• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
bleško, to bude zase dobry, uvidíš! Každymu přece občas rupnou nervy.. Myslím na tebe, ať to si to s manželem v klidu vyříkáte.
16. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
no byl v obchodě, asi si pročistil hlavu.. a ted dělá jako by se nic nestalo.. připadám si jako debil. Do toho tu malá ječí :angry:
16. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
určitě se mu to rozleželo a je mu to líto!!!
usměj se na malou, pochovej určitě to napětí cítí!
16. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
bleško přesně jak píše týnka, dej malé pusinku, usměj se, jsi ta nejlepší maminka na světě. a ať se jde chlap s připomínkama bodnout. jsi skvělá.

já toho mojeno viděla naposledy včera asi 5 minut přes poledne a uvidíme se až asi na štědrej den :frowning2: ach jo.
16. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
niki ty jo to je pech! Začíná mě opět bolet v krku chjo
16. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
berryl mne taky bolelo v krku a zabralo mi septisan prý jedinný z léků které se ůžou při kojení. ale pokud už nekojíš tak to pořádně vyleč ať se tě to už nechytne.

holky venku je sněhu :slight_smile: jsem zvědavá na zítra na počasí, musím domů, hned k Dr. na kožní, snad blízsko zaparkuji abych se s malu netahala s autosedačkou daleko. a nemusela vytahovat podvozek z auta.
16. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky, malá spala skoro celý den, byla jsem se mrknout v sekáči. Nic nepotřebujem ale co kdyby náhodou. Udělali mi radost, dřív jsem od nich z velkoskladu brala věci na prodej, na přivýdělek, tak když jsem malé něco vybrala a chtěla jsem zaplatit tak nic nechtěli, že to je prý dárek od nich. Pak jsem byla s kámoškou v Mekáči a tam jsem na zemi našla igelitku, nikkde nikdo tak jsem si jí nechala a mám pro kluka za 150 kč dárky :slight_smile: No nemám já dnes štěstí? Malá už od 8 spí tak jdu do hajan.

U nás jen mrzne, sníh tu není, ted je -4.

Malá nám od včera z ničeho nic začala jíst místo 90 ml po 3 hodinách 120 ml po 4 hodinách, tak snad jí to zůstane. Manža měl dovolenou a zítra už jde do práce tak se těším až tu budem sami :slight_smile: Budem mít svůj klid.

Dobrou noc.
16. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
kuki - já nemám rozšířenou pánev, malá byla císařem, jsou to kila a věk :grinning:
16. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Dan to moje i Tvoje dvojče taky dneska spal celý den :o) teď ve 21h jsem ho dala do postýlky, chviličku plakal a hned usnnul

teda to je paráda se TI zadařilo!!!
16. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
dobré ranko! Tak já dnes kojila akorát v pět a teď čekám, až se ozve, takže paráda :grinning:

Akorát mě štvě, že je venku -7 - sem chtěla jít dneska do města a v téhle zimě si to s malym prostě netroufnu - ach jo!

dan: Tyjo! Tak to nemá chybu :wink: To je štěstí.. A co v té igelitce vlastně bylo??

jéé - už mi to tam vřeští :sweat_smile: :grinning:
17. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojte holky,
tak píšu rychle,než malá rozlepí oči, jakože to bude brzo :rolling_eyes:
Tak my večer příšerný, prostě jak včera nespala,tak byla protivná, do toho se kroutila,takže jsme ji uspala,pak se vzbudila a byla dvouhodinová procedura,kdyj sme ji cpala rulku do zadku- no azse jsem si odvykla,to tu enbylo tak tyden :sweat_smile: a pak spala jak zabita az do čtyrto jsem ji nakojila a tedka jeste chrape..

blesko, co to čtu?rozvod?tě musela manža pěkně vytočit :pensive: No snad už je to klidku a pobavili sjte se otom,mlčení nesnáším,to bych nevyrdžela,lešpí je si promluvit..

petul..jojo,kojím naplno, malé to stačí, spurt už máem za sebout,akže kojím cca co 3 hoďky a někdy i později. A a procházku musíme,tebe jsem naživo ještě neviděla :grinning: akorát ty mrazy jsou na pytel :unamused: a s těma zubama je to mazec,to je rpachů a prachů :astonished:

berryl..tu kombinezku amme taky,ale ta pro nás ani nebyla,malá se do ní nevlezla od začátku :sweat_smile: já si to enchávám, a když druhé mimčo nevyjde na zimu jako ted,ta kto rpodám,lepší než to prodat a pak zase kupovat za plnou palbu..

dandul..tyjo,ty máš štěstí s tou taškou :dizzy_face: i s tím sekáčem..a prosím tě,vypadáš dobře a sluší ti to!

kelly..no,je to pech,jak ty děcka dopo nespí :angry: a večer sjme měli stejný :grinning:
17. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
A vložila jsme naše vánoční fotky :grinning:
17. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
kuki: jéé, Ella je roztomiloučkej skřítek :grinning:
17. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Hezké ráno.
Noc dobrá až na to že si malá chtěla od půl 4 do 5 povídat. Pořád se smála a když jsem jí řekla ty ty ty tak se rozesmála nahlas. V půl 8 snídala a spí tak jsem si umyla hlavu a vygruntovala koupelnu. Pak si budu nadávat že jsem nešla spát s ní ale musím taky něco udělat, konečně mám oba chlapy z baráku. :slight_smile: Je tu -4,5 tak taky nemůžem ven. Malá smí jen do - 2,5. Jinak máme rýmu. Nevím jestli zase nebo ještě, každopádně se jí to zhorší když přijde z venku.

kuki - fotky jsou nááááádherný.
17. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
ahojki holky zdravím z domova mého milovaného. sice sama ale doma, ikdyž u našich bylo moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc dobře a skvěle. ale je načase zvykat si na doma, že.

máme za sebou i kontrolu u kožní, vše lepší, tak se uvidí. včečra jsem zase najela na klasický n utrilon místo ha, a nevím nevím, dala jsem si včera tři měsíčky mandarinky a malá jeosypaná, nevím jestli z nutroše nebo z mandarinky. tu jsem ale neměla prvně, už několikdrát vždy jen měsíček dva. včera jsem neodolala jak tam ležely na stole. ach jo. chudák. máznu ji to pudrem.

jinak kožní skvělá, říkala že fajn, že kdyby cokoliv je tekutý pudr první záchrana, nepoužívat žádnou kosmetiku je to zbytečné, jen přírodní olej, maxi mýdelko co dvě mytí.

jiank dneska zase budu malou trápit máme pupeny v hlavičce tak budem olejovat nebo sádlovat to zase bude malá vonět jako řízek :slight_smile:

jiank u našich -8 a asi 25cm sněhu, u nás sněhuméně a zima stejná. malou jsem navlíkl a přes autosedačku přehodila deku na těch pár metrů z auta do doktora a pak dom. teď ještě spí, ale brzo bude hlad.
17. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky..zima je super, ale potřebuju jít vyzvednout dárek pro babičky a to kalendáře s dětma :slight_smile: jenže počasí dneska -6.3 aktuálně za oknem a zítra to nebude o moc lepíš.. potřebuju to na sobotu..tak to asi pošlu manžela nebo nevím no..
Bleško to bude dobrý uvidíš.. prostě to na každého jednou padne..
Kuki tak my včera spaní v pohodě..vzbudila jsem ji po procházce v 5 aby mi pak zabrala a v 7 koupání pak kojení a tak.. no a v 8 už hezky chrupkala :slight_smile:) jinak v noci jsem kojila 3x což je klasika u nás..
jinak Ella je pusinka :slight_smile:) Kuki už se smějete nahlas?? my furt nic ani náznak..

holky chci si koupit Nutrilon..sice kojím ale chci ho mí doma pro jistotu..kdyby se cokoliv stalo..jaký si mám koupit..jinak chci si taky zamrazit moje mlíčko.. dostala jsem takovou obyč odsávačku jak prodávají v DMku od kamarádky a odsává dobře..

jinak se těším na večer. poprvé od porodu si jdu mezi kojením posedět s kamarádkama :slight_smile:)
17. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
sarono nekupuj ho, zbytečně, nebo pokud chceš tak pro sichr se prodávaj malé balení na 120 ml vody jedna dávka v jednotlivých sáčcích stojí jeden asi 10 kaček. ale krabici si myslím že je zbytečné.
17. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak malá se zase sama uspala,paráda :dizzy_face:
moc díky za pochvaly, já se na ty fotky nemůžu vynadívat, dáme je rodičům zarámované,tak sjem zvědavá,to zase bude slzavé údolí :grinning:

saron..nene,nahlas ještě ne, zatím jenom potichoučku :grinning: Ale už se těším,nejvíce,až pak bude výskat, to na dětech miluju :dizzy_face:

Já asi s malou vyjedu snad aspon na 10 minut,jinka ona mi doma pořádně neusne :unamused:
17. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky,tak já dneska Vojtu moooc chválím :slight_smile: Papali jsme ve 22:00 a pak až v 5:00 :astonished: Ale to se mi totálně posral a jak jsem ho v kuchyni přebalovala,tak kadil pořád,takže jsem 10minut čekala až dokadí a pak jak jsem mu konečně sundala plínu tak opět vodotrysk a moje noční košile byla celá po... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: Ale jinak ho miluju :grinning: No jinak ty hračky asi fakt kupovat nebudem,teďka jsem ho měla posazeného na sobě a vedle sebe mám hrnek čaje a on se pořád na ten hrnek smál,mluvil na něho a zvedal k němu ruku,jakoby na něho ukazoval :grinning: Dneska Tomáš bude hlídat a Peťulka si zajde ke kadeřnici :slight_smile:

Kuki tak to je fajn,že už máte zase stejný režim :wink: No ty mrazy jsou na houby :angry: Kdyby bylo takhle krásně nasněženo,ale tak do -1,takhle se nedá jít ven :pensive: A fotečky máte nááááádherné!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Taky musíme něco vytvořit,chceme nějakou zarámovat a dát celé rodině každému na Vánoce :slight_smile:

Bleško co to čtu?Jejda rozvod?Já věřím že ne,možná jsi cholerička jako já,já se taky s Tomem při každé hádce rozcházím :grinning: To bude dobré,chlapi jsou prostě chlapi a spousta věcí jim nedochází,nebo je chápou jinak než my.Třeba si hodně včera tu hlavu provětral a dneska se omluví a vyříkáte si to :wink: A někdy je mezi dvěma krize i kvůli mimču,znám to sama...U nás poslední dobou převážně byly hádky protože jsem nic nestíhala a všechno a všichni mi vadili a lezli mi na nervy.A taky to završilo tím,že jsem byla rozhodnutá odejít a konec.Museli jsme se prostě zhádat jak psi,skoro se rozejít a pak jsme si v klidu promluvili a musím zaklepat-od té doby dobré.A taky musím přiznat,co skončilo šestinedělí jsem jiná,zase více klidnější a vyrovnanější.Fakt jsem byla asi hodně zahormonovaná :grinning: Fakt u vás zase bude dobře,uvidíš.Dneska už je to třeba lepší? :slight_smile:

Nikuš my taky jdeme ke kožnímu,ale až po novém roce :wink: No já jsem včera vypila dvě skleničky pomerančového džusu a malý je trošku obsypaný,ale zdá se mi spíše že to jsou potničky :slight_smile: Já už taky moc nemůžu vydržet bez toho ovoce :wink: Banány moc nejím,nemůžu se z nich pak vy....a na tu mojí zácpu to není moc dobré.A jablka mi nějak nechutnají-zajímavé,v těhu jsem je futrovala dvě denně a teď blééé :sweat_smile: A vítej zpátky doma :wink:

Dan to je super s tou taškou,co teda v ní bylo? :slight_smile: Tak malá ti na "ty ty ty"kašle ,no to nám ta výchova pěkně nevychází už tak od mala :grinning: Co budou ta naše dítka dělat v 15? :astonished: :sweat_smile:

Sali mě taky pěkně serou ty mrazy :rolling_eyes: Taky chci jít ven :unamused:

Tady máte další video Vojty :slight_smile: Mrkněte,co se mi včera podařilo natočit a jak ten náš bobánek hezky švidrá :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=bAewRPM0vzw
17. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Peti vy jste fakt šikulky..to jako sofinka tu a tam na něco nad sebou šáhne ale že by takhle záměrně to fakt neee.. no Vojtíšek je prostě šikuinka :slight_smile:) jinak je vtipný jak máte podobné příjmení jako my hihi
17. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
petul..tak ten je hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ella to taky tam dělala,.že švidrala jak blázen..ale vojta ma suprové vlasy a kouty už taky má :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Šari to určitě taky příjde neboj :wink: Já právě taky koukám,většinou jsou opožděnější kluci.No příjmení máme podobné,to jo :slight_smile: Vlastně kluci,já mám ještě pořád svoje,zatím mě o ruku nikdo nepožádal :grinning:

Kuki to má po Tomášovi ty kolena :grinning: Mazec že?Už takový malý prcek :grinning:
17. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Kuki a ta fotka je nádherná!!!!!!!Fakt máte moc krásné ty fotky! :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Niki tak to se podívám a koupím si toto..
Peti nebj to přijde..no koukám že ta naše princezna je nějaká opožděná :grinning: když tak dovádí i naše dvojče Ella :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
saro...ale prd!ella to neumí, umí jenom šilhat :grinning: :grinning: :grinning: ona teda bouchá, ale jenom do hraček po stranách, nad sebe nejde

petul...jojo, kouty jsou fajnéééééé, vypadá jak dospělák :grinning: a dlouhé vlasy, my máme holku a vypadá jak kluk, má na hlavě 3 chlupy :pensive: a k tomu ty chlupaté uši :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
saro..jo a chtěla jsem ti napsat, že jsi dobrá, že děláš školu, já bych to nedala...
sali..dívala jsem se ti do alba a ta fotka kuk na mamku je super :grinning: jak oba koukaj :grinning:
17. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
petul u mamky zase malá koukala na kytky, mamka jich má spoustu nahoře na skříních byla z nich unešená a z hodin. mamka sbírá velké staré hodiny ty miluje. :slight_smile:

ale že by se smála na šampony a hrnek :slight_smile:

jinak holky klid malá taky moc do hraček nebouchá, vždy si chytně žirafku za nohu a s ní hýbe. jiné ji nezajímaj. jen jedna žirafa.
17. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
zítra jedem s Beruškou na velký výlet do mojí práce, se na kolektiv těším.

ach jo zae nechce spát. no jo zase změna její postýlka to bude pár dní trvat než se zase srovná
17. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kuki Sofina šahá panence na vlásky drží si je a pak s ní séká přes postýlk :slight_smile:) to dělá i s Ijáčkem.. no mám trošku stres, zda ji dostatečně stimuluju ...jinak dej i do albíčka fotku co máš v profilové fotce, tady není moc vidět :slight_smile: si si svoí profilovku taky změním hihi
Niki to je super, že jdete na výlet já chtěla jít dneska, že to spojím s vyzvednutím těch kalendářů ale stále teplota -5,7 tak nevím no.. jako moc toho na venku nenachodíme na druhou stranu.. pracovala jsem na Staromáku tak se chci podívat na trhy a pak jen pro ty kalendáře na Václavák
17. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
no já naštěstí pojedu autem tak to je pohoda. teda až na to že mi nejde ostřikovač, chudák zamrzl asi, sice jsem tam nalila v čas zimní směs ale asi zůstala voda v hadičkách. snad to zmákneme. dneska jsem to zmákla v pohodě.

tak mne napadlo když se dá na kočárek pláštěna drží to líp teplo ne a nefouká tam a mimouš dýchá svůj teplý vzduch nebo ta plínka.
17. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.