• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ahoj holky tak se včera opakovala noc jako ta předešlá. Malý se vzbudil a řval,žádné kňouráni. Potřeboval si řihnout,pak řev tak jsme kakali no a pak už byl cas jídla tak se napapal a usnul kolem 23h fakt každý týden je úplně jiný!jo a já mám na horním rtu opar :(
10. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj, ahoj,

my dnes noc na prášky :frowning2: Mám kruhy pod očima sem úplně KO
10. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky.. takže dnešní noc..ve 20 kojení spala hodinu, pak další kojení ve 22 a to zabrala hned.. pak ve 2 a pak zase hezky po dvouhodinovkách, ve 4, v 6. no jinak večer jsem manželovi řekla, že se sám ochuzuje o to jak Sofinka roste, jak se začíná smát a zajímá se o hračky a rovnou jsem mu taky řekla, že chápu že má toho v práci hodně, ale že ráno ani za sebou nezandá židli, nechá tam talíř od snídaně, svoje špinavé prádlo položí na koš, není schopen ho dát ani do vnitř..a co myslíte..dneska ráno.. zase se to opakovalo. já nevím.. asi mám velké očekávání nebo co.. spíše mě štve..a to jsem mu řekla, že jako si stěžuje že se svým synem z prvního manželství není skoro vůbec ale že si neváží toho že má další dítě vedle sebe a tomu se nevěnuje.. no nic mi na to neřekl..
jo a taky jsem si nachystala řeč na téma druhé dítě.. :slight_smile: už to začíná občas zkoušet jako kdy si druhé pořídíme tak mu řeknu že pokud vůbec tak až Sofinka bude velká, protože mít roka půl staré dítě a do toho mimino oboje dvoje zaopatřovávat fakt nezvládnu..vrrr jsem se zase rozjela :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Sali co se dělo?? to mě mrzí..
10. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky, my super, v 9 jedla, pak 15 minut brečela tak jsme jí uspali na ruce a pak jedla ve 2 hned usnula, v 6 hned usnula, ted a zase spí. Nejsem přespalá ale je to lepší. Ale taky se od včera často kroutí, v 6 už měla stolici po tom nutrilonu, holky posraná všude, nateklo jí to do nohavic, do bodýčka, nevěděla jsem jak jí to sundat přes hlavu :slight_smile:
U nás je taky každý týden jiný, možná i den.
10. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
saronka - můj chlap je super, jsme spolu 6 let a ani jsme se ještě nepohádali, ale je stejný jako tvůj, židle, nádobí, oblečení,, holení na umyvadle, prázdná rulička od toal.papíru....to zůstává na mě. Chlapi jsou takový. Nedělají to schválně, oni to nevidí. A co se týká prcka - petr jí chová a pohlídá, ale těší se až bude větší.

berryl - dneska se ti zeptám na toho usínáčka. My máme toho na fotce, je z globusu.
10. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Dan to my jsme spolu krátce.. 2 roky ale jako nepohádali jsem se ještě ani jednou.. jen já mu toto vyčtu.že se mi to jako nelíbí.. asi fakt mám velké očekávání :slight_smile: musím to přijdout jak to je.. já vím že je skvělý táta..vím jak si se synem hraje co pro něj všechno kdy dělal a tak..vím že až bude Sofinka větší tak to bude jiný ale ted mě to prostě nějak mrzí no..
10. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
dan: no ty brdo... no ta beba je pro ni asi těžko stravitelná :frowning2: no ještě zkusím vydržet co ta beba sensitive.. výsledek se pozná min za 8dní.. ted se snažím hodně kojit co to dá a máme min problémů

ted zas brečí holky já vás asi nedočtu :unamused: odpo přijedou M. rodiče.. a budou až do PO, tak jsem na to zvědavá jak to ukočírujem :sweat_smile: zatííím už valííím
10. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
sar asi to vzdej! Chlapi jsou chlapi! Zbytečně nervy. Jo a mimča jsou pro ne nudná,neboj přijde jejich cas.
10. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
saronka: No, z dnešní noci mám pocit, že sem jen a jen kojila :sweat_smile: - malej měl co dvě hodiny hlad, došlo i na nuttrilon, ale stejně se po dvou hodinách zas vzbudil - sme s manžou usoudili, že má buď tasemnici nebo je to otesáněk :grinning: A to sem měla jít s blechou večer do hospy! Chudák Filip - by se nevyspal do práce!... Jinak s tím košem na prádlo - to je u nás to samy: prostě nepochopúéí, že ten koš má víko! Ale jinak ho usím vynachválit do nebes - je naprosto úžasnej a zvládne cokoli aniž bych mu říkala - o víkendu automaticky stele postel, někdy se podívá na zem, že je jakošpinavo a vytře, vysaje...včera např. se dívám na tv a najednou vidím, jak vyndává hrnce ze skříně - říkám si, co hledá? a on vytíral zevnitř kuchyňskou linku akdyž sem mu chtěl apomoct, tak mě vyhnal, v mezičase uvařil rýžu k masu, co sem udělala k večeřii.. no, není on sladkej? Taky sme spolu 6 let a nepohádali sme se ještě (i když já bych kolikrát chtěla - sem náladová a výbušná, ale ho jen tak něco nevytočí). MNě na něm akorát trochu mrzí, že je absolutní antiromantik - i když kytku mi občas koupí a fakt se snaží, ale ve finále zapomene běžně na můj svátek (dodnes přesně neví, kdy mám narozeniny!!!) - tak to mě zamrzí, ale už s tím tak nějak počítám - že na narozeniny mi dárek zabalí do vánočního papíru apod. ... No, je to moje zlatíčko! :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
blecha - být tebou tak se na bebu vykašlu po našich zkušenostech, vid berryl? Po čase i z tý sensitive jsme měli bobky a navíc je to pro zvláštní účely tak mi řekli v lékárně že časem jí nebude stačit.Ale je to tvoje věc. Já mám uklizeno, malá chrní, chtěla bych jít ven, ale je tu1 stupen.

sali - včera jsi mě rozesmála nahlas s těma drogama :grinning:
10. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
dan: Ale já to myslela vážně! Tak už nám to netaj!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Ještě něco, kdo sháníte kvalitní chůvičky, koupila jsem ty co jsou ted v akci v globusu a super, reagují i na ublinknutí když se malá dáví,, a mají daleký dosah.
10. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Netajím, jen už máme víc dětí :grinning: až budeš mít druhý, třetí, tak budeš zvládat jednou rukou. Ba ne , u ní je to na úkor úklidu, mají starý dům, zařízení, takže žádná krása a bordel, ona na úklid není, ale jinak je suprová a klobouk dolů zvládat 3 malé děti a dokonce s ledovým klidem. Jsou situace kdy já bych řvala a ona se tomu zasměje, např.jsme byli venku, pršelo a kluci se klouzali z jílového kopce v kombinézách po zadku. Když jsem byla v šoku tak ona si je vyfotila mobilem a řekla že co mají chudáci v dešti dělat a že kombinézy uschnou a odrolí je. :grinning:
10. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
saronka: tak to já semmanžovi koupila k narozeninám "příručku pro tatínky" - tam se píše:

Dobré rady, perfektní partner:
Vyměňujte plenky,; vstávejte v noci, abyste utišil dítě; dělte se o domácí práce; nacákali ste v koupelně? utřete to!; pokud doma dojdou základní věci, doplňte je; uvařte rychlé dobré jídlo a umyjte nádobí;se s vým dítětem buďte tak často, jak jen můžete se starejte se o jeho pohodlí; buďte citlivý a něžný, mějte pochopení; pokládejte dělání těchto věcí za samozřejmost - nečekejtě na pochvalu :sweat_smile:

Napsal to nějakej chlap psycholog a Filip na to odpověděl, že ten chlap zřejmě v životě nepracoval! :grinning: Takže chlapi.. Až bude malá větší, bude to lepší, uvidíš!
10. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Sali se tu bavím to by ten můj asi taky řekl..no mám z toho co píšete pocit,ž e asi vážně nějaký dokonalý muž neextusuje..jak to :grinning:
no holt se musím smířit s tímto..na druhou stranu nosí kytičky, chodí se pomazlit a kupuje dárečky a tak..holt každý chlap má něco jiného no..asi to na mě tak nějak padlo.. :slight_smile:
dííky za to že to můžu tady s váma probrat :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
saronka - na mě to taky často padá, minulý týden jsem mu vyčítala to samé a ještě když se mě ptal jestli nevím kde má telefon, pak zas kde má klíče, tak jsem mu řekla že spohodlněl a že takový nebyl a že mu obrůstá mozek sádlem, že už začíná i zapomínat :grinning: Taky se to vě mě hromadí a pak bouchnu ale on mě pohladí a řekne mi že mi to moc sluší když se rozčiluju a že si vše plně uvědomuje a druhý den je to stejný....
10. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
malá ještě spí tak jdu vařit, zatím papa
10. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
dan to je fakt přesný
jo holky..ted jsem kojila a po 8 min, začala křičet.. tak jsem zkusila zda je tam mlíčko a bylo pak asi 3x se to opakovalo tak jsem jí dala druhé prso a sosala v klidu další 4 minuty.. nevím..že by byla líná dál sosat z toho prvního nebo mám málo mléka a jedno prso nestačí.. v noci ale stačilo ..
10. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
tak ten můj vysává, pere, věší, nakupuje,uklízí, každý večer vstává a chystá malému jídlo :o) ale občas se hrabe v nose :grinning: :grinning: :grinning: a šílene prdí :o)
10. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
berry se tu uplně směju..
10. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
berryl: nobody is perfect :sweat_smile:

Jinak já tu furtčekám, až Filípek usne, abych mu mohla ostříhat nehty a on jak naschvál kouká a kouká :confused:
10. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
já když ho vidím a musím to čuchat tak moc ne :angry: :grinning:
včera to byl smrad, on pije ty svoje proteiny a já to pak večer musím čuchat, se nedivím, že Ríša spí v noci i 8h :astonished: :astonished: :astonished:
10. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
sal já stříhán nehty u jídla Rada ho krmí a já stříhám :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
tak to já krmím i stříhám zároveň :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
to jsi šikovná my musíme držet flašku,já kojim jen v leže kdyz už teda kojim,kvůli páteři
10. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
co vařite?
10. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
sem teď vyfotila malyho se psem - konečně, tak mrkněte do alba..Jako fotky nic moc (fotky z novyho foťáku já neumím zmenšovat - tudíž sem nemůžu vložit :sweat_smile: ), ale dala sem je sem jako ty ostatní :sweat_smile:

berryl: já dneska jím venku, tak nevařím.. no a od včerejška tu máme maso na pórku s rýžou..
10. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
saronka: když on se i u kojení nebo krmení z flašky strašně "pohybuje".. Už usnul, jdu na to! :grinning:
10. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Vy mě bavíte :slight_smile: Petr taky prdí :confounded: už mi hlásil že má v práci čočku, ještě že spí v pokojíčku. Chudák kluk , pak nemá kašlat :wink:
Malá se opět po...až na záda, ať žije Nutrilon!!!!!
Já vařím koleno, mám ráda to libové masíčko s hořticí. Jedu pro kluka a ke kamarádce, je tu hnusně, leje a už mi doma hrabe.
10. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.