• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Jinak se ty dva dny zase kroutila, takže si myslíme, s manžou, že jí vadí, že piju mlíko. Takže už si asi nedám ani hrnek.A manža mi včra říkal, že se těší, až ji budeme krmit UM, tak jsme mu říkala, že tu taky furt něco řešíte a že to zase taková pohoda nebude..
11. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
berryl..no ale řekni mi, jsou ty děcka normální? :sweat_smile: vždyť jim to i přes ten den musí chybět, když si vezmu, kolik vydá energie - furt kolem sebe čumí, už se směje i na lustr a ne jenom na nás, pak furt mlátí nohama arukama, mi řekni, že nejsou KO. když jsem KO já :sweat_smile:
11. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
beryl ahojík
¨
kuki já s umělou výživou nemám problém, malá kaká no ona přímo se... :grinning: a ni nic jiného, doufám že to nezakřiknu, akorát ty noci mám takový dojem že si přehazuje den s nocí :angry:
11. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
endie..tak to máš dobré, já jsme zvědavá na ty začátky, než vybereme tu,která nám sedne. jo a na tu noc a den, zkus ty odkazy, co posílala dan, tam jsou dobré rady
11. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
berryl..ti závidím, že aky jíš, já mám strach se zvednout, at ji nevzbudím ,spí mi na břiše...

Jo a necháváte spát mimča na bříšku?protože já teda jo a doktorka mi řekla,že jenom v postýlce s monitorem, že je dokázáno, že spaní na bříšku je nebezpečné do půl roku dítěte kvůli SIDS..takže já ji nechávám spát jenom na mě, protože přes den ji do postýlky nedávám a přes noc, to tji nechávám to má monitor
11. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
snad to bude dneska lepší však byl včera hotový a ne a ne usnout.teď je v postýlce a kouká na zvířátka na zdi a povídá si s nima :slight_smile:Na bříšku je jen na mě nebo kdyz je v naší posteli a já vedle něho.
11. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojky, tak včera chděra vytuhla než jsem vám to dopsala. Noc dobrá, v 9, půl 2 a v půl 6 ale pak hodinu bulela jak o život, ale vzala jsem jí k sobě a v 8 usnula. V 9 jedla a od 9.45 spí v kočáru. Sice leje ale byla jsem s ní venku. Příští týden začínají mrazy tak budem sedět doma :frowning2: Jinak zatím dodržuju to spaní a nespaní a funguje to. Dnes opět 2x po..až za ušima :grinning:
11. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
blecha - tak co, jak bojujete?
11. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
dan malý v 11h jedl pak kakal a koukal na zvířátka,pak začať pištet a ruky si dával do obličeje,tak jsem ho dala do postýlky a do 3min usnul :slight_smile: ve 14h by měl jíst tak jsem zvědavá kdy se vzbudí.
11. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mě se vzbudila ve čtvrt, najedla se a mám jí na ruce na odkrknutí a spí dál :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak už je vzhuru spal 30min to mi dělal i včera dám mu najíst a šoupnu ho do kočárku a půjdeme ven :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak u nás dneska v klídku, malá zase najela an svůj spací rytmus a hnedka bylo veseleji :dizzy_face: A venku zase usnula, jako dříve...chjo, kdyby mě některé dny tak nedrtila, tak by to bylo o hoooodně lepší...

Jinak jsem tak trochu proletěla to, co jsme zameškala, tak jsem koukala, jak si niki užíváš u vašich - ale nedivím se, ten full servis se hodí a aspon si odpočineš a nabereš sil do dalších dní a měsíců :wink:
No a zbytek mi nějak splývá :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak my byli venku a opět spal 4h a pak jsem ho vzbudila dostal najíst,potom jsme si povídali,hrál si pod hrací dekou,je šíleně eupovídaný :slight_smile: koupel,jídlo a už spinka kuki příští týden nápis a vyrazíme ven Rada má sice dovolenou ale určite ho nebudu tahat každý den ven.
11. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
berryl..jasně, domluvíme se, udu moct středa neob čtvrtek, no jen aby bylo hezky, hlásí pod nulou :rolling_eyes:
Jdu chrápat, jsem nějaká zdechlá :pensive:
11. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
niki: zlepší :wink: já třeba dnes plně kojila celý den.. juchuuuu.. mám takovou radost, malá v pohodě, se nekroutila, ale večer jsem ji zase dala umělou, zatím ještě tu bebu, furt to zvažuju... a pak brečela.. jsem si myslela, že se zase kroutí ale to ona spíš vymýšlela, hraje takovou hru. Vytlačuje savičku z pusy jazykem a tak si myslím, jako že už nechce, dám ji do postýlky - řev.. když vyzkouším prstem tak saje jako blázen, dám flašku a hltá.. asi si uvědomí, že už je v postýlce a že má teda ještě hlad, no komediantka..

saron: no tak to si pak dám panáka teda taky :grinning: až nebudu kojit.

berryl: no já to zvažuju... už mi to říkala i dan. Ale dnes to bylo max v pohodě, tak nevim no. No možná to bylo i tím, že jsem ji dala včera čajík a ten chlemtala jak blázen. Jsem ji dnes dala do mlika ty lactobacily i včera vlastně a možná proto pohoda.. asi nám ty potvory v těch kapkách pochcípaly :angry:

kuki:jo oni jsou KO, ale jak nemůžou zabrat, tak jsou pak unavení, protivní, je to začarovaný kruh, ale netuším co na nespavost zabírá.. no zkus mák nebo palici :grinning: No se tomu směju, ale my ještě nespíme :sweat_smile: taky nějak nemůže zabrat ach jo.. ale aspon, že spí v kočárku.. to je mi ted prd platné když 2 dny dost lije :angry: A ted ke všemu hlásí pěkné mrazy.

dan: no vzhledem k tomu, že jsem byla dnes jen na mém mléku, jsem ji sice dávala příkrm, protože vypadala strašně hladově, ale vypila max 10tku tak jsem ráda asi jsem se rozkojila.. je to vůbec ještě možné?

Jinak my máme dnes 3měs! ááá na obzoru další spurt.. ta žere jak blázen.. pořádně se též vytáhla, takže musím prát a žehlit další velikost. Ale co je plus... nepláčeme při koupání v malé vaničce!!! juchuuuu no abych to nezakřikla :grinning: já totiž když něco řeknu tak to zakřiknu

zase ječí.. asi se probrečela do dalšího hladu :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky, kde je kdo? Já už mám vygruntováno. Malá je úplně ukázková, papá, kaká, spinká. Ale máme velkou sp otřebu plen, kaká hodně a často :slight_smile: Co vaříte?
blecha - tak jsem včera studovala na netu ten Nutrilon a být tebou tak neváhám. Zpětně mě mrzí že jsme s ním nezačali. Mají hodně druhů, dokonce když má dítě alergii na kravské mléko (když ho matka vypije a dítě má křeče). Jsou v něm i probiotika.
Holky u nás lehce poletuje sníh. Kéž by aspon na štědrý den bylo bílo.
12. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak jsme po obědě a malá spí. Venku se zatáhlo :frowning2: Petr je veškole tak udělám klukovi druhý jídlo a natáhnu se. Nikdo se tu se mnou nebaví.
12. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Malá ještě spí a já vydržela jen 20 minut, ale aspon něco. Vám v Ostravě vypli proud???? Svítí sluníčko tak až se nají , půjdu ven. Je nám dnes 10 týdnů a máme už 4,5 kila.
12. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
blecha - tady to máš
Nutrilon 1 HA
Určeno k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka a alergických onemocnění (např. atopický ekzém). Nutrilon 1 HA je správnou volbou pro Vaše dítě, pokud mu hrozí riziko vzniku alergie a nemůže být plně kojeno. Zvýšené riziko alergie se týká dětí, v jejichž rodině se alergie již vyskytuje, zejména pokud jí trpí sourozenci, jeden z rodičů nebo oba rodiče. Alergie je zjednodušeně řečeno přehnaná reakce imunitního systému na určitou látku. Nejčastěji se rozvíjí v raném dětském věku, kdy je imunita ještě nevyvinutá. Proto je velmi důležité i nadále podporovat rozvoj imunitního systému Vašeho dítěte. Nutrilon 1 HA byl vyvinut tak, že přirozeně posiluje imunitní systém, což je zvláště důležité u dětí s rizikem alergického onemocnění. Obsahuje totiž IMMUNOFORTIS:registered:, patentovanou směs speciálních živin podobných těm v mateřském mléce.

IMMUNOFORTIS:registered: pomáhá Vašemu dítěti budovat obranyschopnost, která je potřebná v této důležité fázi vývoje. Zařazením běžné (ne hypoalergenní) mléčné výživy před touto snižujete její účinnost. Přípravek snižuje riziko výskytu alergie díky obsahu hydrolyzované bílkoviny, ale neměl by být používán při léčbě alergie na bílkovinu kravského mléka. Na vzniku alergie se podílí více rizikových faktorů (např. výživa, genetické predispozice, ovzduší, okolní prostředí, …), úprava pouze jednoho z těchto faktorů nemusí mít vždy příznivý účinek. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzované bílkoviny.
12. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsme si byli pro kačárek máme x-lander sporťák :o) Ríša ho má k vánocům, zatím je schovaný budeme ho potřebovat až tak ze 3měsíce kdo ví

Dan tady taky od rána pořá po trošičkách sněží, jinak je šílená zima byla jsme s malým 2,4h venku a jsem zmrzlá jako starý preclík. Málý papal ve 12h a pořád ještě spí v kočárku, tak rychle uklízím co se dá :o)

Dan a co jídlo podařilo se TI zvýšit dávku?
12. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahojte! Tak vidím, že se tu nejdřív bavila dandulka s dandulkou a pak berryl s berryl :grinning:

Já sem dneska slaměná vdova - Filip šel na fotbal a pak na vánoční večírek (to zas bude v alejích nablito :sweat_smile: ) a my s malym a se psem vyrazili ke tchýni - Filípek celej den ne a ne zabrat a tak si ho aspoň babička užila :grinning: Teď chcrní v postýlce u okna a pes zase mně u nohou... Šli sme tam i zpátky pěšky, tak se oba unavili :wink:
12. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
jéééé - tak si teu teď zas povídám já sama se sebou :sweat_smile: Mrkla sem na ty mateřsky - no je to hrůza! To sem zvědavá, jak to budem zvládat finančně. Jako vždycky když slyším o mateřském, mám chuť vraždit! Navíc já měla jako učitelka bez praxe malej plat, tuidíž nemůžu jít pak na rodičovskou na ty dva roky, jak sem chtěla.. No, je to bordel tady!
12. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
sal :slight_smile: tak sama se sebou jo! No já na ty 2roky jít mužů,ale nejdu nemá mi pak kdo hlídat prcka a pokud půjdeme do druhého tak nejdříve za 2r na něm začneme pracovat :slight_smile: jinak holky já si sexik užívám jeste lépe než pred těhu, je to jiné!
12. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
berryl - to si objednala ten modrý kočár?
Já byla se známou kočárkovat, holky poprvé ve městě a začalo se mi to líbit :slight_smile: Začnu jezdit do města. Malá spí od 11.30 s dvěma přeestávkama na jídlo, jen si krkla a spí dál, jsem zvědavá na noc :unamused:

Taky jsem si dnes vybrala sporták, protože do města nechci jezdit s tím vesnickým a ten co mám jí bude za měsíc s pytlem malý.
Jsem vymrzlá, ještě přijeli Petrovo rodiče a dali mi k svátku vaječnák s kokosem tak jsem si dala a jsem zralá do postele. Naštěstí kluk je u táty tak můžu jít spát hned s Elou, bude tu klid.
12. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
dan jo jo ten co jsem Ti poslala,je parádní mám velikou radost
12. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
berryl: já si to taky teď víc užívám, musím říct :grinning: I když teda začátky byly krušné :sweat_smile:

dan: k svátku? já čoveče nevim, jak se jmenuješ! Dana? Tak všechno nejlepší!!! A s Eliškou už se blýská na lepší časy, co? To je dobře...
12. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.