• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jinak už máme stromeček na balkoně :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
jo, s tím kakáním! Tak my to máme tak, že kojim a většinou večer a někdy ráno dokrmujem nutrilonem komfort a malej kaká 1x denně nebo někdy i obden... normální dávku :grinning: , nic že by byl až za ušima (až na nějaky vyjímky teda).

blecha: Já taky musím do papírnictví a taky sem myslela na Lužiny - tak snad ti to nezapomenu připomenout :sweat_smile: Co v úterý??? Ať vám zítra dopadne dobře to očkování!

dan: tak se mi barevně líbí ten druhej! :wink:
13. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky nevyžehleno sedla jsem k tv a čučím, kašlu na to nechce se mi
mám stres zitra zubař :unamused:

jinak my budeme mít obra, takže v kočárku přes to madlo uvidí :o) vypadá tak na 4měsíce jsme ho vykrmili
13. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak já mám i vyžehleno, zítra jen vyčistím kočce záchod a uvařím rýži a mám hotovo. Budu si to užívat. Malá ted 10 minut plakala, vyprděla se a už spí tak jdu taky. V pátek jsem šla v půlnoci a včera ve čtvrt na jednu. Jsem utahaná, dnes mi nešlo přes den usnout.
13. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Zítra jdu s dětma odpol.ještě jednou na kontrolu po tom kašli a rýmě tak nechám Elu zvážit. Snad už budeme mít 4,5 kila.
13. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
sali: joo a nesmí mít medvídkový obleček co? :dizzy_face: No v úterý dopo musím být v blízkosti kvůli auta, ale říkal, že mi ještě zavolá.. tak jestli by pro auto mechanik přijel kolem 9-10hod tak pak můžem vyrazit. To by šlo. Tak si pak pisnem. Co zítra odpo?

nějak dnes nemůžem usnout :angry:

berryl: no to bych měla taky stres.. musím se taky někdy odhodlat a zajít k zubaři.. jsem děsná!!
tak to ti to vykrmení závidím, my jsme dlouhé jak 14dní před výplatou a moc už macaté nejsme, ale taky ne vyhubliny..

já tu malou dneska asi vyměním :grinning: :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
no malý už má pres 5kg a 60cm je to pořádný kus chlapa. Koukám na super star. Jo a k zubaři bych nesla,ale objednal mě můj milovaný manžel a jeste mě tam odveze. Nedostane žádný dárek na vánoce,terorista jeden. Petulek vše nej k zítřejším narozeninám,hlavně zdráv Tobě a malému!my jeste stromeček nemáme. Je akce i ikea stromek za 399,- kdyz ho po vánocích doneses zpět v jakémkoliv stavu, dají ti 300,- a můžeš je v ikea utratit. Je po super akce,ale bude tam lidí jak sraček, to aby si vzal člověk dovolenou pak na to vrácení stromku.
13. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tak jsem to zakřikla, malá se v 9 vzbudila a do půl 11 brečela ale neřvala, nevím co jí bylo. Pak mi usnula na ruce když jsem rozsvítila lampičku, že by se bála tmy? Celou noc spala neklidně, sice spala ale pořád se mrskala a každou chvilku koukala.Ale jedla pěkně, po 5 a pak po 4 hodinách. Jdu si k ní ještě lehnout, vypadá to že usnula. Kluk má od pátku prázdniny :frowning2: to bude dlouhý. Jde až 4.ledna do školy.
14. pro 2009 v 07:24  • Odpověz
Petule - vše nejlepší!!!!!!!!!!!!!
14. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás noc v klídku, jsem na amlou vyzrála :sunglasses: kojím v osm,pak v jednu a ak ji dám na bříšk oa to spí až do šesti..no ale pak už nic, jeli jsme dneska na kontrolu na gyndu,takže spala v sedačce,ještě jsem ji hodila do ložnice a otevřela okno,at se dospí..jinak kontrola v pohodě, doktorka říkala,že bysi ani nástřihu nevšimla, kdyby to více nezkoumala,takže super.Prý mám dojít za rok nebo dříve, když budu těhotná - vtipnáááááááá :rolling_eyes:

saro..konečněj me mrkla na to video, protože jsem na kopmu a tady to jde..úplně jsme se smála,jak malou hecuješ, asi jsme všechny stejné :grinning: ale bylo vidět,že se jí to líbí :dizzy_face:

petule..taky se přdávám s gratulací, všechno nej a pořádně to oslav - dej si třeba těhotenský čaj :grinning: :grinning: :grinning:

dandul..ella to má taky,že někdy, když je tma,tak mručí a vrtí se a pak začne brečet..tak zapnu kolotoč a nežse potřetí otočí, tak je tuhá..nebo rozsvítím lampu a ona taky hnedka usne..ale má to jenom někdy,třeba v noci,když kojím,tak sne hnedka a je jedno,jestli je světlo nebo tma. jinak ty kočárky, cos posíala jsou aprádní, mají natuněný podovzek,se nedivím,že se ti tak líbí :dizzy_face: mě se asi nejvíce líbil ten oranžový,je takový holčičí..

berryl..tak zubaře nezávidím a udělat mi tohle manžel,tak jako nebavka :rolling_eyes: já tam musím taky,měla jsem jít v listopadu a objednat se už v září, ale víte jak to je, jsem to oddalovalaa a oddalovala a tedka me trochu pobolívá zub a nechce se m itam, půjdu asi až v příštím roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten kočártek je fajný. j oa ta akce i IKEa je drsná,to tam bude fakt celá ostrava! :astonished:

blecha..tk to pak dej vědět,jak jste dopadli u mudry, já jsme vzědavá na t oočkování,až půjdeme s malou, jak na to bude reagovat..a už koukáš po těch naušnicích?já ještš ne,musím někde mrknout...na pokojík jsme zvědavá, to jste udělali fikaně, že jste využili na pomoc rodiče, oańa se každá ruka hodí,co?

Holky, mám depku, prtožoe mi chybí jedne dárek pro manžu :frowning2: vůbec nevím co mám koupit, každý rok jsme měla dárky pro něj hnedka a plno nápadů a letos jsme je asi vykojila nebo já nevím...
14. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky..
Peti taky všechno nejepší k narozeninám
Jinak dnešní noc docela šla.. klasika 3 kojení za noc. naštěstí ale bříško nezlobilo... jo mám v albíčku první fotečku co fotil včera náš kamarád fotograf Sofinku tak mrněte..
Dneska jdeme na UTZ ledvin, taky jste byly s dětma?

Blech my taky jupí těším se na zdobení :slight_smile: můj první stromeček mimo vánoce u rodičů :slight_smile: Loni jsme měli jen chvojí :slight_smile:

Berry my měli min. týden už 60cm a 4690g :slight_smile:)

Kuki jj jsem dobrý kouč že :slight_smile:)) a má to své úspěchy..třebas ten úsměv nám jde už na jedničku jen ji nutím aby se usmála na manžela to zatím neee :slight_smile:
Tobě chybí jeden dárek..já pro něj nemám nic..cos kupovala??

Holky co si přejetek vánocům, manžel se mě pořád ptá,ale já vlastně nic nějak nepotřebuju..oblečení si koupím a to on nepovažuje za dárky k vánocům.
14. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
saro...tak to malá se už směje na celé kolo :grinning: nejhorší je to v noci,protože já na ni šeptám, nenavazuju oční kontakt,at se neprobudí úplně a kouknu do postýlky a ona se a na mě směje :grinning: Tak manžovi řekniat na ni dělá taky opičky, ten můj mě viděl ap ak jsem ho sledovalal,jak dělá to samé a už se na něj taky směje!
Já mám kosmetiku,trenky,ponožky a knížku o hokeji a ještě potřeu´buju něco..chtěla jsme to pyžamo,ale žádné se mi nelíbí,ani nevím,jeslti by ho chtěl :unamused: prostě nevím..
a já si nepřála nic :grinning: manža mi letos poprvé koupil dárky bez přání a hnedka zkraje,což nechápu, vždycky to řešil a měl nervy,kupoval na poslední chvíli..a letos to budu jááááááááááááá :pensive:
Jo a ještě jsme si ani nevybrala nic za Ellču, nevím,co mám chtít :sweat_smile:
14. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
j oa ultrazvuk nám myslím děllai v porodnici
14. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojte! Tak já dnes o půlnoci do jedné balila dárky :sweat_smile:, ve 2 kojila, v 6 kojila a teď kojila... :angry:

Ale pro manžu zatim taky nic moc nemám... Zatím jen objednáno do auta baby on board: http://email.seznam.cz/redir?hashId=195798681&to=http%3a%2f%2fwww%2emetoyou%2deshop%2ecz%2fMedvidci%2fMedvidek%2dme%2dto%2dyou%2ds%2dnapisem%2dbaby%2don%2dboard%2f, což ho teda asi moc nezaujme, pak nějaky CD od téhle kapely: http://www.straceneraj.cz/web/02.dom/dom.htm - to sem ho naučila poslouchat já (byli sme na jejich koncertě) a od té doby si to pořád pouští na YouTube a já už je nějak úplně nesnáším!!!, no a pak ještě nějaky tričko, ponožky, ... Stejně nebude nijak nadšenej - když on by chtěl míchačku :sweat_smile:

Peťulko. tak přeju všechno nejlepší k narozeninám! Hlavně ať ste všichni zdraví a šťastní!!!!!!!!!!!!!!

Tyjo - jinak my sme teda pěkní prcci s těma našima 55 cm :confounded: Filípek ještě ani neváží 5 kilo! :astonished: Chudák - asi bude malej po mně :frowning2: Zase si říkám, že od porodu vyrostl už 8 cm, tak to není zas tak málo...
14. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
jéé - tak koukám, že sem dala nějak blbě ten odkaz :unamused: - oprava:

http://www.metoyou-eshop.cz/Medvidci/Medvidek-me-to-you-s-napisem-baby-on-board/
14. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
sali bud v klidu, malé je 10 týdnů a máme teprve 4,5kilo (teda snad přibrala)
14. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj jolky
u nás se Denisek trošičku pokazil. Dnes pi v 1:18 pak ve 3:08 v 5:32 pak v 7:30 a teď ještě spí. Co se dá dělat snad se pak opět vrátí ke svému jednomu buzení v noci, uvidíme. Jinak už se taky krásně směje na svět, povídá si tak je hned veseleji.
Pokud jde o dárky tak už je budu mít všechny. Ještě přemýšlím, že bych něco přikoupila příteli, ale nevím co, no uvidím.
Co říkáte na tu zimu?Prý mají být bílé Vánoce. Tak protože bydlím na horách tak u nás jsou bílé skoro každý rok, ale letos prý mají být bíle všude tak jsem zvědavá jestli ještě na poslední chvíli zase neobrátí. Ale kosa je teda pořádná. U nás ještě teď mínus šest.
14. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky zubaře mám za sebou píšu Vám z auta, čekám na Radu šel mi za odměnu koupit pizzu :slight_smile: vrtala mi sedmičku,ale nebolelo to chytla to prý v cas. Mě už to celkem štve, Riša má takové kulaté lička i nožičky už má trochu buřtikaté a tchán s tchýni,pořád že je burtik a že vypadá tak na 4měsíce,ale to není pravda je opravdu akorát. No moje nervy,tak jim Radim včera řekl,že Radeji burtik než kostík! I kdyby byl burtik nám by to bylo fuk.jen jak to říkají na každé návštěvě tak už mě to sere. Sar krásné video.
14. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky!Jéééé mockrát všem děkuji za přáníčka! :dizzy_face: To zdraví se nám bude hodit...Narozky nebudou nic moc :pensive: Měla jsem dostat dárek od tety,objednala mě dnes ke své oblíbené kadeřnici,ať si vyberu,co chci udělat z vlasy.Jenže nikam nejdu,stůně mi muž :grinning: No ale jako fakt je mi ho líto,včera večer dostal najednou křeče,průjem a zvracel a je k.o. a leží.Takže nějaká hnusná chřipajzna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže je odstěhovaný v obýváku a Vojtu před ním schovávám jak můžu :sweat_smile: No snad to nechytnu i já,jinak je to v háji :confounded: Včera jsem pila z jeho skleničky a taky jsme sexovali,takže čekám,kdy to vypukne u mě :angry: A doufám že nééééé :confused:
Co jinak dnes vaříte?Já silný kuřecí vývar a uvidíme,co to s ním udělá :slight_smile:

Týnko tak ať zubař dopadne co jak nejlíp a žádný strach! :wink: Já mám jít zítra,ale asi to neklapne a taky jdu s malým na kontrolu.To je dobrá akce v té ikei,ale to tam bude fakt blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes: My letos jdeme pryč,ale stromeček mít budeme,koupíme malý v květináči a pak ho vysadíme na zahradu :slight_smile:

Bleško děkuji za odkaz,zkusím to!Nezapomeň nafotit ten pokojíček :wink:

Holky to je v háji jak si člověk naplánuje co chce a potřebuje zařídit a udělat a pak mu to nevyjde :frowning2: No hlavně ať jsme zdraví.
14. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
adel na bílé vánoce se i těším jen mě děsí představa sněhu a mého kočárku quinny,s tím předním malým kolečkem nic neujedu
14. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte??

My pořád blinkáme a ted začala blinkat i natrávený mlíko ze žaludku, je to kyselý a smrdí to...čím to může být??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Týnko prď na tchánovce!Ríša je fajný,mě se náhodou taková mimča líbí :slight_smile: Je to správné mimi a jde vidět,že je zdravý a nic mu nechybí :wink: Vojta už začíná mít malé faldíky na nožkách,je to fajné :grinning: No a ten kočár ti do sněhu opravdu nezávidím :unamused: Ale kdo ví jak ten náš s menšíma předníma kolečkama :confused:

Kelly ahoj,no a byli jste s tím někde na vyšetření?To má ten reflux že?Bobinka malá :frowning2: Ani ten nutrilon na ublinkávání nepomáhá?A co manžel,už je to lepší?
14. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
peti no máme nutrilon proti ublinkávání, ublinkávala normálně ale ted z ní jde to kyselý už strávený mlíko...
14. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Kuki my byli vybírat za Sofinku včera..viděla bych to na nějaký přívěšek k řetízku co mám ale nic se mi tam nelíbilo...jinak manželovi koupím klasika oblečení ale nevím co dalšího...něco co ocení..hadry jsou nutnost a to je mu fuk.. nám taky i v porodinci.měla jem málo plodovky a taky mám od 21. vysoký tlak tak možná proto..nevím.
venku je šílená kosa...jsem pak z nemocnice šla na Floru..kupa lidí, všichni nervní koupila jsem jen 1 dárek... hrůza..
14. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahojík holky kuk do alba :slight_smile:
zatím malá ochutnávka
14. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Endi moc vám to sluší holky :slight_smile:)
14. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Tak my dnes venku docela promrzli -teda já promrzla :sweat_smile: - malej i pes byli nadmíru spokojeni - byli sme 4 hodiny venku! :grinning: Já se na bílé Vánoce těším, ale mám trochu strach z cesty domů - jedem 24.12. po D1 :unamused:

endie - ste obě kočky! :wink:
14. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Tak jsme byli u mudr. máme 2,5 měsíce, 4640g a 58 cm. Dnes se poprvé na doktorku smála. Smíme ven na hodinu do -2,5 stupnů. Takže asi budem celou zimu doma jak hlásí ty mrazy.
endie - sluší vám to.

kelly - jestli máte nutroš proti ublinkávání a blinká kyselý tak je podle mě přejedená.

Holky ¨já mám jen pár drobností pro kluka a máme dárek pro Petrovo rodiče a pro malou. Jinak pro Petra nemám nic. Řekli jsme si že jen drobnost ale nevím co.
14. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
endie moooooooooooooooc vám to sluší!!!

dan to jste krásně přibraly šikulky
14. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
mě snad klepne :angry: jsem se dneska tak mimořádně rozepsala .. a ted mi to zmizelo a musela jsem se znovu přihlásit.. sakra.. no nic.. už jdu do hajan, rozepíšu se zítra no ach jo :frowning2:
14. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.