• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Kuki já ji taky možná nedám :slight_smile:) zaítm mám jen 2 zápočty .)
17. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
saronko jsi šikula, sama vím co to je studovat, chtěla jsem si dál dělat další školu ale odložila jsem to na příští rok.
17. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahoj kočky u nás noc pohoda jídlo v 19.30h a pak až ve 4h :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sar, když otevřeš nutrilon musí se tuším do 3týdnů spotřebovat

petul super video
17. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
berryl ty jo jak to děláte, my nespali skoro vůbec dneska v noci. před tím jsem ji 5 nocí chválila. ase si to rozhodila, máme tak o kojení míň, to zase nebude vědět večer co vše sníst.

berryl na nutrilonu je do měsíce.
17. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
niki tak beba je do 14ti dní a nutrilon měsíc :slight_smile: Niki máme spave miminko,má to po nás oba jsme byli spavi. Rada jeste v 6třídě chodil kdyz přišel ze školy spát :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
hm tak v tom je malá po mne, já nejsem spavec manžel jo tak alespoň něco krom pohlaví ma po mne,ikdyž si mohla vybrat něco jiného.

většinou spí tak od osmi do půlnoci, pak do tří, do šesti a pak už jen po chvilkách, v těch šest už má den :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
to se časem upraví !!!
17. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
berryl a nebo ne, že. malý synovec má rok a dva měsíce chodí spát sice v sedm večer ale ve 4 ráno má den a pak jde spát až v jedenáct před polednem. taky dobrý co.

už spí 2 hodiny, nechápu :slight_smile: asi dospává tu dnešní noc.
17. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Niki no docela mě naštvala ženská na studijním mi říká co že jste si pořídila dítě takhle v prvním ročníku..no co jí máš na to říct..já když si přihlášku podala tak jsem to nevěděla, že jsem těhotná a prostě jsem si pak řekla, že pokud mě vemou tak to zkusím..ale mám pocit, že to nedám mě už jen stresuje představa, kdo mi ji bude hlídat až půjdu na zkoušky..a co když je neudělám a tak..no když to nepůjde..bude ze mě jen Bc. a o Mgr. si budu nechávat jen zdát :slight_smile:) na druhou stranu jsem při studium bakaláře zvládla studovat dvě školy naráz denní a k tomu pracovat..tak uvidíme zda zvládnu z dítětem toto ...

co těm dětem dáváte že tak dlouho spí.. já chci taky kojit jen 1x za noc..i 2x by stačilo..kojím 3x což je sice úspěch (kojila jsem co 2 hodiny..masakr) ale delší spaní by mi fakt nevadilo :slight_smile:))
17. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
saronko to je tím že já přidávám nutrilon, malá to dýl tráví, ale většinou spí jen to první spaní 4 hodiny pak co tři nebo dvě a půl.

teď řve v postýlce, nechce spát jdu an ni kouknout.
17. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
17. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
holky, děkuji za podporu, včera mi bylo hrozně...
niki: to tak cestuje? :frowning2:

je fakt, že malá koukala, ani nedutala, tak jsem ji k sobě přivinula.. je to můj bobeček.

kuki: no já taky neumím mlčet, jsem se nedala.. já to tu vždy hned provětrám... a jsem mu řekla, že jestli se mu něco nelíbi tak klidně může jít.. ale kam by chodil, že? :sweat_smile: To mu jen tak vyletělo asi :sweat_smile: ale jako blbá sranda..

petule: no to byly jeho slova o tom rozvodu, ne moje. No už to pak bylo u něj lepší včera.. já to zase tak neumím když mi někdo trošku jakoby ublíží, ale zase na druhou str. se neumím dlouho mračit a zlobit :sweat_smile: kor když malá je můrka a včera večer vymýšlela.. prvně ji něco bolelo, tak jsem ji musela nosit na rukách, nedejbože abych si s ní sedla na houpací křeslo.. to ani náhodou! :grinning: no a ve 23h to polevilo a byla jak kukačka.. jsem pak nevěděla jak ji uspat a tak jsem ji dala do postýlky, chvilu si vykládala a pak zase začala brečet, jsem už byla tááák unavená, že jsem rázně vstala a řekla ji at už je ticho, že s tátou už chceme spát tak at už konečně zavře ty oči a spí a ona na mě tak koukala, že pak usla. Jak jsem tot u četla, že taky jste zkusily zvýšit hlas, tak jsem to taky zkusila a zabralo to. Ted tu zase kňourá. Manža je dnes na basketu, ten se má.

Ještě, že jsem si dnes užila den se Sali :slight_smile: a na jezdících schodech! Však to sali povykládá :wink:

holky, též jste tak unavené? Já mám někdy k večeru pocit, že ji snad upustím jak jsem hotová. A zase tu křičí jdu za ní.
17. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Holky mě tak naštval manžel..já jdu po 2 měsících si sednout do restaurace a ještě jsem to měnila kvůli tomu že měl včera akci a on se v práci zdržel..jako chápete to.. prý šéf..no a co.. to mě nezajímá... premie nedostal tak co.. ach jo.. a to jsem mu navařila.

Blech. jsem šíleně unavená nedovedu si představit, že bych chodila večer cvičit to jsem fakt už kantare..a co doma.už dobrý? já tvého manžela neznám tak nevím jakým stylem u vás probíhají neschody.. mě kdyby toto řekl manžel tak jako se stěhuju jenže my se nehádáme takže vím že pokud by toto řekl, je to asi dooost vážné..jestli mi rozumíš.. třebas moje kamarádka si tu a tam s manželem řeknou o rozvodu a tak ale vlastně to tak uplně vážně neberou..ted nevím jestli jsem to dobře napsala
17. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
my se nehadáme vubec! Ale slovo že se rozvedu z mé strany u nás padalo celé těhotenstvi a i teď,ale je to vždy ze srandy a on mě chytne a že mě nepustí a že mě radeji zabije než rozvod a tak no u nás je to sranda! Minulé at jdu,že se z Ríšou budou mit dobře a pak malý začal plakát,tak jsem dělala,že ho neslyším a už mi ho hned nesl co s ním má dělat
17. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Tyjo, tak já tu chvilku nejsem a najednou sou tu úplně jiny lidi :grinning: - myslím tím ty fotky- to něž si zase zvyknu :sweat_smile:

Peťul: Vojta je super! Filípek tohle dělá taky :grinning: A to neuhodneš - má i stejné bodýčko! To mi koupila mamka.. Ani nevim kde :sweat_smile:
17. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
krásnéber
17. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
děkuji jsem z malého fakt ,, posraná,, :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
nechápu jak jsme bez něj mohla existovat, vše změnilo smysl, už se tolik nezaobírám sama sebou, ale teď je malej a pak až my :o)
17. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
přesně ber krásně jsi to napsala.
malá mi nespí, přijela mamka okolo půl sedmé, já akorát dokrmila, pak jela nakoupit ať nemusím do těch mrazů s malou. a ona tu leží v kojo polštáři a kouká. no za chvíli ji znovu dám nášup a půjde na kutě.

holky já měla u našich tolik bebechů, mamka šla 5 krát do 3 patera a já dvakrát. no paráda. taky mám na dvě pračky oblečků malé (za dva dny, něják v poslední době ublinkává a když kaká tak tak že plíny nestačí, žádné a to jsem zkoušela růzené...). a taky své a taky tu manžel nechal své oblečení, no o víkendu se pračka nezastaví.

jinak venku je už -10 jsem zvědavá jak bude zítra, už jsem vše vymyslela malou nabalím, a přes korbičku autosedačky dám deku lehkou aby nedýcha ten vzduch. snad to zmáknem. v autě zatopím a po cestě zastavím a trochu ji vysvleču :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
saron: jj napsala jsi to dobře.. on to asi jen tak plácl.. pak si provětral hlavu a jako by se nic nedělo.. byla jsem z toho hodně smutná a připadala jsem si jako blbec jako bych si to všechno vymyslela..
dnes byl na basketu přišel až ted.. tak snad je spokojený. Jen mi už z toho všeho hrabe.. a z toho laktačního čaje už je mi na blití :grinning: kor když na tom stojí manželství :grinning: :grinning: ted se tomu směju.

berryl: jj tak to je i u nás.. když malá brečí, tak tam sice jde, ale za chvilu mi ju taky přinese, že neví co s ní a že ona chce asi maminku.. takže já si od ní nemůžu odpočinout :sweat_smile:
Krásné fotečky.. :wink:
no já díky malé se dokážu během chviličky vypravit :slight_smile:

niki: no máš teda co dělat.. pomůže ti mamka s žehlením? Nebo už jsi zase sama? Tak my máme -7,4C
17. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
tak dneska jsme vzhuru dříve,Riša potřeboval kakat. Hodil hovina a už papa :slight_smile: jedl naposledy v 8h, já už si tak zvykla na to vstávání,že mi to snad potom bude chybět. Blesko Radim malého neumí uspat v jeho postýlce,malý totiž řve chviličku jako by ho na nože brali a on si myslí,že ho něco trápí a vždy ho vytáhne :slight_smile: tak uspavam já. Tím,že malý hodně spí, tak večer řve aby vybil energií. Někdy i 5min v kuse.
18. pro 2009 ve 02:49  • Odpověz
autor
ahojki, bleško teď ne, protože je před svátky a naši mají obchod tak si dokážeš představit ten šrumec. jsou hodně unavení, od ráno do noci v práci, tak i proto jsem jela domů.

bleško mi už taky někdy nechutná, ikdyž na něm to mlíko nestojí, když není tak ani čaje nepomůžou, jak říkala moje laktační poradkyně.

hele co já bych zato dala mít chlapa u sebe, ikdyž by byl protivný a hádalibychom se. buď ráda že ho máš doma, vím je to někdy těžké ale je to tak.
taky mám strach jak bude manžel doma, teda pokud bude tak že se zhádáme :frowning2:

berryl ty jsi noční tvor. jo pět minut, hm u nás se řve i dýl, kdybych ji nechala :slight_smile: třeba i půl hodiny.

už se dubí, já taky vstala dříve, neb mne vzbudila sms od holek z práce, jojo budit zasloužilou matku která v půl šesté uspala dítě sms v sedm. :slight_smile:

:slight_smile:
18. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky
to byl večer a noc. Večer malý usnul v osm, ale pak přišla mamka, že jí není dobře, že má nějaký vysoký tlak a vysoké tepy tak jsme s taťkou zavolali 155ku, ale než přijela tak se jí to zmírnilo takže jí prohldli a napsali jen zpraávu, dneska šla k doktorce tak snad jí upraví prášky a bude to v pohodě. než jsem pak usnula byla půl noc, asi v jednu hodinu tady pořád na taťiku huláka jeden ožrala, tak ho nejdřív Martin vyhodil pak tam šel i taťka a už tam nebyl no a do toho se vzbudil malý. Měl strašný ucpaný nosík tak jsem mu ho vysávala a hodně ho probrala, pak nemohl zabrat takže jsem skoro do čtyři hodin nespala. Teď jsem vstávala před sedmou s přítelem. Zatím se mi teda spát nechce, ale uvidíme odpoledné. Malý zase usnul. Já se musím učit na zítřejší zkoušku takže toho spánku asi dnes opět moc nebude.
18. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky! Tak už sem vás dočetla :wink: Včera už sem nějak tuhle stránku nedávala...

Jojo - jak píše blecha - včera sem jela poprvé s kočárem po jezdících schodech :grinning: Nevím, jak sem u toho teda vypadala, ale zuvládla sem to na 1, myslím :sweat_smile: Ale teda těch lidí všude!! A pak že je krize! Velkej houbelec!

berryl: Tvůj manža je prostě zlatíčko, já si nemůžu pomoct!

Jé - mně se tak strašně líbí, jak dám malyho do lehátka a spustím na něho hračky a on si s něma povídá, šahá po nich, směje se na ně, kouká... No je k sežrání!!!Brouček můj milovanej...

Venku to vypadá na pěknej mráz, ani se nejdu dívat na teploměr :unamused: Máme jít totiž dneska s bleškou doplnit kalorie do cukrárny :grinning:
18. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
niki: Neboj, nebudeš sama, kdo bude na víkend drtit pračku o 106 :grinning: Chystám 3 - 4 pračky :astonished:

Hm..tak venku -10 :frowning2:
18. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Sali já měla premieru v metru v úterý a taky jsem to zvládla jsem na sebe hrdá hihi jinak mám za oknem -9,5 nikam nejdu..včera jsem byla asi půl hodiny venku
Ade, tak snad mamce bude líp a pomůže jen úprava léku..no znám to.. já ted trošku taky zanedbávám léky...musím se objendat zase ke kardiologovi..
Jinak naše noc nic moc.. kojení první po 3 a pak po 2 takže jsem kojila 4x a mezi tím ještě tu a tam dala dudlí, protože zase zlobilo bříško ne moc, takže to zvládala sama ale i tak..no snad bude dnešní noc klidnější..
18. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojte holky,
včera jsme sem nakoukla, ale byl kjsem ko, tak jsem ani nebyla schopna něco napsat...jako to počasí mě fakt štve! :rolling_eyes: ellina kvůli té kose vůbec nespí a mi praská hlava...včera už jsme to odpoledně nevydržela, nabalila jsme ji a s manžou jsme objeli ulici, ona usnula amy ji pak přenesli do špajzu, kde je kosa - no ne že se můra hnedka vzbudila?tak zase nespala skoro celý den, možná tak 2 hoďky dohromady..zato noc parádní, kojila jsme v osm,pak ve čtyři a pak v devět - ale stejně jsme v noci musela vstát a odsát si prsa, páč mám strach ze zánětu, strašně se m iv noci naplní..No a tedka?tedka je frajerka po řevu v kočárku a pustila jsme ji fén :sweat_smile: a mám pocit,že na mě zase něco leze, pobolívá mě v krku a brní mi hlava- otázkou,jestli to není z toho fénu,že :angry:

saro..jojo,fotku vložím,ale ža se dostanu k tomu většímu kompu - což ale nehrozí, protože to by musela ella někdy usnout! a s tou školou jsi fakt dobrá a vůbe každý, kdo studuje, já už bych nešla ani za nic a i kdyby to nevyšl oa ty to nedala, tak je fajn,že jsi to zkusila anenechala se odradit nějakoýma hloupýma kecama.

berryl..tak jsme si tu po ránu zazpívala schnappiho :grinning: bavilo m to více než ellu :grinning: a máš pravdu, já jsme z elly taky na větvi, pořád jsme na větvi z toho,že máme krásn éa zdravé dítě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bleska..no vidíš,takže se to utřepalo - ono prostě hodl to někdy chce takovou čistku.. u nás asi tayk brzo nějaká bude, protože manža má v poslední době nějaké tlaky, naráží na sex, ale jako když ella celý den prořve,tak jsme ráda, že jsme ráda a nemám ani náladu ani energii. tak jsme zvědavá, od pondělka má dovolenou,to mu ji šoupnu a budu za ním chodit já, jsme zvšdavá, kolik energie bude mít on :angry:

nik..já myslím,že hjak to píšeš, tak to zvládnete!a ta deka je dobrý nápad

adel..no to jste si užili noc teda :astonished: tak hlavně,že to s namkou dopadlo takhle a že se to spravilo..zkus si lehnout přes den, až bude denisek spát.

U nás je taky -10, je to na palici :confounded:
18. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
J oa taky jsou koukala, co tady přibylo lidí, když jste si taky poměnily fotky :grinning:
A taky jsem koukala na tu svou,když jsem hledala svůj poslední příspěvek :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.