• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Kuki budeš mi muset půjčit Ellu aby Sofince vysvětlila jak často se v noci baští hihi... taky si nemůžu na tu tvou zvyknout a říkám si kdo to tady je :slight_smile:))
18. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Saron já to s tím tlakem poznala v porodce kdy mi pořád lítal nahoru.
Kuki je to zajímavé, ale teď se mi vůbec nechce spát, asi jsem si už zvykla spát míň.
18. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
ahoj holky, kuki to je, měla jsem štěstí :o)

kolik je stupňů? bože já chci ven :o)))

adel maminka bude v pořádku uvidíš myslím na Vás
18. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Ad- to já měla tlak při těhu lepší než před otěhotněním ale během porodu jsem ho měla hodně vysoko i kvůli tomu jsem musela být na sále o 4 hodiny dýl než je normální.. pak mi nasadili driaky ale já je do sebe moc cpát nechci..no uvidíme.. jako je mi jasný že musím léky brát už na furt..ale snad ne taková kvanta :slight_smile:)
18. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
a máš už o mamce nějaké zprávy??
18. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Saron jo jo mamka už se vrátilla od obvodní. Máme tak ale takovou novou mladou, ta jí moc neporadila, to spíš sestřička už je zběhlá. Dala jí číslo na srdcaře ke kterému chodím já a má štěstí protože v pondělí jdu k němu na kontorlu a tak tam volala a vezme jí zároveň se mnou takže jsem ráda, že to tak dopadlo.
Ber děkuju.
Tak u nás je mínus 6 takže žádné kočárkování, no co se dá dělat. Zítra mám jít do školy na zkoušku a taky na přednášku tak jsme přemýšleli co s malým. Přítel ho chce piořád vézt k jeho mamce, ale mě se do toho ranního mrazu moc nechce když může být prý až mínus dvace tak jsme vymysleli variantu, že mě odveze do školy (s tounohou bych bohužel nedošla 2km na autobus) a pak se vrátí domů a až bude relativně trochu tepleji tak pojednou k té jeho mamce a nezi tím co pojede se mnou ho pohlídá moje mamka.
18. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
adel ty máš ještě pořád tu nohu bolavou???
holky malý spal v noci a od 7:45h stále spí :o))))))))))))))))))))))))
18. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ber už je to dááááleko lepší, ale ještě trochu kulhám a na tak dlouhé túry a obzvlášť když je sníh a mráz si netroufám. Prostě jí ještě nemám tak jistou.
Tak to mě malý spal od pů deváté, po jedenácté se probudil posr...až zaušima, tak jsem ho přebalila, nakrmila a teď spokojeně kouká tak se můžu najíst já.
18. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
jéééééé co já bych za to dala kdyby byl malý posraný až za ušima :o))) my pořád rourkujem

já mám tu nohu už ok, ale je pravda, že ve vysokých botech bolí, tak nosím nízké
a nějaké rahabilitace nemáš? to bys asi neměla jak s malým co?
18. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Holky, tak až teďka jsem ji uspala - řvala od té doby, co jsme napsala ten poslední příspěvek :frowning2: 3x jsem ji rourkovala,tak se vykadila,ale bylo to takové tužší,což nechápu, když je plně kojená..nakonec jsme ji dala spát do našich peřin, otevřela okno a pustila ji fén...tedka jsme ho konečně vypnula, zase se vzbudila ale naštěstí zase usnula, jsme zvšdavá, na jak dlouho--

berryl..si děláš prdel,že ti tak dlouho spí!!!!! :angry: :angry: :angry: Já chci takýýýýýýýý, nemůžu ti ji hodit domů? :sweat_smile:

Jsem si otevřela milku a asi ji celou sežeru, mám krizi....
18. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
No dobrý,tak už je vzhůru :rolling_eyes:
Už sem nepíšu, přináší mi to smůlu :pensive: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
:o) kuki pořád spí je v korbě od kočárku pod sebou má fusák, ale jinak je v pyžamku a oko je zavřené :o)
18. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
berry to je bomba, že tak dlouho spinká..
18. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
ahojki holky tak jsem to zmákly na jedničku. malá ještě spí v autosedačce v komoře u okna. měla přes ni venku a prvních 10 km v autě deku, vůbec ji to nevadilo, teda jen mi, neviděla jsem na ni při řízení.

v práci paráda, poseděly jsem pokecaly dostaly dárečky no super.
18. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
safra já taky budu muset dát novou fotku jak vás vidím
18. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Berr bohužel rehabilitaci nemám musím cvičit sama což dělám. A malý je taky dobrá rehabilitace.
Niki no vidíš to jste šikulky. Já jsem zvědavá jak to bude u nás s tím zítřkem, ale snad to taky půjde.
Taky budu muset vyměnit fotku :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky.
Byla jsem s malou¨ráno u sousedky na kafi, vzala jsem kočárek, mám to tak 5 minut pěšky tak abych jí netahala. Než jsme dojeli tak jsme měli zmrzlé nosy. U kámošky ležela hodinu na zemi na matračce a koukala po bytě, pak hodinu doma (dala jsem jí poprvé na zem a líbí se jí to) jenže od nohou je zima, tak nemůžu často a přikrýt jí nemůžu, to se odkope. V půl 2 jedla a spí v postýlce. Jsem moc spokojená, je moc hodná. Máte krásný fotky, všem to moc sluší.

berryl - kluci jsou fešáci :wink:

Holky dnes přišel kočárek a nemůžu ho rozbalit protože ten náš troubík věří na Ježíška tak aby ho neviděl. :frowning2: Jen jsem nakoukla do bedny. Asi ho vybalím až večer usne a pak ho zabalíme zpět.
18. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
adel já ji zakdyla už doma, pak jsem stáli asi 6 minut dole v chodbě kde je tak nula. zahřála si to, přeběhal jsem do auta, hned pustila topení na plno. po asi 9 minutách jsem zastavila deku sundala neboť v autě bylo už dobře. neměla ani studené tvářičky ani nosan nic. snad to bude ok.

chce to pouvažovat :slight_smile: ale než bude alespoň mínus 3 nevytáhnu paty z domu :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
dandul to je krásné že věří na ježíška :slight_smile:

jiank mi malá pořád spí, už od jedné kdy jsem odjíděla z práce, jen je mi ji líto je v autosedačce, no nic dám ji ještě 10 minut a pak ji pujdu předělat do postýlky - což se zaručeně probere.

ach jo. to stěhování zpět nám rozhodilo uplně rytmus. míto 7 jídel máme 6 a uplně rozhozenej den.
18. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak jsem kluky vyhodila ven a sestavila kočárek, holky to je auto :slight_smile: už chápu proč se známým nevešel do výtahu. Nechala jsem ho složený a schovala do kumbálu. Dáme dárky pod stromek 24. ráno než se kluk vzbudí, už je velkej a večer by se nám to nepovedlo když je tu ještě Eliška a nevím jakou bude mít náladu. Ten bude celý den hodnej a nebude se moct dočkat večera. :grinning: Malá má dnes blbý den, spala 2x hodinu. Sice nepláče, leží a hraje si a mluví na hračky, ale šmudlá si očíčka a ne a ne zabrat. Petr přišel z práce a vzal jí do postele a to nechtěla.
18. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
Ty jo, tady je -12 stupnů. Dneska jsem zabalila dárky a pro Petra mám jen tričko. Koupím mu župan, po koupání si bere k počítači tepláky a mikinu tak ho třeba užije místo toho.
18. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Dan my nakonec dneska jeli koupit ještě i korbu na kočárek :o) sice červenou, ale je to naše oblíbená barva a malému to je fuk v čem a v jaké barvě jezdí :o)

on fakt věří to je krásné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-12st ty jo :angry:
18. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
kuki tak malý spal od těch 8h skoro 6h najedl se a do hodiny opět spí teď ho jdu budit raději, kdo ví jak by spal večer, když prospal celou noc i den
18. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Psala mi Endie, moc Vás pozdravuje,
Malá pořád s tím jidlem stejně a nakonec skončily u mudr a uvidí se co a jak, brali malé krev a dostala něco na kapání do jídla.
18. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
holky a nevíte co zuzik, ta co má dvojčátka???
18. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
psala jsem i verusinek ať za náma příjde
18. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
berryl nevím ale po cestě dom mi ukazovalo auto taky tolik v Krmelíně
18. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
s verušnikou jsem v kontaktu skoro denně, má se fajn, se zuzi nevím. musím ji napsat :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.