kam jít.Půjdu obhlídnout dárky.Nemám pro Petra nic, vůbec nevím.Domluvili jsme se jen na maličkosti, protože peníze přes léto zbaštila rekonstrukce a zařízení domu.
9. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
nika - vyrážka nám zmizela od té doby co dávám jen bavlnu a pleny happy. Bohužel pokud má na doma třeba flísovou mikinu, musím na to dát bavlněné triko, jinak má osypaný celý obličej, uši...
9. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
dan: vy tam u vás snad musíte brát nějaky drogy, že takstíháte!!!! To prostě není jinak možny :astonished:
9. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
dan to mám radost! Nám nutrilon taky sedí radeji to hned zaklepu. Jinak já žehlim. Dala jsem malého do postýlky 5min pláče a už spí :slight_smile: snad na dlouho :slight_smile: včera se totiž za hodinu vzbudil
9. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.