• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dobré ráno,tak a máme tady sníh :slight_smile: u nás stále stejně, Riša jí v 21.15h usíná sám v postýlce kolem 22h další buzení na jídlo je po 4h, potom kolem 7.30h a pak spíme do 10.15h už mi tady dopovídal a usíná a já jdu balit dárečky. Jsem si nechávala mytí oken na poslední chvíli a teď zmrznu :frowning2:
15. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ranko!!!

berryl: J8 to mytí oken nechala už až na jaro :sweat_smile:
15. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky..tak dnešní noc sice klasika na kojení ale v 11 vůbec nemohla zabrat..musela jsem si ji vzít na ruku a uspat..nechtěla jsem jí dát k nám zase do postele.. jinak ted ráno taky v 8 jsem jí nakojila a ještě nespí..měla jsem ji na ruce půl hodiny a už to moje nervy nevydrželi jak furt kníkala a dala jsem ji do postýlky..já se snažila :grinning: musím jít žehlit a pak jedu s ní do školy mám referát tak přijede mamka kvůli tomu do Praha aby mi malou pohlídala
15. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Hezké bílé ráno....
berryl - naše dvojče je stejné :grinning: v půl 8 jídlo, v půl 1, půl 4 a půl 8 a ted ještě spí.
Dnes jdeme na kyčle. Kočárek jsme koupily, dostane ho pod stromeček. Holky ted mi volal šéf z práce že se mám zastavit že má pro mě dárek - odměny na vánoce. Každý rok dává 3000. Počítám že to bude tak 500kč, protože jsem byla od března doma ale je hezký že si vzpomněl.
15. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
dan: to je hezky! já sem pro našeho ředitele už neviditelná............. :unamused:
15. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
dobré ranko zlatíčka

děkuji za pochvalu :grinning:

jinak já už nevím co s malou v noci co dvě hodiny vzhůru a pije mi jenom po 60 nebo 90
15. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás noc v pohodě, ale včerejšek byl mazec, odpoledne zase nechtěla venku spát a a pak byla doma prostivná jak prdel, až do večerního koupání...A tedka mi spí v kočárku, co máme doma, slavím svůj malý úspěch - už jsem byla na nervy z toho,že prřes den neusne jinak než na rukách a musela jsem s ní furt něco dělat, kývat a tak.A v listopadovkách jsme našla adresu na netu, kde se bílý šum. Takže když ella vypadal unaveně, tak jsem ji zabalila do zavinovačky, dala do kočáru, pevně sevřela a pustila z kompu ten šum a holky, ona e vteřině usnula!!!Takže doufám, že to bude vycházet pokaždé :dizzy_face:

endie...moooc pěkné!A Adelka byla v pohode?nam ellča půlku focení prořvala :sweat_smile:

berr..okna nezávidím, u nás je myje manžel,takže pohodka :sunglasses:

saro..tyjo, kvůli referátu...a nejde ho jenom poslat?

dan..tak to je pěkné, mě tak udělá radost, když si na mě z práce vzpomenou..zrovna dneska máme akci, vánoční oběd,tak tam na jednu jdu - jsem zvědavá, jak to s ellou skloubím, na jiné prostředí nereaguje moc dobře,hlavně teda když je tam kupa lidí :confused:
15. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
kukii: vůbec, právě že si to užívala a bavilo jí to, i fotografka říkala že jí tam ty děti většinou půl focení probrečí a ona nic :grinning: až jak dofotila a já ji oblíkla na cestu položila na gauč tak zamrčela a když vyděla že nic nebude tak usla :grinning:

berr: prosím tě opatrně s těma oknama aby tě pak chlap nemusel odmražovat fénem jak na nich přimrzneš :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
endie ha ha :slight_smile: zatím to kašlu počkám az se trochu oteplí :slight_smile: dan jsou to dvojčata,malý má taky ten kočárek na vánoce a ty prémie super,každá korunka se počítá!kuki malý mi hned v kočárku usne a venku spí i 5h už mu na nos dávám plenku aby nedychal studený vzduch a nebyl nemocný.
15. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
čau kočky, zdravím vás ze zasněženého horského bydliště u rodičů. opravila jsem noťas našla nějákou síť takjsem připojená.
tedy vy jste ukecané to je šílené.

endie krásné fotečky. ty jo.
můžeš mi poslat odkaz do IP na tu fotografku?

jinak se musím pochlubit že malá už 3 den usíná sama v postýlce večer a v noci, sice u ní tak sedím a povídám někdy i půl hodiny ale je to pohoda proti pochodování po bytě. i přes den je to lepší.

dan díky za rady a odkaz. je fakt že dávám pozor aby spala přes den dostatečně a pak je i pohodový večer.

jinka většinou usínáme v osm, pak se budí o půlnoci ve tři a v šest tak se i docela slušně vyspinkám :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
endie a zkoušela si jí dat najíst a jak si řihne tak znovu,hlavně třeba večer kolem 9h aby se na noc více najedla a spala více u nás to zabralo. Niki kočko ahoj,to je krásné blahopřeji k uspávaní. Holky na hl.třídě v hračkářství mají včelího medvídka a kdyz mu zmáčknete ruku tak zpívá 2písničky z toho večernícku,je za 283,- je parádní koupila jsem ho Ríšovi k vánocům.
15. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
berryl u našich je maj taky, mají i médu kuličku, ale nevím jestlijsou hrací, měli oba včelí medvídky i pučmelouna. ale mají je za výlohou a je to hračkářství v patře tak smůla.

jiank my dostali hrací žirafu od švagrové asi stejnou jakou koupila petul. hraje a svítí ji na těle hvězdičky.

jo díky ale kdyby jste malou viděly, je jak ve svěrací kazajce. složm plínku na trojkůhelník a stáhnu ručičky k tělu, jinak by neusla nebo se jimi budila, až je mi ji líto ale je to pro její dobro.
no nic budí semi.
15. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky,tak my dnes byli u mudr.Za 14 dní jsme přibrali 650g a vyrostli o 4cm :slight_smile: Všechno v poho,akorát má trochu červené kolem pupíku,tak budem mazat.Doktorka říkala že krásně vnímá a ukazovala mu plyšovou kačenku a blbla s ním :grinning: Prý ve 3 měsících udělá takovou zkoušku,jak vnímá a tak a kdyby se jí něco nelíbilo,tak nás pošle na neurologii.Prý je Vojta dost sledovaný kvůli toho,že se narodil pomocí toho vakua :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zatím všechno o.k. :slight_smile: Jinak mě dneska v noci zlobil,ve 3 ráno co jsem ho nakojila,nechtěl usnout,v postýlce plakal,vzala jsem si ho na sebe,taky nezabral a kňurkal.Tohle mi nikdy v noci nedělá,vždy hned usne.Nakonec usnul až v 5 v postýlce s dudlem v puse :angry: Myslím,že vnímal i to,že tam jsem sama.Tomáš spal ještě raději v obýváku.
Já už mám okna umyté,skočila jsem na ně o víkendu :slight_smile: Tento víkend zase máme oslavy,moje narozky a Tomáš má 30.To zase bude v álejích nablito :grinning: :grinning: :grinning:

Bleško přesně tohle se mi stává často,píšu dlouhý příspěvek a sekne se mi comp :angry: Tož to se pak na to vybodnu a vypnu ho :grinning:

Endie no jste kočky,moc vám to spolu sluší! :wink: Krása :dizzy_face: To je na prd,že se ti malá tak budí v noci :confounded: A ty ještě i kojíš nebo jen přikrmuješ?Jinak je to moc fajn že jste si s manželem promluvili a že už to bude jen dobré! :wink: Někdy když už to vypadá na totální krach,se najde řešení a zase je dobře,že? :slight_smile:

Dan to je pěkné od šéfa :slight_smile: Tohle už dnes dělá málokdo :unamused: A vy jdete teprve teď na kyčle nebo už podruhé?

Týnko ty teda ty řemínky Ríšovi nedáváš?A vrátila jsi je tomu doktorovi?Určitě jsi mu je omlátila o hlavu co? :sweat_smile: My byli taky ve fakultce na kyčle a byl tam takový mladý šikovný doktor :slight_smile: Ríšovi jsi koupila krásný dárek toho včelího medvídka :slight_smile: My asi moc plyšáky kupovat nebudem,Vojta více reaguje a mluví na pleťové mlíka a krémy :grinning: Je z nich úplně mimo :sweat_smile:

Šari to je fakt na prd s tím referátem že tam musíš jet.Jinak já se snažím taky vždycky mluvit na Vojtu hezky a být milá i když už mi řve 3 hodiny v kuse,ale stejně už pak zvýším hlas i když nechci,to jde samo :grinning:

Kuki tak potom napiš,jaká byla Ella na tom obědě,jak ste to zvládly :slight_smile: No a to je hezké že ti tak usnula v tom kočárku.A jaký šum jsi jí to pouštěla? :confused:

Nikuš a už jsi tu žirafu dávala malé?Nebo až na vánoce?To svazování má fakt něco do sebe,u nás stačí když Vojtu pevně stáhnu do zavinovačky a už ho ty ruce tak nebudí.Horší je pak když ho bolí bříško,to nesnese cokoliv co má na sobě,deku,zavinovačku,nic.
15. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
Kdybyste některá scháněla sporták http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29332252&tab=0
15. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
tak referát odprezentován..voprus.. no vtiný bylo že moje máma bloudila přesto že jsem ji psala popis jak pro debila ale co..došla jsem pozdě..at žije stres.. no nakonec dobrý..
jinak Peti..no já to asi nezvládám být na ní milá když kníká a tka.. nevím no.. asi bych měla ale prostě to nevydržím.jako nekřičím naní ale hlas zvýším..taky si říkám aby mě slyšela když křičí :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
petul malá ji dostala od švagrové k narození. ne k vánocům.

saronko, já taky někdy zvýším hlas, jako ji přetluču zarazí se a přestane, ne že křičím, zváším hlas a rázně a zabírá to.
15. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky byla jsem nakoupit a v globu mají výprodeje tak mám za 1180 kč 3 bundy, hurá a ve Vogele jsem sehnala kalhoty zlevněný a jsou mi jak ulitý. Mám radost, konečně něco na sebe. Už abych zhubla :frowning2: Malá spinká, usnula u televize jdu taky. Dobrou noc.
15. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojte,
tak mám za sebou asi ten nejlepší den od porodu :dizzy_face: Holky, ella je skvělá - dneska byla parádní, dopoledne spala pravidelně, pak jsme šly na ten boěd,tak sjem ji nechala venku před restaurací, byla prosklená,tak jsme na ni viděla,dala ji tam chůvičku, tak spala asi 4 hodiny, pak sjem ji nakojila, všichni si ji pochovali a jely jsme domů - pak koupel a spát, všechno bez křiku a v pohodě :dizzy_face:

petul..tyjo,tak tu noc ti teda nezávidím, pěkně na palici :confounded: a k poradně gratuluju, to se hezky paní doktorce předvedl!to mě překvapilo s tou neurologíí, když se dítko narodí vaxem enbo jak se to jmenuje, to jsem nevěděla :confused: a rozesmála jsi mě tou drogerkou,to se mu budou dobře kupovat dárky - on si pokouká t to pak použiješ:slight_smile:jinak ten šum jsme našla v listopadovkách, holky tam psaly, že to pomáhá,tak jsme to zkusila. je to na http://www.youtube.com/watch?v=IL4Qif1qT1M
15. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
U nás taky zabírá zvýšený hlas, aspon na chvíli, vždycky se zarazí a poslouchá - no je ať si zvyká :grinning:

dandul..hmm,dobrý kauf!ty kalhoty ti závidím, já si koupila jedny a očíslo větší,at netrapasím ve vytahaných těhotenských, ale jsou mi už větší,ale do svých se pořád nevlezu - teda vlezu,ale pořád nezapnu,ach jo :unamused: a máš kila navíc nebo je to roztažená pánev?

berryl..ten brouček vypadá dobře,to je jako ten usínáček?chtěla bych taky něco takového koupit, aby si to mohla spustit sama,máme jenom hračku na natočení..kdes ho tam koupila?

Jdu taky na kutě, dobrou!
15. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
kuki na hlavní třídě v hračkářství,je to kousek můžeme tam spolu zajít,někdo Ti musí pohlídat kočárek s ním tam nevjedes. Holky dobrou
15. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
AHoj holky..
Kuki to je super, že jste včera měly tak hezký den :slight_smile:
já tedy holku musím kupit o číslo menší jeany než jsem měla před těhu ale je fakt,že já před otěhotněním dost přibrala takže jsem ráda že mám menší ale ještě bych klidně mohla tak 5kg zhubnout, abych na tom byla nějak normálněji :slight_smile:) ted vážím 70 při 175 takže nic moc..
Jinak holky.. včera jak byla malá hodná když jsem byla ve škole tak samo naspáno a řádila do 22:30 no naštěstí pak jsem nakojila dala spát a spala 4hodiny a pak 3 ..takže mi to vynahradila :slight_smile:))

jo já ted zkoumám nový projev Sofinky..je to něco mezi pištěním a občas si i tak jako vysoce pískne..tak nevím zda zkouší svůj hlas nebo jí něco je.. nějak to v tom novém projevu nedokážu definovat..ve psychol. jsem se učili, že jako ve 2. měsíci se objevuje mimovolná hra s mluvidly tak nevím zda je to ono :slight_smile: dělají to i vaše děti?? nebo jak vypadá jejích broukání??
16. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky
Saron o tom pištění to pozoriki už asi tři dny. Taky jsem si říkala co to je, ale njspíš to fakt bude to, že si zkoušejí hlasivky. Taky jsem si nejdřív říkala jestli mu něco není, ale myslím, že ne.
Jo a malý mi dnes spinkal od půl desáté do pěti. :slight_smile:
16. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Ade to je super, že tak hezky spinkal :slight_smile:)
jo holky nemáte nějaký recept na cukroví ..na těsto na vykrajování čokoládové??
16. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky¨noc zas děs :frowning2: ona pije co dvě hodiny a to po 90 víc do ní nenarvu ano hevere a dneska ráno jede po 6O a to si jí už vzala mamka jelikož já to už nedávám a nacpala to do ní násilím, sem to počítala a ona mi za celej den vypije tak těch 5oo

berryl: zkouším odřihnesi a pak stejně nehce :unamused:
16. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
endie jestli je spokojená tak bych to nechala ona se píše že před spurtem jí děti málo ikdyž vy máte taky do 3 měsíce chvíli a ten spurt bývá spíše ke konci třetího měsíce. ale může to být, hele pokud je spokojená tak nevím neřešila bych to, nebo zkus zavolat dr.

hele my to máme tak že v noci vypije méně, dopoldne taky ale večer by vycucala co může to sní i 150,

:dizzy_face:
16. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky Sar já pred těhu přibrala 5kg takže na své původní váze taky nejsem,nějak to neřeším je zima a vše se schová,horší bude az budu chtít jít s malým na bazén. Sar malý už více jak týden mluví pišti no zkouší hlasivky,četla jsem to v časopise i na netu. Někdy fakt nevím jestli mu něco není,ale kdyz se pak u toho rehta!endie tak to nevím asi více nepotřebuje. Možná bych ji nechala trošičku vyhladovét.udyndala bych ji dudlikem a trochu posunula cas jídla,to rádi mudr na děti co mají často hlad s tím dudlikem místo jídla. Třeba jen o půl hodiny a pak prodlužovat a měla by pak více s papat. Těžko se rádi.
16. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
jo a zdraví vás Bleska na kontrole vše ok byla včera hodně unavená dneska snad napíše.
16. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás to vypadá,že se to v noci asi ustálilo - kojení dvakrát a ráo kolem půl sedmé - a to si ji beru vždycky do postele a ještě spolu spíme :dizzy_face: Jinak ella teda nepiští, spíše si brblá takové to goj,joj,jůůů,hééé a tak.ale myslím, že to piětění je určitě tím, že to zkouší.

berr..oukej,tak ažb spolu vyjedem,tak se do toho hračkařstv mrknu...
16. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
endie mě malý za den vypije 800ml. Kuki to je fajn,já ráno Risu taky beru do postele a spíme jeste 2h :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
To víš že jo, hlavně, že se vyspíme,ne? :dizzy_face: A já to mám horzně ráda, úplně ji k sobě přitulím a ona mě bouchá rukama do hlavy, miluju to :grinning:
16. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.