• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jo jo zkus a pozdravuj jí
18. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
určitě :slight_smile: přidala jsem fotečky :slight_smile: aby jste neřekly že mám v albu pavučiny :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
moc pěkné fotečky
my dneska konečně donesly vyvolané fotky Ríši tak už je třídím pro babičky a do albumku

holky píšete mimčům nějaký deník zápisky atd?
18. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
berryl já začala v těhu ale nestíhala jsem takže ne, ale přecevzetí bylo, nestíhám ani popisovat fotečky daty, jsem ostuda. vlastně i fotit, jak jsem sama jde to dost těžko.
18. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
ahojte mamky, psala mi berryl ať jdu k vám, snad to nevadí :sweat_smile: Já vás denně po nocích pročítám, takže jsem pořád v obraze jak všechny rostete, ale nepíšu, přijde mi že jste tu hrozně zaběhlý :wink:
My jsme dneska byly na prohlídce v 6ti týdnech, byl to záhul, přišli jsme pozdě, než jsem oblíkla zuzku, danýse, adrísku, tak zuzka se mi svlíkla, danýs mi utíkal, pak mi vyhrabali celou kavelu, pak jsem semusela převlíct, zapomněla jsem si vzít vložky na prsa a byla jsem mokrá až za ušima, do toho se adríska vzbudila na kojo, no katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Berryl, my taky rourkujeme, občas se vykadí sama, ale už od porodky má šílený koliky, začíná to kolem sedmý večer a končí mezi 24-1 hod, šílenej řev, nepomáhají pecky, masáže, cvičení, nic :frowning2: dneska jsem koupila probio kapky, ale mudra říkala, že jsou k ničemu, že je to jen tahák na peníze, no snad ne. Vždycky se mi líbí jak popisujete v kolik jste kojily, já to absolutně nevim,, adrianka spí s náma v posteli a já u kojení spim, takže ráno netušim, jestli jsem kojila nebo ne :sweat_smile: ale prospívá suprově, takže asi jo :grinning:

Jdu vám kouknout na fotky
18. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Troska se hlásí :rolling_eyes:
Tak co se dělo od posledního příspěvku:princezna se probudila, sjetli se tomu dalo říkat spánek - takže řev, jsem ji navlíkla a jel jsme ven, prostě to jinak nešlo - hodila sjem plínu přes kočár. hnedka vytuhla, tak jsem ji chvilku povozila, no ozmrzlá jsme byla jak rampouch. pak jsme ji dla doma na chodbu, otevřela dveře ven,at se vyvětrá a má tam studený vzduch - všechno v pohodě.pak jsme dala chůvičku, zavřela ji ta m a řev :rolling_eyes: tak jsme ji zase celou svlíkla,, ponosila..no nakonec jsme skončila u vaku,kam jsme ji narvala a lítala s ní po domě, což zabaralo vždycky jenom na chvíli..no a pak řvla až do koupání...tak jsme si zase po dlouhé dopbě pobrečela a je mi dobře :sweat_smile:

kalei..zrovna dneska jsme si na tebe vzpomněla, když jsem si říkala,že jsme si tady všechny změnily fotky a že vlastně ty jediná jsi tu neměla profilovou :slight_smile: nechci být záškavara, ale jsem ráda, že tu nejsem jediná s uřvaným dítětem :sweat_smile: i když fakt nevím, dobrala jedno balení těch probiotických a bylo to o hodně lepší a tedka posledních pár dní zase psycho, achjo...jenomže teď to je navíc kombinace koliky a nevyspání

nika...malá pěkně porostla :dizzy_face:

berr..my máme pr oellu deníček, ale taky moc nestíháme,takže vždycky jednou za čas na to vlítneme a vytiskneme fotky. ale chtěla bych to psát, protože já jsme si třeba dneska donesla od svojí praktické doktorky kartu a četla jsme si v ní a je to zajímavé, vidět, jak jsme já přibírala,když jsme byla děcko. jsme tam našla,že mě mamka kojila 3 měsíce a už od jednoho měsíce jsem měla z 2/3 sunar a štávy :astonished: jsme koukala...
18. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
kal já na probiotické kapky nedám dopustit po týdnu šel vydět rozdíl a máme klid!!!
teda 3 dětičky obdivuji tě!!!

v těhu jsem psala jako divá a teď nestíhám, psala jsem do kalandáře s tím, že to pak přepíšu malý má přes 2 měsíce a nic :angry:
18. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
*vidět božeeeeeee taková hrubka :astonished: :astonished: :astonished:
18. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
beryl klid, to se stane.

kalei jo to je děs tyto koliky. nejde ani tak o bříško ale o zážitky miminka za celej den, to mi říkala detstká sestřička co vedla těhu kurz. prý to třetím měsícem zmizne. já musím říci že jsem to tak měli do minulého týdne, a lepší se to. vždy od pěti do desití večer, řvala řvala řvala.

ikdyž teď jsem zase pár dní protivní ale přikládám to změně - zase doma. atd.
18. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
dala jsem si novou fotku, hned jak bude manžel doma slibuji fotečku s malou dokupy, musím žádnou skoro nemám.
18. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
kuki, no jo, máme protivňáky, ale naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně já mám Rianku celý den na rukách, dám jí na levou doklubíčka a pravou zvládám vysávat,vytírat a krmit děti. Už jsem jednou rukou oblíkla i zuzce svetr :grinning:
Niko, u nás to jsou ale vyloženě prdíky, hrozně se kroutí, je cítit jak jí projíždí bublinky ve střevech, když s ní cvičim ty dvě tři hodinky, tak pak vezmu rourku, a jak začně kadit, tak je klid. A to kadí jednou denně, jen takhle na večer-teda spíš v noci. Ona má pořád obrácenej režim, celý den prospí a pak je od sedmi tak do jedný, do dvou vzhůru a tp vetšinou prořve.

Dneska jsem dala poprvé ty kapky a je klid :sunglasses: prdíkuje, ještě nekadila, tak uvidíme, ale touhle doubou už máme tři hodiny řevu za sebou většinou. Myslím dandulka taky psala že jí pomohly hned? Niko fotečky jsou krásný :dizzy_face: Berryl, ríša je fakt celej manža, hlavně na té včerejší fotce. Kuki to vám půjčily ty čepice v ateliéru? rto jsou dokonalý fotky :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
jo jo celej táta :slight_smile: já jsem byla taky celej táta tak do 15ti a pak najednou celá máma :slight_smile: kal jsi teda šikovná, já malého se snažím moc nenosít mám bolavé záda,ale kdyz se chce mazlit jsem s ním v posteli a tulíme se
18. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
berryl právě že jak musim lítat kolem dětí, tak je nejjedodušší jí mít na ruce, v lehátku se jí nelíbí a v postýlce taky ne :angry: a ríša je hrozně velikej, kolik už váží?
18. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
KALEI - AHOOOJ!
Ano, co bereme kapky, máme nejhodnější miminko. Bacha, musí se převážet v termoboxu nebo při teplotě do 15 stupnů,a skladovat v lednici nebo ty kultury vymřou a jsou nefunkční, proto jsem dala 657 v lékárně, jinak by mi je holkyodsud koupily v polsku a poslali poštou ale kdo mi zaručí že na poště přes noc není teplo. Dávám je ráno do láhve se snídaní. Doktorka mi řekla že máme využívat 2 lahvičky a že to stačí, ale asi zůstanu u jedné protože než jí doberem tak bude mít 3 měsíce. Jinak nám večer brečela i po kapkách a berryl mi poradila, takže po koupání a po jídle nejde spát ale hrát si a s náma k televïzi a kolem 9-půl 10 jí dáme do postýlky bud že už spí nebo usnout a funguje to. Režim koupání, jídlo, spaní ještě nefunguje ale nevadí, je malá a je klid.
18. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
kal malý má 5kg ale to bylo pred 14ti dny teď má už více, manžel má teď 122kg kdyz jsme se seznámili měl jen 103kg no jo domácí strava a posilovna už jen 1x týdene. Malý bude asi veliký,manžel byl jako dítě tučňák :slight_smile: dan my už máme 3krabičku kapek a dávám ji malému na lžičce pred jídlem, vždy odkapu trochu mlíka a do toho ty kapky. Už umí krásně s lžičky. Mi přijde,že to moje dítě i kdyz se narodilo dříve je nějak o měsíc napřed ve všem !
18. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
*ze lžičky, ach jo kdyz to po sobě čtu zpětně, tak bych se nejraději neviděla :slight_smile: malý krásně chrní a mi se nechce spát. Zítra jedeme k mým rodičům tak se už moc těším,jezdím tam moc rada. Neviděli Risu 14dní tak ho zase nepoznají,hlavně jak si začne povídat a nahlas se smát to se jim bude líbit a maminka to zase obreči a tatínek půjde radeji ze psem,protože by brečel radosti taky :slight_smile: holky maminka za mnou vlastně nemohla do porodnice,protože byla nemocná. Nikdy nezapomenu,jak přijela hned jak nás pustili a vešla do pokoje a podívala se na malého a plakala radosti a pořád povídala jak je krásný a mi dávala pusinky a tatka byl úplně na měkko i Radim tak jeden šel utřít slzu do obýváku a druhý do kuchyně :slight_smile:))
18. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
dan co vlastně Tvoje maminka? Jo a mělo tam být se psem jdu radeji spát už píšu s chybama pa a dobrou a klidnou noc všem
18. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz
berryl, ríša je fakt šikula :dizzy_face: :dizzy_face: Danýs byl taky velikánskej, Jirka není žádnej drobek, tak jsem zvědavá po kom bude a Adrianka. My jsme měli dneska 4700g a 55 cm, při narození měla 3170 a 47 cm. Já vám závidim ty vreptací mimča, adríska si občas něco broukne, sem tam bouchjne do hrazdičky a úsměv ještě ani jeden, jen ty ze spaní :frowning2:

Dan, já kapu do pusinky, pořád plně kojim, ale mám strach aby jich tam nelápla víc, asi si odstríknu mlíko na lžičku. :wink: Máš krásnou fotku v pasu, jak se stará bráška? U nás katastrofa, i když minule se snažil :wink:
18. pro 2009 ve 23:40  • Odpověz
18. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz
kal Riša byl malej,ale narodil se dříve,pak málo přibíral,tak jsem do nej bušila mlicko a nějak jsme ho vykrmili. Z porodnice jel z vahou 2820gr a 49cm. Radeji burtik než kostik :slight_smile: na odkaz kouknu ráno,jsem jen na mobilu. Právě se mi vzbudila moje láska,tak jdu krmit.
19. pro 2009 ve 04:19  • Odpověz
tak a máme tady další krmení :slight_smile: pěkně mi tu prdi pod nos.Ti moji chlapi pořád jen prdi, mě jednou otrávi.
19. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
tak koukám berryl že sjem dneska krmily na stejno, já teda o půllnoci, ve čtyři a teď o půl osmé
19. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
dobré rí´áno já jsem kojila v půl čtvrtý, to je snad poprvé ci vím čas, protože jsem šla pak na wc tak jsem jukla a pak jsem kojila asi od sedmi do teď.Je to smíš takový mazlení než kojení, mám obě děti u sebe a kojim :slight_smile:

Berryl hlavně že dobře přibírá a má silu, taky se mi nelíbí vyhublý miminnka, vy padají hrozně nezdravě
19. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
kalei - No tak, nezdravě, jo? My máme 59cm a teprve 4,5 kila a nevypadáme nezdravě :wink:
Noc ušla, jen ve 4 se vzbudila s hrozným pláčem, párkrát si prdla a chtěla najíst o hodinu dřív, ještě to neudělala. Bála jsem se jí dát, aby to nevyblinkala. Půl hodiny jsem jí chlácholila a pak jí dala najíst a dobrý. Ted usíná v postýlce. Kluk už má prázdniny, napadlo trochu sněhu tak se aspon nebude nudit. Jdu dožehlit prádlo a vařit, papa
19. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
my taky spíme, sice byl pláč ale nejde nic dělat. stihla jsem převlíct peřiny, uf. jdu pokračovat ve vaření :slight_smile:
19. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
dandulko, vy taky nejste vyhublý..psala jsem že se mi nelíbí vyhublý miminka, eliška je holčička, ta je akorát :wink:
niko, co bude dobrýho? já mám vysáto vytřeno, potřebuju ustlat a válí se mi tam nalitej mnža :angry: měli vánoční večírek a taky tak vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
KALEI :wink:
19. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojte! Tak ste si všechny změnily fotky! MNě se do toho nechce - já sinechám tuhle - sem na ní se svou milovanou Cituškou, která mi před 2 roky umřela..No, sice to není tematicky, ale sentiment je sentiment :sweat_smile:

Ahoj, kalei! Teda - já bych jednou rukou nedala nic :unamused: Ale malej je zase hodnej - usne dopoledne v lehátku (tak jako teď) a já můžu poklidit, uvařit a tak.. Nás teda zatím bříško nechává v klidu (mám teda úpnej strach to sem napsat, abych něco nezakřikla) a prdíme jak diví!Manža mi jel dneska koupit dárek, to sem zvědavá :dizzy_face:

Jak na večer dávám nutrilon, tak než sem ho včera připravila, malej úplně vytuhnul! Po kojení.Šla sem ho přebalit, to se na chvilinku probral, protáhnul a jak byl v pyžámku, tak už zase tvrdě spinkal...Dala sem ho do postýlky, neokoupanyho, nenakrmenyho v 18:30 a on spal až do dvou! Pak v šest, v devět a teď mi tu ještě podřimuje v lehátku. Odpoledne jedem navštívit jeho roční sestřenku :slight_smile:
19. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
dan! Tys ještě nenapsala, co bylo v té igelitce, cos našla! Sem zvědavá..Co v ní bylo?!
19. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
tak je po spánku :frowning2:
kale kuřecí polévka a pečené kuře ze včera, jsem sama tak mi to stačí ale večer se prej vráti táta, ale zítra zase jede, no to se jen okupe, nají a vyspí a pofrčííííí
19. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.