• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Holky tam tak krásně sněží! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším na procházku
16. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
kuki tak tady nesněží ale je pořád -7 tak dneska nikam nejdu. zítra budem cestovat dosyta tak se nabažíme čerstvého vzduchu.
ale je fakt že malá je pěkně nevrlá, chybí ji to dopolední spaní venku v kočárku.
16. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
niki malému to taky vždycky chybí, venku krásně spí a doma spinká trhaně

kuki je tam krásně to máš pravdu
16. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
my tu máme -3,5 tak půjdu jen nachvilku alespon mi usne.ona dopol prostě nespí..co já s ní budu dělat..vyměnit?? reklamovat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ba neee nedám nikomu na světě :slight_smile:)
16. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojte! Tak my máme dnes vánoční náladu :grinning: - ráno sem balila dárky, pak se malej zvbudil, zpívali sme koledy, pak vyrazili ven a teď spí ještě u okna :slight_smile: Venku úplně bílo - paráda!!! :grinning: :grinning: :grinning:

endie: Jak píše niki, jestli je Adélka spokojená s 500ml denně, tak bych ton eřešila...
16. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
jinak i tu je bílo a stále sněžííííííí :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
U nás je mínus sedm takže ven nejdeme, navíc sněží, ale malý spal od devíti do dvanácti a teď spí od dvou
16. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
kuki: no u mudry OK, neměla žádnou reakci, max včera 37,4C takže jsem ani nepoužila Nurofen. Naušnice zatím vybrané nemám, dostali jsme od M.rodičů, je to něco jako rodinné dědictví, musíme pak vrátit, tak jsem uvažovala , že bych pak koupila takové nějaké kroužky, se mi líbily na jedné holčičce, jen jsem na ně zatím nenatrefila. Jj pomoc se vždy hodí, ještě jsem ale nevyzdobila, nějako nestiham, ke všemu jsem ted dost unavená :frowning2:

jinak už měříme 60cm a vážíme 5,7kg, za váhu jsme byly pochváleni, uff..

petule: jj taky jsem byla tak vytočená :angry: a vypla ho. A ted nemám moc času dočítat, tak jen zběžně. To jsi šikulka s těma oknama.. já to mám v plánu na víkend.. i se záclonama.. to mi manža pomůže s malou, já to takto nestiham, když můžu tak jsem venku, aby mě nepraskla z ní hlava :sweat_smile: ona je pak dost protivná.

berryl: díky za vzkázek :slight_smile:

tak malá tu zase brečí, tak jsem to tu v rychlosti přečetla, ale ne pořádně.. :frowning2: dnes jsem zase něco pokoupila, je nasněženo a pěkný vzdoušek -3C byly dopol.
Holky ostravačky nemáte některá cestovní postýlku takovou s tím zvýšeným dnem? Řešíme jak to na svátky udělat když pojedem k našim. Bude tam i sestra s dvojčatama..
no dopíšu přiště
16. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
no Endie spíše řeší to, že by chtěla prodloužit interval mezi jídlem

holky už vám přišli peníze? mi chodí kolem 12 v měsíci dnes je 16 a stále nic :angry:
16. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
berryl mi přišly 10,ale minule až 20
16. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Niki děkuji právě, že mi to vždycky zatím přišlo toho 12, tak už plaším jestli na mě nezapoměli :astonished:
16. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
snad ne :slight_smile: já měla super měsíc v jeden den přišlo porodné i PPM krásné, to by mohlo chodit pořád každej měsíc. :grinning:
16. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
tak sjem došla z venku,bylaj sem v tesku, mají tam akci na plínky huggies - dva balíky za 399,-tak jsme si vzala a asi ještě pošlu manžu...jinak malá usnula,ale pak se celá pokadila,tak řaval jako tur, už neusnula,tak jsme ji tedka uspala..
blech..tak ot máte krásné míry! a poslýtlku máme,jakože cestovní,ale bez toho dna,takže nemůžu :unamused:
Jo a včera mi došla mateřská - jsem bohatááááááááááááááááááááááááááá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
saro,,nemáme my dvojčata_? :confused: ella dopo nespí nikdy, jenom občas hodí dřimku, jakže zavře na 10 minut oči a to je všechno :rolling_eyes:
16. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
včera mi došlo porodné, mateřská se někde toulá
16. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
kuki my spíme do 10.15h pak je většinou 1,5h vzhůru a zase spát :o)
16. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
holky potřebuji radu už třídím oblečení, Ríša roste jako z vody.Zvažuji zda si ho mám nechat nebo věci prodat na mmb??? druhé miminko chceme, ale kdo ví jestli se nám zadaří, jestli to bude chlapeček a taky se mi může narodit dítě v létě a hodně věcí mi nebude sedět. Jak to plánujete vy???
16. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
berryl já neprodávám u nás se to schovává a dědí. mám hodně věcí taky poděděných. jsem velká rodina která naštěstí nepohrdne půjčeným. mimochodem hodně toho půjčím kamarádce čekaj princeznu v lednu a pak kolegyně z práce v dubnu. půjde to do světa, pak se to vrátí a uložím to k babi na půdu pro další ratolest.

takže já neporadím.
16. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
:grinning: jinak taky čekám na týden mezi svátky kdy bude doma manžel že vytřídím a přeberu větší věci. :wink:
16. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
kolem mě mají všichni děti, jsme nejmladší a švagrová má taky už děti větší, od té mám hodně věcí, ty ji vrátím :o)
16. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
tak něco nechej co ti je nejmilejší, hodně věcí je univerzálních i na léto, novorozeně taky musí být hodně oblečno i v létě, to nechej a zbytek dej do světa, uděláš radost jiným a malému koupíš jiné.
16. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3412815&vReferer=%2Fphotos%2Fberryl
tuhle kombinézku miluju, ale kdo ví, když budu mít letní dítě tak ji nevynosí, je univerzální jak pro holčičku tak i chlapečka a víš co nechám si jí a prodám ji když tak potom
16. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
berry jasně nech si ji a pak uvidíš..je kouzelná...
Kuki asi máme..mě ted chrupká v kočáře už přes 2 hodiny..:slight_smile:
16. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Hojte mamušky :slight_smile: Venku je nádherně :slight_smile: Kéž by to vydrželo aapoň do Vánoc :dizzy_face: No já dneska s malým nebyla venku ach jo :frowning2: Ráno jsem byla u zubaře s tím zubem,tak mi to odvrtal a chtěl vyndat nerv,jenomže to dost bolelo,tak mi tam dal zase umrtvovací vložku a mám přijít až v lednu.Teď mě to bolí tím že mi to podráždil,tak jsem nemohla ani s Vojtou ven,aby se mi na to nedostal chlad :confounded: A je to na něm znát,je protivný :angry:
No a mimo jiné mě zubař nepotěšil,horní přední zuby mám hnusné a chce to prý korunky.Takže za jeden zub 2000,- a potřebuju jich spravit 6,takže super :rolling_eyes: Těhotenství a mateřství je krásná věc,ale vzalo mi to zuby a prachy :grinning:

Bleško to máte krásnou váhu,to ste šikulky!To je dobře :wink: Jinak řeším stejný problém a tou postýlkou,na štědrý den jedem ke švagrové a na 1.svátek k našim a všude jsme na noc,takže by se nám taky hodila.Jednou jsme už u nás na noc byli a to spal Vojta v korbičce od kočárku,dalo se,ale už je větší a je to pro něj nepohodlné.

Kuki to je super,že je malá tak hodná poslední dobou :slight_smile: A kojíš pořád teďka co dvě hoďky?Co mlíko,pořád máš dost?Taky už bych se s tebou ráda sešla ať vyvenčíme ty naše stejné kočáry :grinning: A vezmem i Týnku,i když nesplňuje podmínky a má jiný kočár :grinning:

Šari prej "reklamovat" :sweat_smile: ¨

Sali závidím ti to balení dárků :slight_smile: Já je ještě nemám ani koupené natož zabalené :sweat_smile:

Týnko taky řeším a přemýšlím co s malýma věcma.No asi je šoupnu na mmb,ale možná ještě počkám,moje teta mi předpovídá,že budu mít ještě jednoho chlapečka a prý do dvou let :confused: Tož to nechci tak brzy :zipper_mouth:

Nikuš mi to porodné a mateřská přišli taky nějak dva,tři dny po sobě :slight_smile:

Endie jestli malé těch 500ml stačí a hezky přibíráte,tak bych to neřešila :wink: Vezme si co potřebuje :slight_smile:

Jinak holky já se asi zcvoknu,už víc jak týden mě bolí břicho jako bych to měla dostat a furt nic :rolling_eyes: Jeden den špiním,druhý den zase ne a takhle už to trvá týden.No kdo se v tom má vyznat co to jsou za novinky v mém těle :fearful:
16. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
berryl: Tak to my oblečem ještě pořád všechno co na začátku :grinning: Máme velikost 56.. Ale už teď vím, že nějaky věcičky prodám - ty, co se mi nehodily nebo sem nepoužívala, co nebylo praktické (nemyslím jen oblečení, ale i různy pomůcky..) a zbytek sinechám - ty roztomily hadříky. Navíc mám mladší ségru a kámoška rodí v lednu - takže takypopůčuju, když bude potřeba :wink: A ta kombinézka je super - se nedivim, že ju miluješ :grinning: No, prodat to můžeš vždycky..
16. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
holky s postýlkama já mám u našich cestovní a máme v ní naskládané deky a na tom byly polštáře z gauče - matračky, po pár dnech když jsem věděla že tu zůstanu dýl jsem dovezla z domy matraci z normální postýlky. malá je jak princezna na hrášku.

mám tu cestovní půjčenou od sestřenice, a oni žádnou jinou neměli, malej byl od narození v té hluboké.
16. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky

kuki tak to jsme na tom podobně,mě malá taky dopoledne nespí....nejlepší je to v kočárku po obědě a pak až večer kolem 8 a to spí tak do 3 do rána.. Včera jsem byly u dr... máme 57cm a 4300g rosteme mě před očima.Vám taky, co??
16. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
tak holky jsme se s manžou dohádali... já jsem v posled.době unavená, malá zas ted byla nějaká mrzutá a manža přišel z práce a jediné co řekl, jak to ,že jsem si neuvařila kojící čaj :angry: tak jsem myslela, že mě picne, byla jsem ráda, že jsem dopo vyrazila po obchodech abych koupila dárky, pěkně jsme se s malou prošly a vrátily se až po 14h.. tak jsem mu řekla své a uplně to otočil a padlo i slovo rozvod :frowning2: pak to stejně otočí proti mě, že já jsem to vypustila.. no to bude krásný den.. věřím, že se to urovná, ale ted jsem myslela, že mě klepne.
Dnes měl jít na koncert, jsem mu nic nezakazovala, nevím proč nejde ..
je mi hrozně.. nejraději bych mu tu nechala malou a utekla.
16. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
bleško nikam neutíkej!!! to se srovná!
16. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
chce se mi brečet
16. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.