• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
sali - děkuju :slight_smile: Jojo, co máme ty kapky a nutrilon cca 10 dní a dávám jí každou chvilku spát tak o ní nevíme.

Malá se po...a vyteklo jí to z plíny až k lopatkám. V 8 jedla, ted leží po tmě v postýlce a kouká. Petr mi hlásil že se jde vykoupat :slight_smile: a připomněl že kluk není doma. Na gyndě mi řekli že to mám jak v pokojíčku tak se chce asi kouknout :grinning: Musím se jít taky vykoupat.
12. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahojte holky,
jsem nějaká po těch 14dnech vyřízená. Ráno jsem měla jít cvičit a na masáž, ale ráno jsem byla z toho kojení tak vycuclá, že jsem nemohla k malé ani vstát. Přebaloval manža a já chtěla aby ji i nakrmil z flašky, ale říkal, že mi ji dá na kojení, tak jsem kojila, na acvíčo nešla, ale masáž jsem si řádně užila, ta porodní bába říkala, že už to pozoruje 3týdny že jsem z toho špatná. Uplně jsem cítila jak se mi ulevilo, jakoby všechny ty stresy a vše špatné šlo z těla ven. A odpo manža jezdil s kočárkem a my s rodičema byli na Staromáku zkouknout strom. Tak jsem si pročistila hlavu.
Ale malá zase večer divadlo, nemohla zabrat, tak jsem zas tam kde jsem byla :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jinak Dan gratuluji k svátku a kuki k zítřejšímu svátku :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojte holky,
tak si beztak budu taky psát sama se sebou :grinning: jak vás tady čtu...
U nás už zase původní režim, takže v noci kojení více a den v pohodě..ale malá špatně spala, po obědě nemohla zabrat, pak jsme byli venku,tak moc nespala a pak jsme byli u manžovách rodičů, tak t ocelé prořvala..pak jsme ji ale okoupalia dali do postýlky, zapli kolotoč, klasika a hnedka vytuhla..

blecha..děkuji za přání :dizzy_face: mě příjde,že to všechno lidi kolem monitorujou více než já, já nevím, co je za den..a s ou masáží ti záááávidím, taky bych hnedka šla, musím se poněčem podívat, bolí mě zádajak čert. a s tou bebou jsem zvědavá, jak dopadneš, je ot napínavé :sweat_smile:

dan..gratuluju k svátku, já myslela, že jsi daniela,ani nevím proč :sweat_smile: nějak se mi to hodilo k fotce..to je super, že o malé nevíte, to je můj sen :slight_smile:

berryl..x landera jsme taky původně chtěli, jsou to pěkné kočáry..a jaký máte?troj nebo čtyřkolku?mě se vždycky líbil se ten zelený...dívala jsme se na ty odkazy, tak jsem si tu váhu uložila do oblíbených, zatím jsme v normě :wink: a s tou mateřskou mazec, já asi budu na ty tři roky, nějak mám pocit, že nemusím do práce spěchat - jako jasěn, prachy jsou to lepší, ale asi budu na ty tři,no..

sali..to máš odbrý, že takhle chodíš ke tchýni, to mě by pukla hlava :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
kuki máme čtyřkolku,modrý :slight_smile: dan vše nej!
12. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
blesko je fajn,že sis pročistila hlavu. lucie kuki přeji vše nej k zítřejšímu svátku. Příští týden mají být minusové teploty,toz to ven asi moc nepůjdu :frowning2: bože at už je léto!
12. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak já má m zase nějakou nespavou - sem stále ještě sama s malym a se psem :sweat_smile: Dodívala sem se na Návrat do Cold Mountians a úplně mě to nějak rozesmutnilo..Tak tu čekám, až se manža vrátí,aby mě mohl obejmout (to sem zvědavá, jak dlouho to vydržím - čekat :sweat_smile: )

kuki: A tak tchýně je celkem hodná, i když má raděj švagrovku (ženu manžovyho bráchy) a sem ráda, že si malyho taky užila (naši to mají 300km a vídají Filípka častějš než ona, která to má 10 min busem) a já aspoň nebyla celej den sama a s někým taky prohodila slovo - přece jen Filípek ani pes nejsou moc komunikativní partněři :sweat_smile:

A vše nej k dnešnímu svátku!!!Vsadím se, že sem dnes první gratulant, co? :grinning:

berryl: Taky sem přemýšlela nad X - landerem - líbil se mi šedej, čtyřkolkla; sou to pěkny a dobry auťáky pro ty naše prďolata :grinning:

Hm..Tak já asi zítra (dneska) nevstanu - zřejmě budu mít postelové dopoledne :sweat_smile: Sem si říkala, že si konečně něco pořádně přečtu, když sem doma sama a zase sem se k tomu nedostala :frowning2: Se ze mně stá intenetovej a televizní maniak :astonished:
13. pro 2009 v 00:27  • Odpověz
Ahoj holky..včera jsem byli na letišti pro bráchu a vezli ho k našim..byla kachýnka tak jsem si k tomu dala deci piva..no to vám bylo pošušnáníčko :slight_smile:) od bráchy jsme dostaly asi 15 bodyček s krátkým rukávem asi 5 triček a 6 overálků na spinkání :slight_smile: normálně balík po 6 body s krát. rukávem jen za 4 eura.. jen škoda že není v anglii tam mají slevy..ve španělskou slevy prý skoro vůbec nejsou..vrrr..
jinak spur máme na ústupu včera jsem kojila co 3 hodiny v noci taky tak, myslím, že jak ted dost večer větráme se jí líp spí, ale chudinka zase tlačila..a sama bojovala s bříškem tak jsem si ji mezi kojením i vzala na křeslo dala na bříško a bylo jí tak líp..

Dan opožděně všechno nejlepší k svátku jinak super hláška o pokojíčku
Kuki taky gratulace k dnešnímu svátku :slight_smile:) vy máte takové přezdívky že člověk neví jak se jmenujete hihi
já x lander taky chtěla líbí se mi moc ale sporták nejde přetočit na oba dva směry..já chci zezačátku s ní jezdit proti sobě.. takže proto jsem ho nezvala jinak mi přijdou super.
jinak o vývoji dětí jsou super tyto stránky.. http://www.maminkam.cz/psychomotoricky-vyvoj-ditete-v-prvnich-trech-letech/

holky já jsem vám tak odvařdná z toho jak Sofinka dělá pokroky.. jako co se všechno změnilo od posledních 14 dní.je to neskutečné..když si vzpomenu jak byla jen mimi co leží a spinká..nic z toho a ted se směje, už i na babičku :slight_smile: povídá si a vůbec je taková aktivní..fakt žasnu..
13. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojte holky,
moc díky za přáníčka! :dizzy_face:
Jinak noc jsme měli v pohodě, akorát už šesti jsme vzhůru ,malá nemohla zabrat a apk se krtoutila jak žížala...

berryl..jojo,ta čtyřkolka je moc hezká :dizzy_face: nakonec jsme ho nevzali právě kvůli tomu co psla saronka..a s tím počasím je to pěkně naprd, jsem zvědavá, jak bude malá spát :rolling_eyes:

saro..jojo,v anglii jsou slevy jak blázen ,mě dovezla setřenka pár hadříku pro ellu a je to za pár šupů!ale rychle z toho vyrostla, takže by to chtělo doplnit anglickou zásobu:slight_smile:ale sestřenka se už vrátila do CR,takže smůla..A malou jsem fascinována jako ty :grinning: furt dokola to říkám mnažovi, jak je to úžasné, co vzniklo z jedné páteční únorové noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jaký je mazec ji každý den sledovat a dívat se, jak je škovnější a šikovnější..
13. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
sali..to jsem zvědavá, kdy se ozveš, že ses vyhrabala z postele :grinning: ale já v posledních dnech taky nemůžu večer usnout a ráno jsem jak vzatá pytlem..a s tou tchýní je to pravda, mě taky hrabe, když dlouho s nikým nemluvím -já jsem se takhle hrnula do teska,a kdyz mě pozdravila prodavačka, tak jsem byla na vrcholu blaha :grinning: a vaši k vám jezdí?
13. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
my to právě nevadilo kamarádky to mají taky tak a je to v pohodě,nahoře je otvor a na dítě vidím. Jinák venku pořádná zima.
13. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
kuki: tak napínavé jo? :grinning:

tak u nás ted nasněženo.. to bude brzo kalamita :grinning: a -2C manža byl dopo s malou na hodinu venku a ted jeste chrni v kočárku.

sali: no dnes jo, ale já přála už včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

saron, kuki: díky za ty stránky, pak až bude chvila klidu - zřejmě večer, tak mrknu. Teda jestli nebude malá zase večer řádit a nebo manža chtít ťuťu muťu :grinning:

berryl: no mě se prvně taky líbil X-lander, ale když jsem viděla jak tam sedí děcko a má tam tu šprušlu tak přes ní ani nevidí.. ale zase záleží co máš za typ.

tak dneska M. rodiče už odjíždějí zpět domů, máme vymalován dětský pokojíček jen to ted musím dozdobit až to pořádně uschne. Nad přebalovák jsem zatím dala zvířátka z papíru jak bude na konikach tak na to může koukat.. tak jsem zvědavá. Jinak mě zas bolí hlava jak střep, to asi tím počasím :frowning2:
13. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak jak jsem si to v krátkosti pročetla, tak Petka umí všechno co by umět měla :slight_smile: zbytek se doučí :slight_smile: tak jsem ráda. Zítra se jdem očkovat, tak jsem zvědavá co nám řekne dr.
Dneska malou pro jistotu zvážím.
13. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj maminky :slight_smile: Jak se máte?Máme 13 dní do Vánoc :grinning: Už máte všechny dárky?Já mám velké kulové :sweat_smile: Jo akorát pro Vojtu jsme koupili svítící žirafu v globusu.Jak se máte?Tak letmo jsem zkoušela trochu dočíst.
Holky prosím vás kdo kojíte a ještě přikrmujete,nemají malí problémy s kaděním?Vojta mi poslední 4 dny co mu dávám po každém kojení ještě nutroš kadí jen jednou denně ale brutálně,vždycky je všechno posrané,plinka,oblečení,Vojta i já,kadí takovou tu vaječinu.Ale pořád se kroutí a pláče :confounded: Dokonce ani neprdí,vždycky krásně prděl a hlavně když jsem mu dala fenyklový čaj tak se krásně vyprděl a vykakal a teď mu to nejde ani po něm :frowning2: Předevčírem se mi u kojení tak vztekal,že tlačí a nejde nic ven,až mi roztrhnul bradavku :cry: Vůbec nevím jak to udělal,rval mi jí tak,že mi ji natrhnul.Mlíko mám,teklo,zkoušela jsem to.Je mi ho líto,pořád se kroutí :frowning2:

Týnko tak jste si koupili X-lander?A kde,tady nebo v Polsku?My jsme ho chtěli taky,líbil se nám moc,ale zdál se nám malý.No každopádně danny sport je jen o 1cm větší :grinning: Jo a s tím sexem souhlasím!Je to super,něco se tím porodem změnilo :grinning:

Sali já chodím spát každý den v jednu ráno!Dříve neusnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo usnu z večera na hoďku a pak jsem zase vyspaná.

Dan taky opožděně vše nej k svátku!A Kuki tobě vše nej k dnešnímu svátku :slight_smile: Máš ho den před mýma narozkama,fuj zas budu o rok starší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

My jsme včera udělali Vánoční úklid a do oken a na balkon dali světýlka :slight_smile: Vojta byl v kočárku u okna a pořád koukal na ta světýlka a smál se na ně :slight_smile: Asi to budou hezké Vánoce :wink:

Jo a holky měly už jste všechny měsíčky?Já pořád nic,ale už mě týden bolí břicho a včera jsem začla malinko špinit,ale mrcha pořád nikde :confounded: Na gyndě mi doktor doporučoval tělísko,tak pořád uvažuju,jestli prášky nebo tělísko.Jo a vyšetření mě pekelně bolelo,vůbec nechápu proč :unamused:
13. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, malá od půl 9 spí s přestávkou na jídlo. Mám uvařeno, vypráno a umytou hlavu. Chci jít ven ale zdá se mi zima, je tu -1 tak se bojím aby to nedýchala a neměla zase rýmu. Vybírám si kočárek, mám pár favoritů, ale všude mají i hlubokou korbu tak smlouvám o prodej bez ní. Jinak včera než jsem se vykoupala a oholila tak manža usnul :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29242585
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22706866
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27551955&tab=1

blecha - tak co, je něco nového?
13. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
petul - co máme Nutrilon tak malá taky prdí omezeně oproti dřív a je vždy posraná komplet. Dnes opět až v bodýčku, v pupíku, no děs, ale hlavně že kaká, ale taky se u toho kroutí i když je to řídké.
13. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
petul - vyšetření mě taky děsně bolelo a to jsem rodila císařem. Asi pro to že jsem znova pana :slight_smile: po těch 10 měsících bez sexu.
13. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Dan a kolikrát za den malá kadí?A jaký máš ten nutroš?My máme nutrilon extra-prý pro extra spokojenost,no ale nevím teda :unamused:
Dan ty taky kupuješ kočárek?Jsou pěkné všchny tři ty sporťáky.

Bleško nebudeš teda měnit bebu na nutroš?
13. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
petul - my máme HA kvůli mě že jsem alergik. Kaká tak 5x denně. Ale vždy slyšíme jak jí to bublá do kalhot, zrovna se budí a slyšeli jsme výbuch, ta zas bude :grinning:
Chci kočárek, mám velký sporták ale není už moderní tak s ním jezdím po vesnici a do města mám jané Matrix a za měsíc se mi tam nevejde s pytlem. Vůbec jsem to nedomyslela když jsem ho kupovala. Je to sice super - polohovací hluboká korba a autosedačka v jednom, ale je to těsné.
13. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
petul - měla jsem vybraný tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29250395 ale ten x-lander mě láká víc, má podvozek jak auto, já miluju velký kola :slight_smile:
13. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
No my jsme kadili 4-5krát denně když jsem jenom kojila,teď co i přikrmuju kadí jenom 1krát denně :confounded: Ten jané je pěkný,ale X-lander se mi líbí více :slight_smile:
13. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tak malá od půl 9 stále spí a budí se jen na jídlo. Chodíme se na ní koukat jestli dýchá. Už mám i vyžehleno. Petr má od zítra dovolenou, píše diplomku tak se zítra můžu válet když mám vše hotový. Kde jste kdo? Pečete cukroví nebo co?
13. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Peti já už MS měla.. a to díky antikoncepci..začala jsem ji brát a 8. den to začalo..jo jinak je vtiný manžel se těšil že od 7. dne už zabírá..no smůla..já to pak hned dostala..
13. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Šari a co to máš za prášky?Kojení s nima v pohodě?

Bleško prosím tě co bereš na tu zácpu?Musím to řešit,mučí mě to :rolling_eyes:
13. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Peti mám Azalii a kojení v pohodě jak s práškama tak i když přišla MS..bála jsem se a v poho..docela m to ale překvapilo kojím dost často tak nechápu tu MS ale asi ty hormony udělali své
13. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Peťulko koupili jsme jen sporťák v korbě do dojezdíme v quinny
holky jdu žehlit
13. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak já vstávala v 10:30 (samozřejmě s pauzama na kojení) a byli sme dnes nakupovat dárky..No, kromě jendé knížky a 3 dárků malymu sme nekoupili nic :angry:

dan: Jané kočárky sou pěkny, ale ten odkazu, co tam máš - tak to je spíš pro kluka... X lander je prostě jistota :grinning: Já měla právě vybranehj buď tojkombinaci x - landera nebo austina no a pak nakonec rozhodla cena :sweat_smile:

berryl: ten je parádní!
13. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
petule: tak k zítřejším naroz. všechno NEJLEPŠÍÍÍÍ !!!!!!!! No já ještě kojím a přikrmuju, ale málo a taky jsme měly problémy s kaděním, ale opačně než ty, spíš ty hustší hovínka :grinning: Jinak měsíčky teda já ještě nemám a doufám, že mi to vydrží :slight_smile:
no hodně o tom uvažuju změnit z beby na nutroš.. ale zatím je to ted v pohodě, tak počkám co zítra řekne dr.
Tak my taky neměli dlouho sex a jsem zvědavá kdy to bude.. manža dnes naznačuje celý večer :sweat_smile:
no já jsem si koupila psyllium od Grešíka.. fakt mi to zabralo. http://www.gresik.cz/eshop/ostatni-vyrobky/psyllium-100-g.html

dan: vypadají dobře ty kočárky, mě by se líbil ten druhý, pěkná barvička.. ale přes to madlo dítko neuvidí si myslím.. měla ho tuším sestřenka a malá z toho byla na nervy, že nevidí, tak museli jezdit bez madla. No u nás zatím nic nového, ještě počkám co zítra řekne dr. Dnes už jsme se vykakali krásně, takovou tu břečku, ale to je tím, že se snažím více kojit. Ale jsem malou zvážila po týdnu a teda váha nic moc :angry: ale jsme v tom spurtu tak to se nepřibívá, ale roste, tak snad nám to projde :sweat_smile:
zatím ta sensitive je lepší jak ta HA tak zatím ještě vydržím, ale při prvním problému okamžitě přecházím.
jééé to janéčko je ještě lepší si myslím.. určo prostornější jak ten x-lander.

berryl: krásná barva :slight_smile: tak už vyžehleno?

my zítra jdem na očkování, tak jsem zvědavá jaká bude nebo nebude reakce a co nám řekne. Dle těch psychom.dovedností jsme hodně šikovní tak uvidíme, ale bojím se co nám řekne na tu váhu :frowning2: ale nenechám se rozhodit.. vlastně se dr. nelíbí váha už od té doby co tam chodíme :grinning:

sali: no já většinu dárků nakupuju přes net.. ale víš co bys mi mohla připomenout až vyrazíme na Lužiny? Abych koupila pohledy a je třeba už je poslat. Díky moc :wink: jsem děsný sklerotik. A jak to vidíš v týdnu? Nevyrazíme někdy i na Zličín třeba po dárcích a na "kafe" ? Event.bychom mohly autem a autosedačku dáme na konstrukci.. no to se jeste domluvíme jak to provedem ;)

jinak máme vymalovaný dětský pokojík - malovali M.rodiče. Ještě musím vyzdobit a pak se pochlubím :slight_smile: Taky máme napečeno, díky M.mamce :slight_smile: a už odjeli dneska.
13. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.