• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
AHojte holky moje :slight_smile: no my se máme fakt jakž takž dobře :slight_smile: kluci jsou většinou hodní, což je super, někdy bolí bříško a ták, to se dá přežít :slight_smile: Adámek je takový větší pohodář, byl sice první venku, ale dost blinká takže špatně přibírá, resp. méně než Dany, to je už obr oproti tomu jak jsme vypadali, když jsme přišli z porodnice :slight_smile: to měli Adámek 2330 a Dany 2370, nic moc.....
DAny je takový, že se na něj musí mluvit a ťu ťu ňu ňu, aby usnul přes den a ták no, ale jinak jsou teď třeba v lehátkách a spinkají po jídle...Kouila jsem ohrádku do obýváku a tam jsou přes den taky, v postýlkách v ložici jsou jen na noc, po koupání je dáváme automaticky tam ať ví, že mají už spát :slight_smile: Adámek usnul dříve, klasika a DAny furt nervózně třepal ručičkama :grinning: ale teď má zavřené očka a skoro spí..., no nemá dudel , jdu mu ho dát..
Tak, no už se zase vrtí :slight_smile: jinak j spím tak dohromady 5, max 6 hodin denně, v noci už je nechávám spát a až se vzbudí tak krmíme, bo předtím jsem je krmila co 3 hodiny i v noci ať pořádně přiberou na tom začátku a to byl fakt MASAKR!!!! jsem byla jak mátoha, hnus humus, to jsem je nakrmila než si odbrkli a usli, tak jsem měla při dobrém štěstí asi hoďku na odpočinek a znova dokola, mazéc, teď už je to fakt lepší, už máme jakýsi systém, koupene tak v 19 hodin nakrmíme, Radim pomáhá teda neskutečně!! kdybych ho neměla tak už si dávno hodím mašli :slight_smile: a mamky taky pomáhají dost, hlavně venčit psa, někdy uvařit požehlit a ták, bo jinak se to dá těžko stíhat, jako dá se to stihnout, ale horko těžko a člověk nemá čas si třeba někdy ani umýt zuby nebo se osprchovat :sweat_smile: no takže ták :slight_smile: no po koupání celkem slušně usínají a budí se až kolem 2,3 v noci pa jakž takž usnou a pak se budí klem 7, ale v noci brblají teba od 1 a to chodím a dávám duel ať ještě vydrží a to samé ráno, ať vydrží co nejdýl, teď jsem krmila v 8 a budu v 11, Adam spí, Dany ne, klasika :slight_smile:
No váhový rozdíl měli minulý týden už cca 600gr, což je dost no, uvidíme jak to bude pokračovat, když tak budu muset Adámkoviu dát něco proti ublinkávání, doktorka říkala, že pokud nebude přibírat no.....
Jinak nekojíme vůbec, mlíko jsem měla a dost, ale byli tak slabí a nechtěli se přisát, že hned jak jsem byla doma z porodnice tak jsem jim dala flašku a byl klid, pak se ještě zkoušeli přisát a, ale spíše jen žužlali než by pili :slight_smile: takže jsme na flašce, Adámek Nutrilon Comfort, Dany normální Nutrilon 1 a hotovo,šmitec, dáváme čajíček , každý může vypít denně tak 50- ku, no zatím musím končit, až budu mít trochu času zas příjdu, musím se umýt, ještě jsem to nestihla, ale už jsem jedla :slight_smile: jo jídlo taky nestíhám no :slight_smile: jo a porodnice v Porubě katastrofa!!!!! jako porod a na JIPce paráda, si nemůžu absolutně stěžovat, jizvu mám luxusní, ani nevím, že jsem byla na císaři, sex lepší než před těhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na šestinedělí to byla hrůza, ětšina seter na hovno, teda aspoň já měla ten pocit :( no takže tam se nastartovala dost slušná poporodní dperese, kterou jsme měla tak cca 3 týdny a to nepřeju ani tomu njedhoršímu nepříteli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No nic holkdy idu idu dokud ještě jsou v klidu, bo v 11 zas krmíme a musím se přesunout autem na barák popřát dědovi :slight_smile:a v té zimě je to mazec, ale je to kousek takže v klidu.....Jinak vás nestihnu dočíst tak mi to prosím promiňte :slight_smile:
Mějte se papapa zatím
19. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
JO a sorry za ten šílený odstavec :slight_smile:
19. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
zuzi teda je fjan že se vám daříííí :slight_smile:

já malu nakrmila, a oblekla dokombinézky a položila v ložnii na naši postel k otevřenému oknu, dudlá cumel - což je zázrak, to je tak jednou z deseti pokusů když ji ho dám, zatím kouká ale snad usne.
19. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
holky ona je tuhááááá jsem zvědavá jak dlouho bude spát.
19. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
no vidíš
19. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
zuzi ty jsou tak kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je na nich teda hrozně moc vidět ten váhovej rozdíl, dany je fakt obřík. Usnou vedle sebe nebo se navzájem ruší? Dvojčátka moc závidim a zároveň fakt obdivuju, ty začátky musí být strašně náročný, než se zajede nějakej režim. I když i pak je to záhul, ale už ne chaos :slight_smile:
19. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
jsou fakt kouzelní zuzi, jak se má radim v práci? mi ani nemluv, Lukáš je pořád někde pryč, přešli na jinou výrobu tak jsem pořád sama, je to pech zrovna teď. já musela v šestinedělí k našim, sama jsem byla hotová, unavená, děs. ten chlap fakt chybí.

ale dneska večer ho uvidím, holky já se na něj tak těším ikdyž je na noc, a k tomu je ještě nemocný asi angínu tak sice bude spát v pokojíčku asi ale bude prostě tu.
19. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
niko, fakt obdivuju jakmůžete takhle žít bez chlapů. :frowning2: jirka mi sice doma s ničím nepomůže a jak přijde domů tak sedne k pc, ale prostě jen ten pocit že je někdo doma..
19. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
kaleilah ono to jinak nejde, přece si k vůli tomu že má takovou práci, nenajdu jiného ne. bohůžel u nás se s tím nepočítalo. kdysi když cestoval tak mi to nevadilo, od listopadu měl sedět doma - respektive ve firmě která sídlí ve městě, ale jaksi se neděje. jsou zakázky a musí se pracovat i on. co nadělám.

jak píšeš i když chlap nepomůže třeba s domácností, je dobré když tu je. já jak jsem měla krizi když malá pořád brečela, nepřibírala, kdyby tu byl asi bychom to třeba překolali a já nezačala přikrmovat nutrilonem, ale co bylo bylo že. život je boj, a my bojujeme.

nejhorší je že je už pryč skoro non stop od narození malá, teda i před tím. no jsem zvědavá co přinese novej rok, jestli se to zlepší. ale asi ne, ikdyž doufám.
19. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
holky pomalu začínám řešit naušničky pro malou, naše Dr. propichuje, vím o Dr co nastřeluje, tak se rozhoduji. ach jo.
co si myslíte vy, co máte holčičky :slight_smile:
19. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
NIKA - malá dostane naušničky od Petrovo rodičů pod stromeček, ale nevím jaký, bude to překvápko. Prý dělají přímo pro kojence, to jsem nevěděla.

sali - byl tam model letadla na sestavení a přívěšek na kjlíče velký skateboard. My žijeme letadlama - klukovo otec je pilot ultralajtů a mistr republiky v rádiově řízených modelech a Petr je taky pilot ultralajtů. :grinning:

Petr je ve škole, kluk venku tak vyrazím s malou kopit Petrovi dárky k vánocům. Venku je -9 ven se dostanem až příští týden, má být teplo.

Holky já se pořád chodím koukat na ten kočárek :slight_smile:
19. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
naušničky taky dostaneme od našich, by ne když maj zlatnictví že. jaké si vyberu sama, určitě bílé zlato.

a necháš malé propíchnout uši nebo nastřelit ????

já musím taky dokoupit dárky, i pro ostatní manžel opravdu nemůže, asi si koupím i sobě, zabaím a dám mu a budu hrát překvapenou.

chci vyrazit v uterý to už má být lépe.
jinak malá ještě chrní, chodím ji tam otvírat okno a zavírat aby tam bylo akorát.
19. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
berryl: no tak my řvem tak skoro 45min a pak to teda nevydržím a vytáhnu já :unamused:
co má Endie s malou a jídlem? Ani nevím, že měly nějaké problémy.. jak to s něma vypadá?

niki: máš recht.. jsem ráda, že ho mám doma.. jsem se včera posnažila :slight_smile: a už vše OK :sweat_smile: :dizzy_face:
a dneska se o malou hodně staral, tak jsem si i odpočala a hodně pospala, už jsem to potřebovala jako sůl. Máš pěknou novou fotku :wink: Jsem si říkala, kdo to píše :grinning:

sali: no zvládla jsi to na 1* .. sice jsem si prvně myslela, že jak vyjedu ty schody, že se pro tebe budu muset vracet a pojedem zpět domů, ale jsem ráda, že jsi tomu šla naproti :wink: krásně jsme si to užily ;) zase můžem zopáknout.
Kdyby už tak povolily ty mrazy, to je šílené jak jsme doma zavření co?
jj nech si tuhle.. aspon tě hned najdu :grinning:

saron: no to jsi taky šikulka s tím metrem :wink: a kdy za náma vyrazíš?

kuki: taky nová fotka! Já si asi nezvyknu.. jj s manžou jdeš na to dobře :grinning: tak pak napiš jak to dopadlo :grinning:

jdu ji dát spát.. ani nestiham dočítat :frowning2:
dan.. jak píše sali.. co bylo v té igelitce?
petule: tak jak? vyzkoušela jsi to psyllium?
19. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky tak musím pochváltali jsme Sofi, v noci jsem kojilajen 2x ve 2 a v 6 paráááda. ted jsme se vratili od našich..takový první štědrý večer, brácha zase odlétá zpět..Sofinka dostala kupu dárečků..jinal mi si dneska s manou nadělili domácí kino :slight_smile:)
jde vás dočíst :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
blecha: byl tam model letadla na sestavení a přívěšek na kjlíče velký skateboard (psala dan výše) :wink:
No, v tom metru sem se ze začátku fakt bála, ale už nebudu :grinning:

saron: No, to bysme mohly vyrazit spolu! Kde vlastně bydlíš? Já vím, že už to snad tady psalas, ale já hlava dubová... :sweat_smile:

dan: Tak to ste měli štěstí - se to dobře hodilo to letadlo :grinning:
19. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Sali bydlím v Hostavicích u Dol. Počernic nebo i kousek od Štěrbohol a moc rada se sejdu :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
sali: aha.. no já nějak nestihala dočítat.. no já mám vždy stažený žaludek jak mám najet na schody.. hihi .. tak uvidíš jak na tom budeš ty :sweat_smile:

saron: no tak asi to necháme po n.r. co ty na to? Ted už to je hektika..

holky co si myslíte o tomto?
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3632467&vReferer=

jedna holčina to prodává za 900,- tak nevím zda to není moc.. a zda o tom jako vůbec uvažovat..
19. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky, nevíte když budu žádat o rodičovskou dovolenou jako do práce.. do 3let věku dítěte, tak to mám adresovat na ředitele nebo na personální odd. které to vyřizuje? Poraďte.
19. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj holky,my byli u rodičů a bylo super. Teď malý usnul,byl přetažený a trvalo mu než zabral. Blesko nevím mi to přijde jako zbytečnost už teď malého přebaluji hodně na posteli místo na pultu! Jestli nevíš co s penězma pošlu Ti číslo svého účtu :slight_smile: Niki máš recht! Manžel je sice pořád pryč,ale taky by mohl být bez práce a měla bys ho pořád doma a to byste se sežrali! Vím,že si říkala,že to tak je už delší dobu a jsi zvyklá,teď máš malou a vše bude hned veselejší uvidíš. Jen ty začátky byly těžké,ale to se brzo zapomene! Pro nej to taky musí být těžké kdyz je bez Vás!
19. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
berryl: no máš recht :sweat_smile: jsem to chtěla holt zkonzultovat :grinning:
19. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
berryl: Tos to napsala trefně, s tím přebalovákem :grinning: Ale jako dobrej nápad - ten přebalovák! :sweat_smile: Jefakt ale, že je to další zbytečnost do domu...

blecha: Určo přes personální... My na to zas mám eúčetní :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojte holky,
tak dneska byla malá jako vyměněná, prostě to nechápu..asi to bude i tím,v jakém stavu jsme já, protože tím,jak je doma manža,tak jsm v pohodě. no každopádně si vzal malou na starost a uspával řpes den, no ne že se mu to dvakrát povedlo :rolling_eyes: a mě doma dopoledne neusne ani náhodou...no nevadí, hlavně že byl klid.a byl to pohodový den, zašli jsme nakoupit a rovnou na jídlo, byli jsme porpvé v tom globusu,tak v pohodě, sice lidí jak myší,ale byla jsme ráda, že jsem vypadla.A večer parádní, koupání, krmení a v osm šupajdila na kutě, pustilij jsme kolotoč a bylá hnedka tuhá, aspon, že to spaní večer je v pohodě..

kalei..jojo,čepice nám tam půjčili, i ten obleček pro ellu. a je fajn, že kapky zabírají, já šla ten první den k doktorce na poradnu,tak sjem byla nadšená, ale doktorka říkala, at se neraduju, že je to jako na horské dráze - no bohužel n vašem přípdě mela pravdu, tak vy na tom snad budete líp a pomůžou hnedk a trvale..

nika..jojo, když není chlap doma a je ot dlouho,tak je to na palici- ale to my už víme,že :wink: no já tedka budu mít manžu až do ledna doma,tak se snad nesežerem,když pořád jezdí..jo a naušničky taky řeším, chtěla bych asi zlaté a vůbc nevím, jestli nastřelit nebo píchnout,m usím si otom neco zjistit

sali..vy jste takové schodové borky, jo? :astonished:jako smekám ,an jezdící mě manžel tahal,tak sjem ho seřvala,at se vzpamatuje, že nenechám ellu sešrotovat :sweat_smile:no ještě bude dloooouho trvat,než na jezdící schody vyjedu :grinning:

dan..tak to byla taška určená přímo pr otebe :grinning: a s kočárkem t chápu, já jsme dneska dostala od manži helmuna lyže a ne že jsme v ní doma strávila půl dne :sweat_smile:

saron..se máte už jedny vánoce za sebou :dizzy_face:to já jsme zvědavá,co ella dostane, protože moc nefandím plyšákům a neůčelným hračkám :sweat_smile:

blech..já bych to nekupovala, příjde m ito zbytečné - já když přebaluju někde mimo, tak mám takovou tu savou podložku a úplně to stačí. a na pultu jsem ještě nepřebalovala :sweat_smile:používáme ho na koupání,takže jedině tak,jinak do pokojíku chodím jenom pro věci...

Jo holkz, máme stromek!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:A je ten nejhezčí v celé Ostravě! :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
J oa ještě jsme chtěa napsat, že jsme dostai ty plínky sleep and play a nejsou tak hrozné, jsou v pohodě - akorát jsou asi na větší dupky, než měla ellča před měsícem :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
kuki malý mi vždycky usne,kdyz si s ním lehnu do naší postele a přitisknu se k němu,zátahnu závěsy a je se mnou pod peřinou, on to miluje a já taky a kdyz usne, tak si jdu dělat co potřebuji. Nechám vždy pootevřené dveře at ho slyším a dám i chuvicku. No a nebo dám na postel korbu i s fusakem, trochu vyvetram a malého dám do korby jen v domácím oblečení a lehce ho přikryju a pak hybu korbou ze strany na stranu a on usne. To jen že to můžeš zkusit malý spí hodně,tohle dělám,kdyz už je zle a nemůže usnout.
19. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
ber..díky za tipy, manžela dneska právě zkusil zatáhnout žaluzky, dát ji do mojí postel,dudlíky a fakt usnula,ještě teda pořádně otevřel okno a vyvětral-ona asi tady v obýváku nemůže usnout,je tu teplo..ale přečetla jsem mu to říkal,že to zkusí zítra,tak uvidíme,snad to zabere..
19. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
budu na Vás myslet :grinning:
19. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
dobré ráno tak malý spal 10,5h :slight_smile: je zvyklí pres den spát a včera toho chudácek moc nenaspal! Vzbudili jsme ho ráno v 11h dostal najíst a jeli jsme k rodičům to spal 20min v autě,tam byl 3h vzhuru,pak dostal najíst a jeli jsme zpátky k druhým rodičům,spal opět 20min v autě. Tam byl vzhuru,ale už byl hotový. Doma vana jídlo a spát.trvalo mu než zabral,ale usnul kolem 21h a teď se vzbudil. Udělali jsme mu pořádnou porci jídla a bašví má úplně prázdný žaludek.
20. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
berryl - 10.5 hodiny v kuse :confused: :confused: :confused: :confused: ? Proboha čím ho krmíš ? Já měla včera pohodový den, odjela jsem nakoupit dárky, Petrovi jsem koupila župan takový ten ňuchánkový a myš k pc, má jí rozbitou. Vzala jsem kočár tak malá se po obědě krásně vyspala, spala i v globusu i v tescu. Koupila jsem 4 balíky těch plen v akci a jedem ještě pro další, mám je vyzkoušené za dnešní noc a jsou dobré. Plína vychází na 2,30 a to už jsem vzala do zásoby ty větší. Od 2-5 jsem byla po krámech tak jsem si užívala, jen peněz kdyby bylo víc :slight_smile: Doma jsem jí vyndala do postýlky a jak se vzbudila tak se rozchechtala nahlas a rozesmála nás všechny. Včera ani jednou nezabrečela, jen 1x v noci než jsem udělal jídlo. Ted spí, jdu připravit oběd a pověsit prádlo. Holky máme ten Nutrilon na 5 dní a stojí 266,-kč. Asi půjdu na brigádu :unamused:
20. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
AHo holky
tak jsem včera byla ve škole a bylo to tam fakt super. Mám Denisečka ráda, ale občas vypadnout mezi lidí bez něj je úarádní. NAvíc jsme měli skvělého přednášejícího psychologa který hodně mluvil i o malých dětech tak jsem se toho zase hodně přiučila a. Dělali jsme i písemně zkoušku, ale jak dopadla nevím protože ten vyučující tam nebyl a posílal to přeš někoho jiného. Ale tak otázky se docela dlaly tak snad ano. A tady ten doktor psycholog nám dal zápočet za docházku takže výborné. Deniska hlídal přílet o svých rodičů, pak jel nakoupit dárky do Tesca tak mě vzal zpátky ze školy a zašli jsme si na pizzu, pak pro Deniska a doma jsme byli v sedm. Usnul v devět a spinkal až do 4:47. Teď před hodinkou pět usnul.
Ber,Dan to je bezva, že jste měly včera pohodové dny tak snad to bude pokračovat i nadále co?
20. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.