• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
saron: jo nealko pivo můžeš určo.. ja si třeba někdy dám půlku černého kozlika a v poho ;) včera jsem si dala vinný stříček ale to jsem kojila až ráno v 5hod.
10. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
bleško to je mi líto, díky za rady minulej týden.

jinak koukám že jste se hodně holky rozkojily, já jsem teď tak půl na půl ale veřím že se to ještě zlepšíííííí. tak se tu mějte papa
10. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
oki tak si dám nealko pivko :slight_smile:) to mám radost..já kojím často tak si dám jen deci vínka až na vánoce..holky já se tak těším až nebudu kojit a dám si panáka nebo koktejl a tak..
10. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
saronka: No, já se rozhodla, že na Silvestra se opiju :grinning: - už mám strašně dlouho chuť na tequilu :grinning:

Jinak to počasí je naprd - byla sem na chvilinku kvůli psovi a te%d malej spí už přes hodinu u okna v ložnici (viz. album :slight_smile: ) Byla semdomluvená s kámoškou, ale ta to kvůli dešti zrušila... A já z nudy snědla obřího čokomikuláše a piuju k tomu horkou čokoládu... Až tzo strávím, budu aspoň půl hoďky cvičit... :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
bleško mateřské mléko se lépe stráví a je po měn řídší stolice, UM je pro mimi těžce straviltelní proto já dávám čaj a dívej jak jsme dopadli po bebě!!! moje mudr taky ať mu tu bebu dávám zkusila jsem více druhů a nakonec malý kaká jen s rourkou!!!! moje rada je jdi koupit nutrilon já mám comfort na bříško, ale oni ti poradí. Navíc já i do nutrilonu kapu koncentrát heřmánku aby měl malý řídší stolici,Proboha 14dní nečekej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak malý má 2měsíce tak nevím že by rostl

Niki určo napiš :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
bleško
Dotaz: Dobry den mam 3 tydenniho chlapecka a musim ho dokrmovat umelou vyzivou protoze mu moje mleko nestaci, nejdriv jsem koupila nutrilon 1 pravidelne kakal zlute a ridce ted mu davam jako dokrm pocatecni mleko od beby take cislo 1 ale prestal mi kakat vcera ze cely den vubec a doted taky nic podle vyrazu obliceje a zvuku usuzuji ze se snazi tlacit ale nic znej nevyjde tak se chci zeptat jestli treba nemuze mit zacpu a jestli mam pouzit trubicku na prdiky, nebo je to normalni a treba se za dva tri dny vykaka dekuji za odpoved

Odpověď: Dobrý den, každá změna stravy je pro dítě zátěží a organismus, trávící trakt, se s tím musí postupně vyrovnat. Takže určitě bych pár dní počkala, nepoužívejte hned rourku. Pokud mu mlíčko od beby nebude vyhovovat, tak doporučuji vrátit se k Nutrilonu. Nyní zkuste kojit co nejčastěji, MM má určité projímavé účinky, mohlo by to pomoci prckovi se vykakat. A jinak teplá koupel a teplé obklady na bříško, cvičení nožičkama.
10. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
nevím já bych bebu vyhodila a přešla na nutrilon nebo hami a pomáhala rorkou, když už bych viděla, že se trápí a nejde jí kakat samotné!!!
10. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
tak ta moje holka je potvora..dala jsem jí do postýlky spát stím že si taky lehnu..ne chtěla se mazlit no a ted mi tu spí na klíně.. :slight_smile:
Sali dobrý nápad..to bych nemohla kojit jinak bych se opila hned...že bych si koupila odstříkavačku :sweat_smile:
10. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
no, já právě odsávačku mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Sali super, tak taky pořídím jen nevím kolik tak odsát aby jí to stačilo?
10. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
holky tak jsem dneska nebyla s malým venku, jinak mi vždycky venku spí 5h
ráno usnul na 10 min pak za 2h na 30min a za 3h usnul zase jen na hodinu, jde vidět, že je úplně hotový tak jsem zvědavá jestli bude spát večer
10. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Já byla s malou na návštěvě, tam nezabrala tak dneska naspala 3 hodiny. Už 3 hodiny je protivná, chvilkama brečí a nemůže zabrat at dělám cokoli.

berryl- malá taky brečí hlady každé 2,5 hodiny, kolik mu dáváš?
10. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky...mate nektera zkusenosti s nanny?me obcas vyhlasuje poplach,ale jestli mala v tu chvili dycha nebo ne,pac kdyz doletim to vypnout tak dycha.jsem s toho na nervy,mam strach to mit zaply
10. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
kelly dej nany na matraci a na to dej deku at to není tvrdé,mám to přímo od výrobce,pak az zesílí daš ji pod podložku. Dan dávám po 120ml na večer 160ml stále nespí nechápu skoro dneska nespal
10. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak už vytuhnul a spí bobek malý
10. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak jsem celý den nejedla nějak nebyl cas ani hlad a teď jsem do sebe narvala čokoládové bonbóny bože můj od zítřka nový režim! Musím jíst aspon 5x denně a hlavně zdravě,snad se donutím. Nemůžu do sebe dostat jídlo.
10. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
120ml po 2,5 hod???? Mě klimbala u pout a ted se najedla a nemůže zabrat. Už to nikdy neudělám. Kdybych jí na návštěvě nevyndala z autosedačky kde spala tak by to takhle nedopadlo. Jdu si lehnout a vezmu si jí k sobě, huláká na celý barák, ale nekroutí se, tak to není bolení. Papa
10. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
ne ne dneska jsem mu dávala 2 x po 120ml a pak už chtěl jíst až po 4h atd :o) dodržela jsem 800ml za den
10. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
z jedné diskuse:

Mně dr hned při přechodu na UM řekla, že hooodně zacpává, ať začnu dávat čaj - fenyklový, kupovala jsem ho v lékárně. S postupem věku jsem přidávala další a další čaje a kakání bylo super. Teď denně vypijeme tak 200 ml čaje, protože mlíčko už malá nechce, jen tak 150 ml ráno a tak 90 ml večer před spaním. Čaj by Ti měl každopádně pomoct, maminky, co kojí, ho dávat nemusí, ale UM je hodně něco jiného.
10. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
kelly: V klidu - asi je malá ještě malá...jak píše berryl - dej tu podložku na matraci (pod prostěradlo) - to by mělo pak líp snímat..Nám nanny taky občas zahouká - když male odcestuje na konec postýlky... :sweat_smile: Ale říkám si - jen ať houká, horší, kdyby pak jednou nezahoukala!...No, ani na to nemyslet.

Dobré ranko!
11. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky.. tak máme za sebou dobrou noc,v 9 nakojeno a šly jsem chrupkat, a pak už jen v 0:30 a ve 4 a ted ráno v 7:15 to všichni každý den vstáváme..super, že to vydržela..v 6:30 to zkusila, dala jsem jí cumel a on zabral..pak se přihlásila minutu před budíkem :slight_smile: no pusinka moje šikovná..možná i zabralo to, že manžel v noci otevřel větračku.. čerstvý vzduch..no zkusíme dneska v noci zda to pomůže taky :slight_smile:)abych to nezakřikla :slight_smile: Jinak dneska ráno jsem se uplně trhala smíchy.. vypadnul ji dudlík, tak čapla svého Ijáčka a normálně mu cumlala prdel :slight_smile:) a když jsem ji hned dala cumel, tak ho nechtěla..prdel je přeci lepší že hihi :grinning: no pokom to dítě je :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojík holky

malá dneska spala užasně :astonished: jsem čuměla jak puk, šla spát ve 2O hod a jedla ve 2.oo a pak až v 6:30 :grinning:
11. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
My měli tu naši standartku - ve 20:00 šel spát, vzbudil se ve 2:30 a pak v 7:00 a to už sme ani jeden nezabrali :sweat_smile:
11. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
sal: pěkně spinká :astonished:
11. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
endie: No, takhle on spinká obvykle, ale pak jsou noci k zbláznění, kdy se budí třeba i 5x za noc a chce jíst...Teď si hraje na hrací dece :grinning:
11. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Avšak Adélka vlastně spinká skoro stejně! +/- půl hoďka! :wink:
11. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj kočky my právě vstali. Malý se vzbudil ve 4h po jídle hned usnul,pak v 7h zase po jídle usnul no a teď jsme teprve vstali a jime oba jednou rukou krmím Risu a druhou sebe :slight_smile: endie ahoj!sar parada tak uvidíš bude se to prodlužovat.
11. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
no to jo až ted, poslední dny s v noci budí co hodinu :confounded: a vypije třeba 3O a pak mi za hodku zase řve a vypije 1O atd někdy to je na palici
11. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojte holky,
tak se konečně hlásím..typ poslední dva dny byly pěkně na palici, ella se zase úplně změnila - nevím, jestli ji rozhodil ten spurt, ale bylo to peklo...předevčírem jsme chtěl schválně spočítat, kolik toho přes den naspí, jak psala dandul, ale princezna celý den nespala! :astonished: jako udělala to první den, ani venku v kočáře neusnula, což bylo taky prvně..možná tak za celý den proklimbala hodinu..zato v noci, pohod, byla KO,takže jsme kojila v osm, pak ve čtyři a pak v sedm a pak jsme spaly do půl desáté - a včera úplně stejný scénář, přes den nic, možná tak hodka v kočáře, ani ne a pak v noci zase..tedka taky na mě usnula, konečně!Snad bude aspon chvíli spát...Jinak včera jsme měla chřipkový náběh, tak jsme se snažila šetřit, ale stejně jsme s ní vyjela, protože jsme mylsela,že usne - takže nakonec jsme bylaa zbitá jak pes a navíc nespala...A to jsme před spurtm začínaly mít hezký težim:frowning2:
11. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
kuki malý včera taky nespal skoro celý den a to mám spáče však vís taky jsme vstávali az teď
11. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.