• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Sharon v 13.33 a vy?
Berr díky doktorka říkala, že by měl pít víc v noci aby byl úplně v normě ale co mám dělat když jde spát v osm a vzbudí se o půl druhé a pak o půl páté někdy ani to ne. Nechce se mi ho budit.
18. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
já mám takovou chut na sex, si připadám jak nadrženej vorvan :grinning:
adel: paráda
18. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak to jsi ale dobrá, že ti chybí jen 7..
18. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Endi to jsme na tom stejně, ale já ještě pořád nemůžu a můj chudák je z toho už na nervy.
18. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
já měla taky..proto jsme to včera poprvé zkusili :slight_smile:
Adi mi ve 4:48 :slight_smile: měly jsem to rychlovku, ve 23 mi odtekla plodovka, o půlnoci jsem dojela do porodky bez kontrakcí a otevřená na 1,5cm, v 1:30 začali kontrakce.. a pak už před 5. bylo hotovo :slight_smile:) my jsem se týden před porodem stěhovali..a byli na svatbě švagra v Opavě..tak jsem ji asi z domečku vyhnala dřív :slight_smile:) jinak záááávidí ti tu nodc..kdy kojíš tak málo..jak to holky děláte..bych taky potřebovala.. jinak máme ještě problém přes den usínat..občas jí to dlouho trvá než zabere..
18. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak u nás jsem jenom já nadržená, manžat ady byl o víkendu a když jsem mu řekla že můžem tak mi normálně řekl že ctí 6 nedělí :angry: :rolling_eyes: že až jak přijede ke konci měsíce tak si to užijem, no a do té doby mě asi rozerve :grinning:
18. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
saron já porodila za necelé 2h byl to fičák a to jsem tam přijela vysmátá
18. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
no my jeli do porodnice a jako pořád jsem nemohla tomu uvěřit, že jako rodíme .))
Berry to budeš mít velkou rychlovku pak druhé dítě :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
endie :grinning: :grinning: :grinning:
už jen 7kg to je krásné
18. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Saronko tak to já se dost trápila až nakonec musel jít malý císařem byl pořád strašně nahoře, já se neotevírala, k tomu vyšší tlak a zlomená noha, doktor na operačním sále pak kroutil hlavou, že mi hlavně kvůli té noze nenavrhli císaře už dřív, že jsem se nemusela tak trápit.
18. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
jejda tak to mě mrzí..já mám vysoký tlak od 21 let..a normálně v těhu jsem měla tlak lepší než před otěhotněním ale při porodu mi vyskočil hodně nahoru.. dokonce jsem musela být až do 11 na sále jak jsem ho měla vysoký a dávali mi nějaké kapačky..ale ted už je to dobrý.. jsem na lécích tak mi to drží docela obstojně..
18. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak já začla mít bolesti ve 23:30 přesně a do porodky jsem odjížděla ve 3:30 malá se narodila 12:26 na sál jsem odcházela 12:05 , vodu mi prdla dr.
18. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
to už je tak dávno holky co, strašně to uteklo
18. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Já se na tlak taky léčím rok a v těhu byl skvělý spíš nižší až u porodu mi moc vyskočil a držel se nahoře i chvíli po porodu. Teď už se taky ustálil.
Mě mírné bolesti začaly kolem půl noci, ve tři jsem zjistila, že jsou větší a že mi odešla hlenová zátka o půl páte jsme jeli do porodnice no a narodil se až těch 13:33, ale dalo se to všechno zvládnout. Teď už mi to vůbec nepřijde
18. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak mně odtekla plodová voda v noci a zbudilo mě to v 6:15 ve čtvrtek - malej byl venku bezbolestně v pátek ve 20:15 :grinning:

endie: No vidíš! Sem říkala, že ty kila sou jen voda :wink:

Já mám nahoře furt 2 kila, ale vzhledem k tomu jak jim, tak mi už asi zůstanou...Se sebou musim něco dělat! Říkám si to každej den a nic...Tak že by od zítřka? :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jinak my se vrátili před chvílí od doktorky - narvaná čekárna kočárkama (z toho 2 atlantic espiro - niki, pamatuješ, jak sem ho chtěla??? - teď už se mi vůbec nelíbí - moc vysoky na mě)... a sme prý zdravé, krásně prospívající miminko :grinning: To mi teď spokojeně spí u okna (ta doktorka ho asi nějak vysílila), tak pilně vařim :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jak asi dopadla minulá noc???? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jsem byla hotová, akorát na provaz..od půl druhé do páté šílený řev a nevím z čeho, když si mezitím frajerka pěkně prděla. No myslela jsem ,že mě škubne - ale vybrečela jsem se a bylo mi hnedka lépe - manža za mnou došel do obývák ua říkal,že mě obdivuje nevjíce na světě, taková poklona :grinning: No, nakonec jsme do ní nalila fenyklový čaj a šlo se spát - ale pak jsme kojila v šest a pak vosm a pak už prostě neusnula..Takže jsme ji narvala v 11 do kočáru a jela ven - koupit si do Takka nějaké oblečení na uklidnění :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teďka tady vedle mě hnípe a vypadá to,ž spí celkem tvrdě.Chjooo

saronka..čauky :slight_smile: já jsem myslím dokonce v nějaké diskusi potkala, ale nejsem si jistá. Jinak naše ella je taky 21.10. a můj porod byl taky rychlý - po sedmé první nebolestívé kontrakce, v deset do porodky, jakože na výlet, v půl jedenácté na sál, otevřená na 5 a v 23:55 byla malá venku. Doteď nechápu, že to trasořitka jako já, přežila :sweat_smile: A je to pravda, je to jako před rokem..Jinak to kojení máme taky nepravidelné a prý to mám dělat podle malé, kdy chce, ale nemám ji budit, což se mi tedaai dlouho nestalo, budí se furt..minulý týden jsme měly krizi a to chctěla snad co hoďku, ale byl to asi spurt, protože i hodně vyrostla, tak nevím.V noci kojím nejméně 3x, je to na palici a já setěším, až se vyspím..

nik..tyjo,tak s manžou je ot fakt mazec, to ten můj bývá doma více..ale zase jsem na ot zvyklá, ty určitě taky, takže se s tím musíme poprat. J oa čaj jí dávám stříkačkou a v pohodě - mám fenyklový granulovaný a je dobrý.

endie..tyjo,fotky dobrý, malá roste jako z vody:slight_smile:a s kilama super, já mám nahoře něco kolem osmi a to jsme nabrala 21,takže taky jsme ráda - jen kdyby se ta pánev pohnula, nic přes ni nezapnu :rolling_eyes:

sali..není nad prospívající miminko,co?hlavně když spí :grinning:

Holky, v pátek jdu na kyčle - teda já ne, ale ella. Vy jdete všechny nějak pozdě,ne? :confused:
18. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
já byla na kyčlích ve 3 týdnech a znovu jdeme druhý týden v prosinci a musíme mít o plínečku navíc pro jistotu, jelikož manža měl problémy s kyčlema
18. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
fakt?sakra, to já měla taky, nosila jsem řemínky :rolling_eyes: ale já jí občas tu plínku navíc dám , i kdy si myslím,že to není třeba, spíše by potřebovala dávat ty nohy k sobě, je jak žaba :sweat_smile:
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
:slight_smile: , mě zas malá drží nožky u sebe,ta dr. kde jsem byla s malou tak tohle říkala každé mamině: dáme o plínečku navíc pro jistotu, takže tak :grinning:
18. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Kuki já si včera v Takku koupila kabátek :slight_smile: za odměnu :slight_smile:) to je super, že máme taky stejný termín narození dětiček..1jinak naše malá taky v noci prdíkovala a nebrečela uplně pištěla.. jsem nevěděla co se děje..

jo my byly taky ve 3 týdnech a jdeme až ve 3 měsících.. kyčle máme v pohodě..

jinak manžel chodí domů až v půl 7 a řeknu vám, těším se, že přijde..veme si ji, když nespinká a já mám chvilku čas něco dělat a nebo se vykoupat a mít čas jen pro sebe.. jinak se furt zdráhal přebalovat ale včera jsem ho už donutila..:slight_smile:)
není tu nějaké miminko 5.10.? to jsem se narodila před 28 lety já :slight_smile:)) jsem ráda, že to Sofinka nakonce stihla dříve a je Váha jako já a ne Štír:slight_smile:
18. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
My taky nechtěli štíra, teda hlavně já, manžovi je to asi putna :sweat_smile: A nakonec se povedlo :wink:
To u nás manža naběhl hnedka a byl sám aktivní a já toho hodně využívám - nejvíce, když je ella prosraná durch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Fakt si říkám, jak to zvládají holky, co jsou úplně samy, ale myslím jako úplně, třeba bez rodiny a tak, prostě žádná pomoc, to musí být na palici..

nik..koupeš v kyblíku?my ho máme,ale ještě jsem to nezkoušela
18. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
kuki dnes bude premiera :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
vy jste ukecané teda :wink:
18. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
já tedka mrkla na videa a vypadá to parádně, všechna mimina byla v klidu, tak pak napiš. já jsem dneska slaměná vdova,takže možná zítra, jsem zvědavá
18. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
kukinek - já mám akorád doma partnera, ale chodí pozdě z práce, jinak s mojí rodinou se nestýkám a Petrovo mi nepomáhá a mám ještě jedno dítě a zvládám. Zvykla by sis. Dneska mi malá celý den brečí a musela jsem stihnout nakoupit a zajet pro kluka na anglinu. Ted přišel z práce tak jsem udělala večeři a vzal si jí abych si odpočinula a za hodinu se jde učit do školy a já jdu dělat s klukem úkoly.

Holky malá poprvé tak šílí. Má to určitě z čaje, dala jsem jí ráno 25ml a od té doby je nafouklá. Nezabralo nic, ani masírování, ani rourka, kočár, nic, jen auto. Tak se vyspala jak jsem přejížděla a vyřizovala, je vykoupaná, najedla se a zatím jen poknourává. Už se vyprděla tak snad je to za náma.

saronka - co máš proti štírům? :slight_smile: Já jsem štír, ale Ela se narodila 3.10.
18. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
berryl - tak sab se může brát dlouhodobě, ale tímto způsobem - 2 dny 3x7 kapek, další 2 dny 2x7 kapek a pak pořád 1x7kapek nejlépe večer.

Tak zatím usnula, je v postýlce. Hurá !!!
18. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Dan nemám vůbec nic..jen jsem chtěla aby byla Váha jako já víš :slight_smile:)) a manžel je blíženec..a to je prý dobrá kombinace.. :slight_smile: ale je to dost o výchově než o znamení že.. jinak klobouk dolů, jak to super zvládáš..já dopol nic neudělala malá nespala, tak jsem jenom ustlala a umyla nádobí a pak vyřídila poštu v outlooku a poslala nějaké peníze...nic víc jsem nestihla.. a ted odpol kdy mi z procházky ještě spí jsem stihla jen jí vyžehlit věci..no je fakt, že ted tady zase chvilku dřepím u compu no.. ale jsem už dneska hotová.. ale jak píšeš.. není zbytí..člověk to zvládnout prostě nějak musí že..
Jo holky..mám na vás dotaz..já totiž tak nějak furt bojuju, zda jakoby už vychovávat..a nebo prostě zatím některé věci tak striktn neřešit..jako četla jsem že ještě tak malé děti nerozmazlíš ale nevím no..prostě bojuju s tím, zda nějaké věci dělat nebo raději ne..abych pak neměla doma malého tyrana..jestli mi rozumíte.. třebas když večer nemůže zabrat a já jsem fakt hotová a nemám sílu každou minutu vstávat a dávat jí dudlík a tak..tak si ji vemu k sobě do postele.. ona vytuhne a já ji přenesu...ale samo nechci aby si na to nějak zvykla.. nevím jestli uvádím ten správný příklad..
18. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
saronko to je nás víc kdo s tímto bojuje. naše malá v posteli s námi nechce být ale zato usíná na rukách, buď sedím v sedačce nebo chodím po bytě. nic nenaděláš.

no nic jdu koupoat je vzhůru :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Niki.. mě přijde že přesně to co jsem říkala že R O Z H O D N Ě dělat nebudu dělám:slight_smile: jen aby byl klid a Sofinka spokojená :slight_smile:))
18. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.